Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, PKS napisał(-a):

 

Tiffany nie jest zdjęty. Żółtego i czerwonego już nie produkują.

W wersji 41 zdjęty. Pozostał w wersji 36mm.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo, przyznam się wpadam tu tylko by poprawić sobie humor. Dla mnie jest to kuriozalne że są klienci którzy chcą kupić zegark, mają na to fundusze i muszą zapisywać się do kolejki zakupowej. Teraz na poważnie. Czy  w Polsce legalnie można Rolexa kupić tylko w salonie Kruka?. Czy model na które czekacie są jakoś wyjątkowe? Czy Kruk ma te zegarki w jakiś wyjątkowych cenach? Czy nie można kupić tego zegarka u jubilera np. w Londynie?. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Siewca napisał(-a):

Drodzy Państwo, przyznam się wpadam tu tylko by poprawić sobie humor. Dla mnie jest to kuriozalne że są klienci którzy chcą kupić zegark, mają na to fundusze i muszą zapisywać się do kolejki zakupowej. Teraz na poważnie. Czy  w Polsce legalnie można Rolexa kupić tylko w salonie Kruka?. Czy model na które czekacie są jakoś wyjątkowe? Czy Kruk ma te zegarki w jakiś wyjątkowych cenach? Czy nie można kupić tego zegarka u jubilera np. w Londynie?. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. 

Legalnie to można kupić choćby na tutejszym bazarku, a czy są wyjątkowe? No coś w sobie mają, szczególnie w obecnych czasach 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu także widziałem ze 2/3tygodnie temu błękitka na wystawie - czekał na odbiór.  

Ale to bylo 36mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Siewca napisał(-a):

Drodzy Państwo, przyznam się wpadam tu tylko by poprawić sobie humor. Dla mnie jest to kuriozalne że są klienci którzy chcą kupić zegark, mają na to fundusze i muszą zapisywać się do kolejki zakupowej. Teraz na poważnie. Czy  w Polsce legalnie można Rolexa kupić tylko w salonie Kruka?. Czy model na które czekacie są jakoś wyjątkowe? Czy Kruk ma te zegarki w jakiś wyjątkowych cenach? Czy nie można kupić tego zegarka u jubilera np. w Londynie?. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. 

Ty tak serio? Masz od ręki, legalnie, na chrono24🤷🏻‍♂️ A jeżeli chcesz kupić za cenę z metki, to wszędzie masz podobny problem. Stąd ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Państwo, przyznam się wpadam tu tylko by poprawić sobie humor. Dla mnie jest to kuriozalne że są klienci którzy chcą kupić zegark, mają na to fundusze i muszą zapisywać się do kolejki zakupowej. Teraz na poważnie. Czy  w Polsce legalnie można Rolexa kupić tylko w salonie Kruka?. Czy model na które czekacie są jakoś wyjątkowe? Czy Kruk ma te zegarki w jakiś wyjątkowych cenach? Czy nie można kupić tego zegarka u jubilera np. w Londynie?. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. 

TAK*
NIE
NIE
NIE
*w cenie „katalogowej”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Jan
.

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Siewca napisał(-a):

Drodzy Państwo, przyznam się wpadam tu tylko by poprawić sobie humor. Dla mnie jest to kuriozalne że są klienci którzy chcą kupić zegark, mają na to fundusze i muszą zapisywać się do kolejki zakupowej. Teraz na poważnie. Czy  w Polsce legalnie można Rolexa kupić tylko w salonie Kruka?. Czy model na które czekacie są jakoś wyjątkowe? Czy Kruk ma te zegarki w jakiś wyjątkowych cenach? Czy nie można kupić tego zegarka u jubilera np. w Londynie?. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. 

Większości modeli Rolex NIGDZIE na świecie nie kupisz w salonie, ba nawet się na listę oczekujących nie wpiszesz 

Byłem w Barcelonie podczas weekendu majowego, w jednym z salonów miła pani ( obejrzałem sobie mini muzeum Roleksa w tymże salonie) powiedziała, że niektóre salony Rolex we Włoszech to już są otwarte TYLKO dla umówionych wcześniej klientów ( po odbiór zegarka ) 

zwykłych ludzi z ulicy nie wpuszczają, bo i nie ma po co 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

Byłem w Barcelonie podczas weekendu majowego, w jednym z salonów miła pani ( obejrzałem sobie mini muzeum Roleksa w tymże salonie)...

A fajne to mini muzeum czy nie warto specjalnie sie wybierac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, artme napisał(-a):

A fajne to mini muzeum czy nie warto specjalnie sie wybierac?

Specjalnie to absolutnie nie ma sensu, ale przy okazji można 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 4.05.2022 o 06:48, dariusz chlastawa napisał(-a):

Większości modeli Rolex NIGDZIE na świecie nie kupisz w salonie, ba nawet się na listę oczekujących nie wpiszesz 

Byłem w Barcelonie podczas weekendu majowego, w jednym z salonów miła pani ( obejrzałem sobie mini muzeum Roleksa w tymże salonie) powiedziała, że niektóre salony Rolex we Włoszech to już są otwarte TYLKO dla umówionych wcześniej klientów ( po odbiór zegarka ) 

zwykłych ludzi z ulicy nie wpuszczają, bo i nie ma po co 

 

A gdyby ktoś chciał zachować godność to w innych salonach od ręki dostanie IWC, Omegę, Zenith, Grand Seiko, Cartier, JLC. 

