Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

@desmo ironizowałem, po prostu mało realne mi się to wydaje. Ale cóż, jest tyle różnych historii na rynku że nawet najdziwniejsze mogą być prawdziwe 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Jan napisał(-a):

@desmo ironizowałem, po prostu mało realne mi się to wydaje. Ale cóż, jest tyle różnych historii na rynku że nawet najdziwniejsze mogą być prawdziwe 

Polecam mieć własne doświadczenia. Ja od lat konfrontuję to co słyszę chcąc mieć własną opinię. Sprzedawcy, zwłaszcza w Polsce żyją z wciskania kitu licząc na nasz brak wiedzy, doświadczenia, lenistwo, chwilowy napad silnych emocji czy zakładając, że jak suweren , jesteśmy skazani na ich łaskę. Kupiłem już za granicą niejeden zegarek, który był wg rodzimych dealerów „nie do kupienia”. Potraktuj to jako inspirację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, nie potrzebuję dodatkowej inspiracji :) sam od dawna stosuje to co piszesz ale możliwości kupienia calatravy od reki nie doświadczyłem. Najblizszej tego typu historii bylem raz z Daytona TT

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem w Poznaniu. W Starym Browarze od ręki dostępny jest DD, jednak w nieszczególnej konfiguracji- białe złoto, niebieska tarcza i kamyki.

Bez problemu, "z ulicy" sympatyczny Pan zapisał mnie na YM 40 ( slate)🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info w Katowicach, że na DD z diamentami też można się zapisać, ale to już mocno biżuteryjny jest 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Musa19 napisał(-a):

Akurat jestem w Poznaniu. W Starym Browarze od ręki dostępny jest DD, jednak w nieszczególnej konfiguracji- białe złoto, niebieska tarcza i kamyki.

Bez problemu, "z ulicy" sympatyczny Pan zapisał mnie na YM 40 ( slate)🤷‍♂️

Na tego? 

Screenshot_20220929_184735.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971dokładne na tego👍od dawna za mną chodzi ten, ewentualnie już całkowicie po cygańsku ten tt z czekoladową tarczą 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tego z Rafflesa przymierzałem i od razu zapisaliśmy się na takiego samego ale z niebieską tarcza

37 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Leży w Raffles w gablocie taki, baaaaaardzo fajny zegarek :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Odebrałem ostatnio DJ 36 mm z Salonie W.Kruk bez kolejki. Tzn dzwoniłem z zapytaniem o inny czy można się zapisać a kilka dni później dostałem telefon, że ten sam tylko z inną tarczą dostępny jest od ręki, więc nabyłem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bronzo napisał(-a):

Odebrałem ostatnio DJ 36 mm z Salonie W.Kruk bez kolejki. Tzn dzwoniłem z zapytaniem o inny czy można się zapisać a kilka dni później dostałem telefon, że ten sam tylko z inną tarczą dostępny jest od ręki, więc nabyłem :) 

Czarna tarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Musa19 napisał(-a):

Akurat jestem w Poznaniu. W Starym Browarze od ręki dostępny jest DD, jednak w nieszczególnej konfiguracji- białe złoto, niebieska tarcza i kamyki.

Bez problemu, "z ulicy" sympatyczny Pan zapisał mnie na YM 40 ( slate)🤷‍♂️

Bardzo fajny zegarek na żywo, sam odbierałem w listopadzie. Z ciekawości jaka jest jego aktualna cena w Kruku w pln ? 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, dzejk napisał(-a):

Z ciekawości jaka jest jego aktualna cena w Kruku w pln ? 😅

 

61 990 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, mamy aktualny raport. Trzeba zmienić tytuł wątku na „ zegarki niepopularne wśród fliperów i profesjonalnych sprzedawców”. Dają już choć przymierzyć GMT albo DJa41?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, przymierzyć można najwyżej płaszcz, którego nie mają 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Musa19 napisał(-a):

A gdzie tam, przymierzyć można najwyżej płaszcz, którego nie mają 😉

I co im zrobisz ?😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
12 godzin temu, sanik napisał(-a):

Czarna tarcza?

zgadza się - czarna tarcza, karbowany bezel

10 godzin temu, desmo napisał(-a):

No i proszę, mamy aktualny raport. Trzeba zmienić tytuł wątku na „ zegarki niepopularne wśród fliperów i profesjonalnych sprzedawców”. Dają już choć przymierzyć GMT albo DJa41?

Jest jakiś ranking zegarków, których nie lubią fliperzy i sprzedawcy?

 

Obierając mojego DJ-a z czarną tarczą w ogóle nie myślałem ile na nim zarobię jeśli kiedyś chciałbym sprzedać tylko chciałbym cieszyć się z noszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bronzo napisał(-a):

zgadza się - czarna tarcza, karbowany bezel

Gratuluję zakupu. 👍

Jak widać, te najmniej "dochodowe" modele nie są odbierane, dzięki czemu zegarek może kupić odoba, która z tego się ucieszy 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Dzięki 👍

co ciekawe w salonie usłyszałem, że najprawdopodobniej niedługo otworzą też listy na GMT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki 
co ciekawe w salonie usłyszałem, że najprawdopodobniej niedługo otworzą też listy na GMT

Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć w te słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bronzo napisał(-a):

Dzięki 👍

co ciekawe w salonie usłyszałem, że najprawdopodobniej niedługo otworzą też listy na GMT :)

Pewnie i otworza, ale domyslam sie, ze tylko nieliczni beda mieli mozliwosc zapisu lub "znajomi krolika" 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
2 godziny temu, a_team napisał(-a):


Jakoś nie jestem w stanie uwierzyć w te słowa emoji23.png

Czemu? Na dniach odbieram GMT Sprite po 11 miesiącach oczekiwania od zapisu - wtedy bez żadnej historii zakupowej. Jak widać się da :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bronzo napisał(-a):

Czemu? Na dniach odbieram GMT Sprite po 11 miesiącach oczekiwania od zapisu - wtedy bez żadnej historii zakupowej. Jak widać się da :) 

Ty się zapisywałeś w innym trybie.

Czym innym jest otworzenie list w rutynowej sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.