Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jakubos napisał(-a):

mam pytanie, z cyrkami jakie są w związku z kolejką jest szansa na dopisanie się do kolejki z rekomendacji naszego klubu czy trzeba kogoś prosić?

Serio pytam. Dysponuję, powiedzmy chwilowym nadmiarem gotówki.

Wystarczy się umówić na zapis do kolejki na nowe modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej rekomendacji klubu . Idziesz do salonu i zapisujesz się tylko na to na co są/będą otwarte listy czyli nowości ale to jeszcze niczego nie gwarantuje bo i tak możesz dostać info ze się nie załapałeś . A jeżeli potwierdza to w zależności od tego co wybrałeś - miesiące lub lata czekania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jakubos napisał(-a):

mam pytanie, z cyrkami jakie są w związku z kolejką jest szansa na dopisanie się do kolejki z rekomendacji naszego klubu czy trzeba kogoś prosić?

Serio pytam. Dysponuję, powiedzmy chwilowym nadmiarem gotówki.

Jutro możesz spróbować zapisać się na nowości. Ale jak koledzy zaznaczyli, nie ma gwarancji że finalnie się uda.

Btw. ten chwilowy przypływ gotówki to będzie musiał być raczej dłuższy.

Dziś się dowiedziałem że na OP 36mm z czarną tarczą to jednak nie 6 miesięcy a bardziej 2 lata poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba walne troche focha z mojej strony.

Na co w tej chwili czeka się najdłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, jakubos napisał(-a):

to chyba walne troche focha z mojej strony.

 

Ja też jutro sobie daruję. Szału nie ma z dzisiejszymi wypustami. 126720VTNR (Destro) odbieram jako wręcz dziwaczny - pewnie dlatego że ja lubię możliwie proste, nieprzekombinowane zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się destro nawet podoba. Pierwszy rolex LHD, data też po lewej stronie coś nowego. Odrazu dostępny z dwiema bransoletami, mógłbym nosić, ale do 7 kwietnia nie ma mnie w PL, więc lipa z zapisu. 

Po zdjęciach air king mi się nie podoba jakoś nie pasuje mi ta osłona koronki która tak pasuje do suba czy gmt.

Tudor wypuścił fajnego bb pro, ale wychodzi nieproporcjonalnie gruby.

 

Pozostaje czekać, aż swatch odpali sprzedaż online 😅


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zapisać się do kolejki 

 

Cytat

Dzień dobry

 

Dziękuję za wiadomość i zainteresowanie zegarkami marki Rolex w W.Kruk SA.

 

Z przykrością muszę poinformować, że zegarki te nie są dostępne nawet na zamówienie. Z uwagi na niską dostępność wspomnianej referencji zmuszeni byliśmy zamknąć listę oczekujących i do odwołania nie przyjmujemy nowych zgłoszeń dla żadnych modeli zegarków marki Rolex. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, jakubos said:

Próbowałem zapisać się do kolejki 

 

 

 

Same here.

 

Ale zaraz potem przyszło to:

 

419792197_Screenshot2022-03-30at14_41_16.thumb.png.3bc0e2c1cafde9401772d595ab6c61a5.png

 

Czyli na nowe będzie można od jutra jak już ktoś tu pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież było dziś w "Wiadomościach": można zapisać się na dwa modele. Jeden klasyczny i jeden "profeszjonal". Od jutra do wtorku. Najlepiej, jak sami do ciebie zadzwonią z salonu z propozycją zapisu i termin wizyty zaproponują. Znaczy się: dobrym klientem jesteś i poważnym człowiekiem i pojęcia nie masz o jakichś nowościach, otwarciach list i takie tam. Nie masz do tego głowy. Kolejność zapisu nie ma żadnego znaczenia. Liczy się rekomendacja salonu i akceptacja "góry". Tyle podali dziś w tv. Nie wiem, czy to prawda. Ja prywatnie uważam, że największą siłę sprawczą ma tutaj, nie tylko zresztą w tym wypadku, modlitwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lepiej się dobrze ubrać, przynieść kwiaty i czekoladki na takie spotkanie? Czy może lepiej w dresie i udawać że nam nie zależy? Stres większy niż przed maturą. Na jakie pytania się przygotować? Czy gdyby był pan zegarkiem Rolexa, to jaki byłby to model? Gdzie widzi pan siebie i swojego nowego rolexa za 5 lat?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo miło wspominam moje spotkanie. Wziąłem ze sobą CV, porozmawialiśmy o zarobkach, potem pytanie ile piłeczek golfowych zmieści się w tym salonie Kruka i już. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem, może w tych czasach świadectwo od proboszcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

28 minut temu, nicon napisał(-a):

Czy lepiej się dobrze ubrać, przynieść kwiaty i czekoladki na takie spotkanie? Czy może lepiej w dresie i udawać że nam nie zależy? Stres większy niż przed maturą. Na jakie pytania się przygotować? Czy gdyby był pan zegarkiem Rolexa, to jaki byłby to model? Gdzie widzi pan siebie i swojego nowego rolexa za 5 lat?

Ja wezmę ze sobą wszystkie Rolexy kupione w Kruku, żeby udowodnić że żadnego nie sprzedałem i nie jestem fliperem, w nadziei że przekażą to do centrali.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, logann napisał(-a):

 

Same here.

