Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

 

53 minuty temu, mandaryn44 napisał(-a):

Poczytaj to co napisałem , napij się zimnej wody i zastanów.
Nie jestem zadnym handlarzem, nie zamierzam kupować Daytony za 130 tys. Chciałem w sklepie, nowa za zwykłą cenę. Nie da się. Sytuacja idiotyczna. Rolex taki sobie. Chciałem spróbować. Nie lubię jak mnie w sklepach traktują jak głupka. Ty może tak, nie wiem. O co Ci chłopie chodzi? Uważasz to za normalne że się zwykłego przeszacowane go zegarka nie da kupić w Warszawie Stambule czy gdzie tam chcesz ??? Ja pamiętam jak Sofixy kupowałem za komuny. Też mnie tak paniusia traktowała. Z uśmieszkiem.

 

Przecież pisałem Ci w innym temacie, że Daytona ma w rzeczywistości średnicę 38.6 mm i obły profil koperty. Przez co nosi się zauważalnie jako zegarek mniejszy od Suba lub GMT, które to są dla Ciebie jak napisałeś trochę za małe, a w sam raz jest 42 mm Explorer II. Dlatego możesz już przestać się mazać nad zapisami na Daytonę i zacząć szukać tak jak pisałeś innego zegarka innej firmy.

 

 

Wracając do tematu: czy ktoś się pytał i wie na kiedy jest spodziewana dostawa na koniec października?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę już przestać ? Dziękuję. Gdzie wysłać kwiaty i czekoladki ? Pozwól, że sam zdecyduje jaki zegarek jest dla mnie dobry i jak leży. Aaa, ja rozumiem. Wy się tu nie możecie pogodzic z tym, że daliście się ogolić cwaniakom. A jak wchodziłeś do Kruka to zdjales czapkę ?
Bezproduktywna ta dyskusja, normalna rozmowa, pytania i przemyślenia, ale widać niezbyt godny jestem wśród jasniepanow. Zdumiewające. Sądziłem, że o tym ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Mogę już przestać ? Dziękuję. Gdzie wysłać kwiaty i czekoladki ? Pozwól, że sam zdecyduje jaki zegarek jest dla mnie dobry i jak leży. Aaa, ja rozumiem. Wy się tu nie możecie pogodzic z tym, że daliście się ogolić cwaniakom. A jak wchodziłeś do Kruka to zdjales czapkę ?
Bezproduktywna ta dyskusja, normalna rozmowa, pytania i przemyślenia, ale widać niezbyt godny jestem wśród jasniepanow. Zdumiewające. Sądziłem, że tym ten temat.

Czy mi się zdaje, że Kolega próbuje jednym nieprzemyślanym wpisem obrazić wszystkich za wyjątkiem siebie samego?  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Nie no bo ja nie rozumiem tego atakowania mnie. Może mnie poniosło.

Nie wszystko musimy rozumieć. Ja czytam zawsze ten wątek z ciekawości choć też nie wszystko rozumiem.. Jak mi się nie chce jutro do roboty iść.... Masakra. Spokojnego wieczoru wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja wiem dlaczego nie można kupić tych hitów u nas…bo podatki idą wiadomo gdzie…po wygranych wyborach ruszy sprzedaż 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Nie no bo ja nie rozumiem tego atakowania mnie. Może mnie poniosło.

Jak by Daytony leżały w sklepach to byś jej nie kupił, bo w razie czego byłbyś 20k w plecy przy pogonieniu go do ludzi. A teraz jesteś 20 k do przodu , bo go nie kupisz 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

Szyszkops - pozory mylą ( a dostęp mam baaardzo szeroki ) 

Facecik - po prostu mam uczulenie na wypisywanie głupot i trwanie w nich 

 

Dear Mr. Chlastawa. Please find the required strenght to be more courteous towards people on forums. We at Rolex do not wish to engage with individuals who do not subscribe to a certain level of culture. Thank you and be careful.

 

 

 

2 godziny temu, mandaryn44 napisał(-a):

Poczytaj to co napisałem , napij się zimnej wody i zastanów.
Nie jestem zadnym handlarzem, nie zamierzam kupować Daytony za 130 tys. Chciałem w sklepie, nowa za zwykłą cenę. Nie da się. Sytuacja idiotyczna. Rolex taki sobie. Chciałem spróbować. Nie lubię jak mnie w sklepach traktują jak głupka. Ty może tak, nie wiem. O co Ci chłopie chodzi? Uważasz to za normalne że się zwykłego przeszacowane go zegarka nie da kupić w Warszawie Stambule czy gdzie tam chcesz ??? Ja pamiętam jak Sofixy kupowałem za komuny. Też mnie tak paniusia traktowała. Z uśmieszkiem.


After what we've read from you in this thread, the only time you will see a Rolex Daytona at retail price is when you open our website - www.rolex.com
Have a great week Mr. mandaryn44.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Czyżby powrót słynnej postaci na forum?;)

Sądząc po mitomańskim stylu możesz mieć rację …ale przecież multikonta są zakazane…

14 minut temu, I_love_britney napisał(-a):
Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Dubel

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I assure everyone that this is our first time on this forum.

