Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo ładny model. Fajnie że się doczekałeś :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, SPS napisał(-a):

Ja już nie czekam od zeszłego tygodnia 💪🏻😁

Ten ex2 załatwia potrzebę czekania na Rolka? 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, sanik napisał(-a):

Ten ex2 załatwia potrzebę czekania na Rolka? 😀


Na ten moment, Dla mnie tak. Doczekałem się 😁

no chyba, że teraz nowe wyzwanie  AP albo Patek Philippe. Zapisać się teraz i może będzie za 10 lat 🤣😂🤣

 

82915265-3F26-4435-A0CF-C426271DDDBC.thumb.jpeg.4a4c79297ebe61c2266deb29842c25c3.jpeg

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SPS napisał(-a):


Dla mnie tak. Doczekałem się 😁

no chyba, że teraz nowe wyzwanie  AP albo Patek Philippe. Zapisać się teraz i może będzie za 10 lat 🤣😂🤣

 

82915265-3F26-4435-A0CF-C426271DDDBC.thumb.jpeg.4a4c79297ebe61c2266deb29842c25c3.jpeg


o niebiosa… 😵💫 już widzę ten wątek na forum 😂😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2022 o 20:28, sanik napisał(-a):

Myślę, że jakakolwiek odpowiedź to wróżenie z fusów.

Jak chciałbyś coś kupić to znajdź kolegę, który na kawce da przymierzyć zegareczek.

Jak zegareczek to kaweczce. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk: Złota Daytona z zieloną tarczą była ale ktoś już odebrał, zostały dwie Daytony - złota i bicolor, dwa Day-Date, platyna i złoto, Exolorer II biały i czarny, OP czarny (41) tiffany (36) i różowy (36), prawie 10 datejustow, Sea-dweller, yacht master, dużo tego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Tom87 napisał(-a):

Gdańsk: Złota Daytona z zieloną tarczą była ale ktoś już odebrał, zostały dwie Daytony - złota i bicolor, dwa Day-Date, platyna i złoto, Exolorer II biały i czarny, OP czarny (41) tiffany (36) i różowy (36), prawie 10 datejustow, Sea-dweller, yacht master, dużo tego 

I?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minutes ago, sanik said:

I?

 

Jak to co, tyle towaru idzie i tak mało zdjęć na forum! Toż to ciągle flipery kupujo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, logann napisał(-a):

 

Jak to co, tyle towaru idzie i tak mało zdjęć na forum! Toż to ciągle flipery kupujo!

63 osoby obserwują ten wątek, a pracujących Polaków jest pewnie coś ok. 15 mln...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, mario1971 napisał(-a):

63 osoby obserwują ten wątek, a pracujących Polaków jest pewnie coś ok. 15 mln...

„ pracujących” w spółkach skarbu państwa   i „ obsługujących” je dziwnych firmach i fundacjach , agencjach , spółkach , konsorcjach, portalach  itd jednak trochę  mniej… choć faktycznie kotów tłustych i trochę mniej tłustych sporo się w kraju namnożyło przez ostatnie kilka lat. 
A jak one te zegarki są kupowane  za pensje z publicznych pieniędzy  to one nie są wspólne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, desmo napisał(-a):

„ pracujących” w spółkach skarbu państwa   i „ obsługujących” je dziwnych firmach i fundacjach , agencjach , spółkach , konsorcjach, portalach  itd jednak trochę  mniej… choć faktycznie kotów tłustych i trochę mniej tłustych sporo się w kraju namnożyło przez ostatnie kilka lat. 
A jak one te zegarki są kupowane  za pensje z publicznych pieniędzy  to one nie są wspólne? 

Nie są, tak jak Twoje zegarki nie są własnością firmy z której dostajesz wynagrodzenie. Chyba, że kupujesz na spółkę 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie są, tak jak Twoje zegarki nie są własnością firmy z której dostajesz wynagrodzenie. Chyba, że kupujesz na spółkę

Na spółkę z bratem… bliźniakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga ceny spadają, towar wylewa się u handlarzy, w Kruku więcej towaru czeka do flipów, to wiedz, ze coś się dzieje i może czasy cen retail wrócą niebawem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, machlo napisał(-a):

Swoją droga ceny spadają, towar wylewa się u handlarzy, w Kruku więcej towaru czeka do flipów, to wiedz, ze coś się dzieje i może czasy cen retail wrócą niebawem. :D

Widziales ceny np bucherera z tego programu rolexa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Widziales ceny np bucherera z tego programu rolexa? 

