Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Bez względu na ilość bogatych ludzi i tak w żadnym butiku nie można tych zegarków kupić, ot tak.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FYI

Wczoraj dziewczyna na FB zadała pytanie o nie odbieranie zegarka i po 4 godzinach dostała telefon z WK , że została wypisana z listy.1d66739ab375ac263592f84b944cae8f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachowanie godne właściciela sklepu mięsnego za czasów PRL, a nie firmy która chce uchodzić za poważanego resellera luksusowych zegarków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy ta historia jest prawdziwa.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, mrstatler napisał(-a):

FYI

Wczoraj dziewczyna na FB zadała pytanie o nie odbieranie zegarka i po 4 godzinach dostała telefon z WK , że została wypisana z listy.

No przecież sama się o to prosiła🤣.

 

Nie wiedziałem że Kruk tak sieć monitoruje. Swoją drogą, to tylko potwierdza moje wątpliwości na cholerę ludziom FB. Zachowanie dystrybutora: beznadzieja (jeśli oczywiście ta historia jest prawdziwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnie to brzmi. Już zegarek w salonie czekał na odbiór i z listy ją wypisali? Nie klei się to za bardzo. Chyba że długo się po niego nie zgłaszała. 

Edytowane przez agremi

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, agremi napisał(-a):

Coś dziwnie to brzmi. Już zegarek w salonie czekał na odbiór i z listy ją wypisali? Nie klei się to za bardzo. Chyba że długo się po niego nie zgłaszała. 

 

Może się źle wyraziłem. Powiedzieli , ze nie może już odebrać tego zegarka.

2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Ciekawe, czy ta historia jest prawdziwa.

 

Mariusz , zaglądnij na fb , jesteś też na tej grupie. Koleżanka wypowiada się wiarygodnie wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jak jakiś totalny bezsens. Jakby się zastanawiała w salonie też by jej go zabrali? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem z innych komentarzy - Kruk zinterpretował założenie tego tematu jako poszukiwanie chętnego na flipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mrstatler napisał(-a):

 

Mariusz , zaglądnij na fb , jesteś też na tej grupie. Koleżanka wypowiada się wiarygodnie wg mnie.

Dziwna sprawa, pewnie jest tam jakieś drugie dno. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi fejkiem z daleka. Prawie jak ta historia tego kolesia, co to niby jechał 300km na umówione spotkanie i nie pozwolili mu się zapisać końcowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma sens. Widocznie W.Kruk pierwszy znalazł klienta na flipa…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w pierwszym zdaniu kryje się wyjaśnienie - jestem zielona... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Ciekawe, czy ta historia jest prawdziwa.

 

Myślę, że jest. Mogę Ci na priv opowiedzieć kilka takich historii z tylko jednego salonu. 😉

 

 

2 godziny temu, meinard napisał(-a):

Z tego co zrozumiałem z innych komentarzy - Kruk zinterpretował założenie tego tematu jako poszukiwanie chętnego na flipa.

 

Dokładnie tak.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, robol1 napisał(-a):

czekam na OP juz ponad 2 lata i ponoć minimum jeszcze rok.

Jak dobrze pójdzie to czekajac ceny spadna i kupie sobie na chrono w tej samej cenie

 

 

Jakbyś dwa lata temu kupił poza Ad to zapewne wyszło by taniej niż jak odbierzesz u AD. A przy tym od dwóch lat cieszyłbyś się zegarkiem. 

Tylko przy okazji nakręciłbyś drugi rynek. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia brzmi jak fejk, ale jeśli to prawda, to W. Kruk powinien zostać zbojkotowany, nie tylko w kontekście Rolków, ale całościowo jako sieciówka. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Jakbyś dwa lata temu kupił poza Ad to zapewne wyszło by taniej niż jak odbierzesz u AD. A przy tym od dwóch lat cieszyłbyś się zegarkiem. 

Tylko przy okazji nakręciłbyś drugi rynek. 

ten model kosztował u AD niecałe 30K a na wtórnym okolo 60K więc pewnie sam rozumiesz.

 

Wszystko fajnie ale wiesz,to nadal tylko zegarek 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tomekr89 napisał(-a):

Historia brzmi jak fejk, ale jeśli to prawda, to W. Kruk powinien zostać zbojkotowany, nie tylko w kontekście Rolków, ale całościowo jako sieciówka. 

Zapytaj klientów PAMa czy Cartier czy są zadowoleni z „ułatwień” w zakupie ich ulubionych zegarków…

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, desmo napisał(-a):

Zapytaj klientów PAMa czy Cartier czy są zadowoleni z „ułatwień” w zakupie ich ulubionych zegarków…

A kto po PAMa idzie obecnie do sklepu? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, sanik napisał(-a):

A kto po PAMa idzie obecnie do sklepu? 😜

Hmm😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, sanik napisał(-a):

A kto po PAMa idzie obecnie do sklepu? 😜

Abstrahując od dyskusji stare czy nowe PAMy to jednak zakupy na wtórnym mają obecnie wiele zalet…od coraz bardziej realnych cen zaczynając przez nadawanie jakiegoś sensu tracącemu na wartości papierowi spod materaca na nie  karmieniu tłustych kotów kończąc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, robol1 napisał(-a):

ten model kosztował u AD niecałe 30K a na wtórnym okolo 60K więc pewnie sam rozumiesz.

 

Wszystko fajnie ale wiesz,to nadal tylko zegarek 

 

A na jaki rozmiar i kolor czekasz ? Ja czekałem Ok 2 lat na czarny 41, bez historii, może lada chwila będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy historia jest prawdziwa czy nie ale o monitorowanu Kruka słyszałem od jednego sprzedawcy taką opowieść: 

 

spory klient Rolexa (dużo odebranych zegarków w kraju i za granicą) zostawił u niego bodaj Cermita na sprzedaż a  jakiś czas później w salonie była incognito wizyta kogoś z Kruka bo klient dostał informację o wpisaniu na czarna listę i to ponoć globalnie. Dalszy ciąg historii był taki że z trudem ale chyba udało mu się to odkręcić.

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem więcej tego typu opowieści o wpisywaniu na czarną listę kolegów z naszego Forum.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta historia z FB to prawda, to niezła masakra. Czyli pracownicy Kruka wykorzystują dane osobowe zebrane na potrzeby zamówienia do stalkowania klientów w internecie, creepy. Nie jestem prawnikiem, ale ciekaw jestem co na to RODO i zasada przetwarzania danych jedynie w niezbędnych celach. Uważałbym z pokazywaniem dowodu przy odbiorze, bo jeszcze jakaś chwilówka wpadnie  xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.