Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie można, np. Longines produkuje ok 2 razy więcej zegarków niż Rolex i fajnie działa z dystrybutorami, ma rozwinięty dział zegarków vintage i udziela się w społecznościach fanów. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Sukcesywnie rosnąca liczba rozwódów nieco temu przeczy...😀

 

Nasze wrażenia czy przemyślenia jednak nic nie zmienią. Rolex ma środki i ludzi do tego,aby skutecznie zaprognozować długofalowy efekt ich obecnej polityki (lub jej braku).

Wg mojej opinii szeroko pojęte "dobro" czy "relacje" z klientem już dawno zeszły na plan dalszy...

O ile przy masowej produkcji rzędu ponad 800 tysięcy sztuk rocznie w ogóle można mówić o jakiejkolwiek relacji...

 

 

 

Bardzo możliwe! Tylko ,jak już kilka razy pisałem - musiałbym najpierw dany model móc przymierzyć. Ale jak się okazuje. Wg wielu "najlepsza" marka zegarkowa na świecie, której produkty jakością, precyzją itp deklasują konkurencję - nie jest w stanie zapewnić NAWET w swoich najbardziej prestiżowych salonach egzemplarzy typu "demo" not for sale...

A modele, które w przeszłości mierzyłem (suby, ex1, dj, op39) po prostu mi nie przypadły do gustu.

Otwarcie kolejek o ile tam na nie są, nie spowodowałoby u mnie ani drgnienia małego palca u stopy 😀

Jedynie Polar mi się podoba, do czego się jawnie przyznaję...

 

Polar na prezentacjach - filmach i mnie się podobał. Jak przymierzyłem go na żywo, cały czar prysł w ciągu jednej chwili. Tak - możliwość przymiarki przed zakupem to świetna sprawa, a tej na dzień dzisiejszy w salonach Roleksa nie uświadczysz. Na szczęście są jeszcze znajomi z Forum, dzięki którym większość modeli udało mi się obejrzeć i pomacać.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam na polara, zamówiłem przed zmianą mechanizmu, ale ta zmiana akurat mi bardzo odpowiada,

Nie widziałem go jednak nigdy na żywo, chociaż wielokrotnie próbowałem i tylko czarnego udało mi sie obejrzeć.

Zaczynam sie obawiać, że czar prysnie, jak mi go już przywiozą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzyłem raz w Rzymie już poprzednią wersję. I wyglądał spoko.Inna sprawa,iż każdy inny panerai mierzony w tym samym salonie podobał mi się zdecydowanie bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wieloryb napisał(-a):

Dokładnie takie same uczucie mieli na ludzie odbierający 40 lat temu Fiata na talony 😀... Handel istnieje od tysięcy lat, a mechanizmy,jak widać wciąż działają. Rolex po prostu opanował je najlepiej.

I chyba o tym właśnie pisał kolega Daito...

Ci odbierający Fiata na talony 40 lat temu nie mieli możliwości kupna Wartburga, Trabanta, Zastavy czy Dacii od ręki - więc trochę nietrafne to porównanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie oba z przymiarki.

e572e1c9d5c198ccf5f35f77dfc5a740.jpg8206004b58059a3b1403b22ee3541bfd.jpg

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wieloryb napisał(-a):

Bardzo możliwe! Tylko ,jak już kilka razy pisałem - musiałbym najpierw dany model móc przymierzyć. Ale jak się okazuje. Wg wielu "najlepsza" marka zegarkowa na świecie, której produkty jakością, precyzją itp deklasują konkurencję - nie jest w stanie zapewnić NAWET w swoich najbardziej prestiżowych salonach egzemplarzy typu "demo" not for sale...

 

Nie wiem jak w Polsce, ale przecież są dilerzy zegarkowi (w Warszawie np. Wrzeciono Czasu) którzy handlują na Chrono i pewnie owe gorące modele do przymiarki mają. Ja np. żeby sobie przymierzyć Daytonę idę do jakiegoś sklepu z używanymi zegarkami i przymiarka Daytony, niebieskiego Sky-Dwellera itp. nie jest problemem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Tu macie oba z przymiarki.

Czemu Polar nie przeszedł przymiarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sanik napisał(-a):

Czemu Polar nie przeszedł przymiarki?

