Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, foti napisał(-a):

 

Był i jest pomysł na DD może jak się trafi jakiś fajny 18xxx z wykończeniem Bark i białą tarczą to się skuszę 🙂. Po wszystkich subo i gmt podobnych jest dla mnie za mały 🙂

 

Czekaj, trochę nie łapię: masz pomysł na DD, ale DJ jest dla ciebie za mały. Skoro DJ za mały, to jak DD ma pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Czekaj, trochę nie łapię: masz pomysł na DD, ale DJ jest dla ciebie za mały. Skoro DJ za mały, to jak DD ma pasować?

Ale czego nie rozumiesz

Większy jest prestiż w noszeniu DD.  :lol:

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Nie biadolę. Rozmawiamy, pytam. Wiesz, tak w sumie normalnie. Poczuć chcę zapach nowości. Mogę? Dzięki. Nie podoba mi się ten marketingowy wymysł z zapisami i listami. Może? Dzięki.

Od czego jest forum jak nie od właśnie takiej rozmowy. 

Co ja zrobię, że nie rozumiesz....

 

 

Właśnie rzecz w tym, że na wtórnym masz pełno nienoszonych Dayton. Poczujesz zapach nowości, którego chcesz i ominiesz zapisy i listy, które Ci się nie podobają. Rozwiązanie win/win na wyciągnięcie ręki...

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Ale czego nie rozumiesz

Większy jest prestiż w noszeniu DD.  :lol:

Ja tam wiem? I jak potem tramwajem z tym DD na nadgarstku będzie jeżdzić spod Centralnego🤣?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

 

😂

Skoro stać Cię to tym bardziej nie rozumiem w czym problem. Kup Daytonę na wtórnym od ręki, ponoś miesiąc, trzy lub rok a w razie czego sprzedasz za minimum tyle samo, bez biadolenia na forum jak bardzo cierpisz kupując zegarki, które Ci sie nie podobają 😆

 

Godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Nie biadolę. Rozmawiamy, pytam. Wiesz, tak w sumie normalnie. Poczuć chcę zapach nowości. Mogę? Dzięki. Nie podoba mi się ten marketingowy wymysł z zapisami i listami. Może? Dzięki.

Od czego jest forum jak nie od właśnie takiej rozmowy. 

Co ja zrobię, że nie rozumiesz....

 

 

29 minut temu, beniowski napisał(-a):

Czekaj, trochę nie łapię: masz pomysł na DD, ale DJ jest dla ciebie za mały. Skoro DJ za mały, to jak DD ma pasować?

 

6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Ale czego nie rozumiesz

Większy jest prestiż w noszeniu DD.  :lol:

Już jakiś czas temu ktoś mądrze napisał, że Rolex to coś więcej niż zegarek - to wyższy stan umysłu. I albo to rozumiesz, albo nie. ;) Rozterki przy wyborze zegarka, emocje związane z zamawianiem i weryfikacją, czas oczekiwania, adrenalina w momencie odbierania tego najważniejszego telefonu od AD, droga do salonu, celebracja zdejmowania naklejek, pierwsze foto i gratki. Tak, dziwny jest ten nasz świat! :lol:

5 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Właśnie rzecz w tym, że na wtórnym masz pełno nienoszonych Dayton. Poczujesz zapach nowości, którego chcesz i ominiesz zapisy i listy, które Ci się nie podobają.

 

⬆️⬆️⬆️


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz: 

Co za za kuriozum. Miałem kilka torebek Hermesa i szału nie było. Torebki jak torebki. Uwłaczającą jest ta cała otoczka z kolejkami i wybieraniem sobie klientów w butikach. Stać mnie na model Birkin, ale nie będę prosił. Mam swój honor.  Kupię sobie bez problemu jakąś inną luksusową torebunie. Łaski bez.

 

Też ja jutro rano:

Ej, co musze zrobić, żeby wpisali mnie na  model Birkin w Hermesie? Można telefaxem, nie będę przecież jak ten ciul do butiku jechał?

 

🤪

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Z tego samego powodu dla którego sprzedałem Sea-Dwellera. Ponosiłem i mam swoje zdanie. Teraz mam ochotę przekonać się co do Daytony. Pewnie się nie uda, ale może jednak. Zaspokajam swoje zachcianki, stać mnie. Miałem wiele zegarków, które d.. nie urywały, czemu mi odbierasz prawo do fanaberii?

