Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Pomyliłem się - zamiast 2019 powinno być 2017. Nie wiem czy coś to zmienia w czasie oczekiwania. Może jutro zadzwonię czy coś się dzieje w tej sprawie...

Patrząc na terminy i odbiory innych, to powinno być już bardzo blisko do mety.   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lukasz23212 napisał(-a):

4 grudnia minie dokładnie 4 lata jak zapisano mnie po natychmiastowym wpłaceniu zaliczki na daytone ( biała tarcza). Do dziś nie mam żadnej odpowiedzi kiedy miałaby być ta daytona, bo Kruk nigdy nie kontaktował się ze mną w tej sprawie. Kupiłem wcześniej 2 rolexy...Podejście  do klienta nie jest profesjonalne - wystarczyłby jakiś e-mail lub telefon od Kruka. Handlarze zawsze wygrają a taki miłośnik zegarków jak ja jest na szarym końcu...

wow,Jestem pod wrażeniem czasu oczekiwania.

Jak wysoka zaliczka była?

Rozumiem ze cena za zegarek oczywiscie z dnia odbioru a nie z dnia zaliczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, robol1 napisał(-a):

wow,Jestem pod wrażeniem czasu oczekiwania.

Jak wysoka zaliczka była?

Rozumiem ze cena za zegarek oczywiscie z dnia odbioru a nie z dnia zaliczki?

Spokojnie - u mnie bylo 4 lata i 4 miesiace, wiec nie jest jeszcze zle 😁

Zaliczka byla pobierana w wysokosci 10% od kazdego - teraz juz nic nie biora.

A co do ceny, to myslisz, ze Kruk dolozy roznice po podwyzkach? 🤔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, robol1 napisał(-a):

wow,Jestem pod wrażeniem czasu oczekiwania.

Jak wysoka zaliczka była?

Rozumiem ze cena za zegarek oczywiscie z dnia odbioru a nie z dnia zaliczki?

Było 10% zaliczki - wpłacałem 5000zł. Nawet nie wiem jaka jest teraz cena za ten zegarek. Zapewne będzie teraźniejsza....

31 minut temu, artme napisał(-a):

Spokojnie - u mnie bylo 4 lata i 4 miesiace, wiec nie jest jeszcze zle 😁

Zaliczka byla pobierana w wysokosci 10% od kazdego - teraz juz nic nie biora.

A co do ceny, to myslisz, ze Kruk dolozy roznice po podwyzkach? 🤔

Zadzwonili?Jak to się odbywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak juz dzwonia to zazwyczaj w ktory dzien tygodnia? Jesli ktorys przewaza, to bede w te dni rano pil surowe jajko (aby glos aksamitniejszy byl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bibbi napisał(-a):

A jak juz dzwonia to zazwyczaj w ktory dzien tygodnia? Jesli ktorys przewaza, to bede w te dni rano pil surowe jajko (aby glos aksamitniejszy byl).

 

No i szansa dobrze się ubrać, żeby nie odbierać telefonu w brudnym dresie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Zadzwonili?Jak to się odbywa?

Czasem wpadalem cos poogladac i pogadac, jednak od czasu zlikwidowania list kolejkowych nic juz nie wiedzialem ile jeszcze i nawet mniej wiecej kiedy. Pewnego dnia telefon i informacja, ze przyszedl zegarek i czy odbieram i jak tak, to kiedy - i tak to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Lukasz23212 napisał(-a):

4 grudnia minie dokładnie 4 lata jak zapisano mnie po natychmiastowym wpłaceniu zaliczki na daytone ( biała tarcza). Do dziś nie mam żadnej odpowiedzi kiedy miałaby być ta daytona, bo Kruk nigdy nie kontaktował się ze mną w tej sprawie. Kupiłem wcześniej 2 rolexy...Podejście  do klienta nie jest profesjonalne - wystarczyłby jakiś e-mail lub telefon od Kruka. Handlarze zawsze wygrają a taki miłośnik zegarków jak ja jest na szarym końcu...

Ja odebrałem po 4 latach i 1 miesiącu... Też nikt się ze mną nie kontaktował przez te 4 lata.

Ja sam przy okazji wizyty w salonie podpytywałem o stan zamówienia i dostawałem odpowiedź "jest pan w naszym salonie xx na liście, więc można się spodziewać dostawy w ciągu xx-xx miesięcy, bazując na obecnych dostawach do naszego salonu. Oczywiście niczego nie możemy zagwarantować. Proszę czekać na telefon we właściwym czasie"

Tak więc czekaj spokojnie lub zrezygnuj wycofując zaliczkę.

