Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):

Przy okazji wczorajszej wycieczki, na świąteczny rynek w Bremen, postanowiłem zajrzeć do salonu Meyer-a i porozmawiać o ewentualnym zamówieniu Submarinera lub DJ-a. W przypadku tego pierwszego, czas oczekiwania nawet do ośmiu lat, a DJ-a około czterech.
Zastanawiam się, skąd wynika taka rozbieżność w okresie oczekiwania u różnych AD?
854875c2848f95994faef9c55f9fe116.jpg

Kolega wybaczy ale chyba w ladny sposob chcieli powiedziec spiep...aj dziadu. To i tak lepiej bo u mnie slychac szyderczy smiech jak ktos zapyta o Rolexa. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że już kilka € zostawiłem w tym salonie, to była moja ostatnia wizyta u nich. AD Rolexa mam na wyciągnięcie ręki, nie dalej jak godzinę drogi, znajdę przynajmniej sześć salonów.
Być może jeszcze nie dojrzałem do poważnej decyzji o kupnie „R”.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 hours ago, adamios said:

Witam Państwo
W przyszłym roku będę obchodził okrągłą rocznicę urodzin i postanowiłem sobie sprawić na tę okazję prezent zegarkowy. Myślałem o DJ w czarnym kolorze, na pewno płaski bezel, bransoleta jeszcze do wyboru. Forum obserwuje od jakiegoś czasu, ale dopiero dziś się zarejestrowałem. Przeczytalem ten wątek i wątek Rolexa i wiem mniej więcej jak sytuacja z zakupem zegarków tego producenta wygląda. Z tego co zrozumialem na te modele z linii Profersjonalnej na ktore jeszcze da się zapisać to trzeba się stawić osobiście. Ale czy na DJ również ? Przyznam, że wolałbym to zalatwić zdalnie, a na sam odbiór wybrać sie oczywiście osobiście. Czy orientujecie się może, czy na DJ da się zapisać przez telefon/maila ?

Dziękuję Wam za odpowiedzi i przepraszam jeśli już takie pytanie padło, ale byc może odpowiedź na nie przegapiłem

 

Przepraszam, że sam siebie cytuję, ale moja wiadomość chyba zniknęła pośród innych. Czy ktoś z Państwa może się podzielić swoimi doświadczeniami w temacie o który zapytałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle , że jednak zależy od salonu i liczebności klientów zainteresowanych kupnem. Na ten przykład w moim salonie na DJ 41 białe złoto jubilee bransoleta , tarcza niebieska ponad rok czekania. Na stalowe obecnie ( w zależności od koloru tarczy ) to nawet 1,5 roku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno klienci zorientowali się (w tym i ja), jakim wygodnym i uniwersalnym zegarkiem może być Datejust 41. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę późno klienci zorientowali się (w tym i ja), jakim wygodnym i uniwersalnym zegarkiem może być Datejust 41. 

Nie zorientowali się późno biorą co jest dostępne w miarę szybko. W/m tanio już było , kasa traci na wartości. W przyszłym roku Rolex musi podnieść ceny , złoto poszło w górę , stal również. Im szybciej puścisz gotówkę , tym lepiej.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Nie zorientowali się późno emoji57.png biorą co jest dostępne w miarę szybko. W/m tanio już było , kasa traci na wartości. W przyszłym roku Rolex musi podnieść ceny , złoto poszło w górę , stal również. Im szybciej puścisz gotówkę , tym lepiej.
 

No to ja jestem jakiś inny - wolę poczekać na coś (nawet bardzo długo), co mi się bardzom  podoba, niż kupować to do jest w miarę szybko dostępne. Większość z nas jest inna. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

No to ja jestem jakiś inny - wolę poczekać na coś (nawet bardzo długo), co mi się bardzom  podoba, niż kupować to do jest w miarę szybko dostępne. Większość z nas jest inna. ;)

Ale kiedyś Ci się mniej podobało 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja jestem jakiś inny - wolę poczekać na coś (nawet bardzo długo), co mi się bardzom  podoba, niż kupować to do jest w miarę szybko dostępne. Większość z nas jest inna. 

Teraz gwiazdorzysz postaw się w sytuacji kogoś , kto nie ma szans się zapisać i czekać na model , który by tak naprawdę chciał. Znam osobiście kilka osób , którym odmówiono zapis na DJ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, desmo napisał(-a):

Ale kiedyś Ci się mniej podobało 😉

Tak, kiedyś obchodziłem DJ-a bokiem - to fakt.

5 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Teraz gwiazdorzysz emoji6.png postaw się w sytuacji kogoś , kto nie ma szans się zapisać i czekać na model , który by tak naprawdę chciał. Znam osobiście kilka osób , którym odmówiono zapis na DJ emoji2369.png
 

Pewnie spekulantom, bo inaczej ciężko mi w to uwierzyć.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spekulantom. Chodzi o DJ 36 Wimbledon i 36 niebieska tarcza ( niebieska mozaika ) tak ja ją nazywam. Takie zainteresowanie jest tu na te modele. I nie byli klientami tego butiku. Nie zapisano ich na te modele.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wimbledon coraz bardziej mi się podoba.  

 

Chyba się starzeję. 🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wimbledon coraz bardziej mi się podoba.  
 
Chyba się starzeję. 

