Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Krystian napisał(-a):


Niekoniecznie emoji2371.png

Swoją drogą czekać na te dwa modele to jak policzek emoji2957.png

Średnio przejmuję się tą opinią :)

Czytając Twoje wypowiedzi na temat OP, to śmiem twierdzić, że nie masz zbyt dużego doświadczenia z Rolexem.

Mam 3 OP i sporo innych modeli tej marki i nie wyczuwam żadnego "badziewia" w OP, to bardzo dobrze wykonany, wygodny i uniwersalny zegarek.

 

Jeśli Twoim kryterium oceny zegarka jest sprzedawalność, to jesteśmy z różnych planet. Nie jestem handlarzem, lecz kolekcjonerem i entuzjastą. W sumie chyba mija się z celem dalsze wyrażanie mojej opinii na temat Milgauss i AK, więc zaparkuję tutaj.

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Średnio przejmuję się tą opinią :)

Czytając Twoje wypowiedzi na temat OP, to śmiem twierdzić, że nie masz zbyt dużego doświadczenia z Rolexem.

Mam 3 OP i sporo innych modeli tej marki i nie wyczuwam żadnego "badziewia" w OP, to bardzo dobrze wykonany, wygodny i uniwersalny zegarek.

 

Jeśli Twoim kryterium oceny zegarka jest sprzedawalność, to jesteśmy z różnych planet. Nie jestem handlarzem, lecz kolekcjonerem i entuzjastą. W sumie chyba mija się z celem dalsze wyrażanie mojej opinii na temat Milgauss i AK, więc zaparkuję tutaj.

Pewnie - nie ma nic „badziewnego” w OP. Kupiłem niebieskiego OP39 dla taty i moim zdaniem jakość wykonania nie odbiega od mojego Hulk’a, a bije na głowę starsze 5-cyfrowe referencje. Jedynie zapięcie w 114300 mogło by być lepsze (brak easy-link i „skromne” logo Rolex’a). Sam teraz czekam na żółtego bobra i nie mogę się doczekać. 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Średnio przejmuję się tą opinią
Czytając Twoje wypowiedzi na temat OP, to śmiem twierdzić, że nie masz zbyt dużego doświadczenia z Rolexem.
Mam 3 OP i sporo innych modeli tej marki i nie wyczuwam żadnego "badziewia" w OP, to bardzo dobrze wykonany, wygodny i uniwersalny zegarek.
 
Jeśli Twoim kryterium oceny zegarka jest sprzedawalność, to jesteśmy z różnych planet. Nie jestem handlarzem, lecz kolekcjonerem i entuzjastą. W sumie chyba mija się z celem dalsze wyrażanie mojej opinii na temat Milgauss i AK, więc zaparkuję tutaj.

Tak się tylko z Tobą drażnię
Pisząc sprzedawalność nie miałem na myśli odsprzedaży, a tylko to, że to zwykłe leżaki, które teraz sztucznie i na siłę starają się pozycjonować.
Co do doświadczenia z Rolexem
Pewnie - nie ma nic „badziewnego” w OP. Kupiłem niebieskiego OP39 dla taty i moim zdaniem jakość wykonania nie odbiega od mojego Hulk’a, a bije na głowę starsze 5-cyfrowe referencje. Jedynie zapięcie w 114300 mogło by być lepsze (brak easy-link i „skromne” logo Rolex’a). Sam teraz czekam na żółtego bobra i nie mogę się doczekać.

Z tym biciem 5 cyfrowych to w niektórych przypadkach pozwolę się nie zgodzić. EXP II z końca produkcji jest lepiej wykonanym zegarkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krystian napisał(-a):


Z tym biciem 5 cyfrowych to w niektórych przypadkach pozwolę się nie zgodzić. EXP II z końca produkcji jest lepiej wykonanym zegarkiem emoji2371.png

Zapięcie nadal będzie miał mniej solidne, a moim zdaniem także bransoletę mimo SELs w nowszych 5 cyfrowych referencjach.

Edytowane przez amatsukaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Czekam zarówno na Milgaussa jak i AK. Rozumiem, że jeśli w nowym roku zaprezentowane będą odświeżone wersje tych modeli, to zostanę przepisany na nowe referencje - zgadza się?

Jeżeli nie dostaniesz informacji że Cię wykreślono to znaczy że zamówienie przeszło na nową referencję - przynajmniej tak to wyglądało w moim przypadku.

Może być jednak korzystniej zapisać się wtedy na nowo w salonie na nowy model, w przypadku Suba ci którzy tak zrobili dostawali zegarki bardzo szybko, ja mimo że byłem wcześniej zapisany na poprzednią referencję to nowy dostałem dopiero teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bugs napisał(-a):

Jeżeli nie dostaniesz informacji że Cię wykreślono to znaczy że zamówienie przeszło na nową referencję - przynajmniej tak to wyglądało w moim przypadku.

Może być jednak korzystniej zapisać się wtedy na nowo w salonie na nowy model, w przypadku Suba ci którzy tak zrobili dostawali zegarki bardzo szybko, ja mimo że byłem wcześniej zapisany na poprzednią referencję to nowy dostałem dopiero teraz.

To też nie do końca jest prawda. Ja na nową referencję Suba zapisałem się w dniu jego premiery i dotychczas jeszcze nie otrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Tommaso napisał(-a):

To też nie do końca jest prawda. Ja na nową referencję Suba zapisałem się w dniu jego premiery i dotychczas jeszcze nie otrzymałem.

Czyli nie ma żadnych reguł, loteria albo widzimisię kierownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To też nie do końca jest prawda. Ja na nową referencję Suba zapisałem się w dniu jego premiery i dotychczas jeszcze nie otrzymałem.