 

 

3 godziny temu, bibbi napisał(-a):

A jak juz dzwonia to zazwyczaj w ktory dzien tygodnia? Jesli ktorys przewaza, to bede w te dni rano pil surowe jajko (aby glos aksamitniejszy byl).

Do mnie zadzwonili w sobotę. Akurat siedziałem na kiblu (poważnie) :D:D:D

 

 

14 godzin temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Było 10% zaliczki - wpłacałem 5000zł. Nawet nie wiem jaka jest teraz cena za ten zegarek. Zapewne będzie teraźniejsza....

Zadzwonili?Jak to się odbywa?

 

Pani zapytała, czy jeszcze pamiętam, że 4 lata temu zamówiłem u nich Daytonę. I czy nadal jestem zainteresowany zakupem. I czy będę płacił przelewem czy kartą...

Edytowane przez Mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było to pytanie zadawane już kilka razy, ale powiedzmy że zadzwonią, że zegarek jest do odbioru - ile jest czasu na odbiór?

 

Zadzwonią np. w wakacje, jak człowiek ma urlop i jest zagranicą, chyba nie dają maks jednego tygodnia na odbiór bo jak nie to "C'est la vie"?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jechać na wakacje jak spodziewasz się telefonu w sprawie odbioru Rolexa?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

Pewnie było to pytanie zadawane już kilka razy, ale powiedzmy że zadzwonią, że zegarek jest do odbioru - ile jest czasu na odbiór?

 

Zadzwonią np. w wakacje, jak człowiek ma urlop i jest zagranicą, chyba nie dają maks jednego tygodnia na odbiór bo jak nie to "C'est la vie"?

No chyba nie odbierzesz telefonu, bo naliczą Ci dodatkowe opłaty za rozmowy międzynarodowe?! ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

Pewnie było to pytanie zadawane już kilka razy, ale powiedzmy że zadzwonią, że zegarek jest do odbioru - ile jest czasu na odbiór?

 

Zadzwonią np. w wakacje, jak człowiek ma urlop i jest zagranicą, chyba nie dają maks jednego tygodnia na odbiór bo jak nie to "C'est la vie"?

 

Jeśli chcesz zapłacić przy odbiorze to masz tydzień. Jeśli w ciągu tego tygodnia zapłacisz im przelewem to możesz go i po pół roku sobie odebrać. W sumie to byłby piękny gest, ponieważ dużo osób z forum miałoby co przymierzać dzięki Tobie. 🥰 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

Pewnie było to pytanie zadawane już kilka razy, ale powiedzmy że zadzwonią, że zegarek jest do odbioru - ile jest czasu na odbiór?

 

Zadzwonią np. w wakacje, jak człowiek ma urlop i jest zagranicą, chyba nie dają maks jednego tygodnia na odbiór bo jak nie to "C'est la vie"?

Teoretycznie 7 dni, jak zadzwonią w czasie Twoich wakacji i będziesz chciał umówić się na odbiór za, powiedzmy, trzy tygodnie to też nikt nie będzie robił problemu tylko trzeba być dostępnym w jakiś sposób. 

Jak nie uda się skontaktować telefonicznie (z czym czasem może być problem) to próbują drogą mailową, a to już prostsza sprawa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nicon napisał(-a):

Chcesz jechać na wakacje jak spodziewasz się telefonu w sprawie odbioru Rolexa?

 

Lol, no przecież ja bym tak nie zrobił, nigdy w życiu... od dawna nie jeżdżę na żadne wakacje w oczekiwaniu na telefon, nawet z miasta nie wyjeżdżam zbyt często. Zadałem to pytanie w celach edukacyjnych.

 

 

1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

No chyba nie odbierzesz telefonu, bo naliczą Ci dodatkowe opłaty za rozmowy międzynarodowe?! ;)

 

Akurat mam jeden ten sam telefon na połączenia prywatne i służbowe i z ciekawości zawsze odbieram, nie ważne gdzie jestem i co robię. Nawet jak w kościach czuję, że to "darmowa pożyczka do 250 000zł" albo fotowoltaika, ew. "Kujawsko-Pomorski Program Zdrowie 2021" :P

 

 

1 godzinę temu, memento mori napisał(-a):

 

Jeśli chcesz zapłacić przy odbiorze to masz tydzień. Jeśli w ciągu tego tygodnia zapłacisz im przelewem to możesz go i po pół roku sobie odebrać. W sumie to byłby piękny gest, ponieważ dużo osób z forum miałoby co przymierzać dzięki Tobie. 🥰 

 

1 godzinę temu, DrQQ napisał(-a):

Teoretycznie 7 dni, jak zadzwonią w czasie Twoich wakacji i będziesz chciał umówić się na odbiór za, powiedzmy, trzy tygodnie to też nikt nie będzie robił problemu tylko trzeba być dostępnym w jakiś sposób. 

