Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Jeszcze nie załapałeś tej trollo-podpuchy? 🤪

tapatalk_941443142.gif

No musi być troll, nie inaczej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem jak to działa. Tzn w salonie, oficjalnie itp. :)

Interesuje mnie jednak core tego problemu. Tak, jak kiedyś interesowało mnie dlaczego u nas w domu, nawet w największym kryzysie nie brakowało papieru toaletowego, a inni zapisy, kolejki, handel wymienny... Mój Tata to był zawodnik... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Admof napisał(-a):

To pracujesz w spółce skarbu państwa i będziesz dostawał netto 10 tys. emerytury przy swoich zarobkach? WTF? To kim Ty jesteś? Dyrektorem? I z tego nie odłożysz na Rolexa? LOL Napisz w której SSP tak płacą, to chyba będę się starał o przyjęcie.

Bardzo bardzo dużo wypracowanych nadgodzin i dyżury domowe 2 tygodnie w miesiącu  na okrągło , oraz delegacje po kilka miesięcy w roku, uwierz mi te ok 10 tysi netto po 65tce ładnie wyglada, ale nie chciałbyś 40 lat harować w ciężkich warunkach gdy inni świętują i bawią się . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delegacje w KGHM? Chyba na konsultacje do związkowców z innych SSP. Jaki nomen omen Czaruś z Ciebie! 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Delegacje w KGHM? Chyba na konsultacje do związkowców z innych SSP. Jaki nomen omen Czaruś z Ciebie! 😜

Wybaczam Panu tę ignorancję . Gdyż „Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół.” SI Witkiewicz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czarek03 napisał(-a):

Wybaczam Panu tę ignorancję . Gdyż „Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół.” SI Witkiewicz 

Czyli emerytura mundurowa …spokojnie jakiegoś Rolexa mogłeś kupić ale widocznie zaszkodziłby wizerunkowi 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienaganny, ekspercki styl po raz kolejny go zdradził. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zamiast o ciepłych rolexach będzie o ciepłych posadach 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Czarek03 napisał(-a):

Bardzo bardzo dużo wypracowanych nadgodzin i dyżury domowe 2 tygodnie w miesiącu  na okrągło , oraz delegacje po kilka miesięcy w roku, uwierz mi te ok 10 tysi netto po 65tce ładnie wyglada, ale nie chciałbyś 40 lat harować w ciężkich warunkach gdy inni świętują i bawią się . 

Kurrrrła ty się żalisz, a nas w dzieciństwie było dziesięciu i mieszkaliśmy w jeziorze. Do szkoły się chodziło 20km pieszo.

 

Komuchy cię przyspawały do tego stanowiska 40 lat temu? Mrugnij dwa razy jeżeli to prawda, wyślemy pomoc.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Delegacje w KGHM? Chyba na konsultacje do związkowców z innych SSP. Jaki nomen omen Czaruś z Ciebie! 😜

Żaliłem się tylko , ze nie stać mnie na zegarek za 30 tys plus. Ja pochodzę z centralnej polski . Urodziłem się w tzw czworakach. Toaletę mieliśmy wspólna na kilkadziesiąt osób na podwórku, a wodę zimą z roztopionego śniegu . W życiu dorosłym gdy założyłem rodzinę pracowałem sam. Mam żonę chorą na afektywną dwubiegunowkę po kilku próbach samobójczych. Mnostwo, mnostwo pieniędzy idzie na lekarzy i leki. Gdy w stanie wojennym zgarnęli mnie w kamasze to cieszyłem się, ze mam sedes i ciepłą wodę. Chciałem przed wojskiem pójść na studia, niestety nie pozwolono mi. Po wojsku udzielałem się w lokalnej opozycji. Kilka razy dostałem wp***dol porządny, innym razem ubek chciał moją głową rozwalić szafę , przynajmniej tak to wyglądało . Dłuższy czas miałem z tego powodu niedowład ręki . Podpisałem wszystkie kwity , które chcieli, żeby tylko już nie bili i puścili do domu. Po wyjściu opowiedziałem o wszystkim kolegom i wycofałem się. Bohaterowie leżą na cmentarzach . Dziś jakiś dwudziestoparoletni supermen może z pozycji wersalki i piwka szydzić i lżyć w internecie ludzi , którzy coś podpisali . Przeważnie tzw lojalkę . Potem przychodzili do mieszkania , lub wzywali na komendę przed każdym 1 maja i 22 lipca pytać się , co będę robił w tym czasie . Straszyli biciem na rozmowach na komendzie  Takie były czasy. Dzis młodzi Bogowie mają prawie wszystko , nawet rolexy za prawie 40 tys . Uważają , ze sami zapewnią sobie godną starość bez instytucji typu ZUS , co jest niestety wielką iluzją. Nie miałem i nie mam nic wspólnego z komuchami i działaczami związkowymi jak ktoś sugerował, ani mundurem poza służbą wojskową przymusową w LWP. Nienawidzę poprzedni system całym sobą. Za moją zniszczoną młodość i marzenia. Przedwczoraj zmarła moja Mama, jutro jej pogrzeb. Dłuższy czas opłacałem pobyt w prywatnym domu opieki. Kosztowało to ok 5 tys miesięcznie ,z lekami i pampersami i praniem. Mama miała emerytury 2300, resztę musiałem dopłacić. Ile mogłem za to Rolexow kupić? Pisze to młodym Bogom ku przestrodze, a szydercom ku refleksji. I pamiętajcie , ze żyjecie w najlepszych czasach od początku istnienia Polskiej Państwowości ( moim zdaniem). A zegarki bardzo lubię.

