Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zbliża się termin otwarcia zapisów?

Pytam, bo jakoś, widzę, dyskusja się nasiliła i emocje wzrastają. 🧐


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tbn napisał(-a):

że Kruk stworzył mętny system

 

myślę że to nie Kruk ;) popyt jest taki że muszą jakiś system wymyśleć. Coś tam zrobili ale szału nie ma jak wiemy. Pytanie tylko jakie rozwiązanie byś zaproponował mając na uwadze polityke rolka i to że polska jest małym i traktowanym po macoszemu rynkiem?

 

36 minut temu, tbn napisał(-a):

Każdy pracownik salonu Kruka to nowy Freud.

 

Możemy się smiać z tego ale pewnie w szybkiej rozmowie da się wyczuć klienta szczególnie jak takich rozmów masz setki. Ale generalnie mało fortunne słowa prezesa. 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@agremi   nie wykluczone że każdy chce już natychmiast wydać pieniądze i spieszy się ludziom hihihi :D  

co za emocje dzisiaj ufff

 

(poniżej szczęśliwy człowiek który wywalczył wpis na listę na Rolexa w 2022) :D:D:D 

The Best 'Rocky' Quotes, Ranked by Fans

 

gdyby to było radio wyglądało by to tak haha :D  

 

Drodzy Państwo gala trwa. Poniżej przedstawiamy wstępny obraz trwającego pojedynku; 

 

- z największych zaskoczeń dzisiaj okazało się, że zegarki i samochody to nie to samo - kto by pomyślał :D  (Koledzy @mario1971 i @tbn :D:D :D 

- wywiad w kruku z 2021 jest mętny - szokujące! :D  (kolega @Dr.pepper :D

- Rolex ma swoją odrębną strategię której motto brzmi "produkuj duuuuużo, sprzedawaj mało, niech czekają", -  dyskryminacja  (kolega @nicon  :D

- Autoryzowani Dealerzy działają w kompetencjach nie tylko sprzedawców ale decydenctów komu sprzedać zegarek ale także sprawdzają wiarygodność,  Czy pracownik Kruka to Freud? tłum szaleje (kolega @tbn)  :D 

 

Do rozstrzygnięcia w pozostałych rundach pozostają;  

Czy kruk ma model biznesowy z czasów Pegierów i PRL?

Kto decyduje o tym komu sprzedadzą zegarek? 

czy fliper zarobi a może straci?

kto kreuje podaż i popyt na Rolexy ? 

Dlaczego w XXI wieku Rolex nie prowadzi drophipingu i elektronicznych rejestracji?  (kolega @logann:D  

 

Zostańcie z nami bo wracamy po przerwie!   

Głosujemy łapkami w górę, do wygrania wpis na listę na Rolexa 

 

:D :D:D 

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jan napisał(-a):

myślę że to nie Kruk ;) popyt jest taki że muszą jakiś system wymyśleć. Coś tam zrobili ale szału nie ma jak wiemy. Pytanie tylko jakie rozwiązanie byś zaproponował mając na uwadze polityke rolka i to że polska jest małym i traktowanym po macoszemu rynkiem?

System muszą wymyślić xD. Grażyna po kursie Excela z UP by ten system ogarnęła. Niech zadzwonią do Elona Muska bo ogarnięcie kolejki sprzedaży to praktycznie fizyka rakietowa.

 

EDIT Zapisy są już chyba od 4 lat, a najtęższe umysły W. Kruk nadal nie są nawet bliskie rozwiązania tego problemu milenijnego.

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten wątek z wielu względów. Najlepszy jest taki, że żyjemy w kapitalizmie i oczywistym jest, że każdą firmą kieruje zysk.

Kruk tego nigdy nie potwierdzi, ale klient, który zostawia więcej hajsu oraz przysyła majętnych znajomych zawsze będzie bardziej wartościowy niż klient, który szuka jedynie stalowego pepsiaka jako 1 rolexa bo akurat ten mu sie podoba=)

 

Jak ktoś pisze o sprawiedliwości i transparentności to tak jakby nie rozumiał dzisiejszego świata.

