Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się dzisiaj zapisać na DJ'a - po uprzednim umówieniu na spotkanie. Nie rozumiem, dlaczego każdy butik ma inną politykę zapisywania, koledzy, którzy wcześniej skarżyli się, że jechali kilkaset km na darmo - współczuję, też miałem takie obawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41mm? Bo to z tym rozmiarem zdaje sie byl największy problem


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem dla odmiany 36mm, bo 41mm już mam, aczkolwiek na 41mm na gładki pierścień z tego co zrozumiałem jeszcze były miejsca, na karbowany nie było. 

Edytowane przez Duel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Duel napisał(-a):

wziąłem dla odmiany 36mm, bo 41mm już mam, aczkolwiek na 41mm na gładki pierścień z tego co zrozumiałem jeszcze były miejsca, na karbowany nie było. 

Kiedy odebrałeś DJ41, bo pisałeś że czekasz, a nie pamiętam, byś się nim tutaj chwalił? :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś salon w Starym Browarze. Bardzo miła pani spytała, czy byłem umówiony, na co odrzekłem, że nie. Uśmiechnęła się tylko i spytała, jakie zegarki mnie interesują z nowości. Można było zapisać się na wszystkie nowe referencje, w tym Suba GMT. Wybrałem sobie DJ-a w miętowej zieleni. Tak że jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, to śmiało wbijajcie do Starego Browaru. Koledze z Zielonej Góry współczuję. Szlag by mnie trafił, gdybym jechał taki kawał drogi na daremno...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem umówione spotkanie w galerii krakowskiej. Bardzo miła obsługa. Przyjęto ode mnie deklaracje na to czym byłem zainteresowany. Pani potwierdziła iż wszystkie umówione spotkania się odbywają zgodnie z planem. Jutro są podobno ostatnie. 
W Krakowie nie mozna się przyczepić do obsługi Kruka- w mojej opinii oczywiście. 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Kiedy odebrałeś DJ41, bo pisałeś że czekasz, a nie pamiętam, byś się nim tutaj chwalił? :)

Czujny jesteś, nie pisałem, że "mam" w sensie odebrany, tylko "mam" w sensie zamówiony, jak tylko odbiorę niechybnie się pochwalę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, jimmibaton napisał(-a):

 w tym Suba GMT


To coś nowego się pojawiło w ofercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zapisałem sie na DJ 41 gładkiego z niebieska tarcza fluted motif. Nie było już opcji na karbowany bezel.

dodam że wcześniej byłem umówiony na spotkanie. PL +++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, do kolegów i koleżanek - przy poprzednich nowościach, jeśli się zapisywaliście na DJ36mm to udało się już odebrać, jeśli tak to po mniej więcej jakim czasie? Czy może dalej czekacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym konfigurowaniem DJ? Przy jednym kolorze tarczy są 4 kombinacje bransoleta-bezel. Czy poszczególne butiki wysyłają informację do centrali, na co są klienci, a centrala dalej do Genewy, czy po prostu Kruk dostaje to, co ktoś zapakuje w Genewie, a potem już rozdziela między butikami? Zakładam, że konkretne warianty są częściej zamawiane niż inne, niektóre mogą się bardzo rzadko pojawiać. Choć pewnie czego by w Genewie nie zapakowali, to i tak się rozejdzie,

 

Miał ktoś taką sytuacją, że dostał telefon o pojawieniu się "jego" zegarek, ale w trochę innej konfiguracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PKS napisał(-a):

Jak to jest z tym konfigurowaniem DJ? Przy jednym kolorze tarczy są 4 kombinacje bransoleta-bezel. Czy poszczególne butiki wysyłają informację do centrali, na co są klienci, a centrala dalej do Genewy, czy po prostu Kruk dostaje to, co ktoś zapakuje w Genewie, a potem już rozdziela między butikami? Zakładam, że konkretne warianty są częściej zamawiane niż inne, niektóre mogą się bardzo rzadko pojawiać. Choć pewnie czego by w Genewie nie zapakowali, to i tak się rozejdzie,

 

Miał ktoś taką sytuacją, że dostał telefon o pojawieniu się "jego" zegarek, ale w trochę innej konfiguracji?

Zależnie od konfiguracji DJ, mozesz miec go szybko, troche poczekać, długo poczekać, lub nie móc sie zapisać.

Rolex według mojej wiedzy nie promuje ilościowo jakichś konkretnych kolorów tarcz, czytałem zresztą kiedyś o tym, ze w interesie producenta jest, niepromowanie ilościowe jednego modelu/koloru. Dlatego zresztą Patek z oferty usunął niebieskiego Nautilusa, mówiąc, że zaden zegarek z oferty nie może mieć tak uprzywilejowanej pozycji.

Ma to związek z równomiernym utrzymywaniem wartości przez całą ofertę, zachowuje jej spójność rynkową, i ma to sens.

 

 

  

6 godzin temu, tomekr89 napisał(-a):

Macie jakiś pomysł na to, dlaczego Rolex nie podwyższa cen przy takim popycie? Powinni zrobić ceny x2, może to by znormalizowało sytuację. Ale wówczas wpadki jakościowe byłyby jeszcze większym absurdem niż teraz. 

Jest kilka powodów, Rolex oficjalnie nie gra wzespół z grey market, ale chce, by jego zegarki dekadami utrzymywały swoją wartość, powiększoną przynajmniej o inflację, dlatego ceny podnosi raczej reaktywnie na rynek. Ale np rok temu GMT kosztował 39kpln, pół roku temu 45kpln, teraz 51kpln. Ale mamy czasy, jakie mamy....