Edytowane przez Czarek03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czarek03 napisał(-a):

Przedwczoraj zmarła moja Mama, jutro jej pogrzeb.

 

Naprawdę chcesz, byśmy Ci uwierzyli, że w dniu śmierci Twojej matki miałeś chęć i czas udzielać się na forum zegarkowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, nicon napisał(-a):

Kurrrrła ty się żalisz, a nas w dzieciństwie było dziesięciu i mieszkaliśmy w jeziorze. Do szkoły się chodziło 20km pieszo.

 

Komuchy cię przyspawały do tego stanowiska 40 lat temu? Mrugnij dwa razy jeżeli to prawda, wyślemy pomoc.

 

A jak wracaliście ze szkoły to kaczki pewnie Wam rzucały chleb? 😜

 

3 godziny temu, Czarek03 napisał(-a):

Żaliłem się tylko , ze nie stać mnie na zegarek za 30 tys plus. Ja pochodzę z centralnej polski . Urodziłem się w tzw czworakach. Toaletę mieliśmy wspólna na kilkadziesiąt osób na podwórku, a wodę zimą z roztopionego śniegu . W życiu dorosłym gdy założyłem rodzinę pracowałem sam. Mam żonę chorą na afektywną dwubiegunowkę po kilku próbach samobójczych. Mnostwo, mnostwo pieniędzy idzie na lekarzy i leki. Gdy w stanie wojennym zgarnęli mnie w kamasze to cieszyłem się, ze mam sedes i ciepłą wodę. Chciałem przed wojskiem pójść na studia, niestety nie pozwolono mi. Po wojsku udzielałem się w lokalnej opozycji. Kilka razy dostałem wp***dol porządny, innym razem ubek chciał moją głową rozwalić szafę , przynajmniej tak to wyglądało . Dłuższy czas miałem z tego powodu niedowład ręki . Podpisałem wszystkie kwity , które chcieli, żeby tylko już nie bili i puścili do domu. Po wyjściu opowiedziałem o wszystkim kolegom i wycofałem się. Bohaterowie leżą na cmentarzach . Dziś jakiś dwudziestoparoletni supermen może z pozycji wersalki i piwka szydzić i lżyć w internecie ludzi , którzy coś podpisali . Przeważnie tzw lojalkę . Potem przychodzili do mieszkania , lub wzywali na komendę przed każdym 1 maja i 22 lipca pytać się , co będę robił w tym czasie . Straszyli biciem na rozmowach na komendzie  Takie były czasy. Dzis młodzi Bogowie mają prawie wszystko , nawet rolexy za prawie 40 tys . Uważają , ze sami zapewnią sobie godną starość bez instytucji typu ZUS , co jest niestety wielką iluzją. Nie miałem i nie mam nic wspólnego z komuchami i działaczami związkowymi jak ktoś sugerował, ani mundurem poza służbą wojskową przymusową w LWP. Nienawidzę poprzedni system całym sobą. Za moją zniszczoną młodość i marzenia. Przedwczoraj zmarła moja Mama, jutro jej pogrzeb. Dłuższy czas opłacałem pobyt w prywatnym domu opieki. Kosztowało to ok 5 tys miesięcznie ,z lekami i pampersami i praniem. Mama miała emerytury 2300, resztę musiałem dopłacić. Ile mogłem za to Rolexow kupić? Pisze to młodym Bogom ku przestrodze, a szydercom ku refleksji. I pamiętajcie , ze żyjecie w najlepszych czasach od początku istnienia Polskiej Państwowości ( moim zdaniem). A zegarki bardzo lubię.