 

Ale zaraz potem przyszło to:

 

419792197_Screenshot2022-03-30at14_41_16.thumb.png.3bc0e2c1cafde9401772d595ab6c61a5.png

 

Czyli na nowe będzie można od jutra jak już ktoś tu pisał.

To jest chore.

Są inne marki które nie robią łaski i nie trzeba się umawiać na spotkania jak z proboszczem.

Don't feed the hype!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się nie umawiaj i daj się umawiać tym którzy mają na to ochotę. 

Don't feed the topic you don't need. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nicon napisał(-a):

Czy lepiej się dobrze ubrać, przynieść kwiaty i czekoladki na takie spotkanie? Czy może lepiej w dresie i udawać że nam nie zależy? Stres większy niż przed maturą. Na jakie pytania się przygotować? Czy gdyby był pan zegarkiem Rolexa, to jaki byłby to model? Gdzie widzi pan siebie i swojego nowego rolexa za 5 lat?

Serio chcesz sobie coś zamówić, czy tylko tak się droczysz?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

No to się nie umawiaj i daj się umawiać tym którzy mają na to ochotę. 

Don't feed the topic you don't need. 

Czyli umawianie się  na spotkanie na które dopiero wpiszą cię na listę oczekujących jest normalne wg ciebie!?

Sytuacja z Rolexem przekracza wszelki rozsądek. 

Godzinę temu, nicon napisał(-a):

Czy lepiej się dobrze ubrać, przynieść kwiaty i czekoladki na takie spotkanie? Czy może lepiej w dresie i udawać że nam nie zależy? Stres większy niż przed maturą. Na jakie pytania się przygotować? Czy gdyby był pan zegarkiem Rolexa, to jaki byłby to model? Gdzie widzi pan siebie i swojego nowego rolexa za 5 lat?

Hahahahaha :)

Jeszcze przyprowadź pradziadka oraz panią ze swojego ulubionego warzywniaka aby poświadczyli za ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale po co to piszesz? Wystarczy że wszyscy wiemy jak jest. Tyle innych firm fajne zegarki sprzedaje. Ja się w to szaleństwo Rolexowe nie bawię, ale jak ktoś chce, proszę bardzo. Będziemy tu sobie udowadniać jacy to cool jesteśmy wobec tych 'wariatów' co to wydzwaniają do salonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

No ale po co to piszesz? Wystarczy że wszyscy wiemy jak jest. Tyle innych firm fajne zegarki sprzedaje. Ja się w to szaleństwo Rolexowe nie bawię, ale jak ktoś chce, proszę bardzo. Będziemy tu sobie udowadniać jacy to cool jesteśmy wobec tych 'wariatów' co to wydzwaniają do salonów?

Proszę nie karmić trola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beniowski napisał(-a):

No ale po co to piszesz? Wystarczy że wszyscy wiemy jak jest. Tyle innych firm fajne zegarki sprzedaje. Ja się w to szaleństwo Rolexowe nie bawię, ale jak ktoś chce, proszę bardzo. Będziemy tu sobie udowadniać jacy to cool jesteśmy wobec tych 'wariatów' co to wydzwaniają do salonów?

 

Po prostu zawsze kiedy myślę że może jednak kupię Rolexa wystarczy że wejdę na ten wątek i przypominam sobie jaką patologią jest sytuacja kolejkowa na te zegarki. Wtedy skutecznie mi przechodzi.

To żaden trolling tylko zdrowy rozsądek.

Dziwi mnie to że mając tyle gotówki godzicie się na takie traktowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do salonu Porsche z chęcią zakupu 911 to zobaczysz coś innego;) 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ArtiGarnek napisał(-a):

 

Po prostu zawsze kiedy myślę że może jednak kupię Rolexa wystarczy że wejdę na ten wątek i przypominam sobie jaką patologią jest sytuacja kolejkowa na te zegarki. Wtedy skutecznie mi przechodzi.

To żaden trolling tylko zdrowy rozsądek.

Dziwi mnie to że mając tyle gotówki godzicie się na takie traktowanie. 

Byłem kiedyś w super drogim barze, gdzie blat był taki postrzępiony, jakby ktoś butelki o niego obijał. Pytam barmana: ale jak to, takie ekskluzywne miejsce, a takie coś macie? On mi na to: proszę pana, nie sztuką mieć to co można kupić za pieniądze, bo ludzi z pieniędzmi jest na pęczki; sztuką jest co można ludziom którzy mają pieniądze sprzedać tak, żeby to chcieli mieć. I to genialnie robi Rolex. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Idź do salonu Porsche z chęcią zakupu 911 to zobaczysz coś innego;) 

Tak, a ja z taką kasą to jednak wolę Patka albo AP w kulturalnych warunkach kupić, z pocałowaniem ręki przez AD... A nie po jakiegoś Rolexa stać w kolejce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mateo napisał(-a):

Tak, a ja z taką kasą to jednak wolę Patka albo AP w kulturalnych warunkach kupić, z pocałowaniem ręki przez AD... A nie po jakiegoś Rolexa stać w kolejce :D

Tylko że tego Patka... też nie kupisz (większości modeli, oprócz tych ekstremalnie drogich). Podobnie z AP RO. Tak więc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.