O tym, że możesz kupić rolexa decyduje Twoje urodzenie i pochodzenie - czyli defacto szczescie. Reszta jest nieważna. Jakbys sie urodzil w Nigrze czy wschodniej Ukrainie to moglbys jedynie o tym pomarzyc, albo nawet bys nie wiedzial, ze Rolex istnieje.
Rolex jako marka juz dawno stwierdzil, ze nie wyeliminuje problemu flipowania. A kazdy AD robi co moze w swoich granicach. Jezeli nie traca licencji to oznacza, ze wszystko sie zgadza.

Mi osobiscie nie przeszkadza polityka Kruka, uwazam ich za bardzo dobra firme, a mialem kilka przeboi i z odbiorami i z gwarancja wiec nie rozumiem lamentow.

Na zegarki tez swoje czekam/czekalem.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Lubię ten wątek z wielu względów. Najlepszy jest taki, że żyjemy w kapitalizmie i oczywistym jest, że każdą firmą kieruje zysk.

Kruk tego nigdy nie potwierdzi, ale klient, który zostawia więcej hajsu oraz przysyła majętnych znajomych zawsze będzie bardziej wartościowy niż klient, który szuka jedynie stalowego pepsiaka jako 1 rolexa bo akurat ten mu sie podoba=)

 

Jak ktoś pisze o sprawiedliwości i transparentności to tak jakby nie rozumiał dzisiejszego świata.

O tym, że możesz kupić rolexa decyduje Twoje urodzenie i pochodzenie - czyli defacto szczescie. Reszta jest nieważna. Jakbys sie urodzil w Nigrze czy wschodniej Ukrainie to moglbys jedynie o tym pomarzyc, albo nawet bys nie wiedzial, ze Rolex istnieje.
Rolex jako marka juz dawno stwierdzil, ze nie wyeliminuje problemu flipowania. A kazdy AD robi co moze w swoich granicach. Jezeli nie traca licencji to oznacza, ze wszystko sie zgadza.

Mi osobiscie nie przeszkadza polityka Kruka, uwazam ich za bardzo dobra firme, a mialem kilka przeboi i z odbiorami i z gwarancja wiec nie rozumiem lamentow.

Na zegarki tez swoje czekam/czekalem.
 

 

Proszę Państwa, mamy chyba nokaut.  Zawodnik można powiedzieć wagi ciężkiej; 

 

Polityka AD w skrócie; 

"Chcesz stalowego profesjonala? wydaj u nas gruby hajs na co tylko dasz radę, przyprowadź kasiastych znajomych którzy wydadzą więcej i wtedy będziesz wartościowym klientem i sprzedamy Ci Pepsiaka..... i zapraszamy za rok"

 

coś pięknego :D  :D  :D Britney :)  prawda objawiona normalnie. :)  

 

ktoś coś doda?

Czekamy na odpowiedzi. :D hihi 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega już za długo na tego Explorera czeka i na synapsach już zwarcia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Lubię ten wątek z wielu względów. Najlepszy jest taki, że żyjemy w kapitalizmie i oczywistym jest, że każdą firmą kieruje zysk.

Kruk tego nigdy nie potwierdzi, ale klient, który zostawia więcej hajsu oraz przysyła majętnych znajomych zawsze będzie bardziej wartościowy niż klient, który szuka jedynie stalowego pepsiaka jako 1 rolexa bo akurat ten mu sie podoba=)

 

Jak ktoś pisze o sprawiedliwości i transparentności to tak jakby nie rozumiał dzisiejszego świata.

O tym, że możesz kupić rolexa decyduje Twoje urodzenie i pochodzenie - czyli defacto szczescie. Reszta jest nieważna. Jakbys sie urodzil w Nigrze czy wschodniej Ukrainie to moglbys jedynie o tym pomarzyc, albo nawet bys nie wiedzial, ze Rolex istnieje.

