Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Włochy, kraj kwaśnych pomarańczy - żyć nie umierać. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledząc rolexforums lub reddita widać, że za granicą czeka się wyraźnie krócej niż Kruku. Chociaż oczywiście możliwe, że ludzie nie piszą prawdy odnośnie tego ile rzeczywiście czekali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Włochy, kraj kwaśnych pomarańczy - żyć nie umierać. :)

Polecam te czerwone sycylijskie - słodszych nie jadłem nigdzie 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2021 o 14:26, Phoenix1989 napisał(-a):

Właśnie dostałem informację od Kruka, że przestali podawać miejsce w kolejce. Skandal! Podobno od wrzesnia już nie udzielają takich informacji. 

Jestem zapisany na GMT Pepsi i miałem ~45 miejsce w kolejce w sierpniu 2021 (przesunąłem się z miejsca 115 od września 2020). Jedyne co chcą powiedziec, to że teraz realizują zamówienia złożone w 2019 i estymowany czas oczekiwania to 2 lata. Już nie wiem czy sytuacja jest tak zła i nie mają wcale dostaw od producenta, czy wpychają do kolejki swoich kolesi i chcą to robić nietransparentnie ;).

Przecież tam nie ma żadnej kolejności / uporządkowanej listy,

Jest zbiór osób i tyle.

Juz kilka razy pisałem o moich doświadczeniach,

Ide razem ramię w ramię z kolegą i jeszcze jednym znajomym (poszedł dla jaj) sie zapisać na GMT, ja historia zakupów itp, oni pierwszy zakup.

W międzyczasie dopisałem się na kolejne dwa inne modele.

Ten co poszedł dla jaj, nie podał nawet danych osobowych tylko inicjały,  odbiera zegarek po 1,5 roku ja po dwóch latach, drugi kolega jeszcze trzy miesiące po mnie.

Tyle odnośnie miejsca na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2021 o 09:37, dariusz chlastawa napisał(-a):

to chyba nie masz niestety pojęcia jak to wygląda w innych krajach 


Nie ma czegoś takiego jak taka sama sytuacja w każdym kraju bo dilerstwa to podmioty prywatne a w niektórych krajach jest konkurencja wewnętrzna. 

Nie masz niestety pojęcia o czym piszesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kowali napisał(-a):


Nie ma czegoś takiego jak taka sama sytuacja w każdym kraju bo dilerstwa to podmioty prywatne a w niektórych krajach jest konkurencja wewnętrzna. 

Nie masz niestety pojęcia o czym piszesz. 

Bardziej od konkurencji wewnętrznej na wyobraźnię  AD działa  widmo pozbawienia zarobku na Rolexie  ( czasowego lub dożywotniego) Obydwa scenariusze były ćwiczone w ostatnich latach. I nie potrzeba do tego jednej czy drugiej grubej transzy która wyjeżdża z danego kraju , wystarczy, że w danym okresie czasu pojawi się na rynku wtórnym X sztuk z danego kraju ( szczególnie nowości) . Włosi grzecznie i stanowczo po takiej lekcji niezależnie od salonu deklarowali turystom że pracują  głównie z przewidywalnymi, znanymi sobie klientami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym Kruk zamknął listy na Rootbeera. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tutaj sytuacja wyglada. Jutro się dowiem. Dziś moja pani z AD nie pracuje. Nie tak dawno temu proponowała mi zapisanie się na Rootbeer


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piotrek39 napisał(-a):

Ciekawe jak tutaj sytuacja wyglada. Jutro się dowiem. Dziś moja pani z AD nie pracuje. Nie tak dawno temu proponowała mi zapisanie się na Rootbeer emoji848.png
 

Mnie też, ale ostatecznie postawiłem na innego konia. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie też, ale ostatecznie postawiłem na innego konia. 

