Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Andrzej1980 napisał(-a):


OP41 to najlepszy entry level na rynku więc warto poczekać jeśli ktoś szuka prostego , jednego, niezawodnego zegarka.

Kusi tez Aqua Terra ale to nie ten wątek. Szkoda tylko ze przy zapisie mówili pół roku.. uwierzyłem a pewnie jeszcze okaże się, ze ten OP po podwyżce kursu i cen rolexa (jeśli taka nastąpi) wyjdzie mi niewiele mniej, niż DJ po obecnych cenach a chociaż miałbym zegarek.. Miało być pół roku a będzie półtora albo dłużej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tom87 napisał(-a):

Kusi tez Aqua Terra ale to nie ten wątek. Szkoda tylko ze przy zapisie mówili pół roku.. uwierzyłem a pewnie jeszcze okaże się, ze ten OP po podwyżce kursu i cen rolexa (jeśli taka nastąpi) wyjdzie mi niewiele mniej, niż DJ po obecnych cenach a chociaż miałbym zegarek.. Miało być pół roku a będzie półtora albo dłużej 

Witając się, wtrącę swoje 3 grosze, w tym temacie.

Ja zapisywałem się na OP’a w połowie października, to wtedy na 41mm (czarny/srebrny) były dwa lata czekania.

Natomiast 36mm (te same kolory, reszta zamknięta), wg. konsultanta 1.5 roku, stacjonarnie padło pół roku.

Tak czy siak, poczekamy jeszcze na te OPy.

Ciekawi mnie czy faktycznie będzie pół roku na to 36mm, czy półtora, bo w tej drugiej opcji to też wcześniej AT wybiorę, na przeczekanie.

Edytowane przez instabottles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tom87 napisał(-a):

Miało być pół roku a będzie półtora albo dłużej 

Nie zżymaj się. Najfajniejsze jest to czekanie. A jak już przyjdzie wyczekiwany obiekt pożądań to jakby czegoś zabrakło. Zamykasz go do sejfu i patrzysz, co by tu jeszcze :rolleyes:

 

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roleksa się nosi Jędrek.Bo pod względem wygody noszenia są to moim zdaniem najlepsze zegarki w swoim przedziale cenowym.Nic ich nie przebija ,przynajmniej z tego co przerobiłem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Genovese_ napisał(-a):

Roleksa się nosi Jędrek.

Jeszcze nie spotkałem człowieka z Rolexem. Ale nikogo za to nie winię, może po prostu nie miałem szczęścia :unsure:

BTW też nie możesz spać ⁉️😁


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Jeszcze nie spotkałem człowieka z Rolexem. Ale nikogo za to nie winię, może po prostu nie miałem szczęścia :unsure:

BTW też nie możesz spać ⁉️😁

Serio nie spotkałeś? A na podstoliki jeździsz?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Jeszcze nie spotkałem człowieka z Rolexem. Ale nikogo za to nie winię, może po prostu nie miałem szczęścia :unsure:

Teraz rozumiem skad ten cytat w Twojej stopce 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artme napisał(-a):

Teraz rozumiem skad ten cytat w Twojej stopce 🤣

Aaaaaa, byłbym skłamał. Jak remontowaliśmy mieszkanie to pomocnik majstra zdejmował Roleksa do roboty i kładł na parapecie okna. Fajny był, tarcza taka różowa a szkiełko podobne do tych wiszących na żyrandolu :) :ph34r:

Podejrzewam jednak Koledzy ze mówimy o dwóch różnych sprawach :rolleyes:

5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

A na podstoliki jeździsz?

Nikt mnie nie zapraszał ;)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Tom87 napisał(-a):

Kusi tez Aqua Terra ale to nie ten wątek. Szkoda tylko ze przy zapisie mówili pół roku.. uwierzyłem a pewnie jeszcze okaże się, ze ten OP po podwyżce kursu i cen rolexa (jeśli taka nastąpi) wyjdzie mi niewiele mniej, niż DJ po obecnych cenach a chociaż miałbym zegarek.. Miało być pół roku a będzie półtora albo dłużej 

 

AT41 to jest model OK ale są z nim 2 problemy:

1. Jest miękki na wtórnym;

2. Stosunkowo duża tarcza oraz mały bezel tworzą wrażenie patelni na nadgarstku. Mechanizm wymusza też gabaryty koperty i w tym obszarze producent staje się ofiarą swoich in-house.

 

Samej bransolety się nie czepiam bo jest opcja dobierania do AT szerokiej gamy alternatyw, ale za te pieniądze Omega powinna dopieścić bransoletę. Jest nieprzemyślana a przez płaskie ogniwa nie jest wzorem wygody.

 

Jeśli już AT to rekomendowany kierunek jest następujący:

1. AT41 na rubber strap (kazdy kolor świetny)

2. AT 38mm z białą tarczą. W szczególności jeśli ktoś patrzy w Rolexa oraz nie przeszkadza mu mniejszy rozmiar, będzie to najbliższa namiastka króla.

