Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym je inaczej ułożył. Gładki bezel i oyster są  bardziej sportowe od karbowanego i jubilee. Dlatego pierwszy z lewej jest ultra sportowy ( jeszcze ta niebieska tarcza ), nieco bardziej elegancki sport to 4 ( karbowany bezel) , następny to jubilee z gładkim - choć do tej konfiguracji bardziej imo pasuje jasna tracza i na końcu ultra dziadek - dachówki z kostką bauma i krasnal w ogrodzie…wokół wodnego oczka  😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt  , na tym zestawieniu kostka wygląda dość masywnie  . Na żywo jest jednak o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kolegów. 

Jakis czas temu zamówiłem na PL +++ DJ niebieskiego DJ41 jubilee (podobno 2-3 miesiące czekania) Myślałem jeszcze o niebieskim OP ale podobno zapisów nie ma -tylko na czarny i srebrny.

czy w innych AD podobna sytuacja?

Przeglądając ostatnio filmiki jakoś mnie zaczarował SKY-DWEELER blue na jubilee czy na niego jest szansa sie zapisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, danieldanielos napisał(-a):

Mam pytanko do kolegów. 

Jakis czas temu zamówiłem na PL +++ DJ niebieskiego DJ41 jubilee (podobno 2-3 miesiące czekania) Myślałem jeszcze o niebieskim OP ale podobno zapisów nie ma -tylko na czarny i srebrny.

czy w innych AD podobna sytuacja?

Przeglądając ostatnio filmiki jakoś mnie zaczarował SKY-DWEELER blue na jubilee czy na niego jest szansa sie zapisać?

Niebieskiego DJ41 realizują obecnie w miarę szybko.

W Polsce jest tylko jeden AD Rolex - W.Kruk.

Co do nowego OP - zgadza się, jest tak jak mówisz.

Sky-Dweller Blue - listy są pozamykane - nie można się zapisać. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebieskiego DJ41 realizują obecnie w miarę szybko.
W Polsce jest tylko jeden AD Rolex - W.Kruk.
Co do nowego OP - zgadza się, jest tak jak mówisz.
Sky-Dweller Blue - listy są pozamykane - nie można się zapisać. 

A czydzieścisześć dłużej myślisz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyszkops napisał(-a):


A czydzieścisześć dłużej myślisz?? emoji15.pngemoji15.pngemoji15.png

Nie wiem, to nie mój target. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapisałem się na OP36 silver ale czas oczekiwania to 12-18 miesięcy z możliwością nie dostania go wcale... Czy są jakieś szanse na przyspieszenie realizacji? Z góry dziękuję za dobre rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojtek2021 estymacje sklepu są zwykle bzdurne - nie mają pojęcia o czym mówią. OP raczej przyjdzie wcześniej niż później. Co innego gdybyś zamówił suba czy gmt - z tymi to loteria, żeby dostać zegarek. ;)

Ja na swojego czarnego OP36 czekałem, jeśli dobrze pamiętam, mniej niż 2 miesiące na początku 2021 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapisałem się na OP36 silver ale czas oczekiwania to 12-18 miesięcy z możliwością nie dostania go wcale... Czy są jakieś szanse na przyspieszenie realizacji? Z góry dziękuję za dobre rady.

Warto wpadać do swojego salonu z ciastem, można paniom przynieść czasem jakieś kwiatki czy rajstopy, a dla panów to sam się domyślasz.

Także czekałem niecałe dwa miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Warto wpadać do swojego salonu z ciastem, można paniom przynieść czasem jakieś kwiatki czy rajstopy, a dla panów to sam się domyślasz.

Także czekałem niecałe dwa miesiące.

Co zatem przynosiłeś pracownikom salonu że tak szybko dostałeś DJa😂?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co zatem przynosiłeś pracownikom salonu że tak szybko dostałeś DJa?

Ciasto i rajstopy - odbierałem zegarka u pani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Ciasto i rajstopy - odbierałem zegarka u pani emoji6.png

No i goździki w celofanie!

 

Nie mogłem się powstrzymać ze skojarzeniami z kolejkami po Rolexy🤣.

