Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Podobno 56% ludzi na świecie to chumaniści, a pozostali to umysły ścisłe. Ja należę do tych 34%. 🙂

 

9 godzin temu, a_team napisał(-a):


Ja też raczej w tej drugiej grupie jestem emoji28.png

Gwoli ścisłości panów matematyków, brakuje jeszcze zbioru nieokreślonego 10%. A może to jest wasz target? 😆

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścisłości panów matematyków, brakuje jeszcze zbióru nieokreślonego 10%. A może to jest wasz target?

Już nie bądź taki skrupulatny, nie było kasy na badania, brakło funduszy na określenie tych 10%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grudniu zostawiłem kontakt i dzisiaj dzwonili z możliwością zapisania się w kolejkę. Nie na wszystkie modele np Ex2 ok ale sub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W grudniu zostawiłem kontakt i dzisiaj dzwonili z możliwością zapisania się w kolejkę. Nie na wszystkie modele np Ex2 ok ale sub nie.

Fajnie, że dzwonili. Do mnie nikt nie dzwoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W grudniu zostawiłem kontakt i dzisiaj dzwonili z możliwością zapisania się w kolejkę. Nie na wszystkie modele np Ex2 ok ale sub nie.

To historyczny moment - AD sam dzwoni, że może zapisać w kolejkę…jak będą dzwonić żeby przyjść bo Sub leży w gablocie i dają 10% z karty, osiągniemy „płaskowyż” ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salon Galmoku otwarty. Doszedł Cartier.

Tudorów malutko.

IMG_20230325_101303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minutes ago, sanik said:

Salon Galmoku otwarty. Doszedł Cartier.

Tudorów malutko.

IMG_20230325_101303.jpg


Fajnie, myślałem że permanentnie zlikwidowali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, logann napisał(-a):


Fajnie, myślałem że permanentnie zlikwidowali. 

Salon piwiększony ze 4x, dziś polewają szampana 🥂😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minutes ago, sanik said:

Salon piwiększony ze 4x, dziś polewają szampana 🥂😜


Yay, więcej metrażu = więcej pustych gablot 👍🏻 dostawca mebli dla kruka tez pewnie dziś pije szampana 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dostali cynk, że to się zmieni i zegarki będą czekały na klientów ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzie czytałem, że Rolex ma uruchomić tymczasowe linie produkcyjne, zanim ruszy ta duża fabryka. Podaż powinna się zwiększyć. Zaleją świat Roleksami, już tego jest pełno. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, logann napisał(-a):


Yay, więcej metrażu = więcej pustych gablot 👍🏻 dostawca mebli dla kruka tez pewnie dziś pije szampana 😄

Gabloty są pełne już od jakiegoś czasu, z napisem rezerwacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś o zapisach? W sobotę jak rozmawiałem z AD mówili, że w dniu premier nie będą tego robić. Dzisiaj nie idzie się dodzwonić a jechać kilkaset km i pocałować klamkę to mi się nie uśmiecha

Edytowane przez pixa_ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pixa_ns napisał(-a):

Wiecie coś o zapisach? W sobotę jak rozmawiałem z AD mówili, że w dniu premier nie będą tego robić. Dzisiaj nie idzie się dodzwonić a jechać kilkaset km i pocałować klamkę to mi się nie uśmiecha

Ja słyszałem, że od środy do środy, tylko osobiście, ale czy tak będzie zobaczymy 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sanik napisał(-a):

Ja słyszałem, że od środy do środy, tylko osobiście, ale czy tak będzie zobaczymy 😀

osobiście podejrzewam tylko czy umawiają na godziny czy stoisz w kolejce jak za komuny😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu wyszedłem z Kruka na Pl. Konstytucji - jestem umówiony na konkretny zapis na środę rano. Tylko nowości, na nic starego nie można było. Wzięli od mnie numer telefonu, numer karty Kruka itd., sprawdzali na co jestem aktualnie zapisany.

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie po telefonicznej rozmowie z Pl. 3 Krzyży dowiedziałem się, że nie zapisują już na konkretną godzinę. "Proszę przyjść, próbować, wszystkie zapisy nam się już rozjechały". Ale przynajmniej odebrali telefon.

 

Na Mokotów nie idzie się dodzwonić od rana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no znowu się nie udało zorganizować zapisów, który to już rok z rzędu?

 

EofzHBtXYAIB2X5.jpg


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

40 minut temu wyszedłem z Kruka na Pl. Konstytucji - jestem umówiony na konkretny zapis na środę rano. Tylko nowości, na nic starego nie można było. Wzięli od mnie numer telefonu, numer karty Kruka itd., sprawdzali na co jestem aktualnie zapisany.

ja też na środę ale nie pytali na jaki model chce się zapisać. Ciekawe czy znowu będzie kto pierwszy ten lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy znowu będzie kto pierwszy ten lepszy...

Oczywiscie, ze nie. Oczywiscie, ze tak. (*opcja do wyboru w zaleznosci od salonu).


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stałych klientów jak w poprzednich latach wybierają numer z kontaktów w telefonie i sami dzwonią z propozycją zapisu.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pozostałych których nie ma w kontaktach oddzwonią.

 

 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minutes ago, nicon said:

Kurde, no znowu się nie udało zorganizować zapisów, który to już rok z rzędu?

 

EofzHBtXYAIB2X5.jpg

 

Pan przez telefon był rozbrajająco szczery. "Bez znaczenia czy przyjdzie pan w środę o 11 czy we czwartek o 15. Nawet jak ktoś na godzinę jest umówiony to nie przerwiemy bieżącej obsługi klientów, żeby przyjąć zapis." 

 

Czyli chyba obsługują według kolejności i nie ma zapisu na zapis xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, logann napisał(-a):

 

Pan przez telefon był rozbrajająco szczery. "Bez znaczenia czy przyjdzie pan w środę o 11 czy we czwartek o 15. Nawet jak ktoś na godzinę jest umówiony to nie przerwiemy bieżącej obsługi klientów, żeby przyjąć zapis." 

 

Czyli chyba obsługują według kolejności i nie ma zapisu na zapis xD

chyba każdy AD ma swoją politykę. Jeśli jest tak jak mówisz to w środę będą pod Krukiem niezłe kolejki nie mówiąc już o tym jaka będzie g burza jeśli ci co są na godziny zapisani usłyszą, że przed Panem ktoś wszedł z ulicy i zajął ostatnie miejsce 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, pixa_ns said:

chyba każdy AD ma swoją politykę. Jeśli jest tak jak mówisz to w środę będą pod Krukiem niezłe kolejki nie mówiąc już o tym jaka będzie g burza jeśli ci co są na godziny zapisani usłyszą, że przed Panem ktoś wszedł z ulicy i zajął ostatnie miejsce 😆

 

Ja tylko cytuję co usłyszałem przez telefon od pana z Pl. 3 Krzyży. W innym oddziale mogą być inne zasady, przecież wiadomo że w Kruku panuje bezhołowie i każdy ich sklepik rządzi się swoimi prawami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.