Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszlym roku sypnelo Daytonami i Pepsi z tego co pamietam, ale czy to regula? 🧐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku i dwa lata temu, z tego co było pisane tu i tam, były chyba 2 większe dostawy. Sam odbierałem swojego batmana wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec roku zawsze Rolex wywala do AD więcej zegarków, bo od świąt do końca stycznia mają wolne. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

Pod koniec roku zawsze Rolex wywala do AD więcej zegarków, bo od świąt do końca stycznia mają wolne. 

No to w doopach im się poprzewracało. Ludzie czekają w kolejkach, a Ci sobie tyle wolnego robią😁


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piteks napisał(-a):

No to w doopach im się poprzewracało. Ludzie czekają w kolejkach, a Ci sobie tyle wolnego robią😁

No nie robia - cala moc idzie na produkcje marcowych nowosci, zeby pozniej ludziska czekac po kilka lat nie musialy 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o podsumowanie sytuacji w AD odnosnie zamawiania Rolexow w Polsce?

Chodzi mi o konkretne modele/wersje ktore mozna zamowic z rozsadnym terminem (<12 mies) odbioru.

Czy w roznych miastach to roznie wyglada czy jest podobnie?

Jezeli roznie u roznych AD - gdzie najlepiej zamowic (najkrotszy czas oczekiwania)?

 

Interesuja mnie modele:

- OP 41, stal, niebieski badz czarny

- DJ 41, gladki bezel, oyster, niebieski badz czarny

 

O modelach sportowych po przeczytaniu tego watku od deski do deski juz nie mysle.

 

Szukam pierwszego Rolexa, mieszkam poza granicami PL i musze powiedziec ze sytuacja dla osoby postronnej wyglada po prostu slabo tzn bylem osobiscie u dwoch AD (Norwegia) - potraktowano mnie jak intruza "nie mamy zadnych Rolexow na sprzedaz, nie zapisujemy na zadne listy, mamy Tag Hauery i Breitlingi ladne o tu, moze sobie pan cos wybierze") a niektore maile z AD wygladaly tak:

 

"Unfortunately we do not sell Rolex watches by mail or phone. These kind of timepieces are sold over the counter in our shop "

"If you are interested in Rolex watches you are more than welcome to visit our shop at any time to discover our selection of Rolex timepieces." --> po przyjezdzie na miesce kilka dni pozniej info "nie mamy zadnych Rolexow stalowych na sprzedaz, na kolejki nie zapisujemy, do widzenia" (!)

"As a result we are not able to deliver these models to every customer, and it is neither possible or recommended that we have waiting-lists that span over many years, seeing that we cannot predict future changes in the Rolex’ collection. We also do not want to give our customers false hope.

One of our customer benefits is that you (if you have bought a watch at our store prior) will be prioritized when it comes to ordering watches that have a waiting-list. Unfortunately even with a long and extensive purchase-history, the way things are at this time, we are not able to deliver the models that are most sought after." ---> pytalem o OP 41 i Submarinera 😮

 

Musze powiedziec, ze dla osoby ktora nie ma fiola na punkcie Rolexa a jedynie chcialaby sobie obecnie kupic jakis ladny model z okazji jakiejs okraglej rocznicy, PR'owo nie wyglada to najlepiej dla firmy (z mojego punktu widzenia oczywiscie) - puste polki bez jakichs egzemplarzy demonstracyjnych tez wzbudzaja w sumie nute zdziwienia. Zwariowane czasy.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj do marca/kwietnia kiedy tam będą premiery nowych modeli i wtedy będziesz się mógł zapisać.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, nicon napisał(-a):

Zaczekaj do marca/kwietnia kiedy tam będą premiery nowych modeli i wtedy będziesz się mógł zapisać.

Oczywiście tylko na nowe modele. Sportowe nadal nie będą dostępne.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, adamjttk napisał(-a):

Czy moge prosic o podsumowanie sytuacji w AD odnosnie zamawiania Rolexow w Polsce?

Chodzi mi o konkretne modele/wersje ktore mozna zamowic z rozsadnym terminem (<12 mies) odbioru.

Czy w roznych miastach to roznie wyglada czy jest podobnie?

Jezeli roznie u roznych AD - gdzie najlepiej zamowic (najkrotszy czas oczekiwania)?

 

Interesuja mnie modele:

- OP 41, stal, niebieski badz czarny

- DJ 41, gladki bezel, oyster, niebieski badz czarny

 

O modelach sportowych po przeczytaniu tego watku od deski do deski juz nie mysle.

 

Szukam pierwszego Rolexa, mieszkam poza granicami PL i musze powiedziec ze sytuacja dla osoby postronnej wyglada po prostu slabo tzn bylem osobiscie u dwoch AD (Norwegia) - potraktowano mnie jak intruza "nie mamy zadnych Rolexow na sprzedaz, nie zapisujemy na zadne listy, mamy Tag Hauery i Breitlingi ladne o tu, moze sobie pan cos wybierze") a niektore maile z AD wygladaly tak:

 

"Unfortunately we do not sell Rolex watches by mail or phone. These kind of timepieces are sold over the counter in our shop "

"If you are interested in Rolex watches you are more than welcome to visit our shop at any time to discover our selection of Rolex timepieces." --> po przyjezdzie na miesce kilka dni pozniej info "nie mamy zadnych Rolexow stalowych na sprzedaz, na kolejki nie zapisujemy, do widzenia" (!)

