Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, nicon napisał(-a):

Jeżeli ta historia z FB to prawda, to niezła masakra. Czyli pracownicy Kruka wykorzystują dane osobowe zebrane na potrzeby zamówienia do stalkowania klientów w internecie, creepy. Nie jestem prawnikiem, ale ciekaw jestem co na to RODO i zasada przetwarzania danych jedynie w niezbędnych celach. Uważałbym z pokazywaniem dowodu przy odbiorze, bo jeszcze jakaś chwilówka wpadnie  xD.

Jest za to parę lewych kont ( fikcyjna tożsamość)  które cały czas oferują nowe zegarki z PL.

Czyli tak jak w życiu …W.Kruk banuje płotki a nic nie robi z grubym handlem. Przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, desmo napisał(-a):

Jest za to parę lewych kont ( fikcyjna tożsamość)  które cały czas oferują nowe zegarki z PL.

Czyli tak jak w życiu …W.Kruk banuje płotki a nic nie robi z grubym handlem. Przypadek?


Im więcej takich historii się naczytam/nasłucham (choć ciężko na 100% powiedzieć, które z nich są prawdziwe), tym bardziej jestem skłonny sądzić, że W. Kruk robi przekręty i/lub gra nieczysto, tj. niezgodnie z polityką producentów oferowanych produktów. Ponoć od niedawna życzą sobie okazania sobie dokumentu tożsamości. Co następne? Zaświadczenie o niekaralności? Pomiar długości penisa?  Ja u nich już niczego nie będę zamawiać, wolę jechać do Drezna, taka sama droga, a nie odstawiają cyrków. 
 

W dniu 5.02.2023 o 13:16, desmo napisał(-a):

Zapytaj klientów PAMa czy Cartier czy są zadowoleni z „ułatwień” w zakupie ich ulubionych zegarków…


Co masz na myśli? 

Edytowane przez tomekr89

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd W.Kruk zmonopolizował dystrybucję Panerai i Cartier masz jeden punkt w Polsce z kilkoma zegarkami , wybór nie daje racjonalnej możliwości porównania modeli , niektóre popularne modele niedostępne są nawet 1,5 roku po premierze i najlepiej jak będziesz zamawiał z katalogu. To jakieś 300% gorzej w stosunku do nieodległych czasów  gdy dystrybutorów obydwu marek  było co najmniej dwóch ( a przez  moment nawet  trzech ) . Z katalogu i bez przymiarek, porównań to ja mogę nie wychodząc z domu a wystarczy że zrobię sobie miłą wycieczkę do Paryża, Londynu czy Barcelony ( i wielu innych przyjemnych miast świata) żeby mieć pełen wybór, rzetelną obsługę i negocjowaną cenę. Gwarancja jest przecież międzynarodowa. Choć koledzy pisali tu  że W.Kruk niechętnie przyjmuje zegarki które nie były kupione u nich nie przejmując się że obecnie jest jedynym reprezentantem tych marek w PL. Monopole są szkodliwe dla klientów. Na szczęście paszportów nam jeszcze nie zabrali, internetu, choć próbują, też jeszcze nie zamknęli.
 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, desmo napisał(-a):

Odkąd W.Kruk zmonopolizował dystrybucję Panerai i Cartier masz jeden punkt w Polsce z kilkoma zegarkami , wybór nie daje racjonalnej możliwości porównania modeli , niektóre popularne modele niedostępne są nawet 1,5 roku po premierze i najlepiej jak będziesz zamawiał z katalogu. To jakieś 300% gorzej w stosunku do nieodległych czasów  gdy dystrybutorów obydwu marek  było co najmniej dwóch ( a przez  moment nawet  trzech ) . Z katalogu i bez przymiarek, porównań to ja mogę nie wychodząc z domu a wystarczy że zrobię sobie miłą wycieczkę do Paryża, Londynu czy Barcelony ( i wielu innych przyjemnych miast świata) żeby mieć pełen wybór, rzetelną obsługę i negocjowaną cenę. Gwarancja jest przecież międzynarodowa. Choć koledzy pisali tu  że W.Kruk niechętnie przyjmuje zegarki które nie były kupione u nich nie przejmując się że obecnie jest jedynym reprezentantem tych marek w PL. Monopole są szkodliwe dla klientów. Na szczęście paszportów nam jeszcze nie zabrali, internetu, choć próbują, też jeszcze nie zamknęli.
 

Kto pamięta jeszcze Jansen, gdzie można było ciekawie spędzić czas przy kawce i przymiarkach różnych zegarków, sprowadzić do obejrzenia interesujący model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto pamięta jeszcze Jansen, gdzie można było ciekawie spędzić czas przy kawce i przymiarkach różnych zegarków, sprowadzić do obejrzenia interesujący model.

Ja pamietam - swobodna atmosfera, można było mierzyć wszystko. Spory wybór, a czego nie było można było sprowadzić. Kontakt via SMS z p. Anią albo p. Małgosią. Negocjacje cen.
Bardzo miło wspominam ten sklep.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku spore pomieszczenie vs obecna klitka w Rafflesie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

I w dodatku spore pomieszczenie vs obecna klitka w Rafflesie.