 

15 lat po wojnie nadal pół Polski (jak nie więcej) żyło w takich warunkach, a Ty tu płaczesz w rzekomym dniu śmierci matki, że Cię nie stać na Rolexa. Idealnie pasuje tu jedno z nominowanych do młodzieżowych słów roku: odklejka!

 

Systemu nienawidzisz, ale swoją nierynkową emeryturę napompowaną przez komunę i socjalizm już uwielbiasz. Obecni 20-40 latkowie nie mają ani jednego ani drugiego. Mają dwie ręce, a jak na jednej jest Rolex to i zazwyczaj głowę na karku, docenianą przez rynek a nie dekret z z partii dla miernych, biernych, ale wiernych.

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co napisałem jest prawdą. Żyjcie po swojemu. Niech Pan prostuje Wasze ścieżki . Mało tego, ze w dniu śmierci Mamy pisałem na forum, to jeszcze oglądałem powtórki Mundialu. Sam nie wiem dlaczego, ale pewnie psychiatra zna to zjawisko. Może chodzi o wyparcie????

Życzę Wam jak najlepiej, jak widzicie w wolnej Polsce można zarobić na rolexy. Oby tylko rynek i głowa na karku nie zaprowadziła nikogo z Was do kryminału . Kolega uważa ze byłem /jestem bierny, ale wierny? Pytam się komu wierny?I drugie pytanie ; ile w czasach PRL , potrzebowałby oficer SB minut , zeby złamać każdego z Was szyderców ? Nie chodzi o bicie . 15 minut, góra pół godziny. Na szczęście sb już nie ma i nie ma się czego bać.Można kupować i zapisywać się na listy. Aha i ten niby wolny rynek jest tez zależny od partii politycznych. Nawet w Ameryce., nie mówiąc o naszym pięknym kraju. Popatrzcie na kwestię węgla i innych surowców . Ale to już temat na inna rozmowę .

Edytowane przez Czarek03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta towarzystwa, ale ja czytam te wpisy Czarka03 i nie jest mi do śmiechu.

Możliwe, że to wpływ najnowszego Jo Nesbo i niejakiego Prima...😶

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Valygaar napisał(-a):

Nie wiem jak reszta towarzystwa, ale ja czytam te wpisy Czarka03 i nie jest mi do śmiechu.

Możliwe, że to wpływ najnowszego Jo Nesbo i niejakiego Prima...😶

Nesbo dopiero pod choinkę, ale teraz przez Ciebie będę się niecierpliwił jeszcze bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Nesbo słucham właśnie w aucie podczas krótkiego urlopu. 

I jak na Ciebie wplywa najswiezszy tom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok; ja wszystkie książki o Harrym czytałem (lub słuchałem). A jeśli chodzi o wpływ, to chyba na razie nie mam ochoty nikogo mordować 😂. Zresztą, słuchamy całą rodziną a samochodzie, więc nie wiem czy to oznaka normalności czy ześwirowania😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😶 Pośpieszny, subiektywny i niedosłowny wybór, ale...:

 

Otępienie z ciałami Lewy'ego, wujek w zakładzie opiekunczym vs. Mam żonę chorą na afektywną dwubiegunowkę po kilku próbach samobójczych.

 

Jesteś zerem, masz królicze zęby, przynosisz wstyd matce i mnie vs. Podpisałem wszystkie kwity , które chcieli, żeby tylko już nie bili i puścili do domu. Po wyjściu opowiedziałem o wszystkim kolegom i wycofałem się.

 

Już niedługo będę najsłynniejszym członkiem rodziny. Ale ty tego nie zrozumiesz vs. Nienawidzę poprzedni system całym sobą. Za moją zniszczoną młodość i marzenia.