Przeszedł, ale czarny mi się bardziej spodobał. :)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mierzyłem raz w Rzymie już poprzednią wersję. I wyglądał spoko.Inna sprawa,iż każdy inny panerai mierzony w tym samym salonie podobał mi się zdecydowanie bardziej...

Jak mierzyłeś poprzedni to aktualny będzie niemal taki sam poza drobiazgami i najważniejszą zmianą której jednak nie widzisz i nie czujesz - mechanizmem.
Mam wcześniejszego Polara i aktualnego czarnego i na ręku noszą się identycznie, Polar mimo starszego mechanizmu jak się trochę rozruszał to chodzi dokładniej nawet niż deklarowane +/- 2s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Nie wiem jak w Polsce, ale przecież są dilerzy zegarkowi (w Warszawie np. Wrzeciono Czasu) którzy handlują na Chrono i pewnie owe gorące modele do przymiarki mają. Ja np. żeby sobie przymierzyć Daytonę idę do jakiegoś sklepu z używanymi zegarkami i przymiarka Daytony, niebieskiego Sky-Dwellera itp. nie jest problemem. 

 

Mieszkam we Wrocławiu i w Stolicy jestem raz na 2-3 lata. A specjalnie na przymiarke jechać to mi szkoda czasu.  Po prostu prócz ex2 w obili kolorach, dla mnie osobiście rolki są po prostu zbyt oczojebne😀

A i generalnie paski i gumy wolę od kajdana... Nie mniej jednak są to świetne czasomierze!

4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Tu macie oba z przymiarki.

 

 

 Trzeba przyznać,że leżą u Ciebie idealnie. lepiej jak Batman 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, wieloryb napisał(-a):

Mieszkam we Wrocławiu i w Stolicy jestem raz na 2-3 lata.

Czyli tylko po odbior zamowionych Rolkow, ktore po 2-3 latach wlasnie przyszly  😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko, że zapisy z tego,co wiem to na podpis były... Więc jeszcze trzeba trafić na ten 1-2 dni okienka raz na parę lat, aby się na kolejkę załapać 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając lekko do tematu... :) Ile czasu oczekiwania Wam wstępnie wskazali w Kruku na OP36 lub 41 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rethel napisał(-a):

Wracając lekko do tematu... :) Ile czasu oczekiwania Wam wstępnie wskazali w Kruku na OP36 lub 41 ?

Znacznie ponad 2 lata, info sprzed tygodnia, spójne w rożnych salonach. 36 trochę szybciej 

Edytowane przez Tom87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na rolka można się zapisać telefonicznie. Naszło mnie na zakup 116900 tych wszystkich GMT i Sub owych kształtach i wyglądach. Da się to telefonicznie załatwić czy trzeba podjechać do salonu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, foti napisał(-a):

Czy na rolka można się zapisać telefonicznie. Naszło mnie na zakup 116900 tych wszystkich GMT i Sub owych kształtach i wyglądach. Da się to telefonicznie załatwić czy trzeba podjechać do salonu?

 

Z informacji, które ja mam, niestety tylko osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na rolka można się zapisać telefonicznie. Naszło mnie na zakup 116900 tych wszystkich GMT i Sub owych kształtach i wyglądach. Da się to telefonicznie załatwić czy trzeba podjechać do salonu?
 

Trochę wstyd napisać o jaki zegarek chodzi i lepiej kodować numerem referencji, co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, foti napisał(-a):

Czy na rolka można się zapisać telefonicznie. Naszło mnie na zakup 116900 tych wszystkich GMT i Sub owych kształtach i wyglądach. Da się to telefonicznie załatwić czy trzeba podjechać do salonu?

 

W Warszawie chcą osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Trochę wstyd napisać o jaki zegarek chodzi i lepiej kodować numerem referencji, co nie emoji6.png?

Prawdziwi znawcy wiedzą o co chodzi i doceniają :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Trochę wstyd napisać o jaki zegarek chodzi i lepiej kodować numerem referencji, co nie emoji6.png?

Przecież on fajniejszy od EX to czego się tu wstydzić 🤔


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież on fajniejszy od EX to czego się tu wstydzić

Polemizelo…. Pomelizole…. Polomizel… kurde, bym się nie zgodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Przecież on fajniejszy od EX to czego się tu wstydzić 🤔

Jest inny od pozostałych...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.