Wymyśliłeś sobie chochoła, którego następnie brawurowo pokonałeś. W którym miejscu przeczytałeś płacz o braku sprawiedliwego podziału Rolexów w narodzie?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, tbn napisał(-a):

Kolega już za długo na tego Explorera czeka i na synapsach już zwarcia. ;)

Ja mu się wcale nie dziwię...😬


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Lubię ten wątek z wielu względów. Najlepszy jest taki, że żyjemy w kapitalizmie i oczywistym jest, że każdą firmą kieruje zysk.

Kruk tego nigdy nie potwierdzi, ale klient, który zostawia więcej hajsu oraz przysyła majętnych znajomych zawsze będzie bardziej wartościowy niż klient, który szuka jedynie stalowego pepsiaka jako 1 rolexa bo akurat ten mu sie podoba=)

 

Jak ktoś pisze o sprawiedliwości i transparentności to tak jakby nie rozumiał dzisiejszego świata.

O tym, że możesz kupić rolexa decyduje Twoje urodzenie i pochodzenie - czyli defacto szczescie. Reszta jest nieważna. Jakbys sie urodzil w Nigrze czy wschodniej Ukrainie to moglbys jedynie o tym pomarzyc, albo nawet bys nie wiedzial, ze Rolex istnieje.
Rolex jako marka juz dawno stwierdzil, ze nie wyeliminuje problemu flipowania. A kazdy AD robi co moze w swoich granicach. Jezeli nie traca licencji to oznacza, ze wszystko sie zgadza.

Mi osobiscie nie przeszkadza polityka Kruka, uwazam ich za bardzo dobra firme, a mialem kilka przeboi i z odbiorami i z gwarancja wiec nie rozumiem lamentow.

Na zegarki tez swoje czekam/czekalem.
 

Jak jeździłem do pracy na Ukrainę (Kijów) w latach 2007-2011 i czasami spotykałem ludzi także ze wschodniej Ukrainy, to liczba drogich zegarków na nadgarstkach (w tym Roleksów) mocno przekraczała średnią jaką widywałem w Polsce. Ale ja się nie znam na psychologii, demografii i strukturze dochodów społeczeństwa, to może lepiej się nie wypowiadać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, nicon napisał(-a):

System muszą wymyślić xD. Grażyna po kursie Excela z UP by ten system ogarnęła.

Łatwo wyśmiać każdego, napisz coś konstruktywnego :) O bajzlu na poziomie punkty sprzedaży a centrala wiemy. Puść wodze fantazji i napisz jak Ty byś widział tego excela od Grażyny. 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tbn  @mario1971   hehe no długo czekam bo się na mnie poznali w Rolku.   Przyszedł taki , nie zna zna się, kupi jednego, raczej nie wróci, znajomych nie przyprowadzi, co to za klyent :D :D 

 

@nicon  dokładnie, w akceptacji stanu rzeczy pokonał własnego chochoła hahaha (najlepszy zawodnik dzisiaj) 

 

Gala trwa :D:D :D 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SPS napisał(-a):

@tbn  @mario1971   hehe no długo czekam bo się na mnie poznali w Rolku.   Przyszedł taki , nie zna zna się, kupi jednego, raczej nie wróci, znajomych nie przyprowadzi, co to za klyent :D :D 

 

@nicon  dokładnie, w akceptacji stanu rzeczy pokonał własnego chochoła hahaha (najlepszy zawodnik dzisiaj) 

 

Gala trwa :D:D :D 

:)

chochoł

a co nie ma tutaj kwiku o braku transparentnosci?

czy ja cos nie doczytalem:))?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odnośnie transparentności i wspomnianego wywiadu z zarządem - która wersja Waszym zdaniem jest bliższa prawdy? 
1. Załóżmy takie Pepsi przychodzi do Kruka jako centrali, ta decyduje, że ten egzemplarz idzie powiedzmy do Poznania lub Katowic i tam kierownik butiku decyduje komu go przydziela.

