Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

@Dorian06

Cóż można dodać... 

Gratulacje bo ładny Rolex.

Gratulacje za cierpliwość bo się ostatecznie doczekałeś.

Brawo szczęśliwie zakończenie. :D 

..

Napisz parę słów jak możesz bo Rozumiem Kraków? miałeś u nich tak zwaną historię zakupową? 

Mój licznik czekania dalej leci dokładnie od 05 maja 2021 :) miejmy nadzieję że też się doczekam haha 

 

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. GK.

Nic nadzwyczajnego. Było okienko to się zapisałem. Przy kolejnym również spróbuję, pod warunkiem, że pokażą coś ładnego. Dla mnie oczywiście. 

Godzinę temu, SPS napisał(-a):

...miejmy nadzieję że też się doczekam haha 

Na pewno. Oby jak najszybciej. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dorian06 

jasna sprawa 😆dzięki 

w takim razie niech się nosi i żeby długo cieszył. Wrzuć czasem fotę 🤩💪🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie bardzo długo ze mną. 

Foty będą we właściwych wątkach. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dorian06 napisał(-a):

Będzie bardzo długo ze mną. 

Foty będą we właściwych wątkach. 

 

Mnie zaprosili po odbiór GMT, ale niestety to nie pepsi zostaje mi czekać;(

 

ALe tak czy inaczej gratuluję :)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ Bi w 36mm bez problemu, w 3 miesiące do odbioru jak coś. Miało być 1-1.5 roku, telefon z salonu dokładnie po 3 miesiącach, więc jeśli kogoś kręci opcja DJ pół-cygan to szybko zleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

... ALe tak czy inaczej gratuluję :)

Dzięki.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, instabottles napisał(-a):

DJ Bi w 36mm bez problemu, w 3 miesiące do odbioru jak coś. Miało być 1-1.5 roku, telefon z salonu dokładnie po 3 miesiącach, więc jeśli kogoś kręci opcja DJ pół-cygan to szybko zleci.

O! Można wiedzieć w którym się zapisałeś? Fluted bezel + jubilee? 

 

Swoją drogą, osoby który miały okazję przymierzyć... Czy 36mm w DJ wypada na klasyczne 36mm czy optycznie na troszkę więcej? Nie mam pokaźnego nadgarstka, niecałe 17 cm, ale nigdy DJ nie przymierzałem i gdyby pojawiła się okazja na zapis to chciałbym mieć jakieś pojęcie jak one w tym porównaniu - 36 vs 41 - wypadają, bo pewnie nie będą mieli dwóch żeby przymierzyć lub po prostu nie udostępnią do przymiarki. Za 3 dni lecę na tydzień do Barcelony to może tam będę miał więcej szczęścia co do przymiarki. 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ jest ciekawy bo 36 (wg mnie) nosi się jak mniejszy zegarek. Podobnie jest z 41 który na moim nadgarstku układał sie zdecydowanie lepiej 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

O! Można wiedzieć w którym się zapisałeś? Fluted bezel + jubilee? 

 

Swoją drogą, osoby który miały okazję przymierzyć... Czy 36mm w DJ wypada na klasyczne 36mm czy optycznie na troszkę więcej? Nie mam pokaźnego nadgarstka, niecałe 17 cm, ale nigdy DJ nie przymierzałem i gdyby pojawiła się okazja na zapis to chciałbym mieć jakieś pojęcie jak one w tym porównaniu - 36 vs 41 - wypadają, bo pewnie nie będą mieli dwóch żeby przymierzyć lub po prostu nie udostępnią do przymiarki. Za 3 dni lecę na tydzień do Barcelony to może tam będę miał więcej szczęścia co do przymiarki. 

Mam niewiele większy nadgarstek i mierząc w salonie jednocześnie 36vs41 wybrałem zdecydowanie ten drugi do zamówienia. 36 jest ok jak nie masz większego obok, podobnie jak ExII jest w sam raz dopóki nie założę SMP300 albo Suba. 

Koniecznie zmierz oba bo może się też okazać że 41 będzie z kolei za duży, często optymalnym rozmiarem jest tak naprawdę 39-40mm a tego w DJ nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

O! Można wiedzieć w którym się zapisałeś? Fluted bezel + jubilee? 

