Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, sanik napisał(-a):

No byłem i jako zapisany na wizytę wysłuchałem bzdur, jak to dokładają starań aby klient był zadowolony i że nie przyjmą zapisu 😀

Nikogo nie bronie, ale wydaje mi sie, ze za to co sie dzieje w ogolnym balaganie zapisow obecnie ponosi wine Rolex a nie dilerzy. To Rolex powinien ujednolicic sprzedaz, zapisy i pozniejsza realizacje wszystkim salonom na swiecie na tych samych warunkach i tak, aby bylo to klarowne i przejrzyste a nie na zasadach "radzcie sobie sami", bo to z roku na rok zaczyna byc nie do ogarniecia i nawet stali klienci gubia sie w tym co jest prawda a co plotka... 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Tanatos70 napisał(-a):

Ja tam zawsze chciałem zostać gwiazdą bądź celebrytą. Najlepiej jednym i drugim na raz. Niestety bozia talentu nie dała i muszę radzić sobie w inny sposób. Jeszcze wczoraj osiągnięciem było dla mnie wypełnienie formularza wpisu na listę oczekujących. Dziś wydarzeniem  jest wpis na formularz zapytania o wpis na listę oczekujących. Od razu poczułem się lepszy niż niejeden celebryta 😂.

 

Kolejny etap to będzie obowiązkowy esej pod tytułem "Dlaczego ja powinienem dostać zegarek Rolex". 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj i zapisałem się na to co chciałem. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, sanik napisał(-a):

No byłem i jako zapisany na wizytę wysłuchałem bzdur, jak to dokładają starań aby klient był zadowolony i że nie przyjmą zapisu 😀

Brawo👍 a wiesz, czy na DJ 41 zielona tarcza przyjmowali zapisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zapisać się na 124060, po kilku chwilach dostałem miła odpowiedź … że niestety na wybrany model nie ma możliwości zapisania. Jednak zostałem zaproszony na spotkanie, aby przedstawić mi alternatywę. Zastanawiam się, co mogło by być alternatywą?


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie nowości można było złożyć zapytanie pisemne o możliwość zapisu (tak to się teraz nazywa), choć możliwe, że nie każdy mógł to zrobić „z biegu”

Edytowane przez Tanatos70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Byłem dzisiaj i zapisałem się na to co chciałem. 

 

to pokazuje że niestety, wszystko zależy od fantazji AD. Ciekawe czy w tym samym punkcie dzisiaj komuś odmówili.

 

Kolejna sprawa to realizacja: Przykładowo Ty się zapisałeś i np dostaniesz za 7 miesięcy a inny klient po roku nic nie będzie wiedział co może dowieść hierarchizacji kolejki na podstawie np wcześniej zrealizowanych zakupów.

 

@Teufel26 na Suba? "Stare" listy były zamknięte przyjmowali tylko na nowości wiec to nie dziwi

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Brawo👍 a wiesz, czy na DJ 41 zielona tarcza przyjmowali zapisy?


Jesli dobrze zrozumiałem to właśnie sanik był umówiony i mu odmówiono zapisu, nie wiem czy brawa sa właściwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Byłem dzisiaj i zapisałem się na to co chciałem. 

Uważaj, bo dziś jest prima aprilis...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tbn napisał(-a):


Jesli dobrze zrozumiałem to właśnie sanik był umówiony i mu odmówiono zapisu, nie wiem czy brawa sa właściwe. 

Rafał pewnie dał brawa z przymrużeniem oka 😀

19 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Brawo👍 a wiesz, czy na DJ 41 zielona tarcza przyjmowali zapisy?

Nie pytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka stara, uniwersalna prawda: „nie ma sprawiedliwości na tym świecie”. Interpretować ją można na różne sposoby. Albo lepiej się postarać , albo podejść do problemu eschatologicznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tanatos70 napisał(-a):

albo podejść do problemu eschatologicznie. 

Nie za ciężko przy piątku? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie Sub, to co? Ex? DJ41? Sądzicie że jest szansa na któryś z tych dwóch?


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Teufel26 napisał(-a):

Jeśli nie Sub, to co? Ex? DJ41? Sądzicie że jest szansa na któryś z tych dwóch?

Na exa pewnie nie ale Didżeje w tym roku wyszly ladne 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):

Jeśli nie Sub, to co? Ex? DJ41? Sądzicie że jest szansa na któryś z tych dwóch?

Na pewno nie na ex, nie ma na niego zapisów. DJ jest szansa, ale kolor ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że właśnie nie mówimy tu o zapisach, lecz o wysłaniu zapytania.

