Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, memento mori napisał(-a):

 

W przypadku niektórych modeli tak to dokładnie działą. Głupiego Suzuki Jimny za 80k PLN nie mogłeś kupić bez wcześniejszych zakupów u dilera jak okazał się sprzedażowym hitem.

Dobrze jednak, że nie mam samochodu🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Moze jeszcze znaczaco zwiekszyc cene, np dobijajac ja do poziomow rynku wtornego, co mialoby ciezkie skuki - bo juz z tych 10 co chca miec daytone za 50k , za 125k 9 na 10 powie nie i skonczy sie rynek rolka. Wiec pewnie nie mysla o tym.

Edytowane przez I_love_britney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tbn napisał(-a):

Budowanie historii u jubilera, czytałem o tym wiele razy na zagranicznych forach, boki zrywać. Chyba niektórym zegarki za mocno weszły. 

Budujesz, budujesz, czekasz, a tu wchodzi do salonu znany piłkarz i się nagle coś znajduje. Takie życie 😆.

4 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

czy bylbys zadowolony, ze kazdy z rabatem moze miec np gmt pepsi tak jak teraz aqua terre omegi?

No pewnie, a dlaczego miałbym się czuć niezadowolony że ktoś sobie może kupić zegarek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

Budujesz, budujesz, czekasz, a tu wchodzi do salonu znany piłkarz i się nagle coś znajduje. Takie życie 😆.

Takie życie, równo nie dzieli skillami😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego w Kruku zniknęły zapewne numerki (nie wiem czy wcześniej były w innych AD w EU). Żeby się nie okazało, że ktoś z nr 44 odebrał zegarek a ten z nr 15 dostał odpowiedź, że już tylko z 4-5 miesięcy i będzie. Oczywiście w idealnym świecie to jest wyłącznie po to, żeby stałych klientów z dobrą historią zadowolić w pierwszej kolejności, a nie jakiś przypadkowych gołodupców 😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

I właśnie dlatego w Kruku zniknęły zapewne numerki (nie wiem czy wcześniej były w innych AD w EU). Żeby się nie okazało, że ktoś z nr 44 odebrał zegarek a ten z nr 15 dostał odpowiedź, że już tylko z 4-5 miesięcy i będzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, beniowski napisał(-a):

Przepraszam, a jak np. ktoś chce budować historię u AD, ale chce ją budować stalowymi, sportowymi modelami? Sugerujesz, że najpierw ma nakupić bikolory, coś biżuteryjnego, Cellini i najlepiej dorzucić ze dwa modele dla żony? 

Mój przykład burzy Twoją teorię względności. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, beniowski napisał(-a):

Pojechałem raz do Paryża, [...]

 

Rowerem? Ha! Mamy Cię! ...Panie Sławku szybko, szybko... 😆

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, nicon napisał(-a):

Przecież Kruk nie chomikuje tych modeli w sejfie, gdybyś się cofnął 3 lata do tyłu to byłoby to samo, w takim Paryżu czy Wiedniu znalazłbyś Submarinera na 20 minutowym spacerze po odpowiedniej ulicy i nikt by nie robił problemu ze sprzedażą. Gdyby tej torebki nie było dostępnej od ręki w żadnym sklepie Chanel w na całym świecie to nagła potrzeba kupna torebki skończyłaby się tak samo jak obecnie nagła potrzeba zakupu Submarinera.

Oprócz Birkina nie ma chyba list na torebki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
9 minut temu, beniowski napisał(-a):

Oprócz Birkina nie ma chyba list na torebki.

Niema. Prosiłem o przykład jednej innej tak paradoksalnej rzeczy prócz Birkina właśnie. No może słyszałem że na to nowe Porsche Taycan czy jak to się tam nazywa, miał czekać trochę ale to jakoś wydaje mi się bardziej zrozumiałe. I to ze względu na bogate wyposażenie. Sorry ale do daytony chyba nie dodają ogrzewanych foteli, a przy tym ile zegarkow powstaje rocznie... no sam niewiem. Dla mnie to nieladne wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

A jak chcesz kupić samochód to idąc do dilera, kupujesz wcześniej 2 inne modele, żeby mieć historię zakupową???

Ferrari 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, I_love_britney napisał(-a):

czy bylbys zadowolony, ze kazdy z rabatem moze miec np gmt pepsi tak jak teraz aqua terre omegi

Jest mi zupełnie obojętne, czy ktoś ma pepsi czy nie. Nie rozumiem, dlaczego miałoby mi to przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mroova napisał(-a):

Jest mi zupełnie obojętne, czy ktoś ma pepsi czy nie. Nie rozumiem, dlaczego miałoby mi to przeszkadzać.