Jak nie uda się skontaktować telefonicznie (z czym czasem może być problem) to próbują drogą mailową, a to już prostsza sprawa 🙂

 

To z własnego doświadczenia/sprawdzone info? Jak się czeka latami na zegarek i miałoby się  pechowo "przegapić dostawę", bo akurat przez tydzień nie jest się dostępnym, to super słabo. Ale jak po płatności przelewem jest święty spokój z terminem odbioru, to spoko. I niech sobie koledzy macają, w końcu w foliach jest :P


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To okropne jest - pojedzie człowiek gdzieś na jakiś Mauritius, do jakichś Emiratów czy nawet Turcji (a tam usługi telefonii komórkowej są wciąż b. drogie) i zamiast się relaksować będzie się zastanawiać czy aby nieznany numer z Polski wyświetlający się na ekranie to akurat z Kruka nie dzwonią - dajcie spokój. To już chyba lepiej na urlopy do dalekich krajów nie jeździć przez tych kilka lat, żeby okazji nie stracić🤣.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili z numeru salonu, w którym zamawiałem... Więc trzeba sobie wbić do książki w telefonie numer salonu i już wiesz, że Daytona czy inny rodzynek do odbioru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzą z założenia że kupujących za retail nie stać na wakacje  😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc na ceny nad takim polskim morzem to rzeczywiście chyba tam bogatsza klientela jeździ, zamiast gdzieś za granicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, MasterMind napisał(-a):

 

Lol, no przecież ja bym tak nie zrobił, nigdy w życiu... od dawna nie jeżdżę na żadne wakacje w oczekiwaniu na telefon, nawet z miasta nie wyjeżdżam zbyt często. Zadałem to pytanie w celach edukacyjnych.

 

 

 

Akurat mam jeden ten sam telefon na połączenia prywatne i służbowe i z ciekawości zawsze odbieram, nie ważne gdzie jestem i co robię. Nawet jak w kościach czuję, że to "darmowa pożyczka do 250 000zł" albo fotowoltaika, ew. "Kujawsko-Pomorski Program Zdrowie 2021" :P

 

 

 

 

To z własnego doświadczenia/sprawdzone info? Jak się czeka latami na zegarek i miałoby się  pechowo "przegapić dostawę", bo akurat przez tydzień nie jest się dostępnym, to super słabo. Ale jak po płatności przelewem jest święty spokój z terminem odbioru, to spoko. I niech sobie koledzy macają, w końcu w foliach jest :P

 

Sprawdzone przez wielu. Tak jest obecnie. Jeszcze 2 lata temu znam przypadki, gdzie po 1-2 miesiące ludzie "odbierali" nieopłaconego Professionala.

 

Znając życie, to na eBay ktoś te folię próbowałby pewnie sprzedaż za 50 $, więc kilka macań "kolegów" i odbierałbyś już bez folii 😂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

 

Sprawdzone przez wielu. Tak jest obecnie. Jeszcze 2 lata temu znam przypadki, gdzie po 1-2 miesiące ludzie "obierali" Professionala.

 

Znając życie, to te folie ktoś na eBay sprzedaje po 50 $, więc kilka macań "kolegów" i odbierałbyś już bez folii 😂

Ale że to koledzy przymierzający te Rolexy te folie ukradkiem ściagają i na ebay’u potem sprzedają🤣???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, desmo napisał(-a):

Wychodzą z założenia że kupujących za retail nie stać na wakacje  😎

 

Lol, ten wątek to czyste złoto :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, MasterMind napisał(-a):

 

Lol, ten wątek to czyste złoto :D

Nie męcz się z Tudorem, zapisz się w kolejkę na Rolka. Poczujesz prawdziwy smak przygody.😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Kolejka się w Kruku zmniejsza, bo ludzie odbierają swoje zamówienia. Czyli powinni zapisywać nowych chętnych na listę...

Czy można się zapisać w kolejkę do kolejki?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.