Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi


Zasadniczo dobry moment, żeby sprzedać rolki z zyskiem, wypisać się z tego obłędu i cieszyć się innymi markami. Sam się powoli nad tym zastanawiam.
I tak zrobię. Tylko mam problem, którego na pamiątkę zostawić:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może my źle do tego podchodzimy? Zamiast budować historię zakupową, kupować modele które nam się do końca nie podobają, trzeba się zapisać do szkółki piłkarskiej, za killa lat rezerwy dużego polskiego klubu, potem spektakularny transfer do klubu zagranicznego, wreszcie rozpoznawalność na świecie i pyk - wchodzę i kupuję od strzału? 😄

Najważniejsze to podchodzić do tego z dystansem, w końcu to nasza pasja którą wybraliśmy z własnej woli po to, żeby dawała nam radość i zadowolenie, a nie szargała nerwy i zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, warloard napisał(-a):

... Tylko mam problem, którego na pamiątkę zostawić:)

Jakie masz


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie masz
Batmana, Pepsi, DJ 36 i Daytone stal złoto. Zostanie chyba DJ 36 z uwagi na sentyment. Miałem go na swoim ślubie:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, warloard napisał(-a):

Batmana, Pepsi, DJ 36 i Daytone stal złoto. Zostanie chyba DJ 36 z uwagi na sentyment. Miałem go na swoim ślubie:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Całkiem fajna kolekcja. Obraź się i sprzedaj wszystkie! ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całkiem fajna kolekcja. Obraź się i sprzedaj wszystkie!   
Dlatego sub miał być jej zwieńczeniem:) ale w sumie juz się przestałem denerwować:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, warloard napisał(-a):

Dlatego sub miał być jej zwieńczeniem:) ale w sumie juz się przestałem denerwować:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Znaczy się, że zostają?! I dobrze. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
44 minuty temu, warloard napisał(-a):

Dlatego sub miał być jej zwieńczeniem:) ale w sumie juz się przestałem denerwować:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Teraz jakaś Pani z Warszawy sprzedaje na OLX.  Jeszcze wczoraj była zniżka 1% dziś już nie ma :( 

 

https://www.olx.pl/d/oferta/rolex-submariner-date-126610ln-nowy-nieuzywany-CID87-IDKzBuR.html/?reason=observed_ad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz jakaś Pani z Warszawy sprzedaje na OLX.  Jeszcze wczoraj była zniżka 1% dziś już nie ma  
 
https://www.olx.pl/d/oferta/rolex-submariner-date-126610ln-nowy-nieuzywany-CID87-IDKzBuR.html/?reason=observed_ad
ile on nowy w butiku u nas obecnie kosztuje?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hafiz J Mehmood i DJ 36 z nową tarczą.

image.thumb.png.a19ffe11483a27cd252ce7c5a5a9a556.png

 

A tutaj cały film.

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43? 
to takie strasznego bicia nie ma pewnie za 53 55 da sie go kupić od fliper:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Hafiz J Mehmood i DJ 36 z nową tarczą.

 

 

A tutaj cały film.

 

 

Dla mnie karbowany bezel + jubilee to juz za dużo a co dopiero z taką tarcza...


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zielony.m napisał(-a):

 

Dla mnie karbowany bezel + jubilee to juz za dużo a co dopiero z taką tarcza...

Ale przyznasz, że ciekawy jest. 

 

Miałem to w ogóle wrzucić w wątku Rolexa a nie cierpiętników. ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Ale przyznasz, że ciekawy jest. 

Ciekawy? Wygląda jak jakieś narzędzie do testowania wzroku kierowców...

4E3FF970-1791-49E5-8CB5-B85A1C2A1A3B.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zainteresowany to YMII wrócił do Kruka na Okęciu, jest jawet na wystawie.

F3CDF6F0-976D-4A39-ACAB-DC8C847BA8C4.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie ich pełno.

Nie przesadzał bym pisząc , że wszędzie ich pełno. Możliwe , że w Polsce tak jest w tym tygodniu byłem z Chicago w trzech AD , w każdym pustki , jakieś damki z diamentami. Nie spotkałem żadnego YM ll. W AD w którym ja kupowałem , na stalowego do roku czekania , TT do ośmiu miesięcy. Jak w Polsce tak jest , to chyba raczej przez cenę , tylko podejrzewam , że jak ktoś jest na niego chętny , kupuje poza granicami kraju tak sobie tylko myśle


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Nie przesadzał bym pisząc , że wszędzie ich pełno. Możliwe , że w Polsce tak jest emoji57.png w tym tygodniu byłem z Chicago w trzech AD , w każdym pustki , jakieś damki z diamentami. Nie spotkałem żadnego YM ll. W AD w którym ja kupowałem , na stalowego do roku czekania , TT do ośmiu miesięcy. Jak w Polsce tak jest , to chyba raczej przez cenę , tylko podejrzewam , że jak ktoś jest na niego chętny , kupuje poza granicami kraju emoji57.png tak sobie tylko myśle emoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Piotr, w obu poznańskich butikach leży po jednym YM II w stali, dodatkowo jeden w pełnym złocie. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr, w obu poznańskich butikach leży po jednym YM II w stali, dodatkowo jeden w pełnym złocie. 

Tak , ja rozumiem. Wszystko się zgadza. Na szybko sprawdziłem kurs dolara i wyszło mi , że jak tu kupujesz bez rabatu , z ceną brutto , to już zostaje mi w kieszeni 1.5 K USD. Jak dostajesz rabat , to różnica może się powiększyć. Myśle , że cena w tym przypadku jest istotna. Ale raczej porównywać nie ma sensu , to dwa inne światy. Być może ludzie bardziej zamożni tutaj. Taki przykład , 3-4 lata temu , jacht od 15k używany do nowego za 2m , kupiłeś bez problemu , wybór na placu był jaki byś nie chciał. Teraz ? Zapomnij o używanych a nowy w jakiejkolwiek cenie czekania po kilka lat. Możliwe , że idzie to w parze z zegarkami


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Tak , ja rozumiem. Wszystko się zgadza. Na szybko sprawdziłem kurs dolara i wyszło mi , że jak tu kupujesz bez rabatu , z ceną brutto , to już zostaje mi w kieszeni 1.5 K USD. Jak dostajesz rabat , to różnica może się powiększyć. Myśle , że cena w tym przypadku jest istotna. Ale raczej porównywać nie ma sensu , to dwa inne światy. Być może ludzie bardziej zamożni tutaj. Taki przykład , 3-4 lata temu , jacht od 15k używany do nowego za 2m , kupiłeś bez problemu , wybór na placu był jaki byś nie chciał. Teraz ? Zapomnij o używanych a nowy w jakiejkolwiek cenie czekania po kilka lat. Możliwe , że idzie to w parze z zegarkami emoji6.pngemoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Piotr, przepraszam nie chce mi się sprawdzać, więc doprecyzuję czy dobrze zrozumiałem - YM 2 w Kruku za retail jest 1,5 tyś dolarów droższy niż w US?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr, przepraszam nie chce mi się sprawdzać, więc doprecyzuję czy dobrze zrozumiałem - YM 2 w Kruku za retail jest 1,5 tyś dolarów droższy niż w US?

W przeliczeniu tak , 20k razy 3.9 zł i masz cenę. To nie tylko YM , każdy jeden wychodzi taniej.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.