Jestem w tej samej sytuacji i też czekam.

Kolega który zapisał się na poprzednia już odebrał nowego.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy prawdzie w oczy, OP są cool🤘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, bibbi napisał(-a):

Nie takie do konca badziewne te OPy.

bab0fc29f95c5497242b77d86d433f1c.jpg

A ten pypeć pod pierwszym E w PERPETUAL w kierunku osi to co to? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ten pypeć pod pierwszym E w PERPETUAL w kierunku osi to co to? 

No to jest łza bobra, Mario! Przeciez to nie GS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bibbi napisał(-a):


No to jest łza bobra, Mario! Przeciez to nie GS emoji6.png

Raczej łupież…bobra 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

A ten pypeć pod pierwszym E w PERPETUAL w kierunku osi to co to? 

Wyznacza środek tarczy, coby centrowało wszystko, nie jak w Seiko :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tommly napisał(-a):

Wyznacza środek tarczy, coby centrowało wszystko, nie jak w Seiko :D

Nie pomyśkałem, że to może być reper. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://naforum.zapodaj.net/8f60a30efe15.jpg.html

Lidl edition
Ja rozumiem, że ten zegarek ma swoich odbiorców (jak każdy), ale nie piszcie proszę, że nie ma różnicy między nim, a modelami wyżej pozycjonowanymi.
Jak ktoś chce koniecznie Rolexa i nie chce (nie może) wydać więcej kasy to ok, ale osobiście uważam, że Omega AT jest zdecydowanie lepszym wyborem.
Rozumiem plusy OP, czyli wybór rozmiarów, kolorów i przystępną jak na markę cenę za fajny werk, ale to bardzo prosty zegarek, w którym czuć na pierwszy rzut oka jego pozycjonowanie w marce




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Krystian napisał(-a):


Lidl edition emoji16.png
Ja rozumiem, że ten zegarek ma swoich odbiorców (jak każdy), ale nie piszcie proszę, że nie ma różnicy między nim, a modelami wyżej pozycjonowanymi.
Jak ktoś chce koniecznie Rolexa i nie chce (nie może) wydać więcej kasy to ok, ale osobiście uważam, że Omega AT jest zdecydowanie lepszym wyborem.
Rozumiem plusy OP, czyli wybór rozmiarów, kolorów i przystępną jak na markę cenę za fajny werk, ale to bardzo prosty zegarek, w którym czuć na pierwszy rzut oka jego pozycjonowanie w marce emoji2371.png
 

Zgadza się, to prosty, tani zegarek, jak na R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bibbi napisał(-a):

I nawet tym bobrom dobrze z oczu patrzy.

da2d96d26896b5a521e55b187c20d7b8.jpg

Dokładnie. 

Bober jest 👍


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Krystian napisał(-a):

https://naforum.zapodaj.net/8f60a30efe15.jpg.html

Lidl edition emoji16.png
Ja rozumiem, że ten zegarek ma swoich odbiorców (jak każdy), ale nie piszcie proszę, że nie ma różnicy między nim, a modelami wyżej pozycjonowanymi.
Jak ktoś chce koniecznie Rolexa i nie chce (nie może) wydać więcej kasy to ok, ale osobiście uważam, że Omega AT jest zdecydowanie lepszym wyborem.
Rozumiem plusy OP, czyli wybór rozmiarów, kolorów i przystępną jak na markę cenę za fajny werk, ale to bardzo prosty zegarek, w którym czuć na pierwszy rzut oka jego pozycjonowanie w marce emoji2371.png
 

Nie zgodzę się z tym, że AT jest lepszym wyborem. AT to jest projekt nie do końca skończony, i nie ten poziom komfortu co nowe OP.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał datę, to rozważyłbym Globemastera, oczywiście gdybym nie chciał lub nie mógł kupić dj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Krystian napisał(-a):

https://naforum.zapodaj.net/8f60a30efe15.jpg.html

Lidl edition emoji16.png
Ja rozumiem, że ten zegarek ma swoich odbiorców (jak każdy), ale nie piszcie proszę, że nie ma różnicy między nim, a modelami wyżej pozycjonowanymi.
Jak ktoś chce koniecznie Rolexa i nie chce (nie może) wydać więcej kasy to ok, ale osobiście uważam, że Omega AT jest zdecydowanie lepszym wyborem.
Rozumiem plusy OP, czyli wybór rozmiarów, kolorów i przystępną jak na markę cenę za fajny werk, ale to bardzo prosty zegarek, w którym czuć na pierwszy rzut oka jego pozycjonowanie w marce emoji2371.png



 

 

At ma bardzo ładna tarcze ale jakoś łączenie bransolety z koperta do mnie nie przemawia.

20210519_122020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.12.2021 o 10:36, Bugs napisał(-a):

Jeżeli nie dostaniesz informacji że Cię wykreślono to znaczy że zamówienie przeszło na nową referencję - przynajmniej tak to wyglądało w moim przypadku.

Może być jednak korzystniej zapisać się wtedy na nowo w salonie na nowy model, w przypadku Suba ci którzy tak zrobili dostawali zegarki bardzo szybko, ja mimo że byłem wcześniej zapisany na poprzednią referencję to nowy dostałem dopiero teraz.

Nie ma żadnych reguł, jestem zapisany na poprzednią referencję Suba a w dniu premiery zapisałem się na nową i nadal czekam. Niby mówiono mi iż w pierwszej kolejności zegarki otrzymują zapisani/przepisani na poprzednią referencję.  Czy tak jest naprawdę ? Tego chyba nie wie nikt... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.