A, i jeszcze jedna rzecz- zacząłem się zastanawiać, czy może jak się zapiszę, poczekam, i odbędzie się ta cała celebra, to może o to chodzi? Może wtedy mnie trafi. 

Na razie kupiłem Exa. Zobaczymy. 

Na Daytonę ( zapewne stalową ) chcesz się zapisać ? jeszcze może z dostawą do domu.. dobrze to podsumował Kolega Memento mori 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, proszę Cię. Ja wiem, że już przywykliście do sytuacji, ale ja nie... Jest dla mnie nowa. To mogę być naiwny? Chcę stalową daytonę z białą tarczą. Ale nową z salonu. Co w tym dziwnego? Mam kaprys i nie uważam, że jestem jakiś dziwny. Ponosiłbym i pewnie poszłaby do ludzi bo mi się znudzi. A, że nie lubię takiego podejścia, że sprzedawca robi mi łaskę, że mi sprzeda, to się wewnętrznie burzę. Wchodzisz do salonu i pytasz, a ekspedientka /pardon, doradca high level/ z ledwo skrywanym uśmiechem patrzy mi w oczy i mówi, że co pan.... Mnie to obraża. Nauczyłem się w życiu traktować każdego każdego klienta tak samo.

Z dostawą. Ale będzie lipa... Glovo mówi, że nie da rady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2021 o 17:15, foti napisał(-a):

Tak wykorzystałem.

Otrzymałem info że tylko w salonie. Odezwałem się jeszcze czy można podpisać przez net profilem zaufanym ale znów wspomnieli o konieczności osobistej wizyty. 

Dostałem tą samą odpowiedź co Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.10.2021 o 13:58, mandaryn44 napisał(-a):

No, proszę Cię. Ja wiem, że już przywykliście do sytuacji, ale ja nie... Jest dla mnie nowa. To mogę być naiwny? Chcę stalową daytonę z białą tarczą. Ale nową z salonu. Co w tym dziwnego? Mam kaprys i nie uważam, że jestem jakiś dziwny. Ponosiłbym i pewnie poszłaby do ludzi bo mi się znudzi. A, że nie lubię takiego podejścia, że sprzedawca robi mi łaskę, że mi sprzeda, to się wewnętrznie burzę. Wchodzisz do salonu i pytasz, a ekspedientka /pardon, doradca high level/ z ledwo skrywanym uśmiechem patrzy mi w oczy i mówi, że co pan.... Mnie to obraża. Nauczyłem się w życiu traktować każdego każdego klienta tak samo.

Z dostawą. Ale będzie lipa... Glovo mówi, że nie da rady. 

nie ma możliwości zapisania się na stalową Daytonę, ani korespondencyjnie ani osobiście ani w Polsce ani Dubaju, Singapurze, NY czy Syndey

Pisanie cytuję Twoje słowa powyżej "Ponosiłbym i pewnie poszłaby do ludzi bo mi się znudzi. A, że nie lubię takiego podejścia, że sprzedawca robi mi łaskę, że mi sprzeda, to się wewnętrznie burzę" świadczy o Tobie nie najlepiej 

 

większość chętnie kupiłaby Daytonę za 60 000 zł aby ponosić i sprzedać szybko za 130 000 zł 

więc przestań, przepraszam za wyrażenie, pieprzyć bez sensu bo się ośmieszasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo. Wypada ? Nie rozmawiamy o pieniądzach tylko o zegarku. Może i większość by tak chciała. Ich sprawa. Wyłożyłem swoje zdanie. Mogę ? Czy mi zabraniasz? W którym miejscu powiedziałem, że chce kupić i drogo sprzedać? Zacytuj proszę. Cały czas mówię, że sytuacja jest nienormalna. Jakoś da się omege kupić. Dostrzegam jakaś frustrację w niektórych osobach dających się golić handlarzom. Ja po prostu chciałbym pójść do sklepu kupić nowy zegarek, nacieszyć się albo i nie i zdecydować co dalej. Każdy z nas tu coś kupuje i potem sprzedaje. Bo mu się znudziło, bo chce kupić coś innego. A ta Daytona jakieś niezdrowe emocje wzbudza.
I dlaczego świadczy o mnie nie najlepiej ? Ty też tak traktujesz swoich klientów ? Ja nie.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strasznie agresywny jest ten Pan Dariusz Ch. Wniosek na podstawie dłuższych obserwacji.

