Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Ciekawe z kolei, co tam robi Richard Mille? 

Jak zobaczysz obrót to będziesz wiedział. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Jak zobaczysz obrót to będziesz wiedział. 

No właśnie nie wiem... 🤷‍♂️

Top-20-watch-brands-of-2020-Morgan-Stanley.jpg

 

Chyba że chodzi o niezależnych producentów...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha.. To nie pomogę, mogli wstawić Steinharta 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Wątpisz że najbardziej znana luksusowa  marka zegarków na świecie nie należy do wielkiej czwórki🙃

 

Najwyraźniej zbyt mocno zafiksowałem się na "naszej piramidzie prestiżu" czyli: PP. VC, AP i Br.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się spojrzy pod kątem obrót vs. ilość wyprodukowanych zegarków, to chyba się trochę rozjaśni. Omega, Cartier, Longines tłuką masowo. Zresztą spójrz na liczby w samym artykule:

 

According to a report from Morgan Stanley, Rolex sold 810,000 watches last year, while Patek sold 53,000 watches, Audemars 40,000 and Richard Mille 4,300.

 

Sprzedali 4.300 zegarków w 2020 roku, a mają większy udział w rynku niż... Tissot


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2021 o 21:40, mroova napisał(-a):

... i Br.

Co to


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Co to

Brother Rolex w skrócie. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych sportowych modeli jest Patek Aquanaut lub Nautilus, nie ma co zasilać kabzy Rolexowi który tak traktuje klientów, ot co. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę Daytonę! To może zrobimy zakup grupowy i uda się jakiś rabat wynegocjować? :lol:  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Z fajnych sportowych modeli jest Patek Aquanaut lub Nautilus, nie ma co zasilać kabzy Rolexowi który tak traktuje klientów, ot co. 

Dobry dowcip - HAHAHAHAHA

Kup tego Nautilusa lub Aquanauta - nawet zapisu od Ciebie nie przyjmą w salonie PP 

ot co 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry dowcip - HAHAHAHAHA
Kup tego Nautilusa lub Aquanauta - nawet zapisu od Ciebie nie przyjmą w salonie PP 
ot co 

Widzę, że jesteś w szczytowej formie ale spoko, jeszcze jest dość wcześnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli są marki, które normalnie traktują klientów i takie, które mają się za lepsze ? To jest doskonała strategia marketingowa. Do czasu. No nic. Naprawdę nie muszę mieć Rolexa. Miałem, d... nie urywa. Ale chciałem ponosić daytonę. Nic mnie tak nie wkurza jak sprzedawca, kty robi mi łaskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu w M.B. usłyszałem, że  "S" klasy mi nie sprzedadzą bo nie mają :) Mogę przyjść w listopadzie, to może otworzą listy na zapisy bo w tej chwili mają na rok do przodu klientów i nikogo już nie zapiszą, wiem wiem wszystko te półprzewodniki  - chyba się obrażę 😅 tylko na kogo 😉.

 

A w temacie, przy złotych Rolkach ( nawet na oysterflexie) dalej są potrzebne zaliczki 10 % - znieśli je tylko na stalowe i TT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Andrzej1 napisał(-a):

 

 

A w temacie, przy złotych Rolkach ( nawet na oysterflexie) dalej są potrzebne zaliczki 10 % - znieśli je tylko na stalowe i TT.

Na szczęście na złoto są cały czas zaliczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Repsak napisał(-a):

Na szczęście na złoto są cały czas zaliczki.

i dzięki temu  można się JESZCZE zapisać 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):


Widzę, że jesteś w szczytowej formie emoji6.png ale spoko, jeszcze jest dość wcześnie emoji41.png

Śmieszy mnie hejt na Rolex, skoro jest wiele innych marek w tym zegarkowych również, które mają jeszcze bardziej restrykcyjne obostrzenia.. Dlaczego więc nikt nie hejtuje Patka, Audemarsa, Hermesa, Ferrari itd? O co chodzi z tym "obrażaniem się" na Roleksa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Andrzej1 napisał(-a):

i dzięki temu  można się JESZCZE zapisać 😁

Dokładnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mandaryn44 napisał(-a):

Naprawdę nie muszę mieć Rolexa. Miałem, d... nie urywa. Ale chciałem ponosić daytonę. Nic mnie tak nie wkurza jak sprzedawca, kty robi mi łaskę.

Chcem, ale nie mogem. ;) No dobra, i co dalej z tym fantem masz zamiar zrobić?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mroova napisał(-a):

Info z salonu sprzed 5 minut: wczoraj wstrzymali zapisy na Exp. II.

To już naprawdę za chwilę zostaną tylko złote 😁 w sumie ja takie lubię 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

Śmieszy mnie hejt na Rolex, skoro jest wiele innych marek w tym zegarkowych również, które mają jeszcze bardziej restrykcyjne obostrzenia.

 

Śmieszne jest coś zupełnie innego - polityka producentów jest spowodowana przez nic innego jak zachowania klientów - gdyby potencjalny zainteresowany nie tolerował kreowania przez markę (tą albo inną) reglamentacji na towar, oraz całej tej "szopki" z zaliczkami, listami kolejowymi, "czasem oczekiwania" itd to by tej "zabawy" nie było... więc nie ma co krytykować czegoś co samemu się powoduje.

 

Specjaliści od marketingu Rolex'a i innych stosujących politykę marek zrobili tutaj kawał świetnej roboty - bo sprzedają coś zwyczajnego, banalnego i przy obecnym dostępie do technologii przestarzałego, za niezwyczajną cenę i przy zachowaniu "niezwyczajnej" procedury - co w świadomości kupującego podkręca jego ego, sprawiając że "rośnie w jego wyobrażeniu jego nietuzinkowość, wyjątkowość", dodatkowo nadając cel w którym należy dążyć.. jakiś cel trzeba mieć... Chcesz w swoich oczach czuć się kimś wyjątkowym to cierp i nie narzekaj :D 

 

 

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Daito napisał(-a):

Chcesz w swoich oczach czuć się kimś wyjątkowym to cierp i nie narzekaj :D 

Prawdziwi mężczyźni cierpią w milczeniu. :rolleyes:

I wprost dziwne  jest, ze nie zauważyli, ze najwiecej frajdy jest z oczekiwania na swojego graala .... bo już potem, jak dostaną wymarzone cudo i opadną emocje, zostanie szara rzeczywistość z ręką w ....  :unsure:

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.