2. Centrala wysyła to Pepsi do Poznania/Katowic itp z przypisanym odgórnie nazwiskiem. 
W wywiadzie podkreślona została rola kierowników poszczególnych salonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dr.pepper napisał(-a):

Tak odnośnie transparentności i wspomnianego wywiadu z zarządem - która wersja Waszym zdaniem jest bliższa prawdy? 
1. Załóżmy takie Pepsi przychodzi do Kruka jako centrali, ta decyduje, że ten egzemplarz idzie powiedzmy do Poznania lub Katowic i tam kierownik butiku decyduje komu go przydziela.

2. Centrala wysyła to Pepsi do Poznania/Katowic itp z przypisanym odgórnie nazwiskiem. 
W wywiadzie podkreślona została rola kierowników poszczególnych salonów.

1. Kiedys decydowal kierownik salonu.

2. Teraz idzie info z nazwiskiem odgornie z centrali.

3. Kierownik moze dostarczyc informacje o kliencie do centrali,

przy skladaniu checi zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jan napisał(-a):

Łatwo wyśmiać każdego, napisz coś konstruktywnego :) O bajzlu na poziomie punkty sprzedaży a centrala wiemy. Puść wodze fantazji i napisz jak Ty byś widział tego excela od Grażyny. 

System Kruka jest stworzony jako nietransparentny żebyś  myślał,  że to wina Rolexa że tak długo czekasz…

Każdy AD  ma dużą autonomię w zarządzeniu dystrybucją więc modele są różne ( są AD w Niemczech którzy przyjmują zapis z ulicy i „ gwarantują” że do X lat zegarek otrzymasz. ) Także jak macie zastrzeżenia do modelu Kruka, że zegarki na które czekacie są Wam najpierw przez 5 lat oferowane za premium przez grey market, to piszcie do Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borze szumiący, człowiek utkwi w robocie i takie dyskusje go omijają 🫢

czej, @SPS „Głosujemy łapkami w górę, do wygrania wpis na listę na Rolexa ” - czy Ty masz jakies tam chody..? Hm..? A się czaisz, że nie? Grzecznie pytam… bo tak po Twoim czuwaniu copiątkowym przy witrynie to mi się nie wydaje. 😂

 

61F5B899-B6E1-45D0-AADF-12B5E4FC88E8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, AKPS napisał(-a):

Borze szumiący, człowiek utkwi w robocie i takie dyskusje go omijają 🫢

czej, @SPS „Głosujemy łapkami w górę, do wygrania wpis na listę na Rolexa ” - czy Ty masz jakies tam chody..? Hm..? A się czaisz, że nie? Grzecznie pytam… bo tak po Twoim czuwaniu copiątkowym przy witrynie to mi się nie wydaje. 😂

 

61F5B899-B6E1-45D0-AADF-12B5E4FC88E8.jpeg


kobieto 🤣😂🤣 

ja tu szedłem żeby załatwić właśnie takie nagrody 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spot pod witryna kruka w scc?
Tez dzisiaj byłem ;) w środku nawet lewego gmt mają


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, vvv napisał(-a):

Może spot pod witryna kruka w scc?
Tez dzisiaj byłem ;) w środku nawet lewego gmt mają


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

można przy okazji na przeciwko jest Jeffs i stejki  :D 

ja przyniosę transparenty :D  :D  

 

loring_ac_rolex_contact_keep_exploring_550x615_2_.jpg.31b936535085571fb27673c09a26e03b.jpg

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SPS napisał(-a):

można przy okazji na przeciwko jest Jeffs ...

 

loring_ac_rolex_contact_keep_exploring_550x615_2_.jpg.31b936535085571fb27673c09a26e03b.jpg

Były tam co najmniej dwa spoty. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.