Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):


Trochę wstyd napisać o jaki zegarek chodzi i lepiej kodować numerem referencji, co nie emoji6.png?

Nie marnuję czasu. Po opisie połowa by nie wiedziała o jaki model chodzi. A tak wszystko jasne. 

A sam zegarek pamiętam jak kilka lat temu go zobaczyłem to pomyślałem że co to za żenada wzorcowa :)

Wtedy byłem na etapie gmt II , polara i suba, a ale z czasem zaczął mi się podobać i chyba się przekonałem. 

Ale żeby się wstydzić? 

 

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, foti napisał(-a):

Nie marnuję czasu. Po opisie połowa by nie wiedziała o jaki model chodzi. A tak wszystko jasne. 

Dzisiaj to siė obrazkiem trzeba komunikować…a tak to ja „ zmarnowałem” czas żeby dowiedzieć się  dlaczego „zakodowałeś” 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

Dzisiaj to siė obrazkiem trzeba komunikować…a tak to ja „ zmarnowałem” czas żeby dowiedzieć się  dlaczego „zakodowałeś” 😉

 

W wątku rolka nie znać referencji. Wstyd!!!!! 🙂 Myślałem że mam do czynienia z profesjonalistami :)))))

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, foti napisał(-a):

 

W wątku rolka nie znać referencji. Wstyd!!!!! 🙂 Myślałem że mam do czynienia z profesjonalistami :)))))

 

To frankeny mają referencje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

To frankeny mają referencje? 

 

ukryte f na końcu :)

 

to teraz jeszcze jedno pytanie.

Czy ma znaczenie zamówienie Trójmiasto/Poznań?

Któryś jest szybszy?? Czy to bez znaczenia?

 

 

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, foti napisał(-a):

Nie marnuję czasu. Po opisie połowa by nie wiedziała o jaki model chodzi. A tak wszystko jasne. 

A sam zegarek pamiętam jak kilka lat temu go zobaczyłem to pomyślałem że co to za żenada wzorcowa :)

Wtedy byłem na etapie gmt II , polara i suba, a ale z czasem zaczął mi się podobać i chyba się przekonałem. 

Ale żeby się wstydzić? 

 

Są tu, wśród nas, Koledzy, którzy mają i chyba nigdy nie pokazali, ale może z zupełnie innych przyczyn ;) Oczywiście żartuję, uważam tylko (i to osobista opinia), że jest mało atrakcyjny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał(-a):

Są tu, wśród nas, Koledzy, którzy mają i chyba nigdy nie pokazali, ale może z zupełnie innych przyczyn ;) Oczywiście żartuję, uważam tylko (i to osobista opinia), że jest mało atrakcyjny :) 

 

Już się wyleczyłem z atrakcyjności zegarków. I nie zaprzątam sobie tym zbytnio głowy przy zakupie. Podoba się teraz to biorę. A co daje zobaczymy.

Najbardziej atrakcyjny dla mnie GMT II pepsi dożywotnio kupiony  już się ze mną pożegnał. 

W dalszą drogę wyruszy DJ, SUB i chyba polar. Także to co kiedyś było atrakcyjne po czasie już takie nie jest :)

Więc skupiam się na tym co obecnie atrakcyjnie a co dalej czas pokaże :)

 

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, foti napisał(-a):

 

Już się wyleczyłem z atrakcyjności zegarków. I nie zaprzątam sobie tym zbytnio głowy przy zakupie. Podoba się teraz to biorę. A co daje zobaczymy.

Najbardziej atrakcyjny dla mnie GMT II pepsi dożywotnio kupiony  już się ze mną pożegnał. 

W dalszą drogę wyruszy DJ, SUB i chyba polar. Także to co kiedyś było atrakcyjne po czasie już takie nie jest :)

Więc skupiam się na tym co obecnie atrakcyjnie a co dalej czas pokaże :)

 

I słusznie. Nie ma co przejmować się opiniami innych. Trzeba brać to co jest jeszcze do wzięcia. Jutro książka może być zamknięta na amen. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sanik napisał(-a):

W Warszawie chcą osobiście.

Nie zgadzam się, ode mnie przyjęli mailowo, deklarację podpisywałem elektronicznie (kwalifikowany). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, truesoul napisał(-a):

Nie zgadzam się, ode mnie przyjęli mailowo, deklarację podpisywałem elektronicznie (kwalifikowany). 

Który Kruk taki nowoczesny? 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stopce jest adres z Krakowa (być może rejestracyjny) ale informacja o odbiorze w Warszawie. Cyt.:  "Odbiór zegarka odbędzie się w Warszawie przy moim biurze w salonie W.Kruk ROLEX".

Kontaktowałem się normalnie przez stronę www Kruka (chyba formularz) - jak zwykły Kowalski bez żadnej historii zakupowej i znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, foti napisał(-a):

 

Już się wyleczyłem z atrakcyjności zegarków. I nie zaprzątam sobie tym zbytnio głowy przy zakupie. Podoba się teraz to biorę. A co daje zobaczymy.

Najbardziej atrakcyjny dla mnie GMT II pepsi dożywotnio kupiony  już się ze mną pożegnał. 