 

Była niebywale piękna, ale nie wiedzieć czemu nie odpowiadał mu jej zapach ani smak vs. Mało tego, że w dniu śmierci Mamy pisałem na forum, to jeszcze oglądałem powtórki Mundialu. Sam nie wiem dlaczego, ale pewnie psychiatra zna to zjawisko.

 

Itd. Przypadek??🤔
 

 

Edytowane przez Valygaar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Ja Nesbo słucham właśnie w aucie podczas krótkiego urlopu. 

Sorry, sorry, ale nie mogę na to patrzeć spokojnie - nie "Ja Nesbo", tylko "Jo Nesbo"! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Valygaar napisał(-a):

😶 Pośpieszny, subiektywny i niedosłowny wybór, ale...:

 

Otępienie z ciałami Lewy'ego, wujek w zakładzie opiekunczym vs. Mam żonę chorą na afektywną dwubiegunowkę po kilku próbach samobójczych.

 

Jesteś zerem, masz królicze zęby, przynosisz wstyd matce i mnie vs. Podpisałem wszystkie kwity , które chcieli, żeby tylko już nie bili i puścili do domu. Po wyjściu opowiedziałem o wszystkim kolegom i wycofałem się.

 

Już niedługo będę najsłynniejszym członkiem rodziny. Ale ty tego nie zrozumiesz vs. Nienawidzę poprzedni system całym sobą. Za moją zniszczoną młodość i marzenia.

 

Była niebywale piękna, ale nie wiedzieć czemu nie odpowiadał mu jej zapach ani smak vs. Mało tego, że w dniu śmierci Mamy pisałem na forum, to jeszcze oglądałem powtórki Mundialu. Sam nie wiem dlaczego, ale pewnie psychiatra zna to zjawisko.

 

Itd. Przypadek??🤔
 

 

Nawet nie znam tego autora. Mój świat literatury kręci się w innych sferach. Jeśli ktoś uważa, ze wszystko zmyśliłem razem z chorobą mojej zony niech  poczyta o tym zaburzeniu. Życie z taką osobą , której jestem notabene wierny , to rollcaster. Częste wizyty policji gdy jest  w stanie manii . Szpitale psychiatryczne w wielu miastach itp itp . Trochę pokory wobec życia  życzę w te Święta wszystkim. A szczególnie refleksji egzystencjalnych. Moja żona była utalentowaną sportsmenką w młodości . W biegach na 400 m zajmowała czołowe lokaty na szczeblu wojewódzkim . Ten Pan Który pisał , ze jego pokolenie ma dwie ręce a na jednej Rolex i głowę na karku ……Trochę to śmieszne, trochę straszne i , trochę groteskowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Czarek03 napisał(-a):

Nawet nie znam tego autora. Mój świat literatury kręci się w innych sferach. Jeśli ktoś uważa, ze wszystko zmyśliłem razem z chorobą mojej zony niech  poczyta o tym zaburzeniu. Życie z taką osobą , której jestem notabene wierny , to rollcaster. Częste wizyty policji gdy jest  w stanie manii . Szpitale psychiatryczne w wielu miastach itp itp . Trochę pokory wobec życia  życzę w te Święta wszystkim. A szczególnie refleksji egzystencjalnych. Moja żona była utalentowaną sportsmenką w młodości . W biegach na 400 m zajmowała czołowe lokaty na szczeblu wojewódzkim . Ten Pan Który pisał , ze jego pokolenie ma dwie ręce a na jednej Rolex i głowę na karku ……Trochę to śmieszne, trochę straszne i , trochę groteskowe.

Ej, ale generalnie sobie odpowiedziałeś, czemu nie stać Cię na roleksa, tak? Bo ładujesz kapuchę gdzie indziej, tak? No to co więcej, tak? Życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu potrzebny jest jakiś dobry psycholog, a nie banda ironizujących prześmiewców. Kolega @Czarek03 ma duży problem lub totalnie jedzie po bandzie z tymi wynurzeniami na temat swojego życia i robi wszystkich w ch*ja.. 

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo widza synki że sam godacie po ślonsku - jo nesbo ja? :) gryfnie yno mnie poedzcie co to je nesbo :D 

 

Sci Fi Lol GIF by Hallmark Gold Crown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.