Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mateo napisał(-a):

Tak, a ja z taką kasą to jednak wolę Patka albo AP w kulturalnych warunkach kupić, z pocałowaniem ręki przez AD... A nie po jakiegoś Rolexa stać w kolejce :D

Gdzie tak podają kotleta po szwajcarsku? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Tylko że tego Patka... też nie kupisz (większości modeli, oprócz tych ekstremalnie drogich). Podobnie z AP RO. Tak więc....

No co ty???*

 

*Ironia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Po prostu zawsze kiedy myślę że może jednak kupię Rolexa wystarczy że wejdę na ten wątek i przypominam sobie jaką patologią jest sytuacja kolejkowa na te zegarki. Wtedy skutecznie mi przechodzi.

 

Jest proste rozwiązanie:

1. nie wchodź na ten wątek;

2. idź do salonu i kup, z gablot aż się wysypują, a 3 /4 modeli jest rabatowanych.

 

55 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Czyli umawianie się  na spotkanie na które dopiero wpiszą cię na listę oczekujących jest normalne wg ciebie!?

Sytuacja z Rolexem przekracza wszelki rozsądek. 

 

Pominąłeś jeszcze ten aspekt, że wpis na listę jest "pod warunkiem zawieszającym" że nie zadzwonią, że jednak Ci nie sprzedadzą.

 

Godzinę temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Są inne marki które nie robią łaski i nie trzeba się umawiać na spotkania jak z proboszczem.

 

Bardzo Ci dziękuję za tą prawdę objawioną, naprawdę myślałem że wszędzie "przekroczyli zdrowy rozsądek". Mądrego zawsze warto posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mroova napisał(-a):

 

Jest proste rozwiązanie:

1. nie wchodź na ten wątek;

2. idź do salonu i kup, z gablot aż się wysypują, a 3 /4 modeli jest rabatowanych.

 

 

Pominąłeś jeszcze ten aspekt, że wpis na listę jest "pod warunkiem zawieszającym" że nie zadzwonią, że jednak Ci nie sprzedadzą.

 

 

Bardzo Ci dziękuję za tą prawdę objawioną, naprawdę myślałem że wszędzie "przekroczyli zdrowy rozsądek". Mądrego zawsze warto posłuchać.

Masz rację. Mogłem tu nie wchodzić. 

Czasami jedynka zastanawiam się czy nie kupić Rolexa bo to fajne zegarki. 

Tylko wtedy czytał o tej patologii i przypominam sobie dlaczego nie man i nigdy nieć nie będę Rolexa. 

Mieć kilkadziesiąt tysięcy złotych na wydaniu i umawiać się aby wpisali cię na listę kolejkową. Po czym cieszyć się jak dziecko bo pozwoli wydać tą kasę u siebie. 

Chore. Każdy zapisujący się do tej kolejki dokłada cegiełkę do tej nienormalnej sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Masz rację. Mogłem tu nie wchodzić. 

Czasami jedynka zastanawiam się czy nie kupić Rolexa bo to fajne zegarki. 

Tylko wtedy czytał o tej patologii i przypominam sobie dlaczego nie man i nigdy nieć nie będę Rolexa. 

Mieć kilkadziesiąt tysięcy złotych na wydaniu i umawiać się aby wpisali cię na listę kolejkową. Po czym cieszyć się jak dziecko bo pozwoli wydać tą kasę u siebie. 

Chore. Każdy zapisujący się do tej kolejki dokłada cegiełkę do tej nienormalnej sytuacji. 

Napisałeś to tak trochę bez ładu i składu - pewnie w emocjach.  A szkoda, bo Rolex produkuje naprawdę dobrej jakości zegarki za stosunkowo przyzwoite pieniądze. Wchodzenie tutaj i pisanie o patologii oraz dokładaniu cegiełek itp. z daleka śmierdzi szowinizmem. Nie musisz miłośników marki R rozumieć, staraj się jednak ważyć słowa, bo mowa jest tylko srebrem... ;) 

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek do dyskutowania o kolejkach, wiec każda opinia jest dobra. Nie zamykajmy się w bańkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wygląda sytuacja z Milgaussem albo YM 40 w stali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest proste , każdy kto chce Rolex a nie może nabyć z różnych powodów , znajdzie sobie jakieś wytłumaczenie , pocieszenie samego siebie.
Bo co ma z sytuacją sam Rolex wspólnego ? Robią świetne zegarki i są w biegu rozchwytywane. A problem stanowią sami ludzie , klienci.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Masz rację. Mogłem tu nie wchodzić. 

Czasami jedynka zastanawiam się czy nie kupić Rolexa bo to fajne zegarki. 

Tylko wtedy czytał o tej patologii i przypominam sobie dlaczego nie man i nigdy nieć nie będę Rolexa. 

