Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

A wy tu dalej o rozmiarach i płci dyskutujecie?  To mam dla Was złą wiadomość…branża luksusowa nie ułatwi Wam życia…https://www.ft.com/content/730aaeb4-9830-472d-88e3-c24081fe39f4.

Dwa cytaty na zachętę ( swobodne tłumaczenie)   „To nie producent  będzie decydować czy dany zegarek jest dla mężczyzny czy kobiety” „ Jeśli mężczyzna uważa że fajnie jest mieć torebkę Birkin , Hermes nie może twierdzić inaczej” 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, desmo napisał(-a):

A wy tu dalej o rozmiarach i płci dyskutujecie?  To mam dla Was złą wiadomość…branża luksusowa nie ułatwi Wam życia…https://www.ft.com/content/730aaeb4-9830-472d-88e3-c24081fe39f4.

Dwa cytaty na zachętę ( swobodne tłumaczenie)   „To nie producent  będzie decydować czy dany zegarek jest dla mężczyzny czy kobiety” „ Jeśli mężczyzna uważa że fajnie jest mieć torebkę Birkin , Hermes nie może twierdzić inaczej” 

 

 

Tego jeszcze brakowało do rurek - torebki Hermesa, świat się kończy. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

A wy tu dalej o rozmiarach i płci dyskutujecie?  To mam dla Was złą wiadomość…branża luksusowa nie ułatwi Wam życia…https://www.ft.com/content/730aaeb4-9830-472d-88e3-c24081fe39f4.

Dwa cytaty na zachętę ( swobodne tłumaczenie)   „To nie producent  będzie decydować czy dany zegarek jest dla mężczyzny czy kobiety” „ Jeśli mężczyzna uważa że fajnie jest mieć torebkę Birkin , Hermes nie może twierdzić inaczej” 

 

 

Podoba mi się opinia Panerai:

“We don’t need to change. Harrods and Selfridges don’t have unisex floors.” 😂

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, memento mori napisał(-a):

 

Podoba mi się opinia Panerai:

“We don’t need to change. Harrods and Selfridges don’t have unisex floors.” 😂

 

Sami zmniejszają rozmiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, robert_gda1 napisał(-a):

No tak, przecież określanie płci po fenotypie jest niepoprawne politycznie 

 

No nie, jak ktoś Cię nie pyta, czy dany zegarek jest wystarczająco męski, to najprawdopodobniej ten ma w d*pie to, jakie masz zdanie na temat męskości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Podoba mi się opinia Panerai:
“We don’t need to change. Harrods and Selfridges don’t have unisex floors.”
 

Akurat OP to jest mało miarodajne z tymi lalusiami, których wybierają od dłuższego czasu do reklamowania marki

Co do wyrażanych opinii, że wielkość zegarka świadczy o męskości, to jest mi niezmiernie przykro, że niektórzy ludzie są tak biedni mentalnie, że muszą sobie kupić większy zegarek, aby poczuć się lepiej (w sensie być mężczyznami) :( Ubolewam nad szanownymi forumowiczami (bo napisać, że łączę się z nim w bólu byłoby ponad moje siły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sprawdź kto u nas jest Paneristi😆 Np. taki pewien prawicowiec co się zarzygał jak go zatrzymywali bo burdę rozkręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Krystian napisał(-a):


Akurat OP to jest mało miarodajne z tymi lalusiami, których wybierają od dłuższego czasu do reklamowania marki emoji2371.png

Co do wyrażanych opinii, że wielkość zegarka świadczy o męskości, to jest mi niezmiernie przykro, że niektórzy ludzie są tak biedni mentalnie, że muszą sobie kupić większy zegarek, aby poczuć się lepiej (w sensie być mężczyznami) :( Ubolewam nad szanownymi forumowiczami (bo napisać, że łączę się z nim w bólu byłoby ponad moje siły)

Nie sądzę żeby Jimmy Chin był lalusiem, obejrzyj kilka dokumentów o jego dokonaniach górskich 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Krystian napisał(-a):


Akurat OP to jest mało miarodajne z tymi lalusiami, których wybierają od dłuższego czasu do reklamowania marki emoji2371.png

