Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze 3 lata temu oba modele (Datejust i OP) były etatowymi zbieraczami kurzu. Nawet Datejust blue w full wersji leżał w witrynie i krzyczał, KUP MNIE! 😁 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Musa19 napisał(-a):

Zapisałem się na DJ i Exa 2 grudnia ubiegłego roku. 7 maja dostałem telefon, że DJ jest do odebrania.

Dziś byłem dopytać w Starym Browarze jak wygląda moją sytuacja.  Zapisywałem się  w październiku i dostałem odpowiedź, że  raczej nie wcześniej niż po roku od zapisu. Gratuluję więc, że tak szybko się udało. 

Edytowane przez Qsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tom87, @Qsto dziękuję. 

@mario1971, to mnie jeszcze w maju albo czerwcu ubiegłego roku proponowano niebieskiego na oyster praktycznie bez kolejki- miał być tylko do ściągnięcia z innego salonu.🙅‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=114843]Tom87[/mention], [mention=86787]Qsto[/mention] dziękuję. 
[mention=105984]mario1971[/mention], to mnie jeszcze w maju albo czerwcu ubiegłego roku proponowano niebieskiego na oyster praktycznie bez kolejki- miał być tylko do ściągnięcia z innego salonu.

Co za brednie , jak te tak wcześniej przez Ciebie pisane. Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie okłamuj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotrek39, sprawiałeś dla mnie wrażenie całkiem sensownego użytkowania tego forum więc nie wiem skąd u Ciebie ten nagły napad, wybacz, ale dla mnie pospolitego chamstwa? Znasz mnie, wiesz lepiej, co mnie w życiu spotkało, czy po prostu to co piszę nie pasuje Ci do Twojej wizji świata? Jak chcesz podam Ci namiary na sprzedawców, którzy mnie obsługiwali, przeprowadzisz sobie dowód z przesłuchań 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=92230]piotrek39[/mention], sprawiałeś dla mnie wrażenie całkiem sensownego użytkowania tego forum więc nie wiem skąd u Ciebie ten nagły napad, wybacz, ale dla mnie pospolitego chamstwa? Znasz mnie, wiesz lepiej, co mnie w życiu spotkało, czy po prostu to co piszę nie pasuje Ci do Twojej wizji świata? Jak chcesz podam Ci namiary na sprzedawców, którzy mnie obsługiwali, przeprowadzisz sobie dowód z przesłuchań 

Możesz pisać co chcesz , ale takie bzdury , że w maju mogłeś mieć DJ niebieski bez czekania było możliwe 3-4 lata temu. Szczególnie bez historii zakupowej.
Przypomnij mi jakiego DJ odebrałeś w maju , na którego zapisałeś się w grudniu. Nie chce mi się szukać zdjęcia , a chętnie świeże zobaczę.
Ja nie jestem łatwowierny. Oczywiście nie musisz.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.05.2022 o 13:27, Musa19 napisał(-a):

Zapisałem się na DJ i Exa 2 grudnia ubiegłego roku. 7 maja dostałem telefon, że DJ jest do odebrania. Nigdy nie miałem żadnej historii zakupowej w Kruku i nie znam tam nikogo "ważnego". Jestem więc żywym przykładem tego, że jednak da się kupić Rolexa w Polsce bez żadnych magicznych sztuczek i specjalnych starań 😉

Gdybyś tak kupił stalowego GMT albo Daytonę to byłoby coś, na DJ w grudniu przyjmowano zapisy bez ograniczeń, również na blue/fluted/jubilee

3 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):


Możesz pisać co chcesz , ale takie bzdury , że w maju mogłeś mieć DJ niebieski bez czekania było możliwe 3-4 lata temu. Szczególnie bez historii zakupowej.
Przypomnij mi jakiego DJ odebrałeś w maju , na którego zapisałeś się w grudniu. Nie chce mi się szukać zdjęcia , a chętnie świeże zobaczę.
Ja nie jestem łatwowierny. Oczywiście nie musisz.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie bez czekania tylko po pół roku.

Nie przenoś warunków z US na PL, tutaj stalowe DJ wcale nie miały aż takiego brania żeby AD sprzedawał je tylko klientom z bogatą historią i "zbudowaną relacją". Ja też w grudniu zapisałem się na DJ, z historią znikomą, wtedy była mowa o roku oczekiwania. 

ExII odbierałem w tym samym roku po 6 miesiącach czekania.

