Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krystian napisał(-a):


Pewnie fakty, jednak niewiele mają w wspólnego z sytuacją w innych salonach. Także współczuję wyboru salonu.

Sytuacja dotyczyła 3 z 4 salonów w Warszawie. Czwarty sobie odpuściłem.

Moim błędem było zapisanie się na wizytę poza pierwszy dzień, nie sądziłem, że Kruk zrobi taki numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2022 o 15:10, mroova napisał(-a):

 

 

Niekoniecznie - we wrześniu była emisja z prawem poboru Easyjeta po 4,1 GBP - mam je nadal, dziś po 5,79. Lotnictwo ewidentnie odbija, jestem przekonany że niedługo będzie po 6,5-7.

Niekiedy korzystam z maksymy Barona Rothschilda - the time to buy is when there's blood in the streets. Zaraz na początku wojny w Ukrainie kupiłem United Airlines - po 33 USD, sprzedałem wczoraj po 50, trochę za wcześnie, ale jest OK. Tylko raz nie zagrało - wiszę na dość dużym haku na Evrazie (metalurgiczna spółka Abramowicza zarejestrowana i notowana w Londynie), obstawiałem że wojny nie będzie, ale jak wiemy Putinowi odwaliło i notowania zawiesili. I HGW kiedy odwieszą, w FTSE100 na pewno przez długi czas nie będzie.

A trzeciego ruchu nie pamiętam, dokupiłem coś w zwałce covidowej w grudniu.

I zaraz (cholerne PIT-y) znowu zacznę "ścibolić" na batmana, na szczęście bez legendarnej "pasztetowej" - kto dokładnie pamięta jak z nią było, bo ja sytuację znam tylko z jakichś wpisów takich "aluzyjnych" ? 

 

 

Jakiej platformy/brokera uzywasz na ekspozycje akcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja dotyczyła 3 z 4 salonów w Warszawie. Czwarty sobie odpuściłem.
Moim błędem było zapisanie się na wizytę poza pierwszy dzień, nie sądziłem, że Kruk zrobi taki numer.

Ja doświadczyłem dokładnie tego samego.
Nie wiem czy miałbym szanse zapisując się ostatniego dnia ale początkowo salon twierdził że termin i kolejność nie ma znaczenia, po pierwszym dniu zmienili zdanie.
Najwyraźniej jest tam totalna wolna amerykanka i klient nic nie wie więc skłaniałbym się ku teorii że wszystko rozgrywa się raczej na poziomie salonu/kierownika niż mitycznej „centrali”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bugs napisał(-a):


Ja doświadczyłem dokładnie tego samego.
Nie wiem czy miałbym szanse zapisując się ostatniego dnia ale początkowo salon twierdził że termin i kolejność nie ma znaczenia, po pierwszym dniu zmienili zdanie.
Najwyraźniej jest tam totalna wolna amerykanka i klient nic nie wie więc skłaniałbym się ku teorii że wszystko rozgrywa się raczej na poziomie salonu/kierownika niż mitycznej „centrali”.

Z obserwacji wpisów kolegów wyszło mi, że najlepiej zapisywać się w Gdańsku, a najwięcej kwasu jest w Warszawie i chyba Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj byłem w GalMoku, faktycznie w gablotach było zauważalnie więcej, niż poprzednio. Planów zapisowych oczywiście zero. Nie pytałem o zwiększone dostawy, nawet przez myśl mi to nie przeszło.

Edytowane przez mroova
Dowiedziałem się, że na Batmana mogę czekać 2 do 5 lat, o ile nie będzie zmiany modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mroova napisał(-a):

Wczoraj byłem w GalMoku, faktycznie w gablotach było zauważalnie więcej, niż poprzednio. Planów zapisowych oczywiście zero. Nie pytałem o zwiększone dostawy, nawet przez myśl mi to nie przeszło.