Co do wyrażanych opinii, że wielkość zegarka świadczy o męskości, to jest mi niezmiernie przykro, że niektórzy ludzie są tak biedni mentalnie, że muszą sobie kupić większy zegarek, aby poczuć się lepiej (w sensie być mężczyznami) :( Ubolewam nad szanownymi forumowiczami (bo napisać, że łączę się z nim w bólu byłoby ponad moje siły)

Krystek, jakbyś czytał uważnie, to byś doczytał ze nie o męskości tu mowa tylko o tym, za za mały zegarek wyglada równie dziwnie jak za duży. Jak ktoś ma łapki wąskie jak kobieta, to nawet 34 może sobie nosić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi żal tych wszystkich kobiet które teraz nie mogą kupić birkina, a co dopiero jak roleksowi inwestorzy zdywersyfikują swój portfel ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że ci co teraz kupują Rolexa , Birkina też mają lub polują. Oni łykają wszystko co wskażą im zaprzyjaźnieni doradcy inwestycyjni lub sąsiad ( to w sumie na jedno wychodzi ) w imię dywersyfikacji portfela.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nie poluję, czekam sobie z okazji okrągłych urodzin. A dziś mam zamiar łyknąć rosół przy niedzieli ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie sam bieda rosół, tym bym się nie najadł. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na prawdziwego niedzielnego Janusza przystało będziesz jeszcze schabowy z serem i jajkiem, ziemniaczkami. A na ręku Subik od Pama 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera mi smutno, bo już nie mam rol, a objat bedzie i się nie bede mógł podzieli z Wami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak szybko poszedł do ludzi?

No bo za mały, za mało męski, za bardzo karbowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):


No bo za mały, za mało męski, za bardzo karbowany emoji53.png

I źle się w nim czułeś Kubusiu. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.10.2021 o 23:26, Krystian napisał(-a):


Akurat OP to jest mało miarodajne z tymi lalusiami, których wybierają od dłuższego czasu do reklamowania marki emoji2371.png

Co do wyrażanych opinii, że wielkość zegarka świadczy o męskości, to jest mi niezmiernie przykro, że niektórzy ludzie są tak biedni mentalnie, że muszą sobie kupić większy zegarek, aby poczuć się lepiej (w sensie być mężczyznami) :( Ubolewam nad szanownymi forumowiczami (bo napisać, że łączę się z nim w bólu byłoby ponad moje siły)

 

Dla mnie Panerai to ten rzadki, słuszny przykład, że "skończyli się na Kill'em All" 😂 Tu w Klubie z tych doświadczonych raczej nikt nie utożsamia wielkości zegarka z męskością. Natomiast reszta klienteli ogółem (nie tylko w Klubie) przez lata była ze swoimi poglądami przyczyną rosnących zegarków. Wypowiedzi z tego artykułu nie traktuję jako taktownych czy idących z duchem czasu a bardziej przez pryzmat biznesu na zasadzie "Hej, kobiety zostawcie te Tanki, Reverso, Datejusty, Chopardy i noście też nasze unisexy. W sumie nie mamy w ofercie czegoś z historią dla Was, ale skoro teraz mamy takie czasy "unisex" to może dorzucicie do swoich świecidełek trochę większych modeli, które od teraz nie nazywamy już oficjalnie męskimi?" 😉 

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa analiza sytuacji na rynku zegarków luksusowych (m.in. zaliczenie Rolexa do "wielkiej czwórki" i info o próbach skanalizowania rynku używek i ochrony kupujących przed podróbkami):

https://www.cnbc.com/2021/10/13/luxury-watch-shortage-drives-growth-of-20-billion-secondhand-market.html?&qsearchterm=watches

 

Chanel zaczyna walkę ze spekulacją, chce utrudnić życie wykupującym produkty tej firmy i odsprzedającym je znacznie drożej na rynku wtórnym:

https://sukces.rp.pl/styl/art19006831-chanel-jedna-torebka-rocznie-slynna-marka-wprowadza-ograniczenia-w-sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpisz że najbardziej znana luksusowa  marka zegarków na świecie nie należy do wielkiej czwórki🙃


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.