O GMT czy Daytonie to mogę sobie oczywiście tylko pomarzyć.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co jeszcze w tym watku tyle emocji i czemu sie go nie zamknie. Jedni pisza o swoich doswiadczeniach, niektorzy gdybaja a jeszcze inni konfabulują. A prawda jest taka, ze nikt niestety nie ma racji, bo zwyczajnie nie ma ZADNYCH oficjalnie ustalonych reguł. Kazdy AD co innego mowi, kazdy rzadzi sie swoimi zasadami i nikt niestety nawet po tylu wpisach w tym watku nie wie jak jest w rzeczywistosci. To, ze ktos bez historii zakupowej odbiera zegarek po pol roku a inny z bardzo duza czeka latami mowi samo za siebie. Nic juz ten watek nie daje oprocz skokow cisnienia. Jedyna prawda jest taka, ze jesli udalo Ci sie zapisac i nie dostales negatywnej informacji zwrotnej, to czekasz i tyle. A czy dostaniesz i kiedy? Moze byc tez, ze nigdy - i po co sie tym denerwowac i wylewac na siebie niemile uwagi? Bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, artme napisał(-a):

Nie wiem po co jeszcze w tym watku tyle emocji i czemu sie go nie zamknie. Jedni pisza o swoich doswiadczeniach, niektorzy gdybaja a jeszcze inni konfabulują. A prawda jest taka, ze nikt niestety nie ma racji, bo zwyczajnie nie ma ZADNYCH oficjalnie ustalonych reguł. Kazdy AD co innego mowi, kazdy rzadzi sie swoimi zasadami i nikt niestety nawet po tylu wpisach w tym watku nie wie jak jest w rzeczywistosci. To, ze ktos bez historii zakupowej odbiera zegarek po pol roku a inny z bardzo duza czeka latami mowi samo za siebie. Nic juz ten watek nie daje oprocz skokow cisnienia. Jedyna prawda jest taka, ze jesli udalo Ci sie zapisac i nie dostales negatywnej informacji zwrotnej, to czekasz i tyle. A czy dostaniesz i kiedy? Moze byc tez, ze nigdy - i po co sie tym denerwowac i wylewac na siebie niemile uwagi? Bez sensu...

Mądrze gadasz 👍🥃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.05.2022 o 13:27, Musa19 napisał(-a):

i nie znam tam nikogo "ważnego".

No jak to Maciek, mnie chyba znasz 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, sanik napisał(-a):

Mądrze gadasz 👍🥃

 

Może lepiej nie czytać, niż zamykać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Tanatos70 napisał(-a):

No jak to Maciek, mnie chyba znasz 😂

 

Robert, w życiu bym nie miał śmiałości, żeby się na Ciebie powołać - no chyba, żeby dostać YM 40 mm rhodium spod lady😉😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał(-a):

Nie wiem po co jeszcze w tym watku tyle emocji i czemu sie go nie zamknie. Jedni pisza o swoich doswiadczeniach, niektorzy gdybaja a jeszcze inni konfabulują. A prawda jest taka, ze nikt niestety nie ma racji, bo zwyczajnie nie ma ZADNYCH oficjalnie ustalonych reguł. Kazdy AD co innego mowi, kazdy rzadzi sie swoimi zasadami i nikt niestety nawet po tylu wpisach w tym watku nie wie jak jest w rzeczywistosci. To, ze ktos bez historii zakupowej odbiera zegarek po pol roku a inny z bardzo duza czeka latami mowi samo za siebie. Nic juz ten watek nie daje oprocz skokow cisnienia. Jedyna prawda jest taka, ze jesli udalo Ci sie zapisac i nie dostales negatywnej informacji zwrotnej, to czekasz i tyle. A czy dostaniesz i kiedy? Moze byc tez, ze nigdy - i po co sie tym denerwowac i wylewac na siebie niemile uwagi? Bez sensu...

 

Mądrze piszesz ale z tym zamykaniem bym się wstrzymał.

Ten wątek to dobra historia odzwierciedlająca rynek. Fajnie będzie w roku 2030 poczytać o naszych problemach sprzed prawie dekady i porównać do warunków roku 2030 :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pisar napisał(-a):

 

Mądrze piszesz ale z tym zamykaniem bym się wstrzymał.

Ten wątek to dobra historia odzwierciedlająca rynek. Fajnie będzie w roku 2030 poczytać o naszych problemach sprzed prawie dekady i porównać do warunków roku 2030 :) 

Dzieki - jednak niestety ze wzgledu na wiele czynnikow i roznych obaw, wielu majacych faktycznie sprawdzone informacje zwyczajnie sie nie wypowiada i wiekszosc z tych tu opisywanych nie ma wielkiego przelozenia na rzeczywistosc a i zdarzaja sie tez calkiem wyssane z palca, zeby tylko pisac i wkladac kij w mrowisko, wiec i tak to o czym bedziemy kiedys czytac w tym watku bedzie dalekie od prawdy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, artme napisał(-a):

zdarzaja sie tez calkiem wyssane z palca, zeby tylko pisac i wkladac kij w mrowisko,

 

tego niestety nie unikniesz w każdym wątku. ja raczej wierze ludziom, czasem ktoś ewidentnie pomyli daty lub poda jako fakt cos co słyszał od kuzyna wujka babki :) taki urok forum. Sam zresztą miałem ostatnio zarzucone że powielam jakiś urban legend - ale miałem informację z 1 ręki i nie zmuszałem nikogo do uwierzenia w końcu każdy może sam wyciągać wnioski.

