Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Och, aby nie był przedostatnim emoji18.png

Poza tym spokojnie, nie ma się co spieszyć, w wątku kolejkowym R czas płynie nieco inaczej, Kolego, a ostatecznie, przestrzegając pewnych niepisanych reguł, osiągniesz swój cel emoji4.png

 

Myślę, że wróci...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szyszkops Batman na oyster. Ale skoro nie dzwonili to mam być spokojny. Dziś się dowiedziałem w salonie, że nic nie wiedzą nt. dostaw. Na temat zapisów na ciekawe referencje oczywiście też nic. Ale za to miło sobie porozmawialiśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mroova napisał(-a):

@Szyszkops Batman na oyster. Ale skoro nie dzwonili to mam być spokojny. Dziś się dowiedziałem w salonie, że nic nie wiedzą nt. dostaw. Na temat zapisów na ciekawe referencje oczywiście też nic. Ale za to miło sobie porozmawialiśmy.

I to powinno Ci na parę  miesięcy wystarczyć. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=97650]Szyszkops[/mention] Batman na oyster. Ale skoro nie dzwonili to mam być spokojny. Dziś się dowiedziałem w salonie, że nic nie wiedzą nt. dostaw. Na temat zapisów na ciekawe referencje oczywiście też nic. Ale za to miło sobie porozmawialiśmy.

Myślę, że to nie są szybkie rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wytrzymam, OP Date znudził mi się dopiero jakieś półtora roku temu, a męczę go już 18 lat.

A pomyśleć, że kiedyś można było po prostu zamówić Suba. Ok. 6 lat temu żona chciała mi go kupić w prezencie ( jej bardziej mi się podobał niż mi 😁) na jakąś zbitkę rocznicową a ja głupi podziękowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś wytrzymam, OP Date znudził mi się dopiero jakieś półtora roku temu, a męczę go już 18 lat.
A pomyśleć, że kiedyś można było po prostu zamówić Suba. Ok. 6 lat temu żona chciała mi go kupić w prezencie ( jej bardziej mi się podobał niż mi ) na jakąś zbitkę rocznicową a ja głupi podziękowałem. 

No tak to bywa

Poka tego Opa to się nam tu będzie wszystkim milej czekało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szyszkops A już był na forum, zobacz wpis #39239 z 27.02. z wątku "Miłośników Rolexa"

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, stary z niego grat ...

Edytowane przez mroova
muszę mu jednak oddać, że przyspiesza poniżej 2,5 sek / dobę. Zasługa p. Zbyszka z Pięknej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noo, stary z niego grat ...

Stary ale jary
[mention=68206]Paweł Bury.[/mention] Malediwy
IMG_20210227_143819.thumb.jpg.b97c04d0fdb7b7d501797cf41145b886.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, zobaczcie jaka ciekawostka - forum zapisuje godzinę wg czasu lokalnego z miejsca zamieszczenia a nie polskiego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mroova napisał(-a):

@Szyszkops Batman na oyster. Ale skoro nie dzwonili to mam być spokojny. Dziś się dowiedziałem w salonie, że nic nie wiedzą nt. dostaw. Na temat zapisów na ciekawe referencje oczywiście też nic. Ale za to miło sobie porozmawialiśmy.

Batmany obecnie przychodzą słabiej niż Pepsi, więc jeszcze poczekasz niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja DJ41 zamówiłem jakoś na początku sierpnia, a wczoraj miałem telefon że w przyszłym tygodniu odbiór. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

Ja DJ41 zamówiłem jakoś na początku sierpnia, a wczoraj miałem telefon że w przyszłym tygodniu odbiór. 

No proszę .... dostawa Just-in-time :wub:

No prawie ...  a tyle narzekania było :rolleyes:

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Wojtek2021 napisał(-a):

Witam, zapisałem się na OP36 silver ale czas oczekiwania to 12-18 miesięcy z możliwością nie dostania go wcale... Czy są jakieś szanse na przyspieszenie realizacji? Z góry dziękuję za dobre rady.

Jest aż tak zle ze można OP wcale nie doczekać mimo zamówienia ? Tego się nie spodziewałem. Tak jak pisałem, słyszałem ze OP 41 spływają dopiero z zeszłorocznych zamówień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2021 o 23:00, desmo napisał(-a):

Ja bym je inaczej ułożył. Gładki bezel i oyster są  bardziej sportowe od karbowanego i jubilee. Dlatego pierwszy z lewej jest ultra sportowy ( jeszcze ta niebieska tarcza ), nieco bardziej elegancki sport to 4 ( karbowany bezel) , następny to jubilee z gładkim - choć do tej konfiguracji bardziej imo pasuje jasna tracza i na końcu ultra dziadek - dachówki z kostką bauma i krasnal w ogrodzie…wokół wodnego oczka  😉 

 

Ja to cały czas czekam az wyjdzie DJ w szczotkowanej kopercie jak te vintage, wtedy można brać konfig z karbowańcem i jubilee bez obawy o oślepianie samolotow;) 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

Ja DJ41 zamówiłem jakoś na początku sierpnia, a wczoraj miałem telefon że w przyszłym tygodniu odbiór. 

jaką konfigurację zamawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile się czeka na Explorera 36 w stali ?

Wysłane z mojego moto g(30) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam od połowy maja.

Wtedy zmienilem zamówienie wycofanej wersji 39 na 36 mm. Wcześniej dostałem info z salonu:

możliwość zamiany poprzedniego zamówienia Explorera 39 mm, na nowego Explorera 36 mm, upływa 18.05.2021”.

Nie wiem czy 18 maja oznaczał jednocześnie zamknięcie zapisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już gablota pana Sławka, była podwawelska dla kierowniczki, ale kolega @dawid7 dopełnił dzieła odbierając swojego w Bydgoszczy 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam panowie i panie? Jakieś telefony ostatnio były?

No pochwal się, pochwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


No pochwal się, pochwal emoji4.png

Już raz się pochwaliłem, kiedy wywalili mnie z kolejki na czarnego OP41 😂 Czekam teraz grzecznie w kolejce na niebieskiego DJ i jestem ciekaw, ile jeszcze przyjdzie mi poczekać :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jimmibaton napisał(-a):

Już raz się pochwaliłem, kiedy wywalili mnie z kolejki na czarnego OP41 😂 Czekam teraz grzecznie w kolejce na niebieskiego DJ i jestem ciekaw, ile jeszcze przyjdzie mi poczekać :P 

a od kiedy czekasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.