W Patku  sobie usiądź, tam miejsca dość, chyba nawet lady zegarkowe można usunąć i wstawić dodatkowe fotele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

W Patku  sobie usiądź, tam miejsca dość, chyba nawet lady zegarkowe można usunąć i wstawić dodatkowe fotele.

W Patku czułem się jak kiedyś za dzieciaka w muzeum broni. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

W Patku czułem się jak kiedyś za dzieciaka w muzeum broni. 

W muzeum były eksponaty…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

W muzeum były eksponaty…

Których nie mogłeś dotykać. W Patku możesz jednak pooglądać katalog. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2023 o 08:07, robol1 napisał(-a):

ten model kosztował u AD niecałe 30K a na wtórnym okolo 60K więc pewnie sam rozumiesz. ...

W dniu odbioru będzie tańszy niż 60k. Tylko o ile️ Może się okazać, że różnica nie będzie znacząco różna a cieszyłbyś od co najmniej dwóch lat. Oczywiście życzę Ci jak najszybszego odbioru. 

 

W dniu 5.02.2023 o 08:07, robol1 napisał(-a):

... Wszystko fajnie ale wiesz,to nadal tylko zegarek 

Od zarania dziejów po jego kres to tylko zegarki. Wiem i dokładnie zdaję sobie z tego sprawę.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Których nie mogłeś dotykać. W Patku możesz jednak pooglądać katalog. 

To się ciesz że katalog jest. W Mediolanie nawet katalogów już dawno nie ma (tj. nie dają, może coś na półce leży). Luksus do kwadratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

To się ciesz że katalog jest. W Mediolanie nawet katalogów już dawno nie ma (tj. nie dają, może coś na półce leży). Luksus do kwadratu.

Co Pan powie. Ja tam w Mediolanie parę Patków zmierzyłem, w tym nowe Calatravy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

To się ciesz że katalog jest. W Mediolanie nawet katalogów już dawno nie ma (tj. nie dają, może coś na półce leży). Luksus do kwadratu.

Jest jeden "przytwierdzony sznurkiem" do stołu. Dla klientów na wynos nie ma nic.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, desmo napisał(-a):

Co Pan powie. Ja tam w Mediolanie parę Patków zmierzyłem, w tym nowe Calatravy.

W 2021 pierwszym chyba, caro mio. Teraz jest bida z nędzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beniowski napisał(-a):

W 2021 pierwszym chyba, caro mio. Teraz jest bida z nędzą.

Tak ale w Kruku w tym czasie  widzieli tylko rendery nowej Calatravy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, desmo napisał(-a):

Tak ale w Kruku w tym czasie  widzieli tylko rendery nowej Calatravy. 

No ale nawet Nautilusa rzucili na otwarcie, nawet koledzy tu z forum kupowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, beniowski napisał(-a):

No ale nawet Nautilusa rzucili na otwarcie, nawet koledzy tu z forum kupowali.

Widziałem, widziałem. Wszyscy go mieli 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmierdzi fejkiem z daleka. Prawie jak ta historia tego kolesia, co to niby jechał 300km na umówione spotkanie i nie pozwolili mu się zapisać końcowo.

Może Ci śmierdzieć fejkiem, widać nie miałeś z nimi do czynienia, mnie nie było do śmiechu po tej wycieczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minutes ago, Bugs said:


Może Ci śmierdzieć fejkiem, widać nie miałeś z nimi do czynienia, mnie nie było do śmiechu po tej wycieczce.

 

A jakbym dodał ze trzy emotki to ironia mojego wpisu byłaby wyłapana?

 

edit:

Żeby nie było. Mnie też kruk zlał przy zapisach. Dlatego wierzę w takie historie jak Twoja. Ale byli tutaj tacy, którzy pisali że to ściema bo im akurat udało się zapisać bez problemu.

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, sanik napisał(-a):

Kto pamięta jeszcze Jansen, gdzie można było ciekawie spędzić czas przy kawce i przymiarkach różnych zegarków, sprowadzić do obejrzenia interesujący model.

Kupiłem u niej swojego pierwszego pama. Nawet nie wiedziałem że już nie sprzedaje tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, facecik napisał(-a):

Kupiłem u niej swojego pierwszego pama. Nawet nie wiedziałem że już nie sprzedaje tej marki.

A Ona nadal istnieje


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

A Ona nadal istnieje

Niestety fizycznego sklepu już nie ma i nie ma gdzie Nomosów macać.

Godzinę temu, facecik napisał(-a):

Kupiłem u niej swojego pierwszego pama. Nawet nie wiedziałem że już nie sprzedaje tej marki.

Pama u niej nie kupiłem, ale tam się w nich zakochałem 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2023 o 19:59, sanik napisał(-a):

Kto pamięta jeszcze Jansen, gdzie można było ciekawie spędzić czas przy kawce i przymiarkach różnych zegarków, sprowadzić do obejrzenia interesujący model.

a ja bardzo niemiło gburowatą właścicielkę o ego rozdętym do granic niebios

Zresztą właśnie przez to straciła sklep 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.