Wimbledon jest genialny , mnie drażniła słaba czytelność a półmroku , słabym sztucznym świetle. Dlatego go puściłem i na pewno nie wrócę do tej konfiguracji


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):


Wimbledon jest genialny , mnie drażniła słaba czytelność a półmroku , słabym sztucznym świetle. Dlatego go puściłem i na pewno nie wrócę do tej konfiguracji emoji848.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

No, Twoja konfiguracja była raczej średnia. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia ? Hmm , stal na oyster według mnie świetna. Bez bilingu , uniwersalna nie rzucająca się w oczy. Ala jak kto lubi.
Pisałem o czytelności a ta jest w każdej taka sama.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spekulantom. Chodzi o DJ 36 Wimbledon i 36 niebieska tarcza ( niebieska mozaika ) tak ja ją nazywam. Takie zainteresowanie jest tu na te modele. I nie byli klientami tego butiku. Nie zapisano ich na te modele.


Sent from my iPhone using Tapatalk

O tej niebieskiej mozaice piszesz?

906165a056b5e313e2dd1ed68b8f680e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię trochę 

20 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

Średnia ? Hmm , stal na oyster według mnie świetna. Bez bilingu , uniwersalna nie rzucająca się w oczy. Ala jak kto lubi.
Pisałem o czytelności a ta jest w każdej taka sama.
 

Już kiedyś chyba gdzieś pisałem, że ja jestem trochę jak sroka. :rolleyes:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej niebieskiej mozaice piszesz?

906165a056b5e313e2dd1ed68b8f680e.jpg&key=5491dc2b9c1a80e60d6f8a495dbf04e1e2e9446d62cffb03571dd9d0b434c4f7

Tak.
Dodam tylko , że tez ją lubię. Tak samo jak złota , problem z tym , że w 41mm nie występują

Mariusz
Ja też jestem trochę sroka. Ale nie wszystkie muszą być oczo….ne


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.
Dodam tylko , że tez ją lubię. Tak samo jak złota , problem z tym , że w 41mm nie występują

Mariusz
Ja też jestem trochę sroka. Ale nie wszystkie muszą być oczo….ne


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie wiedzialem, ze jest tak popularna. Dotad sadzilem, ze tylko mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem, ze jest tak popularna. Dotad sadzilem, ze tylko mi sie podoba.

Jest. Szczególnie TT złota o różowym złocie i tej srebrnej tarczy nie wspomnę. Jest świetną konfiguracją. Na wtórnym jak czasem widzę to ceny pod 20k $ podchodzą


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Trochę późno klienci zorientowali się (w tym i ja), jakim wygodnym i uniwersalnym zegarkiem może być Datejust 41. 

No właśnie, dla mnie znacznie milszym dla oka na ręku jest mój DJ41 niż GMT czy Sub, po prostu jest ładniejszy, grafika tarczy, kolory tarczy, refleksy bezela... 

 

 

3 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

Średnia ? Hmm , stal na oyster według mnie świetna. Bez bilingu , uniwersalna nie rzucająca się w oczy. Ala jak kto lubi.
Pisałem o czytelności a ta jest w każdej taka sama.

Ja chyba jestem jakiś dziwny.. mam obie wersje, i dla mnie bling to jest oyster... Juz kilka osób sie mnie pytało, czy to jest białe złoto, bo tak lśni całość i błyszczy.

Jubilee ma male elementy o mniejszych gładkich powierzchniach, które odbijają światło mało zgodnie, więc jest znacznie mniej tego blink bling.

Stojąc w dość słabym świetle w domu, kiedy zerknę na DJ to jest to widzę niesamowity refleks światla na oyster. Jubilee w takich warunkach to bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem jakiś dziwny.. mam obie wersje, i dla mnie bling to jest oyster... Juz kilka osób sie mnie pytało, czy to jest białe złoto, bo tak lśni całość i błyszczy.
Jubilee ma male elementy o mniejszych gładkich powierzchniach, które odbijają światło mało zgodnie, więc jest znacznie mniej tego blink bling.
Stojąc w dość słabym świetle w domu, kiedy zerknę na DJ to jest to widzę niesamowity refleks światla na oyster. Jubilee w takich warunkach to bieda.

A jaki masz bezel ? Bo ja miałem stalowy i żadnego bilingu nie było. Przede wszystkim o to chodzi. Również miałem porównanie bo z fluted tez jakiś tam jest. Teraz dodatkowo to widzę w Sky na jubilee , nie ma porównania. O wiele stalowy skromniej wyglada.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


A jaki masz bezel ? Bo ja miałem stalowy i żadnego bilingu nie było. Przede wszystkim o to chodzi. Również miałem porównanie bo z fluted tez jakiś tam jest. Teraz dodatkowo to widzę w Sky na jubilee , nie ma porównania. O wiele stalowy skromniej wyglada.

Mam fluted bezel oczywiście, ale rozróżniam ilość refleksów, które daje oyster, on ma duże powierzchnie pięknie polerowane o dopracowanym kształcie.

Tak jak napisałem, jubille wygląda w takich wieczornym średnim świetle jak blacha z Seiko za 100$, oyster to czysta radocha patrzenia w kadych warunkach. Taki dziwny jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam fluted bezel oczywiście, ale rozróżniam ilość refleksów, które daje oyster, on ma duże powierzchnie pięknie polerowane o dopracowanym kształcie.
Tak jak napisałem, jubille wygląda w takich wieczornym średnim świetle jak blacha z Seiko za 100$, oyster to czysta radocha patrzenia w kadych warunkach. Taki dziwny jestem

No , jesteś


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam fluted bezel oczywiście, ale rozróżniam ilość refleksów, które daje oyster, on ma duże powierzchnie pięknie polerowane o dopracowanym kształcie.
Tak jak napisałem, jubille wygląda w takich wieczornym średnim świetle jak blacha z Seiko za 100$, oyster to czysta radocha patrzenia w kadych warunkach. Taki dziwny jestem
O coś takiego chodzi? 
b727ab03c982ef57b6c6d6e0d30b3727.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.