Sam fakt niedostepnosci powoduje, ze chcesz cos miec jeszcze bardziej.

jak masz dzieci to wiesz jak odstawisz szklanke coli ze stolu, a ono wlasnie wskazalo palcem i mowi - PIĆ=)

no bedzie wisk i musisz dać, tutaj jest wisk i nikt nic nie musi zaproponować=)

 

chodzi mi bardziej o schemat, naturalnie to jest juz bardziej dyskusja behawioralno-filozoficzna i kazdy ma troche racji.
 

ja to widze w takich barwach, dlatego te Rolexy sa tak krecące.

 

poza tym to troche popier.....

- przepraszam czy moge wydac 50k na cos co nie jest mi potrzebne?=)

Edytowane przez I_love_britney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wystawiłem go ale zrezygnowałem ze sprzedaży. Naprawdę tak to działa czy to tylko wasze domysły?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


Czyli co np jak zdecyduje się sprzedać swoją daytone z 2014r. to mnie wykreśla z kolejki na nowego? Idę tam jutro z awanturą...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka



Jak pytałem w AD jaki jest bezpieczny czas odsprzedaży by problemów nie mieć , powierzono mi po roku w górę. Ile w tym prawdy i czy tak jest , niewiem.
Tylko jak to sprawdzają , być może , że był jakiś donos ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@I_love_britney wolałbym sytuację, w której każdy, kogo stać na pepsi i mu się podoba, może wejść do salonu i sobie kupić. Mam dziecko i trochę inaczej postrzegam świat niż ono. Kupuję rzeczy dlatego że są mi potrzebne / podobają mi się a nie dlatego że wiele osób chciałoby je mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Mój przykład burzy Twoją teorię względności. ;)

A kiedy kupowałeś GMT i zapisywałeś się na Cermita? Bo ta chora sytuacja trwa tak mniej więcej od niecałych 2 lat. Ja też sobie wszedłem do salonu w 2017 i kupiłem GMT od ręki. 
 

BTW, a Lange to na targu kupowałeś w Wólce Kosowskiej czy w Kruku? Czy to nie buduje twojej historii zakupowej, ha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

A kiedy kupowałeś GMT i zapisywałeś się na Cermita? Bo ta chora sytuacja trwa tak mniej więcej od niecałych 2 lat. Ja też sobie wszedłem do salonu w 2017 i kupiłem GMT od ręki. 
 

BTW, a Lange to na targu kupowałeś w Wólce Kosowskiej czy w Kruku? Czy to nie buduje twojej historii zakupowej, ha?

Mario kupił to ma:) Akurat lange to chyba apart z tego co sie orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

Akurat lange to chyba apart z tego co sie orientuje.

A to przepraszam, nie znam się😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

A kiedy kupowałeś GMT i zapisywałeś się na Cermita? Bo ta chora sytuacja trwa tak mniej więcej od niecałych 2 lat. Ja też sobie wszedłem do salonu w 2017 i kupiłem GMT od ręki. 
 

BTW, a Lange to na targu kupowałeś w Wólce Kosowskiej czy w Kruku? Czy to nie buduje twojej historii zakupowej, ha?

Na GMT ponad 3 lata temu. Na Cermita z tego co pamiętam we wrześniu 2020, jak zresztą wszyscy (przepisywałem się z Hulka).  Oczywiście w międzyczasie coś tam jeszcze kupiłem i coś zamówiłem. :)   

 

Lange kupowałem w Aparcie.  

7 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Akurat lange to chyba apart z tego co sie orientuje.

Zgadza się.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, I_love_britney napisał(-a):

przepraszam czy moge wydac 50k na cos co nie jest mi potrzebne?=)

 

Wcale nie potrzebujesz pepsi. Jedynie zayebiście chcesz je mieć 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekaz dla tych, którzy wchodzą do tego wątku tylko po to, by popsioczyć i krwi innym upuścić, dla wszystkich wątpiących i niezdecydowanych, a także tych wytrwałych, którzy w czeluściach niepewności czekają na swoje R: "Marzenia się spełniają, ale nigdy tym, którzy tylko marzą". :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli marzenie to kupno zegarka, to chyba czas spojrzeć na swoje życie i wyciągnąć wnioski co poszło nie tak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Przekaz dla tych, którzy wchodzą do tego wątku tylko po to, by popsioczyć i krwi innym upuścić, dla wszystkich wątpiących i niezdecydowanych, a także tych wytrwałych, którzy w czeluściach niepewności czekają na swoje R: "Marzenia się spełniają, ale nigdy tym, którzy tylko marzą". :)


Proponuję zgodnie z duchem firmy zapisy na wypowiedzi w wątku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.