Ciekaw jestem co to
Ja jutro odbieram coś nie mogę się jutra doczekać


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piotrek39 napisał(-a):


Ciekaw jestem co to emoji848.png
Ja jutro odbieram coś emoji6.png nie mogę się jutra doczekać emoji22.pngemoji6.pngemoji3.png
 

Wyczekuj foto - motywu drogi, za jakieś..., hmmm, czy ja wiem. Za jakiś czas. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niech Cię licho, może jutro się jeszcze jakoś uda
Raczej nie. Pytalem. Nie dalo sie (przynajmniej w Katowicach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Pewnie juz bylo za co z góry przepraszam. Moj lokalny AD (nie w Polsce) dopisal mnie do “wish list” na GMT Pepsi. Maja tez “Reserve list” ale wtedy pobieraja depozyt. Na ten model na “reserve list” I tak nie mozna sie juz zapisac. Wczesniej nie moglem sie zapisac nawet na “wish list” ale teraz mi potwierdzil ze jestem na ta liste wciagniety. Wiem, ze sytuacja jest rozna w zalezbosci od danego AD i ze w pierwszej kolejnosci zegarki trafia do tych z “reserve list” ale moze ktos na jakies doseiadczenie/info o takich wish list. Jest jakas szansa na otrzymanie zegarka bedac na takiej liscie czy to marzenie scietej glowy i moge sobie taka liste wsarzic w … miedzy bajki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maze123 napisał(-a):

Panowie,

Pewnie juz bylo za co z góry przepraszam. Moj lokalny AD (nie w Polsce) dopisal mnie do “wish list” na GMT Pepsi. Maja tez “Reserve list” ale wtedy pobieraja depozyt. Na ten model na “reserve list” I tak nie mozna sie juz zapisac. Wczesniej nie moglem sie zapisac nawet na “wish list” ale teraz mi potwierdzil ze jestem na ta liste wciagniety. Wiem, ze sytuacja jest rozna w zalezbosci od danego AD i ze w pierwszej kolejnosci zegarki trafia do tych z “reserve list” ale moze ktos na jakies doseiadczenie/info o takich wish list. Jest jakas szansa na otrzymanie zegarka bedac na takiej liscie czy to marzenie scietej glowy i moge sobie taka liste wsarzic w … miedzy bajki emoji846.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

W PL nie masz podziałów na listy.

Jeżeli jesteś zapisany do kolejki, to czekasz na zegarek. Jak się zapisze dostatecznie dużo osób, to zamykają kolejkę.

Czasem się zdarza, że można się dopisać na wcześniej zamkniętą listę, ale musi określona liczba klientów odebrać swój zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

W PL nie masz podziałów na listy.

Jeżeli jesteś zapisany do kolejki, to czekasz na zegarek. Jak się zapisze dostatecznie dużo osób, to zamykają kolejkę.

Czasem się zdarza, że można się dopisać na wcześniej zamkniętą listę, ale musi określona liczba klientów odebrać swój zegar.

A slyszales o takim przypadku? Pytam, bo juz od 4 lat listy na Pepsi czy Daytone sa pozamykane, ludze poodbierali wiele zegarkow a i tak nie zapisuja... 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Batmana sam się zapisałem, ale Artme pisał o Pepsi.

 

Przy okazji - czy "na mikołaja / pod choinkę" są jakieś większe dostawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mroova napisał(-a):

W kwietniu na Pepsi chyba były.

To nowy model wyszedl na oysterze (podobnie batman), wiec nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, artme napisał(-a):

A slyszales o takim przypadku? Pytam, bo juz od 4 lat listy na Pepsi czy Daytone sa pozamykane, ludze poodbierali wiele zegarkow a i tak nie zapisuja... 😒

Tak, slyszalem o takim przypadku. Byla na krotko otworzona lista na cameroona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, mroova napisał(-a):

Na Batmana sam się zapisałem, ale Artme pisał o Pepsi.

 

Przy okazji - czy "na mikołaja / pod choinkę" są jakieś większe dostawy ?

Tak, w okolicach świąt są dostawy. Czy większe niż zwykle, tego nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.