Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

@beniowski, myślę, że poza OT i narzekaniem, że kolejka coraz bardziej się wydłuża, niewiele pozostało do powiedzenia w tym temacie😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Musa19 napisał(-a):

@beniowski, myślę, że poza OT i narzekaniem, że kolejka coraz bardziej się wydłuża, niewiele pozostało do powiedzenia w tym temacie😊

Dlatego na czas oczekiwania warto zajrzeć do wątku Omegi, tam ostatnio obrodziło modelami i kontrowersjami. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie w tym wątku chcą Rolniksa, a nie jakieś tam Omegi. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tbn napisał(-a):

Ale ludzie w tym wątku chcą Rolniksa, a nie jakieś tam Omegi. 🤣

To może złote lub złote z diamentami? Może chociaż takie można zamówić? Chyba że też się nie da bo ludzie zaczynają wszystko zamawiać żeby pieniądze w zegarki czy inne dobra luksusowe ładować - ale ten wątek od czasu do czasu w stronę inwestycyjnego zmierza.

Szczerze mówiąc, ja w salonie Rolexa od prawie roku nie byłem, bo i po co, skoro taka nędza tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tbn napisał(-a):

Ale ludzie w tym wątku chcą Rolniksa, a nie jakieś tam Omegi. 🤣

Dlatego napisałem, że na czas oczekiwania na R😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kato obrodziło zegarkami na Dzień Kobiet.b58638cb0c3ec6a45f8ea2ed755f3bb1.jpg3ee25f3b21848dbd7067ff3922ab7152.jpg300ebf41716576c248d8477997eae00a.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo na tym Ślunsku 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węgiel mają, niezależni od rosyjskiej ropy są, to teraz będą mieć eldorado🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
50 minut temu, Osy123 napisał(-a):

W Kato obrodziło zegarkami na Dzień Kobiet.emoji6.pngb58638cb0c3ec6a45f8ea2ed755f3bb1.jpg3ee25f3b21848dbd7067ff3922ab7152.jpg300ebf41716576c248d8477997eae00a.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Nieźle, przez ostatnie dni można było trochę waluta pohandlować więc są efekty🤣

 

Takie małe działa sztuki👑. Co jeden to ładniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruski szybko przyspieszył produkcję, nieźle.  Covid zniknął, za chwilę kolejki na R nie będzie. Koniec świata.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym Bloomberg podał , że  Rolex zaprzestaje eksportu towarów do Rosji. Ciekawe czy spowoduje to większą podaż na innych rynkach i skrócenie okresu oczekiwania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Drake napisał(-a):

W dniu dzisiejszym Bloomberg podał , że  Rolex zaprzestaje eksportu towarów do Rosji. Ciekawe czy spowoduje to większą podaż na innych rynkach i skrócenie okresu oczekiwania? 

To naturalne, że podaż gdzieś się zwiększy, pytanie gdzie są największe kolejki? Chiny, USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, sanik napisał(-a):

To naturalne, że podaż gdzieś się zwiększy, pytanie gdzie są największe kolejki? Chiny, USA?

Nie, pytanie gdzie im się najbardziej opłaca pójść.

Kolejki największe to są chyba u nas bo jak czytam wpisy np. z UK to ludzie piszą że listy nie są zamknięte poza GMT i Daytonami to większość modeli jest do dostania nie po 5 latach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas pewnie bardzo mała podaż, co skończyło się, że Rolex już nie do kupienia. Ale problemy ze stalowymi sportami są wszędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam hipotetyczne pytanie, kasa na zegarek odłożona ale czas oczekiwania długi, różnie w życiu bywa, czy w razie telefonu istnieje w Kruku możliwość wpłaty np części kwoty by zegarek nie przepadł a resztę np po tygodniu-dwóch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Bugs napisał(-a):

Nie, pytanie gdzie im się najbardziej opłaca pójść.

Kolejki największe to są chyba u nas bo jak czytam wpisy np. z UK to ludzie piszą że listy nie są zamknięte poza GMT i Daytonami to większość modeli jest do dostania nie po 5 latach

I tak się nie dowiemy, co nimi kieruje, a nasze teorie to tylko domysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sanik napisał(-a):

I tak się nie dowiemy, co nimi kieruje, a nasze teorie to tylko domysły.

Moim zdaniem kieruje zawsze chęć zysku, po to się produkuje żeby zarabiać.

Jeśli firmy wycofują się z rynku rosyjskiego to raczej w obawie przed stratami w innych lokalizacjach spowodowanymi utratą dobrego wizerunku.

W przyzwoitość nie bardzo wierzę. Z Chin jakoś nie wychodzą.

Swoją drogą teraz pewnie strach wśród fliperów i inwestorów bo jak zacznie coś być w salonach to koniec postrzyżyn ;) 

Trzeba pilnować telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):

Trzeba pilnować telefonu...

To już telefonu też trzeba pilnować, nie tylko zegarka? To może telefon też do sejfu… 😜


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już telefonu też trzeba pilnować, nie tylko zegarka? To może telefon też do sejfu…

Byleby usłyszeć jak zadzwonią z salonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba nieźle ruszyło w dostawach ostatnio.

Nie jestem jakoś super aktywny na grupkach zegarkowych na FB, ale obserwuję wysyp Rolków w ostatnich dniach.

To fajnie i oby ta fala była stała.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tom87 napisał(-a):

a ja mam hipotetyczne pytanie, kasa na zegarek odłożona ale czas oczekiwania długi, różnie w życiu bywa, czy w razie telefonu istnieje w Kruku możliwość wpłaty np części kwoty by zegarek nie przepadł a resztę np po tygodniu-dwóch ?

Było już kiedyś pisane na ten temat. Jak jesteś dobry/stały/pewny* klient i potwierdzisz telefonicznie odbiór, to spokojnie tydzień, a nawet i dwa poczekają na Ciebie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbierał ktoś ostatnio suba i może powiedzieć kiedy +/- zamówiony? 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Jeśli firmy wycofują się z rynku rosyjskiego to raczej w obawie przed stratami w innych lokalizacjach spowodowanymi utratą dobrego wizerunku.

W przyzwoitość nie bardzo wierzę. Z Chin jakoś nie wychodzą.

 

Oczywiście że nie chodzi o przyzwoitość - loty i przelewy wstrzymane - jak dostarczyć towar, odebrać i przekazać gotówkę ? Kartą klienci też nie zapłacą. Do tego po jakim kursie sprzedawać jak rubel skacze ? W niedzielę "jewro" było po 119 a we wtorek po 155 ? Do tego ryzyko odgórnego zakazu przewalutowywania rubli na "papier" i euro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Egipcie nie ma problemu z dostępnością. Dopytałem, wszystkie modele dostępne od ręki, są nawet takie, których nie ma w katalogu. Nie rozumiem tej całej histerii z listami i kolejkami 🤔

D0673E38-4388-449A-B762-B2B536F99FB4.jpeg

W dniu 9.03.2022 o 16:45, vvv napisał(-a):

Odbierał ktoś ostatnio suba i może powiedzieć kiedy +/- zamówiony? 

Brat odebrał w grudniu po 18 miesiącach, bez historii u AD. Ja z historią dalej czekam, jestem na liście na 4 modele, w tym 3 zaliczkowane. Chyba wezmę te egipskie…

Edytowane przez af1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.