Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Zepsuliście mi pierwszą połowę stycznia. Będę się zadręczał, dzwoni butik w GalMoku czy fotowoltaika ? No chyba że Kruk zrobi mi extra święta.

Jedno co dobre, że nie mam problemu z trzymaniem kaski, bo właśnie wczoraj zmarnotrawiona na akcje TUI i EZJ - miały roczne minima 😊

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie zazdroszczę. U mnie nie do zastosowania, bo w obu nerkach mam kamienie i nie wiem, czy znalazłbym chętnych.


Jesli szlachetne to na luzie znajdziesz chetnych. Moze nawet ten pierwszy Kruk z dialogu wykazalby zywe zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Spełniać jak najbardziej, ale nie za wszelką cenę.     

 

Gdyby to było za wszelką cenę, to rzeczywiście bezsens. Tu bardziej chodzi o wybór czy:

 

a) trzymać pieniądze które się już ma w pogotowiu i z nudów patrzeć jak ich siła nabywcza topnieje

b) obracać budżetem w międzyczasie i cieszyć się z noszenia czegoś innego, co w razie "w" sprzedasz bez skrupułów, bo z takim zamiarem kupowałeś.

 

Ja skłaniam się ku opcji b) bo wydaje się być najbardziej sensowna. Jedyne co mnie w tym planie nurtowało, to jak to jest czasowo z ew. odbiorem, żeby nie było wpadki na sam koniec. Po prostu nie mam doświadczenia z zakupami w AD, a sam zapisując się nie dopytywałem jak to jest.

 

40 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie ma sensu być zakładnikiem gównianego zegarka - mrozić/wydawać całej ciężko odkładanej kasy, który być może kiedyś tam przyjdzie.  

 

Skoro masz takie dylematy jakie masz - to znaczy, że jeszcze nie jesteś na to gotowy. Nie odmawiaj sobie bieżących przyjemności, ciesz się życiem i rób to, na co masz ochotę, a nowego Roleksa po prostu sobie odpuść. 

 

Zgadzam się z tym co mówisz, tylko nie z ostatecznym wnioskiem. To nie jest kwestia tego, czy ja jestem gotowy - to oni kurde nie są gotowi, by mi sprzedać i każą czekać! :P

 

@bibbi - wszystko co jest we mnie, jest szlachetne. Nie wiem tylko, czy da się z tego biżuterię zrobić :D 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

 

Gdyby to było za wszelką cenę, to rzeczywiście bezsens. Tu bardziej chodzi o wybór czy:

 

a) trzymać pieniądze które się już ma w pogotowiu i z nudów patrzeć jak ich siła nabywcza topnieje

b) obracać budżetem w międzyczasie i cieszyć się z noszenia czegoś innego, co w razie "w" sprzedasz bez skrupułów, bo z takim zamiarem kupowałeś.

 

Ja skłaniam się ku opcji b) bo wydaje się być najbardziej sensowna. Jedyne co mnie w tym planie nurtowało, to jak to jest czasowo z ew. odbiorem, żeby nie było wpadki na sam koniec. Po prostu nie mam doświadczenia z zakupami w AD, a sam zapisując się nie dopytywałem jak to jest.

 

 

Zgadzam się z tym co mówisz, tylko nie z ostatecznym wnioskiem. To nie jest kwestia tego, czy ja jestem gotowy - to oni kurde nie są gotowi, by mi sprzedać i każą czekać! :P

 

@bibbi - wszystko co jest we mnie, jest szlachetne. Nie wiem tylko, czy da się z tego biżuterię zrobić :D 

 

Jak nie masz co nosić to weź ode mnie moona, jakoś nie mogę się zebrać, żeby zdjęcia porobić i wystawić;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

 obracać budżetem w międzyczasie i cieszyć się z noszenia czegoś innego, co w razie "w" sprzedasz bez skrupułów, bo z takim zamiarem kupowałeś.

Tylko że kupić i sprzedać nie tracąc sporo to właściwie tylko z Rolexem czy Patkiem (i VIS-em / Pan Africą 😁) - jak kupisz coś „do pochodzenia”, to sprzedając po to aby szybko mieć fundusze na Rolexa to chyba też nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy DJ36 na Jubilee i z karbowanym bezelem będzie trzymać cene? Powoli zastanawiam się nad swoim pierwszym Rolexem, a inflacja tylko do tego zachęca. Nie chciałbym na nim ewentualnje stracić i mieć możliwość sprzedania go w każdej chwili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Nie ma sensu być zakładnikiem gównianego zegarka - mrozić/wydawać całej ciężko odkładanej kasy, który być może kiedyś tam przyjdzie.  

 

Skoro masz takie dylematy jakie masz - to znaczy, że jeszcze nie jesteś na to gotowy. Nie odmawiaj sobie bieżących przyjemności, ciesz się życiem i rób to, na co masz ochotę, a nowego Roleksa po prostu sobie odpuść. 

Co? Kupno stalowego Rolexa którego można upłynnić z konkretnym zyskiem w 2 dni to wielkie poświęcenie godne tylko prawdziwego weterana? xD 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym już nie chciałem wspominać, bo mogę wywołać zgorszenie. Ale jak zmieni zdanie to przecież pozbyć sie nie problem, a po tej operacji zostanie na pare fajnych zegarków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, nicon napisał(-a):

Co? Kupno stalowego Rolexa którego można upłynnić z konkretnym zyskiem w 2 dni to wielkie poświęcenie godne tylko prawdziwego weterana? xD 

 

Godzinę temu, tbn napisał(-a):

O tym już nie chciałem wspominać, bo mogę wywołać zgorszenie. Ale jak zmieni zdanie to przecież pozbyć sie nie problem, a po tej operacji zostanie na pare fajnych zegarków. 