 

29 minut temu, artme napisał(-a):

i tak to o czym bedziemy kiedys czytac w tym watku bedzie dalekie od prawdy

 

trzeba mieć świadomość tego że mamy użytkowników z różnych miejsc na świecie, klientów różnych AD, historie z anglojęzycznego Internetu - to jest straszny kogiel mogiel ale czyta sie to całkiem ok - chyba nikt nie wchodzi tutaj szukając klucza do wygrania na loterii bo jak sam napisałeś nie ma takiego :) 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.05.2022 o 22:38, pisar napisał(-a):

 

Mądrze piszesz ale z tym zamykaniem bym się wstrzymał.

Ten wątek to dobra historia odzwierciedlająca rynek. Fajnie będzie w roku 2030 poczytać o naszych problemach sprzed prawie dekady i porównać do warunków roku 2030 :) 

2030. Firma Rolex od 3 lat nie istnieje. Zniknęła strona www, sklepy firmowe, AD. Na forum KMZiZ wiedzą, że istnieje tajny numer telefonu, pod który można zadzwonić, ale tylko posiadając pisemne poświadczenia 10 właścicieli Rolexów (wyłącznie SUB, PEPSI, BATMAN, LH i DAYTONA), po weryfikacji tychże poświadczeń zapiszą Cię na listę osób, którym za kilka lat ujawnią lokalizację jedynego sklepu Rolexa, gdzie będzie można się osobiscie zapisać na… aktualny katalog 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My latami czekamy, a taki Haaland obstalował 33 sztuki do rozdania:

 

"Norweg Erling Haaland w bardzo dobrym stylu pożegnał się z kolegami z Borussii Dortmund. Tuż przed wakacjami piłkarzy Noweg rozdał swoim kolegom z drużyny 33 zegarki Rolex z osobistymi grawerunkami. Zegarek dostał również każdy członek personelu zespołu. Każdy zegarek kosztował podobno od 13 do 15 tysięcy euro. Konkretnie miały to być zegarki typu Rolex Submariner. Były ozdobione trzema obrazkami: Jeden z garniturem numer dziewięć. Kolejny z Haalandem w radosnej pozie, podobno był też taki z trofeum DFB w rękach."

 

Źródło: https://www.sport.pl/pilka/7,65081,28474916,haaland-ma-gest-wydal-rownowartosc-100-metrowego-mieszkania.html#do_w=57&do_v=428&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ten rolex to są obrzydliwcy. Niech spłoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mroova napisał(-a):

My latami czekamy, a taki Haaland obstalował 33 sztuki do rozdania:

 

"Norweg Erling Haaland w bardzo dobrym stylu pożegnał się z kolegami z Borussii Dortmund. Tuż przed wakacjami piłkarzy Noweg rozdał swoim kolegom z drużyny 33 zegarki Rolex z osobistymi grawerunkami. Zegarek dostał również każdy członek personelu zespołu. Każdy zegarek kosztował podobno od 13 do 15 tysięcy euro. Konkretnie miały to być zegarki typu Rolex Submariner. Były ozdobione trzema obrazkami: Jeden z garniturem numer dziewięć. Kolejny z Haalandem w radosnej pozie, podobno był też taki z trofeum DFB w rękach."

 

Źródło: https://www.sport.pl/pilka/7,65081,28474916,haaland-ma-gest-wydal-rownowartosc-100-metrowego-mieszkania.html#do_w=57&do_v=428&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink 

w artykule najbardziej podoba mi się zdanie " że w przeszłości Haaland nosił zegarek marki Audemars Piguet ze szkieletem z dębu królewskiego"

tyle lat, a nie wiedziałem, że AP robi zegarki ze szkieletem dębu ...

 

2 godziny temu, Seler napisał(-a):

Ależ ten rolex to są obrzydliwcy. Niech spłoną.

ale o co Ci konkretnie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ produkują masowo zegarki (takie to unikaty jak Timexy) z modelem biznesowym, w którym czyjeś 15k Euro waży więcej niż moje 15k Euro. I mi się ten model nie podoba, ale na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że Haalanda stać

aby kupić 33 sztuki nawet i z chrono24😅

Edytowane przez I_love_britney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim jest ta Haalanda, ze taka majetna? Jakas zona Hollywood, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.