Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Dokładnie. Co wtedy? Jeszcze do tego dojdzie, że wrócą sztuki do witryn :D 

Wtedy będzie panic sell na bazarku i okaże się że posiadanie 5 identycznie wyglądających Rolexow nie jest już tak atrakcyjne.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Michal93 napisał(-a):

We czterech! Wchodzi ktoś. Wchodze ja. On się zapisuje na batmana. Ja się zapisuje na batmana. Dziś on odbiera swojego, ja odbieram swojego. Telefon dostaliśmy jednego dnia, że zapraszają :) 

A jaki model telefonu dokładnie? 

15 minut temu, nicon napisał(-a):

Wtedy będzie panic sell na bazarku i okaże się że posiadanie 5 identycznie wyglądających Rolexow nie jest już tak atrakcyjne.

Wiadomix, że przezorny nie popełnia takich błędów. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, a to osoby odbierające Rolexa mogą mieć coś innego jak ajpona? Są w ogóle jakieś inne modele telefonów? Ja nie znam.

 

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Michal93 napisał(-a):

Ze mną odbierał klient, który zapisał się przede mną 7.04. Ja byłem 4 lub 5 w punkcie w tym dniu, kiedy można było się zapisywać. Znajomy w tym samym momencie zapisywał się na pepsi, jeszcze nie doszedł, ale to może być kwestia tygodnia/dwóch/miesiąca i dojedzie :) 


Kruk nie wydaje zgodnie z kolejnością, słyszałem to w butiku kilkukrotnie. Twój przypadek to potwierdza, bo skoro byłeś piąty a dostałeś po paru miesiącach. Równie dobrze szósty może dostać za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam nie ma żadnej kolejki, jest chaos, pisalismy juz o tym wielokrotnie...osoby zapisujące sie tego samego dnia, w tej samej godzinie, odbierały zegarki z rozrzutem 8 miesiecy.

7,5 miesiąca na batmana w Polsce?  to chyba jakis błąd systemu...

 

  

W dniu 18.11.2021 o 09:34, Tom87 napisał(-a):

OP 41 od ręki oczywiście nie, ale zapisy na srebrny i czarny są. Chociaż nie wiadomo jak długo, bo czas oczekiwania to sporo ponad 2 lata (info z kilku salonów). Może w marcu wyjdzie nowy OP i stąd tak mała produkcja tego modelu?

OP przecież dopiero co wyszedl nowy, przypominam że to Rolex, nie Zenith czy VW, tu jeden model jest produkowany minimum 8 lat, a bywalo że prawie 20.

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tbn napisał(-a):


Kruk nie wydaje zgodnie z kolejnością, słyszałem to w butiku kilkukrotnie. Twój przypadek to potwierdza, bo skoro byłeś piąty a dostałeś po paru miesiącach. Równie dobrze szósty może dostać za rok.

Dokładnie, wszystko to przypadki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo jak Michal93. Zamówienie w kwietniu. Odbiór dzisiaj. A telefon miałem we wtorek, 16 listopada. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Michal93 napisał(-a):

Dokładnie, wszystko to przypadki :) 

Chyba że po drodze wpadają wypusty dla krewnych i znajomych królika, stąd chaos na listach taki - przecież i tak jest to nieweryfikowalne przy takiej polityce dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć z własnego doświadczenia. Krewnych w Kruku nie mam. Ostatnio jak dzwoniłem na infolinię Rolexa to dostałem wiadomość, że na skydwellera poczekam pewnie do końca roku, a Batmana mam się nie spodziewać wcześniej niż za dwa lata. A wyszło zdecydowanie szybciej 🙂


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wydane w biżuterii Choparda z 40k, myślę, że to tez ma jakiś wpływ na realizację zamówień :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

niestety zerowy

 

A jakiś czynnik ma wpływ? Historia zakupowa roleksów czy po prostu zwyczajne szczęście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, PKS napisał(-a):

 

A jakiś czynnik ma wpływ? Historia zakupowa roleksów czy po prostu zwyczajne szczęście?

Myślę, że nikt z nas tego nie wie, a teorie tu wypisywane to przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze przypuszczenia.