 

Swoją drogą, osoby który miały okazję przymierzyć... Czy 36mm w DJ wypada na klasyczne 36mm czy optycznie na troszkę więcej? Nie mam pokaźnego nadgarstka, niecałe 17 cm, ale nigdy DJ nie przymierzałem i gdyby pojawiła się okazja na zapis to chciałbym mieć jakieś pojęcie jak one w tym porównaniu - 36 vs 41 - wypadają, bo pewnie nie będą mieli dwóch żeby przymierzyć lub po prostu nie udostępnią do przymiarki. Za 3 dni lecę na tydzień do Barcelony to może tam będę miał więcej szczęścia co do przymiarki. 

W Barcelonie możesz przymierzyć wszystko co mają na stanie. Trzeba mierzyć bo DJ niezależnie od rozmiaru wygląda wielkościowe  inaczej w zależności od konfiguracji. Ja swojego wybierałem długo porównując na żywo różne warianty.  Nie zazdroszczę obecnym klientom Rolexa którzy kupują kota w worku.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada u mnie DJ 36mm, ale vintage. 

5B17C550-88D9-4504-800C-D73C597ADD52.jpeg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tak wygląda 36 vs 41. 

20190823_164326-01.jpeg

20220609_075146-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

O! Można wiedzieć w którym się zapisałeś? Fluted bezel + jubilee? 


Raffles, ale tak dokładnie to nie ja, a moja partnerka. Gładki bezel + oyster. Zero historii zakupowej.

Ja bez historii po 4 miesiącach od premiery odebrałem mint greena, na jubilee z fluted bezelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Tak wyglada u mnie DJ 36mm, ale vintage. 

5B17C550-88D9-4504-800C-D73C597ADD52.jpeg

zegarek ładny,a co Ci tam wystaje poza obrys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, instabottles napisał(-a):

Ja bez historii po 4 miesiącach od premiery odebrałem mint greena, na jubilee z fluted bezelem.

 

41mm ? wygrana na loterii kruka :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, instabottles napisał(-a):


Raffles, ale tak dokładnie to nie ja, a moja partnerka. Gładki bezel + oyster. Zero historii zakupowej.

Ja bez historii po 4 miesiącach od premiery odebrałem mint greena, na jubilee z fluted bezelem.

A ja z dj i batmanem i kilkoma innymi zegarkami/biżuteria choparda dostałem odmowę minta. Ot logika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, instabottles napisał(-a):

DJ Bi w 36mm bez problemu, w 3 miesiące do odbioru jak coś. Miało być 1-1.5 roku, telefon z salonu dokładnie po 3 miesiącach, więc jeśli kogoś kręci opcja DJ pół-cygan to szybko zleci.

 3 miesiące?! kiedy się zapisywałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Michal93 napisał(-a):

A ja z dj i batmanem i kilkoma innymi zegarkami/biżuteria choparda dostałem odmowę minta. Ot logika ;)

 

Takie to właśnie perypetie poczekalniowe bez reguł. Na pocieszenie ja też z historią zakupową na liście EXP II od maja`21... i czekam  :) 

A może ta historia zakupowa to jedno, a dzwonią z przypadku? trudno za tym nadążyć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano :) Ja mam jeszcze dwa cele: sub z data i daytona. AK mam zapisie. Poza tymi trzema nic więcej w Rolexie mnie za bardzo nie „robi”. Może kiedyś uda się wbić na listę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, instabottles napisał(-a):


Raffles, ale tak dokładnie to nie ja, a moja partnerka. Gładki bezel + oyster. Zero historii zakupowej.

Ja bez historii po 4 miesiącach od premiery odebrałem mint greena, na jubilee z fluted bezelem.

Zawsze omijam to miejsce z jakiegoś powodu, ale skoro udało mi się na Konstytucji przy pierwszej wizycie w życiu zapisać na złotego Suba w październiku, to może i tutaj uda się na DJ'a, spróbuję na dniach. W Barcelonie pewnie nie ma co próbować, bo zapisują tylko miejscowych?


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, robol1 napisał(-a):

zegarek ładny,a co Ci tam wystaje poza obrys?

 

Niestety nie wiem o co pytasz, ale jeśli o tatuaż, to już będzie Twój drugi lub trzeci raz jak mnie o niego pytasz na forum zegarkowym także.. 🤦‍♂️ W niesamowitym kraju żyję! 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.