Takiej miłości każdy młodzian czeka,
Tak być kochana chce każda dziewczyna;
Czemuż w najświętszym z popędów człowieka
Tkwi tak straszliwego cierpienia przyczyna?

 

Chyba nie pojmujecie powagi całej sytuacji...;)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, niestosowne jest stroić sobie żarty z Roleksów! Widać, że te kilka odbiorów wzmogło optymizm i nadzieję kolejkowiczów. Każdy już się widzi jak krojąc cebulę odbiera TEN telefon. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak juz dzwonia to zazwyczaj w ktory dzien tygodnia?


Cytowanie samego siebie wyjatkowo jednorazowo uprawnione - dzwonia np. we wtorki …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie było tak, że @MasterMind kupi sobie DJ’a na przeczekanie, za miesiąc zadzwonią, że Daytona do odbioru, on sprzeda DJ”a, a Kruk go wyrzuci z kolejki bo handlarz 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Cytowanie samego siebie wyjatkowo jednorazowo uprawnione - dzwonia np. we wtorki …

W Twojej strefie czasowej dziś wtorek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twojej strefie czasowej dziś wtorek ??

No nie wiem. Jak niedawno wsiadalem do samochodu, to byl piatek.

c3762ff3d9175b20f29a5ac7b7afd479.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, bibbi napisał(-a):


No nie wiem. Jak niedawno wsiadalem do samochodu, to byl piatek. emoji851.png
 

I jeszcze Kruki otwarte o tej porze? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

I jeszcze Kruki otwarte o tej porze? 😉

Ja stacji odbiera. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaszedłem sobie do salonu nieśmiało podpytać, czy może coś ewentualnie wiadomo, czy może jakaś dostawa się szykuje czy coś, pytałem w swym niedowierzaniu czy na pewno będzie, przecież czekam od kwietnia, no i słyszę, że czekać nadal muszę. Nie wiem czego innego się spodziewałem tam zachodząc, ale człowiek czasami jak dziecko się zachowuje. Na pocieszenie dostałem magazyn i aktualny katalog Rolexa. Jak byłem dzieckiem w PRL, to też rożne katalogi miałem...

 

image_50433793.JPG


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mylof napisał(-a):

Zaszedłem sobie do salonu nieśmiało podpytać, czy może coś ewentualnie wiadomo, czy może jakaś dostawa się szykuje czy coś, pytałem w swym niedowierzaniu czy na pewno będzie

Nadzieja umiera ostatnia .... :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by tak chodzić codziennie przed salonem, w lewo i prawo z rękoma za plecami trzymając się za nadgarstki,co jakiś czas sprawdzając telefon czy aby nie dzwoni? Dodatkowo nerwowo zaglądać przez szybę osłaniajac dłońmi skronie aż szyba całkowicie zaparuje. 

Że tak powiem "wychodzić" ten zegarek 

Co??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paweł Bury. napisał(-a):

Że tak powiem "wychodzić" ten zegarek

A jak już się kupi ten zegarek, to jednak czegoś w życiu będzie brakowało .... :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

A jak już się kupi ten zegarek, to jednak czegoś w życiu będzie brakowało .... :rolleyes:

zwłaszcza jak się go od razu sprzeda 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wczorajszej wycieczki, na świąteczny rynek w Bremen, postanowiłem zajrzeć do salonu Meyer-a i porozmawiać o ewentualnym zamówieniu Submarinera lub DJ-a. W przypadku tego pierwszego, czas oczekiwania nawet do ośmiu lat, a DJ-a około czterech.
Zastanawiam się, skąd wynika taka rozbieżność w okresie oczekiwania u różnych AD?
854875c2848f95994faef9c55f9fe116.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwo
W przyszłym roku będę obchodził okrągłą rocznicę urodzin i postanowiłem sobie sprawić na tę okazję prezent zegarkowy. Myślałem o DJ w czarnym kolorze, na pewno płaski bezel, bransoleta jeszcze do wyboru. Forum obserwuje od jakiegoś czasu, ale dopiero dziś się zarejestrowałem. Przeczytalem ten wątek i wątek Rolexa i wiem mniej więcej jak sytuacja z zakupem zegarków tego producenta wygląda. Z tego co zrozumialem na te modele z linii Profersjonalnej na ktore jeszcze da się zapisać to trzeba się stawić osobiście. Ale czy na DJ również ? Przyznam, że wolałbym to zalatwić zdalnie, a na sam odbiór wybrać sie oczywiście osobiście. Czy orientujecie się może, czy na DJ da się zapisać przez telefon/maila ?

Dziękuję Wam za odpowiedzi i przepraszam jeśli już takie pytanie padło, ale byc może odpowiedź na nie przegapiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, za jak? Na DJ’a 4 lata?

Co do Suba to pewnie standardowy mix okolicznosci - od przesadzonej informacji dla zniechecenia, poprzez faktycznie dluga kolejke po termin dla nowych klientow (stali moha dostawac Suba w krotkim okresie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.