 

Edytowane przez Andrzej1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Andrzej1980 napisał(-a):

 

AT41 to jest model OK ale są z nim 2 problemy:

1. Jest miękki na wtórnym;

2. Stosunkowo duża tarcza oraz mały bezel tworzą wrażenie patelni na nadgarstku. Mechanizm wymusza też gabaryty oferty i w tym obszarze producent staje się ofiarą swoich in-house.

 

Samej bransolety się nie czepiam bo jest opcja dobierania do AT szerokiej gamy alternatyw, ale za te pieniądze Omega powinna dopieścić bransoletę. Jest nieprzemyślana a przez płaskie ogniwa nie jest wzorem wygody.

 

 

Cześć Lotus. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

 

Cześć Lotus. 😂

 

Serdeczne, przedświąteczne pozdrowienia dla jednego z moich ulubionych adwersarzy. Oraz zwyczajowe podziękowania że przeczytanie mojego wpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej1980Ale po co te zmiany ? Fale hejtu na Ciebie to już raczej zamierzchła przeszłość, ostatnio były dość rzeczowe wymiany poglądów.

No i nie ukrywam, że brakuje mi stopek b. Maserati. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Andrzej1980 napisał(-a):

 

Serdeczne, przedświąteczne pozdrowienia dla jednego z moich ulubionych adwersarzy. Oraz zwyczajowe podziękowania że przeczytanie mojego wpisu.

 

Dziękuję i wzajemnie życzę samych dobrych chwil podczas świąt i w nowym roku 🙂

 

Nie zmieniłeś stylu pisania, więc już po drugim zdaniu w poście wiem kto go napisał bez względu na to co sugeruje kolejny nowy nick 😉

 

Nawiązując do tematu. Czekasz na coś w kolejce?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, memento mori napisał(-a):

 

Cześć Lotus. 😂

Przynajmniej nie przykryje nas nuda. A trafnych rekomendacji nigdy za wiele. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2021 o 00:15, instabottles napisał(-a):

Witając się, wtrącę swoje 3 grosze, w tym temacie.

Ja zapisywałem się na OP’a w połowie października, to wtedy na 41mm (czarny/srebrny) były dwa lata czekania.

Natomiast 36mm (te same kolory, reszta zamknięta), wg. konsultanta 1.5 roku, stacjonarnie padło pół roku.

Tak czy siak, poczekamy jeszcze na te OPy.

Ciekawi mnie czy faktycznie będzie pół roku na to 36mm, czy półtora, bo w tej drugiej opcji to też wcześniej AT wybiorę, na przeczekanie.

A mnie ciekawi, czy np za 2 lata jak już niektórzy będą witać się z gąską nie nastąpi update OP i reset list z przepisaniem na nową ref :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tom87 napisał(-a):

czy np za 2 lata jak już niektórzy będą witać się z gąską nie nastąpi update OP

A najpóźniej w 2026 - setna rocznica ostrygi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się czy miejsce zapisu ma jakiś wpływ na czas czy też rozdział jest wg terminu i idzie równo po salonach?

Zastanawiam się czy któryś salon działa prężniej i wydaje w roku więcej zegarków niż inny?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, foti napisał(-a):

A orientujecie się czy miejsce zapisu ma jakiś wpływ na czas czy też rozdział jest wg terminu i idzie równo po salonach?

Zastanawiam się czy któryś salon działa prężniej i wydaje w roku więcej zegarków niż inny?

 

Czytając to forum i relacje tych którzy już odebrali, to chyba  musisz zastosować jakąś wyliczankę i na kogo wypadnie, na tego bęc😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A orientujecie się czy miejsce zapisu ma jakiś wpływ na czas czy też rozdział jest wg terminu i idzie równo po salonach?
Zastanawiam się czy któryś salon działa prężniej i wydaje w roku więcej zegarków niż inny?
 

Mówiono mi że rozdział jest centralny niezależnie od miejsca zapisu, z drugiej strony pojawiały się też informacje że jednym z kryteriów jest rekomendacja salonu więc jak masz znajomego kierownika czy „zbudowaną relację” to chyba lepiej uderzać tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, foti napisał(-a):

A orientujecie się czy miejsce zapisu ma jakiś wpływ na czas czy też rozdział jest wg terminu i idzie równo po salonach?

Zastanawiam się czy któryś salon działa prężniej i wydaje w roku więcej zegarków niż inny?

 

Różne są teorie i opisy faktycznych zdarzeń, które przeczą jakiejkolwiek metodyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie powiedzieć, że wraca na nie moda?  :)

Królik - Polskie Radio Dzieciom - polskieradio.pl

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałem info z Kruka że,

"każda jednostka podlega pod centralę W.Kruk SA a wszystkie deklaracje są zbierane i układane wg kryterium daty a nie miejsca"

 

Oczywiście pewnie może być tak że któryś kierownik jest bardziej lubiany.

 

Za chwilę przestaną chyba przyjmować zapisy na AirKinga którego wcześniej nikt nie chciał

teraz już czas oczekiwania to rok :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, foti napisał(-a):

 

Za chwilę przestaną chyba przyjmować zapisy na AirKinga którego wcześniej nikt nie chciał

teraz już czas oczekiwania to rok :)

 

To dotyczy po kolei modeli na które można się jeszcze zapisać.

Z AK warto poczekać na kwiecień 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.