Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, truesoul napisał(-a):

W stopce jest adres z Krakowa (być może rejestracyjny) ale informacja o odbiorze w Warszawie. Cyt.:  "Odbiór zegarka odbędzie się w Warszawie przy moim biurze w salonie W.Kruk ROLEX".

Kontaktowałem się normalnie przez stronę www Kruka (chyba formularz) - jak zwykły Kowalski bez żadnej historii zakupowej i znajomości.

 

Też tak miałem. Mogłem zamówić drogą elektroniczną - wysyłka skanu podpisanego formularza u  Key Account Manager
W.KRUK S.A. Luxury Watches Department, ale warunek to odbiór w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytałem o zapisy to nie ma siły żeby nie osobiście. No to gdzie można mailowo, skanowo bo mi się nie chce jechać. Robią celebrę jakby to o ślub chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czekają na AirKinga…słuszną linię ma Rolexowa władza… Piotrek/ Gustaw to wizjoner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

A ja się pytałem o zapisy to nie ma siły żeby nie osobiście. No to gdzie można mailowo, skanowo bo mi się nie chce jechać. Robią celebrę jakby to o ślub chodzilo.

A tak trudno poszukać? Dwa kliknięcia > https://zegarki-luksusowe-wkruk.pl/rolex/ Proszę, polecam się ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

Polemizelo…. Pomelizole…. Polomizel… kurde, bym się nie zgodził emoji6.png

Każdy ma kilka swoich rzeczy. ;) Między innymi gust.  :D

 

18 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Jest inny od pozostałych...

Między innymi dlatego mi się bardziej podoba. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez łaski. Stąd to ja się dowiedziałem, że muszę być osobiście. Więc pytam o zapisy zdalne.

Być może na niektóre modele mniej chodliwe albo dla klientów z historią jest taka możliwość, ja się tak zapisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze raz powtórzę, z tego linka wypełniłem formularz, dostałem deklarację, którą podpisałem i odesłałem (DJ41). Bez żadnej historii, bez bycia stałym klientem. Nie wiem co w tym trudnego ale jak widać bardziej łopatologicznie chyba nie można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Czyli są marki, które normalnie traktują klientów i takie, które mają się za lepsze ? To jest doskonała strategia marketingowa. Do czasu. No nic. Naprawdę nie muszę mieć Rolexa. Miałem, d... nie urywa. Ale chciałem ponosić daytonę. Nic mnie tak nie wkurza jak sprzedawca, kty robi mi łaskę.

 

Wymarzone cudo ? Rolex? Miałem sea-dwellera. Za każdym razem jak miałem na ręku zastanawiałem się co mogłobynie w nim urzec? Potem Polar dla odmiany. Oba dawno cieszą innych ludzi.

Nie cierpię, nie obrażam się, nie focham. Dziwię tylko. Ot to. Także Wy się tu bawcie a ja sobie poszukam jakiegoś fajnego zegarka.

 

A ja się pytałem o zapisy to nie ma siły żeby nie osobiście. No to gdzie można mailowo, skanowo bo mi się nie chce jechać. Robią celebrę jakby to o ślub chodzilo.

 

Tak z ciekawości: po co Ci zegarek, który według Ciebie jak sam to napisałeś: d*py nie urywa, którego nie musisz mieć, nic w nim nie urzeka, a jego sprzedawcy wkurzają? Przez co miałeś poszukać jakiegoś fajnego zegarka innej marki. Po chwili pytasz jak się zapisać na Rolexa bez wizyty w salonie, ponieważ znowu cytuję: "mi się nie chce jechać". Gdzie tu sens, gdzie logika? 🤣

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, truesoul napisał(-a):

a ja jeszcze raz powtórzę, z tego linka wypełniłem formularz, dostałem deklarację, którą podpisałem i odesłałem (DJ41). Bez żadnej historii, bez bycia stałym klientem. Nie wiem co w tym trudnego ale jak widać bardziej łopatologicznie chyba nie można...

Wykorzystałeś poniższy formularz  zapisu?

Pytam, bo mnie także kazano stawić się w salonie osobiście, w przypadku dgybym chciał się zapisać.

Screenshot_2021-10-21-12-09-50-710_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i otrzymałem maila z odpowiedzią oraz deklaracją, którą wypełniłem i odesłałem. Jestem w kontakcie z osobą odpowiedzialną za mój zapis, nie miałem żadnych problem na żadnym etapie. Na chwilę obecną nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

Tak z ciekawości: po co Ci zegarek, który według Ciebie jak sam to napisałeś: d*py nie urywa, którego nie musisz mieć, nic w nim nie urzeka, a jego sprzedawcy wkurzają? Przez co miałeś poszukać jakiegoś fajnego zegarka innej marki. Po chwili pytasz jak się zapisać na Rolexa bez wizyty w salonie, ponieważ znowu cytuję: "mi się nie chce jechać". Gdzie tu sens, gdzie logika? 🤣

Z tego samego powodu dla którego sprzedałem Sea-Dwellera. Ponosiłem i mam swoje zdanie. Teraz mam ochotę przekonać się co do Daytony. Pewnie się nie uda, ale może jednak. Zaspokajam swoje zachcianki, stać mnie. Miałem wiele zegarków, które d.. nie urywały, czemu mi odbierasz prawo do fanaberii?

A, i jeszcze jedna rzecz- zacząłem się zastanawiać, czy może jak się zapiszę, poczekam, i odbędzie się ta cała celebra, to może o to chodzi? Może wtedy mnie trafi. 