W dalszą drogę wyruszy DJ, SUB i chyba polar. Także to co kiedyś było atrakcyjne po czasie już takie nie jest :)

Więc skupiam się na tym co obecnie atrakcyjnie a co dalej czas pokaże :)

 

 

Żeby się wyleczyć to najlepiej doświadczyć. Ci co kiedyś kupowali mieli to szczęście, że po prostu dało się. Ja na szczęście też miałem okazje kupić co chciałem. Musiałem kupić Suba, żeby się przekonać, że Ex dla mnie go zjada na śniadanie. ;) Ogólnie jeśli chodzi o Rolka, to właśnie nieoczywiste modele są moim zdaniem fajniejsze. Chociaż ta lista sukcesywnie się kurczy. Ale jak ktoś teraz łapie roleksowego bakcyla, to może spotkać go frustracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, foti napisał(-a):

 

Już się wyleczyłem z atrakcyjności zegarków. I nie zaprzątam sobie tym zbytnio głowy przy zakupie. Podoba się teraz to biorę. A co daje zobaczymy.

Najbardziej atrakcyjny dla mnie GMT II pepsi dożywotnio kupiony  już się ze mną pożegnał. 

W dalszą drogę wyruszy DJ, SUB i chyba polar. Także to co kiedyś było atrakcyjne po czasie już takie nie jest :)

Więc skupiam się na tym co obecnie atrakcyjnie a co dalej czas pokaże :)

 

Jej, sprzedałeś 5-cyfrowe pepsi, a teraz suba i polara i chcesz je wymienić na AirKinga?

 

1*MzqQm_K3sdO8RFibufJJBA.jpeg


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, foti napisał(-a):

 

Już się wyleczyłem z atrakcyjności zegarków. I nie zaprzątam sobie tym zbytnio głowy przy zakupie. Podoba się teraz to biorę. A co daje zobaczymy.

Najbardziej atrakcyjny dla mnie GMT II pepsi dożywotnio kupiony  już się ze mną pożegnał. 

W dalszą drogę wyruszy DJ, SUB i chyba polar. Także to co kiedyś było atrakcyjne po czasie już takie nie jest :)

Więc skupiam się na tym co obecnie atrakcyjnie a co dalej czas pokaże :)

 

 

Lekarze nie dają pomyślnych rokowań? 😜A tak na serio, napiszesz co jest na celowniku oprócz, nie bójmy się tych słów użyć, Air Kinga? 😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

A ja po latach przekonałem się do Air King'a i czekam na niego. Uważam, że zielone i żółte akcenty na tarczy robią super robotę.

Air King fajny, choć dla niektórych za wiele tam wszystkiego. Dla mnie porażką jest luma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sanik napisał(-a):

Air King fajny, choć dla niektórych za wiele tam wszystkiego. Dla mnie porażką jest luma.

Dla mnie luma ma drugorzędne znaczenie, bo prawda jest taka, że po dłuższej lub krótszej chwili i tak traci ona swoją funkcjonalność - z reguły kiedy właśnie jest potrzebna.

Mam Ball'a z trytem i jak dla mnie to jedyne sensowne rozwiązanie, jeśli komuś naprawdę zależy na czytelności po ciemku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, sanik napisał(-a):

Air King fajny, choć dla niektórych za wiele tam wszystkiego. Dla mnie porażką jest luma.

W ogóle roleksowa luma jest taka se.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Dla mnie luma ma drugorzędne znaczenie, bo prawda jest taka, że po dłuższej lub krótszej chwili i tak traci ona swoją funkcjonalność - z reguły kiedy właśnie jest potrzebna.

Rozumiem, że luma może nie być dla kogoś istotna, ale danie jej w AK tylko na wskazówkach i trójkącie jest mało zrozumiałe, nie mówiąc o praktyczności .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Dla mnie luma ma drugorzędne znaczenie, bo prawda jest taka, że po dłuższej lub krótszej chwili i tak traci ona swoją funkcjonalność - z reguły kiedy właśnie jest potrzebna.

Mam Ball'a z trytem i jak dla mnie to jedyne sensowne rozwiązanie, jeśli komuś naprawdę zależy na czytelności po ciemku.


Od razu widać, że nigdy nie miałeś Paneraia 😀

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, memento mori napisał(-a):


Od razu widać, że nie nigdy nie miałeś Paneraia 😀

Albo Seiko 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, nicon napisał(-a):

Jej, sprzedałeś 5-cyfrowe pepsi, a teraz suba i polara i chcesz je wymienić na AirKinga?

 

1*MzqQm_K3sdO8RFibufJJBA.jpeg

 

No sami piszecie,że król jest tylko jeden. To dla mnie-laika jest.to chyba naturalny koniec przygody z rolkiem... air KING!

5 godzin temu, nicon napisał(-a):

Jej, sprzedałeś 5-cyfrowe pepsi, a teraz suba i polara i chcesz je wymienić na AirKinga?

 

1*MzqQm_K3sdO8RFibufJJBA.jpeg

 

No sami piszecie,że król jest tylko jeden. To dla mnie-laika jest.to chyba naturalny koniec przygody z rolkiem... air KING!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sanik napisał(-a):

Albo Seiko 😜

Mam trzy :)

10 minut temu, memento mori napisał(-a):


Od razu widać, że nigdy nie miałeś Paneraia 😀

Nie miałem, ale podobają mi się i na pewno kiedyś kupię

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.