Nie ma gwarancji, że zostanę zapisany na nową ref Air Kinga, gdzie na poprzednią czekałem ponad pół roku.

Generalniw wszystki zależy od widzi mi się centrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Byłem dzisiaj i zapisałem się na to co chciałem. 

I ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, tbn napisał(-a):


Jesli dobrze zrozumiałem to właśnie sanik był umówiony i mu odmówiono zapisu, nie wiem czy brawa sa właściwe. 

Chyba miałeś ciężki tydzień. Adresat mojej wypowiedzi, bez trudu załapał jej sens🤷🏻‍♂️

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające, że nie ma artykułów i filmów o DJ41 mint green. Czyżby jeszcze nie istniały? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafalmosty Nieszczególnie, zwyczajnie ta wypowiedz jako żart nie ma sensu dla mnie.

2 minuty temu, sanik napisał(-a):

Zastanawiające, że nie ma artykułów i filmów o DJ41 mint green. Czyżby jeszcze nie istniały? 🤔

 

Sa przez chwile na filmiku gościa watch society, który ktoś wrzucał. 

44 sekunda

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jan napisał(-a):

 

to pokazuje że niestety, wszystko zależy od fantazji AD. Ciekawe czy w tym samym punkcie dzisiaj komuś odmówili.

 

Kolejna sprawa to realizacja: Przykładowo Ty się zapisałeś i np dostaniesz za 7 miesięcy a inny klient po roku nic nie będzie wiedział co może dowieść hierarchizacji kolejki na podstawie np wcześniej zrealizowanych zakupów.

 

@Teufel26 na Suba? "Stare" listy były zamknięte przyjmowali tylko na nowości wiec to nie dziwi

Mła interesuje tylko czubek własnego nosa. 😜

1 godzinę temu, Mateo napisał(-a):

Uważaj, bo dziś jest prima aprilis...  

Dzień jak każdy inny. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi zapisami i potem przydziałem to naprawdę nie ma żadnej reguły. Rok temu zapisałem się na obecnie dosyć pożądany model i otrzymałem go chyba jako pierwszy w butiku. Nie miałem żadnej historii zakupowej ani też nie wyglądam zbyt poważnie (szczęśliwie obowiązywały maseczki), czasem wpadłem pogadać o tudorach, ale raczej mnie nie kojarzyli przy zapisach, bo przyjmował jakiś nowy pracownik i to jeszcze w biegu. Trzy miesiące i zaproszenie na odbiór, więc wszystkie opowieści dziwnej treści można włożyć między bajki, choć oczywiście jak jesteś stałym klientem i cię kojarzą, to z pewnością nie jest to przeszkodą, jak zresztą wszędzie.

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ktoś ma doświadczenie jak to jest w galerii krakowskiej? Jestem umówiony na spotkanie w poniedziałek, grzecznie czekam i tak się zastanawiam czy jest tak jak wspominała mi miła Pani ze będzie można zapisać się wyłącznie na umawianych spotkaniach czy jednak przyjmowali z ulicy i listy pozamykane? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zapisami i potem przydziałem to naprawdę nie ma żadnej reguły. Rok temu zapisałem się na obecnie dosyć pożądany model i otrzymałem go chyba jako pierwszy w butiku. Nie miałem żadnej historii zakupowej ani też nie wyglądam zbyt poważnie (szczęśliwie obowiązywały maseczki), czasem wpadłem pogadać o tudorach, ale raczej mnie nie kojarzyli przy zapisach, bo przyjmował jakiś nowy pracownik i to jeszcze w biegu. Trzy miesiące i zaproszenie na odbiór, więc wszystkie opowieści dziwnej treści można włożyć między bajki, choć oczywiście jak jesteś stałym klientem i cię kojarzą, to z pewnością nie jest to przeszkodą, jak zresztą wszędzie.

Dwa lata temu , w połowie roku zapisałem się na Daytona TT czarna , bez znaczącej historii. Po trzech miesiącach zegarek odebrałem. Końcem roku 2020 zamówiłem drugą taką samą Daytone , czekałem ponad pół roku. W tym roku ja już pewnie bym nie miał szansy większej ten sam zegarek zamówić , a jak tak pewnie bym czekał z półtora roku jak nie dłużej. Kolega chciał się na tą Daytone zapisać początkiem roku , odmówili mu. Nie miał historii zakupowej w tym butiku.
Jak widać , co było dwa czy rok temu nie ma nic wspólnego z dniem dzisiejszym. Wszystko się zmienia.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.