Co by to było, gdyby miał dostęp do broni palnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o pieprzeniu i ośmieszaniu do kogoś kto, być może wskutek swojej naiwności lub niedostatecznego zainteresowania nie śledził sytuacji rynkowej Daytony ale nigdzie na napisał nic obraźliwego to nie uczulenie tylko zwykłe, niczym nie usprawiedliwione chamstwo.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szyszkops - pozory mylą ( a dostęp mam baaardzo szeroki ) 
Facecik - po prostu mam uczulenie na wypisywanie głupot i trwanie w nich 

Wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

...I nikt nikogo nie obrażał.

Fakt - ale zdziwiony bylem 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mandaryn44 napisał(-a):

Wystarczy przeczytać początek tego wątku. Takich naiwniaków jak ja tam było pełno. I nikt nikogo nie obrażał.

Nie chodzi mi o naiwność czy brak aktualnych informacji , to nie jest grzech ani też powód do szyderstwa. Poza tym nie oceniam osoby tylko zachowanie.

Skoro najpierw wypisujesz jaki to ten Rolex przeciętny, miałeś i sprzedawałeś a tak w ogóle to jak można się zapisywać do kolejki ( żenada, takie traktowanie, nie będę tego tolerował ) a dzień czy dwa pózniej prosisz jak by się tu na stalową Daytonę zapisać ( bo oczywiście chcesz kupić, ale TYLKO I WYŁĄCZNIE za cenę z metki) z sugestią " kupię się chwilę nacieszę i zaraz sprzedam ( przecież już nie za cenę z metki) a w kolejnym zdaniu ( nie będę się dawać golić handlarzom) za to fajnie samemu być takim handlarzem i zarobić.. tzn ogolić kogoś innego 

 

napiszę jeszcze raz, z pełną świadomością - ośmieszasz się taką postawą a raczej takim formułowaniem oczekiwań oraz co to nie zrobisz za chwilę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o naiwność czy brak aktualnych informacji , to nie jest grzech ani też powód do szyderstwa. Poza tym nie oceniam osoby tylko zachowanie.
Skoro najpierw wypisujesz jaki to ten Rolex przeciętny, miałeś i sprzedawałeś a tak w ogóle to jak można się zapisywać do kolejki ( żenada, takie traktowanie, nie będę tego tolerował ) a dzień czy dwa pózniej prosisz jak by się tu na stalową Daytonę zapisać ( bo oczywiście chcesz kupić, ale TYLKO I WYŁĄCZNIE za cenę z metki) z sugestią " kupię się chwilę nacieszę i zaraz sprzedam ( przecież już nie za cenę z metki) a w kolejnym zdaniu ( nie będę się dawać golić handlarzom) za to fajnie samemu być takim handlarzem i zarobić.. tzn ogolić kogoś innego 
 
napiszę jeszcze raz, z pełną świadomością - ośmieszasz się taką postawą a raczej takim formułowaniem oczekiwań oraz co to nie zrobisz za chwilę 
Poczytaj to co napisałem , napij się zimnej wody i zastanów.
Nie jestem zadnym handlarzem, nie zamierzam kupować Daytony za 130 tys. Chciałem w sklepie, nowa za zwykłą cenę. Nie da się. Sytuacja idiotyczna. Rolex taki sobie. Chciałem spróbować. Nie lubię jak mnie w sklepach traktują jak głupka. Ty może tak, nie wiem. O co Ci chłopie chodzi? Uważasz to za normalne że się zwykłego przeszacowane go zegarka nie da kupić w Warszawie Stambule czy gdzie tam chcesz ??? Ja pamiętam jak Sofixy kupowałem za komuny. Też mnie tak paniusia traktowała. Z uśmieszkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ona to czyta teraz. Ta z Rolexa. I ma niezły ubaw. Sam fakt istnienia tego wątku pokazuje jakie to idiotyczne.
No i druga strona medalu - zapewne dostała jakąś dolę za zapisanie jakiegoś znajomego na listę do listy. I ma jeszcze większy ubaw. Ktoś w końcu te zegary kupuje. I sprzedaje 2x drożej. Ale to temat na inną dyskusję.
I nie odbieraj mi, proszę, prawa do ośmieszania się swoją ignorancją w tym temacie. Taki naiwny jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.