Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega ma OP, dobrze znam ten zegarek, i nazwanie go badziewiem jest dla mnie bzdurą.  Zaznaczam, że to nie jedyny Rolex z jakim miałem osobiście do czynienia. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega wątpliwości, ze op to entry level cenowo w ramach rolexa, ale to jest dobry zegarek. Ma stonowaną tarczę bez błyskawic i kilku subtarcz (przy braku daty). Niski profil, fajne ucha. Przyznaję, że bransoleta mogłaby mieć lepsze zapięcie, przynajmniej 0,5 luzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajniejszy był OP39, Rolex postanowił zrobić gorszy zegarek, ale dalej jest fajny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszą częścią Twoje zdania zgadzam się w 100%.

I drugą także... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównywałem. Zapominając o Cellini, dla mnie daytona, ak, ym, sd, są gorsze. Kazdy mialem na nadgrsku dlużej niż 10 sek

No to muszę się zgodzić z powyższym zdaniem skoro tak

Mój kolega ma OP, dobrze znam ten zegarek, i nazwanie go badziewiem jest dla mnie bzdurą.  Zaznaczam, że to nie jedyny Rolex z jakim miałem osobiście do czynienia. 

Zwłaszcza teraz

Chociaż, chyba raz mi się zdarzyło mieć Rolexa więcej niż 10s :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AK ma super kopertę, troszkę nieładu na tarczy,

Rolek w 2022 troszkę da hajpu na AK i bedzie najbardziej pozadana referencja 2022.

Wiec spokojnie👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP sam w sobie jest OK, ale w zestawieniu z DJ wypada niestety jak ubogi kuzyn i film wrzucony przez @mario1971to obnaża. Ale tak jest z wieloma rzeczami, że plusy czy minusy są zauważalne dopiero w porównaniu. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Krystian napisał(-a):



Chociaż, chyba raz mi się zdarzyło mieć Rolexa więcej niż 10s :)
 

Brawo. Więc nie gadaj głupot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo. Więc nie gadaj głupot

Wyręczasz mnie w tym doskonale
Zdrowych, spokojnych Świąt dla wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Krystian napisał(-a):


Wyręczasz mnie w tym doskonale emoji16.png
Zdrowych, spokojnych Świąt dla wszystkich ;)

Śmiem wątpić. Ale przyłączam się do życzeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, agremi napisał(-a):

OP sam w sobie jest OK, ale w zestawieniu z DJ wypada niestety jak ubogi kuzyn i film wrzucony przez @mario1971to obnaża. Ale tak jest z wieloma rzeczami, że plusy czy minusy są zauważalne dopiero w porównaniu. 

Trafnie to ująłeś. Tak to właśnie działa, na zasadzie prób organoleptycznych i porównań. Jak nie ma jak i z czym porównać, to nowy OP soute wygląda całkiem przyzwoicie. Obecna sytuacja mu sprzyja...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, agremi napisał(-a):

OP sam w sobie jest OK, ale w zestawieniu z DJ wypada niestety jak ubogi kuzyn i film wrzucony przez @mario1971to obnaża. Ale tak jest z wieloma rzeczami, że plusy czy minusy są zauważalne dopiero w porównaniu. 

Tylko nie zapominajmy, że w tej konfiguracji DJ to jakieś +70% do ceny OP.

Mówię o retail oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już od dłuższego czasu był spokój w dziale Rolexa, widać stres przed świąteczny źle wpływa na niektórych 😀

Szkoda, że porównujcie gruszki z jabłkami, na filmiku widać istotny przedział cenowy i stylistyczny. Trzeba było wrzuć DJ na oysterze i gładkim bezelu, aby porównanie było ok.

Tak samo jak niektórych może wkurzać podwójny indeks w OP, tak inni mogą nienawidzieć cyklopa.

Mnie OP się podoba wizualnie.

Wesołych Świąt 🌲🌲🌲 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A już od dłuższego czasu był spokój w dziale Rolexa, widać stres przed świąteczny źle wpływa na niektórych
Szkoda, że porównujcie gruszki z jabłkami, na filmiku widać istotny przedział cenowy i stylistyczny. Trzeba było wrzuć DJ na oysterze i gładkim bezelu, aby porównanie było ok.
Tak samo jak niektórych może wkurzać podwójny indeks w OP, tak inni mogą nienawidzieć cyklopa.
Mnie OP się podoba wizualnie.
Wesołych Świąt  

DJ na oyster i z gładkim to też przepaść do OP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zegarki adresowane są do innych klientów, cezura wieku nieprzypadkowa ( lupka, kolorystyka, opcja bransolety jubilee czy fluted bezel) . Różnicę w cenie czuć w ręku. Wiem bo robiłem co najmniej dwa podejścia do poprzedniej wersji OP. I za każdym razem wybierałem DJa 41. Teraz oczywiście patrząc na skopane proporcje i tarczę nowego OP żałuję że nie kupiłem poprzedniego entry level no ale kupiłem za to inne zegarki. Wszystkich mieć nie będziemy…ale próbować warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Cenowo również

Z tą przepaścią to bym nie przesadzał. Plus 30% to jest znacząca różnica, ale przepaść?


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, agremi napisał(-a):

Z tą przepaścią to bym nie przesadzał. Plus 30% to jest znacząca różnica, ale przepaść?

Jak widać każdy ma swoją definicję przepaści, zarówno cenowej, jak i tego, co za nią otrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, tbn napisał(-a):

Chyba tylko AK i Milgaus z profesjonali nie mają jeszcze 32xx, więc wysoce uprawdopodobnione spekulacje. Ja bardziej jestem ciekawy aktualizacji Milgausa.

ExII też wyszedł nowy z nowym mechanizmem i niewiele to zmieniło ani w samym zegarku ani w jego cenach.

 

@Krystian, co jest nie tak z butikiem w Katowicach? Zamawiałem tam i dość szybko dostałem.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ExII też wyszedł nowy z nowym mechanizmem i niewiele to zmieniło ani w samym zegarku ani w jego cenach.
 
@Krystian, co jest nie tak z butikiem w Katowicach? Zamawiałem tam i dość szybko dostałem.

Kilku kolegów zamawiało i niestety tak kolorowo to w ich przypadku nie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Krystian napisał(-a):


Kilku kolegów zamawiało i niestety tak kolorowo to w ich przypadku nie wyglądało.

Może jakieś chodliwe modele zamawiali, ja nowego ExII zaraz po premierze, czekałem chyba pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam zarówno na Milgaussa jak i AK. Rozumiem, że jeśli w nowym roku zaprezentowane będą odświeżone wersje tych modeli, to zostanę przepisany na nowe referencje - zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam zarówno na Milgaussa jak i AK. Rozumiem, że jeśli w nowym roku zaprezentowane będą odświeżone wersje tych modeli, to zostanę przepisany na nowe referencje - zgadza się?

Niekoniecznie

Swoją drogą czekać na te dwa modele to jak policzek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Krystian napisał(-a):

 emoji2371.png

Swoją drogą czekać na te dwa modele to jak policzek emoji2957.png

Czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden jak i drugi to najsłabiej sprzedawalne modele

Teraz nawet badziewny OP ma większe wzięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.