Na razie kupiłem Exa. Zobaczymy. 

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego samego powodu dla którego sprzedałem Sea-Dwellera. Ponosiłem i mam swoje zdanie. Teraz mam ochotę przekonać się co do Daytony. Pewnie się nie uda, ale może jednak. Zaspokajam swoje zachcianki, stać mnie. Miałem wiele zegarków, które d.. nie urywały, czemu mi odbierasz prawo do fanaberii?
A, i jeszcze jedna rzecz- zacząłem się zastanawiać, czy może jak się zapiszę, poczekam, i odbędzie się ta cała celebra, to może o to chodzi? Może wtedy mnie trafi. 
Na razie kupiłem Exa. Zobaczymy. 

Skoro Cię stać to bierz z chrono daytone - jak nie będzie miłości, to sprzedasz. Może nawet z zyskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

 

Na razie kupiłem Exa. Zobaczymy. 

Graty! Którego Exa?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowego. Ale nie zapeszajmy, jeszcze nie mam w ręku. Także, will see. Ale zapisać to się zapiszę, zobaczymy co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Z tego samego powodu dla którego sprzedałem Sea-Dwellera. Ponosiłem i mam swoje zdanie. Teraz mam ochotę przekonać się co do Daytony. Pewnie się nie uda, ale może jednak. Zaspokajam swoje zachcianki, stać mnie. Miałem wiele zegarków, które d.. nie urywały, czemu mi odbierasz prawo do fanaberii?

A, i jeszcze jedna rzecz- zacząłem się zastanawiać, czy może jak się zapiszę, poczekam, i odbędzie się ta cała celebra, to może o to chodzi? Może wtedy mnie trafi. 

Na razie kupiłem Exa. Zobaczymy. 

Jak masz/oczekujesz exa1, nawet 36mm, to daytona już Ci niepotrzebna. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, memento mori napisał(-a):

 

Lekarze nie dają pomyślnych rokowań? 😜A tak na serio, napiszesz co jest na celowniku oprócz, nie bójmy się tych słów użyć, Air Kinga? 😉

 

W sumie w tej chwili tylko ten air king :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Z tego samego powodu dla którego sprzedałem Sea-Dwellera. Ponosiłem i mam swoje zdanie. Teraz mam ochotę przekonać się co do Daytony. Pewnie się nie uda, ale może jednak. Zaspokajam swoje zachcianki, stać mnie. Miałem wiele zegarków, które d.. nie urywały, czemu mi odbierasz prawo do fanaberii?

A, i jeszcze jedna rzecz- zacząłem się zastanawiać, czy może jak się zapiszę, poczekam, i odbędzie się ta cała celebra, to może o to chodzi? Może wtedy mnie trafi. 

Na razie kupiłem Exa. Zobaczymy. 

 

😂

Skoro stać Cię to tym bardziej nie rozumiem w czym problem. Kup Daytonę na wtórnym od ręki, ponoś miesiąc, trzy lub rok a w razie czego sprzedasz za minimum tyle samo, bez biadolenia na forum jak bardzo cierpisz kupując zegarki, które Ci sie nie podobają 😆

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sanik napisał(-a):

Wykorzystałeś poniższy formularz  zapisu?

Pytam, bo mnie także kazano stawić się w salonie osobiście, w przypadku dgybym chciał się zapisać.

Screenshot_2021-10-21-12-09-50-710_com.android.chrome.jpg

Tak wykorzystałem.

Otrzymałem info że tylko w salonie. Odezwałem się jeszcze czy można podpisać przez net profilem zaufanym ale znów wspomnieli o konieczności osobistej wizyty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, foti napisał(-a):

 

W sumie w tej chwili tylko ten air king :)

 

 

Zmęczenie materiału, czy mobilizacja do jakiegoś polowania na grubszego zwierza (DD?) 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, memento mori napisał(-a):

 

Zmęczenie materiału, czy mobilizacja do jakiegoś polowania na grubszego zwierza (DD?) 😉 

 

Był i jest pomysł na DD może jak się trafi jakiś fajny 18xxx z wykończeniem Bark i białą tarczą to się skuszę 🙂. Ale nie  potrzeba na to wyzbycia się tego co jest. Wydaje mi się chyba, że  zmęczenie materiału. Jedyny którego jeszcze noszę to Explorer II. Sub leży schowany, DJ to w ogóle nie trafia na rękę. Po wszystkich subo i gmt podobnych jest dla mnie za mały 🙂 I tak przyszedł pomysł aby się ich pozbyć :) Pepsi - mój dożywotni już sprzedany i reszta na spokojnie czeka w kolejce 🙂 Bez ciśnienia, bo wygląda na to że NBP w najbliższej przyszłości zadba aby wartość tego co już mam z zegarków rosła :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

😂

Skoro stać Cię to tym bardziej nie rozumiem w czym problem. Kup Daytonę na wtórnym od ręki, ponoś miesiąc, trzy lub rok a w razie czego sprzedasz za minimum tyle samo, bez biadolenia na forum jak bardzo cierpisz kupując zegarki, które Ci sie nie podobają 😆

Nie biadolę. Rozmawiamy, pytam. Wiesz, tak w sumie normalnie. Poczuć chcę zapach nowości. Mogę? Dzięki. Nie podoba mi się ten marketingowy wymysł z zapisami i listami. Może? Dzięki.

Od czego jest forum jak nie od właśnie takiej rozmowy. 

Co ja zrobię, że nie rozumiesz....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.