 

A jakie to ma znacznie? Inwestorzy puszczają towar, a jeszcze jak walnie giełda, to szybko przerzucą się na ciekawszą inwestycję, a zegarki zostawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.12.2022 o 23:02, SPS napisał(-a):

Ja już nie czekam od zeszłego tygodnia 💪🏻😁

 

2B0C4FF4-F9B9-4321-B6DE-4BD3D7FE80AC.thumb.jpeg.9be1529c925fc488fd1b0d4382ce67c4.jpeg

Z lekkim opóźnieniem tu również pogratuluje.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

„ pracujących” w spółkach skarbu państwa   i „ obsługujących” je dziwnych firmach i fundacjach , agencjach , spółkach , konsorcjach, portalach  itd jednak trochę  mniej… choć faktycznie kotów tłustych i trochę mniej tłustych sporo się w kraju namnożyło przez ostatnie kilka lat. 
A jak one te zegarki są kupowane  za pensje z publicznych pieniędzy  to one nie są wspólne? 

Pewnie kupują ci co mają dużo nadgodzin. Przyznam szczerze , ze zadziwia mnie pewna sprawa. Mam prawie 60 lat, pracuje od 40 lat w jednej i tej samej firmie, obecnie to duża spółka skarbu państwa, mam w miesiącu ok 10 do /3 0 nadgodzin i nie stać mnie na zegarek za 30 tys plus.A niektórzy mają ich całą kolekcję. Skąd bierzecie na to kasę. Uchylcie rąbka tajemnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, eye_lip napisał(-a):

Zarabiają więcej. 

 

No i po co zdradzasz sekrety? Teraz każdy będzie miał więcej i nie starczy Roleksów dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miał tyle nadgodzin, to tylko z nich mógłbym co kwartał kolejnego Rolka sobie kupować. Ale stary już jestem i mi się nie chce. Ps. Podliczyłem dokładnie, co dwa miesiące...😊

Edytowane przez mario1971
Doprecyzowanie :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem 416 nadgodzin rocznie i też nie miałem rolka, a teraz mam zadaniowy czas pracy i mam ;)


Sent from my iPad using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Czarek03 napisał(-a):

Pewnie kupują ci co mają dużo nadgodzin. Przyznam szczerze , ze zadziwia mnie pewna sprawa. Mam prawie 60 lat, pracuje od 40 lat w jednej i tej samej firmie, obecnie to duża spółka skarbu państwa, mam w miesiącu ok 10 do /3 0 nadgodzin i nie stać mnie na zegarek za 30 tys plus.A niektórzy mają ich całą kolekcję. Skąd bierzecie na to kasę. Uchylcie rąbka tajemnicy.

Hmm, skoro Cię nie zwolnili przy tylu zmianach władzy i w dodatku robisz nadgodziny to albo jesteś „ niezbędny” ( czyt trudno zastępowalny ) albo kompetentny ( niewykluczone że jedno i drugie ) . No ale tak w spółce skarbu państwa się nie dorobisz. Tam się przychodzi  od razu na prezesa, dyrektora no co najmniej kierownika , zalicza się parę kominów płacowych, zatrudnia rodzinę, dzieli się z politycznymi przyjaciółmi co najmniej finansując ich kampanię, a w nagrodę za lojalność dostaje się posadę w inne spółce. Po drodze możesz kupić w atrakcyjnej cenie,  ziemię, kamienicę, firmę  a w ostateczności Rolexa po cenie retail …to znany mechanizm opisywany od lat przez media. Zapisz się do partii, zasłuż, poznaj kogoś ważnego, zrób mu przysługę, bądź skromny i cierpliwy …. choć nie wiem tylko czy ostatnio te stanowiska nie są dziedziczne…

4 minuty temu, vvv napisał(-a):

Kiedyś miałem 416 nadgodzin rocznie i też nie miałem rolka, a teraz mam zadaniowy czas pracy i mam ;)


Sent from my iPad using Tapatalk

Bo teraz płacą ci ze efekt a nie za proces 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.