 

17 minut temu, desmo napisał(-a):

Sądząc po mitomańskim stylu możesz mieć rację …ale przecież multikonta są zakazane…


Mitomania to nie to samo co niewinny sarkazm. Oraz któż to ten o którego bycie jestem posądzany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Rolex_Geneve napisał(-a):

Oraz któż to ten o którego bycie jestem posądzany?

Nieszkodliwy błazen forumowy, ktoremu sie wydaje, ze coś wie. Nie wart wspomnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Nieszkodliwy błazen forumowy, ktoremu sie wydaje, ze coś wie. Nie wart wspomnienia. 

 

To nie ja, ja wiem że mało wiem oraz nie jestem nieszkodliwy. 
Wykorzystam ten moment żeby zrobić coś co powinienem zrobić w pierwszym poście czyli;

Dobry wieczór wszystkim i dziękuję za przyjęcie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze ten watek mnie nie raz zadziwial i szokowal niektorymi wypowiedziami, ale jak widze nie do konca mialem racje - mozna jeszcze wiecej "wycisnac", zeby bylo "ciekawiej"... 😳

 

ps

Boze... kim sa niektorzy ludzie wchodzacy/zapisujacy sie na forum MILOSNIKOW ZEGARMISTRZOSTWA i w watku swiadomie lubiacych dana marke, maja przyjemnosc mącić, dogryzac i mieszac z blotem normalnych ludzi prowokujac awantury???? Przeciez to jest chore... 😕 Szkoda tylko, ze moderatorzy nie moga takowych szybciej wywalac, bo tylko krew wszystkim psuja... A jak im to sprawia wielka przyjemnosc, to szczerze - powinni sie leczyc... smutne 😔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Rolex_Geneve napisał(-a):

 

 nie jestem nieszkodliwy. 
 

Znaczy, ze jesteś szkodliwy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, artme napisał(-a):

 😳

ps

Boze... kim sa niektorzy ludzie wchodzacy/zapisujacy sie na forum MILOSNIKOW ZEGARMISTRZOSTWA i w watku swiadomie lubiacych dana marke, maja przyjemnosc mącić, dogryzac i mieszac z blotem normalnych ludzi prowokujac awantury???? Przeciez to jest chore... 😕 😔

 Cóż, może to przykre, ale to kwintesencja społeczności internetowej 🤷🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szuwi napisał(-a):

Znaczy, ze jesteś szkodliwy? ;)


Jestem ale raczej tylko w formie takiej jak mój pierwszy post odpowiadający Dariuszowi Chlastawie i Mandarynowi. Widzę również, że nie ma sensu żebym kontynuował tutaj tę retorykę żartobliwego sarkazmu bo się nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sanik napisał(-a):

 Cóż, może to przykre, ale to kwintesencja społeczności internetowej 🤷🤭

Wiem, wiem - tak dzieje sie na wszystkich dedykowanych forach... Wchodza tam jacys frustraci zyciowi i wyladowuja swoje emocje pokazujac tym samym swoje slabosci. A to, ze nie stac, a to, ze ktos ma a ja nigdy nie bede... i przez taka np. zazdrosc rodzi sie nienawisc... coz - jak napisales - taka "spolecznosc internetowa"...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
5 minut temu, artme napisał(-a):

Boze... kim sa niektorzy ludzie wchodzacy/zapisujacy sie na forum MILOSNIKOW ZEGARMISTRZOSTWA i w watku swiadomie lubiacych dana marke, maja przyjemnosc mącić, dogryzac i mieszac z blotem normalnych ludzi prowokujac awantury???? Przeciez to jest chore... 😕 Szkoda tylko, ze moderatorzy nie moga takowych szybciej wywalac, bo tylko krew wszystkim psuja... A jak im to sprawia wielka przyjemnosc, to szczerze - powinni sie leczyc... smutne 😔

W kwestii formalnej to wątek kolejkowy a nie miłośniczy ale że bigos w głowach ma nasze postpańszczyźniane a aktualnie neobolszewickie społeczeństwo to rzecz bezdyskusyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wodolej napisał(-a):

W kwestii formalnej to wątek kolejkowy a nie miłośniczy ...

W kwestii formalnej - watek zostal wydzielony z dzialu milosnikow i tam tez zaczely sie juz dawno (jeszcze przed problemami kolejkowymi) takie "wycieczki" 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2021 o 21:58, artme napisał(-a):

W kwestii formalnej - watek zostal wydzielony z dzialu milosnikow i tam tez zaczely sie juz dawno (jeszcze przed problemami kolejkowymi) takie "wycieczki" 😔

Ty się kolego nie odzywaj…masz lewacki awatar, nick i opisy w obcych językach i w dodatku świecisz po oczach Daytoną…ja bym Cię zlustrował ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.