Edytowane przez ArtiGarnek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ArtiGarnek napisał(-a):

 

A gdyby ktoś chciał zachować godność to w innych salonach od ręki dostanie IWC, Omegę, Zenith, Grand Seiko, Cartier, JLC. 

Z tym od ręki to raczej za dużo powiedziane. Jeszcze przed tym całym wariactwem zarówno na Cartiera jak i na Zenitha czekałem kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teraz to już się pogubiłem, który z Was kłamie i teoretyzuje zza klawiatury, a który rzeczywiście kupuje. 🤪

 

Są jakieś zasady co do tej utraty godności? Np. czy po 6 miesiącach czekania zostaje chociaż połowa czy już się traci do cna? Da się ją odzyskać jakoś? 😂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składając deklarację chęci zakupu tracisz 50%, potem 10% każdego roku w kolejce. Dlatego opłaca się stać max 4 lata, jeszcze trochę godności zostanie. Jak w międzyczasie kupisz coś z GS to +15% odzyskujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Z tym od ręki to raczej za dużo powiedziane. Jeszcze przed tym całym wariactwem zarówno na Cartiera jak i na Zenitha czekałem kilka miesięcy.

 

Z niektórymi modelami może i tak jest. 

Różnica jest taka że tam zapisujesz się na REALNĄ listę i chęć zakupu a w przypadku tej bańki jaką jest Rolex możesz WYRAZIĆ CHĘĆ WPISANIA SIĘ NA LISTĘ KOLEJKOWĄ. Incepcja zakupowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, tbn napisał(-a):

Składając deklarację chęci zakupu tracisz 50%, potem 10% każdego roku w kolejce. Dlatego opłaca się stać max 4 lata, jeszcze trochę godności zostanie. Jak w międzyczasie kupisz coś z GS to +15% odzyskujesz.

 

Zaczynam teraz rozumieć dlaczego wiele osób, które ma kilka Rolków w kolekcji, kupuję na 2-3 miesiące GSa. Nie chcą sobie wyzerować godności. 😄 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Zaczynam teraz rozumieć dlaczego wiele osób, które ma kilka Rolków w kolekcji, kupuję na 2-3 miesiące GSa. Nie chcą sobie wyzerować godności.  
Potwierdzam w całej rozciągłości. :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, tbn napisał(-a):

Składając deklarację chęci zakupu tracisz 50%, potem 10% każdego roku w kolejce. Dlatego opłaca się stać max 4 lata, jeszcze trochę godności zostanie. Jak w międzyczasie kupisz coś z GS to +15% odzyskujesz.

Ja czekam na daytone od grudnia 2017 roku - na razie cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się na DJ i Exa 2 grudnia ubiegłego roku. 7 maja dostałem telefon, że DJ jest do odebrania. Nigdy nie miałem żadnej historii zakupowej w Kruku i nie znam tam nikogo "ważnego". Jestem więc żywym przykładem tego, że jednak da się kupić Rolexa w Polsce bez żadnych magicznych sztuczek i specjalnych starań 😉

Edytowane przez Musa19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Musa19 napisał(-a):

Zapisałem się na DJ i Exa 2 grudnia ubiegłego roku. 7 maja dostałem telefon, że DJ jest do odebrania. Nigdy nie miałem żadnej historii zakupowej w Kruku i nie znam tam nikogo "ważnego". Jestem więc żywym przykładem tego, że jednak da się kupić Rolexa w Polsce bez żadnych magicznych sztuczek i specjalnych starań 😉

Pochwal się zdjęciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Musa19 napisał(-a):

@sanik, zamieszczałem już w wątku Rolexa:

 

Napisz jeszcze, czy spełnił Twoje oczekiwania. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Napisz jeszcze, czy spełnił Twoje oczekiwania. 

Tego jeszcze do końca nie wiem, bo oczekuję po nim przede wszystkim tego, że się godnie że mną zestarzeje i nie będzie awaryjny, a to dopiero czas pokaże😉

Na gorąco natomiast muszę powiedzieć, że to naprawdę fajny zegarek i, tak jak także Ty tu pisałeś, niesamowicie wygodny na jubilee- przynajmniej w moim przypadku udało się ją tak dopasować, że po pół godziny zapomniałem, że ją mam na ręku. 

Jedyna rzecz do jakiej muszę przywyknąć to cyklop - super praktyczne rozwiązanie, ale nie do końca w mojej estetyce 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Musa19 napisał(-a):

@sanik, zamieszczałem już w wątku Rolexa:

 

Przegapiłem jakoś 🤷 

Gratuluję i jesteś kolejnym przykładem na zakup z ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.