Mieć kilkadziesiąt tysięcy złotych na wydaniu i umawiać się aby wpisali cię na listę kolejkową. Po czym cieszyć się jak dziecko bo pozwoli wydać tą kasę u siebie. 

Chore. Każdy zapisujący się do tej kolejki dokłada cegiełkę do tej nienormalnej sytuacji. 

Rozwiązania są dwa:

1) rezygnujesz definitywnie z Rolexa i nie zawracasz nam doopy;

2) przełykasz żabę i idziesz jutro (albo następnym razem) się zapisać, aby za jakiś czas spełnić plany.

 

Twój wybór 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, tbn napisał(-a):

Wątek do dyskutowania o kolejkach, wiec każda opinia jest dobra. Nie zamykajmy się w bańkach.

Jak masz potrzebę szukając grzybów w lesie, możesz się wysikać pod drzewem, byleby nie na nogawkę sąsiada.    


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem swojego pierwszego Rolexa w Posnani, DJ 41 azzuro blue roman  na koniec stycznia. Byłem w tamtym tygodniu podpytać się jak wygląda czas oczekiwania a Pani mówi że nie w tym roku nie ma szans a potem mail że czas oczekiwania 3-4 miesiące jeszcze. Zobaczymy czy się spełni i do ślubu na wrzesień będzie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

W Kato, Poznaniu, Krakowie , wszystkie listy na nowości pozamykane.

A Kruk informował, że będą otwarte do 5.04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mailu co koledzy wyżej wkleili jest, że do odwołania. To po 3h odwołali. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ArtiGarnek napisał(-a):

 

Po prostu zawsze kiedy myślę że może jednak kupię Rolexa wystarczy że wejdę na ten wątek i przypominam sobie jaką patologią jest sytuacja kolejkowa na te zegarki. Wtedy skutecznie mi przechodzi.

To żaden trolling tylko zdrowy rozsądek.

Dziwi mnie to że mając tyle gotówki godzicie się na takie traktowanie. 

 

Z chęcią posłucham jak Ty jako Rolex rozwiązałbyś problem tego, że więcej ludzi chce kupić niż Ty jesteś w stanie wyprodukować?

Pytam serio.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sanik napisał(-a):

A Kruk informował, że będą otwarte do 5.04.

Rozmawiałem osobiście. Czary mary...😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Z chęcią posłucham jak Ty jako Rolex rozwiązałbyś problem tego, że więcej ludzi chce kupić niż Ty jesteś w stanie wyprodukować?

Pytam serio.

Podniósłbym cenę retail o 50%. Może nie ograniczą fliperów nowych zegarków w 100%, ale sami zarobią wiecej i bedą mogli zwiększyć moce produkcyjne. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

Rozmawiałem osobiście. Czary mary...😉

 

W WAW przed chwilą się zapisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mateo napisał(-a):

 

W WAW przed chwilą się zapisałem.

Gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowy, nie wieszajcie na mnie psów jeżeli pytanie będzie głupie. Do tej pory kupowałem sobie vintage omegi i longinesy, mam kilka fajnych microbrandów ale niedawno dorosłem do decyzji o kupnie Rolexa Perpetual 36mm na bransolecie Oyester (srebrna tarcza) na 40 urodziny. Byłem dzisiaj w salonie Kruka w Krakowie i dostałem informację, że zapisów na te zegarki nie ma na ten moment (myślałem, że przy listach na nowości będą też zapisy na te starsze modele). Czy macie jakieś doświadczenie kiedy najlepiej próbować się zapisać, czy to w ogóle jest realne? Jeżeli nie to z jakim realnym kosztem powinienem się liczyć? Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Gamppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gamppp napisał(-a):

Hej, jestem tu nowy, nie wieszajcie na mnie psów jeżeli pytanie będzie głupie. Do tej pory kupowałem sobie vintage omegi i longinesy, mam kilka fajnych microbrandów ale niedawno dorosłem do decyzji o kupnie Rolexa Perpetual 36mm na bransolecie Oyester na 40 urodziny. Byłem dzisiaj w salonie Kruka w Krakowie i dostałem informację, że zapisów na te zegarki nie ma na ten moment (myślałem, że przy listach na nowości będą też zapisy na te starsze modele). Czy macie jakieś doświadczenie kiedy najlepiej próbować się zapisać, czy to w ogóle jest realne? Jeżeli nie to z jakim realnym kosztem powinienem się liczyć? Z góry dzięki za pomoc.

Niestety, łatwo już było. Spróbuj w przyszłym roku w marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zapisz się dziś na to co można, a spełni Twoje potrzeby.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zbyniu70 napisał(-a):

W Kato, Poznaniu, Krakowie , wszystkie listy na nowości pozamykane.

Fake news. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.