 

Jezeli biorac pod uwage, jakie osoby dostaja - a to nie sa osoby z ulicy, tylko powazni gracze w kruku. 40k pln na bizuterie to nie mala kasa, 200k w zegarkach rowniez, wiec dlaczego takie osoby nie maja dostac wczesniej.

 

Jezeli kruk w jakis sposob to koreluje, to jest uczciwie - o ile to slowo w ogole istnieje😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, I_love_britney napisał(-a):

Wiadomo, ze przypuszczenia.

 

Jezeli biorac pod uwage, jakie osoby dostaja - a to nie sa osoby z ulicy, tylko powazni gracze w kruku. 40k pln na bizuterie to nie mala kasa, 200k w zegarkach rowniez, wiec dlaczego takie osoby nie maja dostac wczesniej.

 

Jezeli kruk w jakis sposob to koreluje, to jest uczciwie - o ile to slowo w ogole istnieje😎

Z drugiej strony są osoby, które nigdy z Krukiem czy Rolexem nie miały nic wspólnego, a Pepsi odebrały po 4,5 miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sanik napisał(-a):

Z drugiej strony są osoby, które nigdy z Krukiem czy Rolexem nie miały nic wspólnego, a Pepsi odebrały po 4,5 miesiąca.

To jezeli tak to troche gorzej.

wsumie wiadomo ze swiat rowny nie jest😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz, dlaczego nie? Ja tam jednak wierzę w te kolejki, w odbieranie zegarków szybciej dla stałych klientów i tyle :) Zawsze warto w coś wierzyć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

niestety zerowy


Nie masz pojęcia o czym piszesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kowali napisał(-a):


Nie masz pojęcia o czym piszesz. 

Podsumujmy zatem:

Primo: dlaczego nie ma racji?

Secondo: podaj swoją rację! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Kowali napisał(-a):


Nie masz pojęcia o czym piszesz. 

Owszem ma pojęcie.

Ja również jestem przykładem, historia zakupów wcale nie najgorsza, i czekam dłużej niż kolega który dla jaj sie ze mną zapisał na zegarek i nigdy żadnego Rolexa nie kupił.

 

BTW jak niby Kruk ma sprawdzac te historę ?

Przecież oni nie mają narzędzi do tego, pomijam już RODO...

Jak połączą jakieś paragony z przeszłości z moim imieniem nazwiskiem, telefonem ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Boogie napisał(-a):

Owszem ma pojęcie.

Ja również jestem przykładem, historia zakupów wcale nie najgorsza, i czekam dłużej niż kolega który dla jaj sie ze mną zapisał na zegarek i nigdy żadnego Rolexa nie kupił.

 

BTW jak niby Kruk ma sprawdzac te historę ?

Przecież oni nie mają narzędzi do tego, pomijam już RODO...

Jak połączą jakieś paragony z przeszłości z moim imieniem nazwiskiem, telefonem ?

 

Troche slabo jakby kruk nie mial bazy klientow, i nie moglby sprawdzac, kto ile na co wydal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, I_love_britney napisał(-a):

Troche slabo jakby kruk nie mial bazy klientow, i nie moglby sprawdzac, kto ile na co wydal...

Nie ma nic takiego jak baza, kiedys w przypływie weny poznęcałem sie u Kruka i przepytałem kierowników z narzędzi do ewidencji i dentyfikacji klienta i jego historii, zbieranie takich danych jest zabronione bez zgody klientów własnie.

 

3 minuty temu, czypek555 napisał(-a):

Obecnie zanim odbierasz zegarek, robisz przelew.
Tam mają niezbędne dane.

Primo, robisz przelew kiedy już masz zegarek do odbioru, więc woda po kisielu.... 

Pomijam że większość płaci kartą za zakup :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Boogie napisał(-a):

Nie ma nic takiego jak baza, kiedys w przypływie weny poznęcałem sie u Kruka i przepytałem kierowników z narzędzi do ewidencji i dentyfikacji klienta i jego historii, zbieranie takich danych jest zabronione bez zgody klientów własnie.

 

Primo, robisz przelew kiedy już masz zegarek do odbioru, więc woda po kisielu.... 

Pomijam że większość płaci kartą za zakup :D

Dziwne, podpisujesz rodo jak zamawiasz.

powinni miec swoja baze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.