Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Wolne środki na "przysłowiowy zegarek" biorą się z:

1.różnicy między przychodami a wydatkami, oraz 

2.decyzji, aby część tych środków wydać na zegarek.

 

No chyba, że ktoś kupuje za kredyt.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Gdybym ja miał tyle nadgodzin, to tylko z nich mógłbym co kwartał kolejnego Rolka sobie kupować. Ale stary już jestem i mi się nie chce. Ps. Podliczyłem dokładnie, co dwa miesiące...😊

Gratuluję wynagrodzenia. Jedna nadgodzina warta na czysto ponad 800 zł. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Czarek03 napisał(-a):

niektórzy mają ich całą kolekcję. Skąd bierzecie na to kasę. Uchylcie rąbka tajemnicy

Drogi Czarku - Ja mam tylko jednego, bo starego dałem żonie. A Ci, co mają więcej, to kradną pewnie, łajdusy i niebieskie ptaki ... no i bikiniarze ... i cykliści - ale ci, to w innym wątku.

Edytowane przez mroova
mam tylko jednego, bo mam "podgodziny", a nie "nadgodziny", więc to efekt lenistwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Gdybym ja miał tyle nadgodzin, to tylko z nich mógłbym co kwartał kolejnego Rolka sobie kupować. Ale stary już jestem i mi się nie chce. Ps. Podliczyłem dokładnie, co dwa miesiące...😊

Gratuluję wynagrodzenia. Jedna nadgodzina warta na czysto ponad 800 zł. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki zawód, że powinienem nosić Casio, a mam Rolki. Ale nie wiem jaki jest mój sekret 🤣.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Gratuluję wynagrodzenia. Jedna nadgodzina warta na czysto ponad 800 zł. 

Jaka praca, taka płaca. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Jaka praca, taka płaca. :)

Domyślam się 😀

Tylko nie zawsze to idzie w parze ale to nie temat na forum 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 jakże mi zaimponowałeś ostatnimi wypowiedziami. 🤑😂
Srsly, potem ludziska się dziwią skąd ta niesympatyczna łatka przyklejona na posiadaczy Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
57 minut temu, Czarek03 napisał(-a):

Pewnie kupują ci co mają dużo nadgodzin. Przyznam szczerze , ze zadziwia mnie pewna sprawa. Mam prawie 60 lat, pracuje od 40 lat w jednej i tej samej firmie, obecnie to duża spółka skarbu państwa, mam w miesiącu ok 10 do /3 0 nadgodzin i nie stać mnie na zegarek za 30 tys plus.A niektórzy mają ich całą kolekcję. Skąd bierzecie na to kasę. Uchylcie rąbka tajemnicy.

Konsekwentnie oszędzanie. Realizuje cel. Chodź nie pracuje np. W branży IT, albo nie działam  na rynku deweloperskim itp. sukcesywne oszczędzam, z każdej pensji odkładam na marzenia. Kiedyś moim marzeniem były podróże USA, Japonia, Chiny teraz Rolex. Na te chwile nie mam żadnego chodź miałem dwa (przez pewien czas) to jeszcze wrócę do R👑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@machlo, martw się, co inni ludzie o tobie myślą, a zawsze będziesz ich więźniem.

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mroova wydaje mi się, że kontekst jest istotny, gdzie Desmo poruszył pensje w budżetówce i możliwe, że to dotknęło kol. Czarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba założyć DG - czesto pracujesz po 250-300h, zero nadgodzin bezpłatne chorobowe, brak urlopu, urlopów rodzicielskich, trznastki, czternastki, a na koniec termin płatności bywa 60 dni, a PIT I VAT płacisz z oszczędności. A na koniec wypasiona emerytura... I wtedy można sprzedać rolka i żyć!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mroova napisał(-a):

@machlo czy na to pytanie kol. Czarka można odpowiedzieć poważnie ?

Bingo! 

tapatalk_-970081300.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

@machlo, martw się, co inni ludzie o tobie myślą, a zawsze będziesz ich więźniem.

 

Oczywiście, ale jednocześnie wypadałoby zachowywać odrobinę taktu i np. nie puszczać bąków w towarzystwie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, machlo napisał(-a):

 

Oczywiście, ale jednocześnie wypadałoby zachowywać odrobinę taktu i np. nie puszczać bąków w towarzystwie. ;)

To zachowaj, i nie pouczaj innych. 🤝


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@machlo, ale skierowałeś tę wypowiedź konkretnie do mnie - osobiście. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Tom87 napisał(-a):

Gdańsk: Złota Daytona z zieloną tarczą była ale ktoś już odebrał, zostały dwie Daytony - złota i bicolor, dwa Day-Date, platyna i złoto, Exolorer II biały i czarny, OP czarny (41) tiffany (36) i różowy (36), prawie 10 datejustow, Sea-dweller, yacht master, dużo tego 

 

Też chodziłem na inwentaryzacje do sklepów, żeby sobie dorobić pod koniec liceum. Teraz też się je robi nocami? 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, machlo napisał(-a):

@mario1971 zgadza się, bo dotyczyła konkretnie Twoich wypowiedzi.

Czyli jednak do mnie. A napisałeś wcześniej, że to nic osobistego. Zastanów się, gdzie tu logika. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, machlo napisał(-a):

@mario1971 wyraziłem swoje zdanie, co myślę o tego typu przechwałkach, nic osobistego.

 

Jakich przechwałkach? Czy ktoś tu się chwali, że  wchodzi na forum Onetu czy grupy MOPS na FB, żeby się polansować? Halo, jesteśmy w wątku miłośników zegarków w cenie 30-70k za sztukę i raczej nikt nie odwiedza Bociana i Providenta jak zadzwonią z Kruka. 

 

Może jestem dziwny, ale jeśli nie stać mnie na LaFerrari to nie wpadam na Rage Race pytać ludzi skąd mają "pinionżki" na te auta. 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

 

Jakich przechwałkach? Nikt z nas (chyba) nie wchodzi na forum Onetu czy grupy MOPS na FB, żeby się pośmiać. Jesteśmy w wątku miłośników zegarków w cenie 30-70k za sztukę.

 

Może jestem dziwny, ale nie przyszło mi do głowy przyjść np. na Race Race i pytać ludzi, ej skąd macie na te auta. 😉 

Jedni zauważą trolla z daleka, innym muszą ubrać wpierw okulary, by go dostrzec... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SPS jakiś komentarz? Bo li i jedynie szum sypiącego się śniegu słychać, cicho jakoś… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.