 

 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i goździki w celofanie!
 
Nie mogłem się powstrzymać ze skojarzeniami z kolejkami po Rolexy.
 
 

O, to to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, machlo napisał(-a):

@Wojtek2021 estymacje sklepu są zwykle bzdurne - nie mają pojęcia o czym mówią. OP raczej przyjdzie wcześniej niż później. Co innego gdybyś zamówił suba czy gmt - z tymi to loteria, żeby dostać zegarek. ;)

Ja na swojego czarnego OP36 czekałem, jeśli dobrze pamiętam, mniej niż 2 miesiące na początku 2021 roku.

Po kwietniowych zapisach na gmt, pepsi szybko jest do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):

Warto wpadać do swojego salonu z ciastem, można paniom przynieść czasem jakieś kwiatki czy rajstopy, a dla panów to sam się domyślasz.

Także czekałem niecałe dwa miesiące.

A z czym Ty chodziłeś do salonu🤔

 

Już wiem. :D

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sanik napisał(-a):

Po kwietniowych zapisach na gmt, pepsi szybko jest do odbioru.

Eee, gdzie jest szybko?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Eee, gdzie jest szybko?

3-5 mcy to raczej niedługo jak na R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś swojego ? Ja obstawiam kolejkę ze dwa lata, trochę mi się nie wydaje żeby tak szybko schodziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego @Wojtek2021 bardzo proszę nie poganiać moderatorów wysyłając zgłoszenia. Przez pierwszy tydzień od zarejestrowania się na forum posty wymagają akceptacji. Nie oznacza to jednak, że będzie się to odbywać niezwłocznie. Może lepiej byłoby zająć się głównie czytaniem w ciągu pierwszych dni na forum? Festina lente.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tarant napisał(-a):

Szanowny Kolego @Wojtek2021 bardzo proszę nie poganiać moderatorów wysyłając zgłoszenia. Przez pierwszy tydzień od zarejestrowania się na forum posty wymagają akceptacji. Nie oznacza to jednak, że będzie się to odbywać niezwłocznie. Może lepiej byłoby zająć się głównie czytaniem w ciągu pierwszych dni na forum? Festina lente.

 

Nie poganiam, tylko raz poprosiłem o zmoderowanie mojego postu sprzed kilku godzin, bo kolejne posty się zamieszczają, a mój pozostaje bez akceptacji. Jedna prośba (liczba pojedyncza) to nie jest wysyłanie zgłoszeń (liczba mnoga). Z regulaminu wynika, że pouczanie też nie należy do moderatorów, tym bardziej chamskie. W obecnym czasie tak łatwo wielu osobom przychodzi hejtowanie i to w każdej postaci, a ja będę się temu przeciwstawiał czego wyrazem jest ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=35903]machlo[/mention], [mention=97650]Szyszkops[/mention], a jaki termin podawali Wam jak sie zapisywaliście w salonie Rolexa?

Do mnie zrobiono tylko takie oczy w stylu labradora, kiedy zadałem to pytanie… towarzyszyło temu lekkie uniesienie ramion…
 
Nie poganiam, tylko raz poprosiłem o zmoderowanie mojego postu sprzed kilku godzin, bo kolejne posty się zamieszczają, a mój pozostaje bez akceptacji. Jedna prośba (liczba pojedyncza) to nie jest wysyłanie zgłoszeń (liczba mnoga). Z regulaminu wynika, że pouczanie też nie należy do moderatorów, tym bardziej chamskie. W obecnym czasie tak łatwo wielu osobom przychodzi hejtowanie i to w każdej postaci, a ja będę się temu przeciwstawiał czego wyrazem jest ten post.

Och, aby nie był przedostatnim

Poza tym spokojnie, nie ma się co spieszyć, w wątku kolejkowym R czas płynie nieco inaczej, Kolego, a ostatecznie, przestrzegając pewnych niepisanych reguł, osiągniesz swój cel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sanik napisał(-a):

3-5 mcy

Właśnie mi mija piąty miesiąc od zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi mija piąty miesiąc od zapisu.

No to zara bedo dzwonić abo nie

Na co Kolega zapisany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.