Wchodząć jeszcze w temat  - po podniesieniu x2 cen retail, na krótko skoczyłyby proporcjonalnie ceny na grey market również w tej samej proporcji, tyle że według mnie, grey market nie kupiłby już tego poziomu cen, i zacząłby je obniżać, szukając hignienicznego poziomu, jakkolwiek to nie zabrzmi, co byłoby negatywnym zjawiskiem, spadłoby zaufanie do brandu jako czegoś, co warto mieć na długie lata bez utraty pieniądza.

Rolex działa do bólu zachowawczo, jak większość firm na szczycie, widać to po designie i po całej reszcie.

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, TylerVega napisał(-a):

Ja dziś miałem umówione spotkanie w galerii krakowskiej. Bardzo miła obsługa. Przyjęto ode mnie deklaracje na to czym byłem zainteresowany. Pani potwierdziła iż wszystkie umówione spotkania się odbywają zgodnie z planem. Jutro są podobno ostatnie. 
W Krakowie nie mozna się przyczepić do obsługi Kruka- w mojej opinii oczywiście. 


 

 Potwierdzam, Kraków jest w mojej czołówce AD :) 

9 godzin temu, Smycel napisał(-a):


To coś nowego się pojawiło w ofercie?

Łejery, chodziło mi o GMT Mastera ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, adamios napisał(-a):

To ja też się "pochwalę". Zbierałem się jakiś czas (dość długi, przyznaję) żeby kupić czarnego DJa, i tak długo się zbierałem, że listy zamknęli. Jak w piątek otworzyli listy na DJ to pomyślałem, zapiszę się na zielonego, jak mi się nie spodoba to zawsze łatwiej wymienić go będzie na czarnego. Umówiłem się na sobotę, na konkretną godzinę w Warszawie w GalMoku, bo pomyślałem, gdzie jak gdzie ale w Warszawie będzie najpewniej. Zostałem zapewniony, że fakt umówienia się jest jednoznaczny z wpisaniem na listę. Przejechałem ponad 400km do Warszawy i... dowiedziałem się, że na to co się chcę zapisać już nie mogę. No k.... m..., nie dało się wykonać jednego telefonu i oszczędzić mi tej wycieczki ? 900km w obie strony i prawie cały dzień w doopę.

Czy jestem zły na W Kruka? Jak cholera, obługa na poziomie Społem w czasach PRL... Czy jestem zły na Rolexa ? Tochę tak, wszak można było ujednolicić sposoby zapisu...

 

P.S. Może ktoś się chce pozbyć czarnego DJa na dżubili ze smooth bezel ? ;)

Masz pw ode mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj hiszpański AD dzwonił do znajomego z pytaniem, czy ten w ogóle wie, że są nowości od Rolexa i czy chciałby się na coś zapisać*?

 

 

*tylko nie dopytałem, czy "na coś" oznacza "na wszystkie nowości", czy "na coś, co tam im zostało do zapisywania"?🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół żartem pół serio, AD w Hiszpanii stalemu klientowi pewnie nie zdejmuje folijek ;) . A propos cen, przypomina sie instagramowy the collection (auta ma zacne).Kilka lat temu wstawił filmik z zakupu Rolexa  w Kruku i  są widoczne ceny dostępnych na miejscu w tamtym czasie modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2022 o 22:56, instabottles napisał(-a):

Ja mam takie pytanko, do kolegów i koleżanek - przy poprzednich nowościach, jeśli się zapisywaliście na DJ36mm to udało się już odebrać, jeśli tak to po mniej więcej jakim czasie? Czy może dalej czekacie?

 

Podbijam pytanie.

Nikogo tu nie ma, kto zamawiał DJ36 w tamtym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Podbijam pytanie.
Nikogo tu nie ma, kto zamawiał DJ36 w tamtym roku?

Zamawiałem niezależnie od zaprezentowania nowości - odebrałem po dwóch miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

Zamawiałem niezależnie od zaprezentowania nowości - odebrałem po dwóch miesiącach.

 

"To byli czasy". Tez myślałem o 36mm ale dostałem na przymiarkę 41mm w TT i stwierdziłem ze spoko leży. Niestety 41 może być problematyczne


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Jan napisał(-a):

 

"To byli czasy". Tez myślałem o 36mm ale dostałem na przymiarkę 41mm w TT i stwierdziłem ze spoko leży. Niestety 41 może być problematyczne

36 leży lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było dane mi sprawdzić :(a 41 o dziwo leżało podobnie do Tudora 58


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z Poznania ,  nie zapisują już na żadne Rolexy, niestety nie zapytałem kiedy kolejne premiery ? 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Podbijam pytanie.
Nikogo tu nie ma, kto zamawiał DJ36 w tamtym roku?
Ja sie zapisalem w listopadzie. Dalej czekam.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, PKS napisał(-a):

 

Podbijam pytanie.

Nikogo tu nie ma, kto zamawiał DJ36 w tamtym roku?

Ja zamawiałem Wimbledona 36mm (w tym rozmiarze była to nowość w 2021) odebrałem po 4 miesiącach jak dobrze pamietam. 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, dawid82 napisał(-a):

Ja zamawiałem Wimbledona 36mm (w tym rozmiarze była to nowość w 2021) odebrałem po 4 miesiącach jak dobrze pamietam. 

Pięknie dziękuję 🤝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.