A ja w Raffelsie i tam polki tez pelne - nawet do kogos Tiffany przyszedl 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mroova Ja miałem się kiedyś przejść na P3K, zapytać jak się sprawy mają z zapisem na Pepsi, czy istnieją jakieś listy etc. ale odpuściłem temat, bo to nie ma sensu. Najlepiej zapomnieć i kiedyś miło się zaskoczyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tbn napisał(-a):

@mroova Ja miałem się kiedyś przejść na P3K, zapytać jak się sprawy mają z zapisem na Pepsi, czy istnieją jakieś listy etc. ale odpuściłem temat, bo to nie ma sensu. Najlepiej zapomnieć i kiedyś miło się zaskoczyć. ;)

Faktycznie - obecnie, to pytanie graniczy z herezja 😂

Ale sam jestem ciekaw jak bedzie sie odbywac "odblokowanie" zapisow na jakis model. Czy przypadkowi sie tylko dowiedza a reszta droga pantoflowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, artme napisał(-a):

Faktycznie - obecnie, to pytanie graniczy z herezja 😂

Ale sam jestem ciekaw jak bedzie sie odbywac "odblokowanie" zapisow na jakis model. Czy przypadkowi sie tylko dowiedza a reszta droga pantoflowa?

 

The cake is a lie. ;) A co do odblokowania to dobre pytanie. Kiedyś jak rozmawiałem to niby zachęcali, żeby dzwonić co jakiś czas pytać jeśli kogoś interesuje niedostępny model, ale jak piszesz pocztą pantoflową się rozejdzie i dzień później znów listy będą zamknięte. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolejki się odblokują to przypuszczam, że już nie będzie takiego hypu na większość modeli.

Na razie cała ta sprawa spowodowana jest brakiem zaufania do waluty - każdy, kto ma nadmiar gotówki pakuje się w coś - m.in. Rolexa.

 

Ale jak widzę po relacjach dostawy Rolexowe są - nic tylko dalej czekać i uzbroić się w cierpliwość😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, artme napisał(-a):

Faktycznie - obecnie, to pytanie graniczy z herezja 😂

Ale sam jestem ciekaw jak bedzie sie odbywac "odblokowanie" zapisow na jakis model. Czy przypadkowi sie tylko dowiedza a reszta droga pantoflowa?

 

A po co odblokowywać? Jak pojawi się coś, na co nie było w danym butiku kolejki, to pewnie trafi na wystawę i szybko się rozejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, PKS napisał(-a):

A po co odblokowywać? Jak pojawi się coś, na co nie było w danym butiku kolejki, to pewnie trafi na wystawę i szybko się rozejdzie.

O tym nie pomyslalem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wszyscy się zafiksowaliśmy, że Rolex może być tylko na listę albo spod lady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiffany? To zdjęte z oferty modele nadal przychodzą? ponoć listy mialy isc do niszczarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Tom87 napisał(-a):

Tiffany? To zdjęte z oferty modele nadal przychodzą? ponoć listy mialy isc do niszczarki

No byl na witrynie 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mroova napisał(-a):

Wczoraj byłem w GalMoku, faktycznie w gablotach było zauważalnie więcej, niż poprzednio. Planów zapisowych oczywiście zero. Nie pytałem o zwiększone dostawy, nawet przez myśl mi to nie przeszło.

Na Batmana zawsze warto czekać. ;)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sam nie wiem, czekać latami ? Chęć powoli mi przechodzi, nabrałem dystansu. Rozglądam się za białym OP39 w rozsądnej cenie.

Edytowane przez mroova
Szkoda że Rolex nie ma realnego konkurenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mroova napisał(-a):

...w rozsądnej cenie.

tia... 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega czeka na Batmana już ponad 3 lata*. Przynajmniej taki mi mówi co pół roku jak pytam, czy już odebrał. 

 

*a być może już odebrał ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Tom87 napisał(-a):

Tiffany? To zdjęte z oferty modele nadal przychodzą? ponoć listy mialy isc do niszczarki

W Poznaniu także widziałem ze 2/3tygodnie temu błękitka na wystawie - czekał na odbiór.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tom87 napisał(-a):

Tiffany? To zdjęte z oferty modele nadal przychodzą? ponoć listy mialy isc do niszczarki

 

Tiffany nie jest zdjęty. Żółtego i czerwonego już nie produkują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.