"As a result we are not able to deliver these models to every customer, and it is neither possible or recommended that we have waiting-lists that span over many years, seeing that we cannot predict future changes in the Rolex’ collection. We also do not want to give our customers false hope.

One of our customer benefits is that you (if you have bought a watch at our store prior) will be prioritized when it comes to ordering watches that have a waiting-list. Unfortunately even with a long and extensive purchase-history, the way things are at this time, we are not able to deliver the models that are most sought after." ---> pytalem o OP 41 i Submarinera 😮

 

Musze powiedziec, ze dla osoby ktora nie ma fiola na punkcie Rolexa a jedynie chcialaby sobie obecnie kupic jakis ladny model z okazji jakiejs okraglej rocznicy, PR'owo nie wyglada to najlepiej dla firmy (z mojego punktu widzenia oczywiscie) - puste polki bez jakichs egzemplarzy demonstracyjnych tez wzbudzaja w sumie nute zdziwienia. Zwariowane czasy.

 

 

 

 

1. Spróbuj czegoś z rynku wtórnego: suby, exp2 czy sd43 mają rozsądne ceny. Warto czasem dopłacić i po prostu mieć, się z tym nie pier**lić.

2. DJ w Polsce jeszcze jest względnie łatwy do dostania.

3. OP 41 nie do dostania.

4. Stolik rynkowy na rolexie jeszcze się wywróci - kwestia czasu, inflacji, zubożenia społeczeństwa, ogromnego kryzysu finansowego. Przecież ten towar nie ma żadnej wartości oprócz zamiennej do gotówki(w dzisiejszych czasach) lub dowartościowania małego siusiaka. W większości hajp jest na modele, które wcale aż takie ochowe i achowe nie są - np. Zwykły diver sub - no ale większość jak pokazuje demokracja nie ma racji.

5. Jest wiele ciekawych marek, które są równie prestiżowe, a może bardziej ciekawe - czapek, moser, als, GS, Panerai, Zenith, chopard.

6. Ps. Mam rolexy / sportowe🤙Także piszę to jako uczestnik rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP 41 od ręki oczywiście nie, ale zapisy na srebrny i czarny są. Chociaż nie wiadomo jak długo, bo czas oczekiwania to sporo ponad 2 lata (info z kilku salonów). Może w marcu wyjdzie nowy OP i stąd tak mała produkcja tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tom87 napisał(-a):

OP 41 od ręki oczywiście nie, ale zapisy na srebrny i czarny są. Chociaż nie wiadomo jak długo, bo czas oczekiwania to sporo ponad 2 lata (info z kilku salonów). Może w marcu wyjdzie nowy OP i stąd tak mała produkcja tego modelu?

Ja w jednym z salonów słyszałem, że Rolex nie spodziewał się takiej popularności OP41, więc nie dostosował produkcji. A największe zdziwienie było w kwestii popularności tych najbardziej kolorowych wersji, które wstępnie miały słaby odbiór w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przyczynia się do tego fakt, że na chrono masa ofert po 40 k za OP... nie wiem, czy się sprzedają, bo tego nie śledzę, ale rozbudza to pewnie wyobraźnię wielu "inwestorów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Oczywiście tylko na nowe modele. Sportowe nadal nie będą dostępne.  

Chyba że będą "nowe" sportowe, w sensie zmienią kopertę o milimetr, to wtedy też będzie można się zapisać.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z profesjonali to chyba fo odśnieżania AK i Milgaus pozostały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyne stalowe profesjonale obok Exa, które jeszcze można w Polsce zamówić. Pewnie w następnym roku oba dostaną jakieś zmiany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, tbn napisał(-a):

Chyba jedyne stalowe profesjonale obok Exa, które jeszcze można w Polsce zamówić. Pewnie w następnym roku oba dostaną jakieś zmiany. 

Wiele osób liczy na ucywilizowanie AK 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ogólnie ciekawy projekt, jak poprawią może być kolejny fajny Rolex spoza subopodobnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odchudzić samą kopertę, lunetę, wyprofilować ucha, wyrzucić żółte z tarczy (zielone jak najbardziej zostaje :)), zmienić/ujednolicić czcionkę indeksów, wstawić nowy werk. No, roboty jest od cholery.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że rolex chce podnieść ceny i sprzedać te zamówione zegarki drożej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sanik napisał(-a):

Wiele osób liczy na ucywilizowanie AK 😀

Dla mnie jest ładniejszy od EX.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest ładniejszy od EX.

Ciężko powiedzieć, nie znałem Twojej ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy której EX. ;).


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Dla mnie jest ładniejszy od EX.

Milgauss zdecydowanie seksowniejszy. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Milgauss zdecydowanie seksowniejszy. 

Od Ex tak. Od AK nie. Oczywiście dla mnie.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.