Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, nicon napisał(-a):

Do pozostałych których nie ma w kontaktach oddzwonią.

 

 

 

Tzn. fakt ten ma tylko taki plus, że nie musisz się przebijać przez 30 czy 50 prób połączeń niczym do ZUSu. To, że sami zadzwonią do klienta z kontaktów nie oznacza, że go z tego umówionego zapisu nie wyrzucą za miesiąc lub rok. 🤣

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej podjechać i umówić się osobiście? Jak ktoś nie ma możliwości, to współczuję. Ja miałem, bo akurat przyszedł pasek i zapięcie do Zeitha w Apart w CH GM w Wawie. Była okazja, to się zapisałem. A tak na marginesie - nikt tam w salonie W. Kruk nie siedział na słuchawce i kolejki nie było😉 Resztę sami sobie dopowiedzcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, logann napisał(-a):

A ja właśnie po telefonicznej rozmowie z Pl. 3 Krzyży dowiedziałem się, że nie zapisują już na konkretną godzinę. "Proszę przyjść, próbować, wszystkie zapisy nam się już rozjechały". Ale przynajmniej odebrali telefon.

 

Na Mokotów nie idzie się dodzwonić od rana :P

W galmoku zapusy do kolejki tylko osobiście, a jak starczy miejsc to od środy z marszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, facecik napisał(-a):

A nie lepiej podjechać i umówić się osobiście? Jak ktoś nie ma możliwości, to współczuję. Ja miałem, bo akurat przyszedł pasek i zapięcie do Zeitha w Apart w CH GM w Wawie. Była okazja, to się zapisałem. A tak na marginesie - nikt tam w salonie W. Kruk nie siedział na słuchawce i kolejki nie było😉 Resztę sami sobie dopowiedzcie...

Czyli teraz osobiście zapisujesz się na zapis, gdzie możesz złożyć deklarację chęci zakupu. W przyszłym roku może będzie deklaracja chęci umówienia się na spotkanie gdzie możesz złożyć deklarację chęci zakupu zegarka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. A przynajmniej ja nie mogę.

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tbn napisał(-a):

Czyli teraz osobiście zapisujesz się na zapis, gdzie możesz złożyć deklarację chęci zakupu. W przyszłym roku może będzie deklaracja chęci umówienia się na spotkanie gdzie możesz złożyć deklarację chęci zakupu zegarka. ;)

Mogłem osobiście, bo byłem w pobliżu, bez żalenia się na to, że telefonu nie odbierają. To miała być wskazówka dla wszystkich chcących zrobić to zdalnie i utyskujących na brak efektu. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się po 17 próbach 😁, Panie mówiły że mają jeden telefon na salon , raz czy dwa było zajęte pozostałe polączenia zwyczajnie nie odebrane 🤔 tak czy inaczej trzeba próbować w końcu odbiorą 😉

Można zapisać się tylko na premiery .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przychodni też się nie można dodzwonić a rolków nie sprzedaje ;) 

Nie jest tak źle skoro kruki same dzwonią.

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak co roku: wszyscy dzwonicie i dziwicie się że się nie można dodzwonić.

A przeciez mozna bylo poprosic rok temu, aby zadzwonili za rok.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, facecik napisał(-a):

A nie lepiej podjechać i umówić się osobiście? Jak ktoś nie ma możliwości, to współczuję. Ja miałem, bo akurat przyszedł pasek i zapięcie do Zeitha w Apart w CH GM w Wawie. Była okazja, to się zapisałem. A tak na marginesie - nikt tam w salonie W. Kruk nie siedział na słuchawce i kolejki nie było😉 Resztę sami sobie dopowiedzcie...

Ale, że premiery słabe czy ubyło 90% „ klientów”?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, desmo napisał(-a):

Ale, że premiery słabe czy ubyło 90% „ klientów”?

Sklep był w remoncie pół roku, a otworzono go w sobotę, ludzie mogą nie wiedzieć jeszcze, że działa.

Co ciekawe, od ręki są do wzięcia Cartiery (do wyczerpania witrynek), na które w innym salonie robią zapisy 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Ale, że premiery słabe czy ubyło 90% „ klientów”?

Każdego po trochu i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Ile się czeka  na stalowy sky dweller  niebieski czy teraz tez zielony? 

Nigdy nie wiadomo ile się będzie czekać na odbiór.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę wątku zbyt gorliwie, więc wybaczcie, jeśli odpowiedź się już przewijała - czy zapisy cały czas trwają i jest jakiś deadline czy już po ptokach?

Jak dobrze pamiętam, to rok temu był chyba jakiś określony termin, który i tak w praktyce zależał od salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, PKS napisał(-a):

Nie śledzę wątku zbyt gorliwie, więc wybaczcie, jeśli odpowiedź się już przewijała - czy zapisy cały czas trwają i jest jakiś deadline czy już po ptokach?

Jak dobrze pamiętam, to rok temu był chyba jakiś określony termin, który i tak w praktyce zależał od salonu.

Teoretycznie trwają do środy, praktycznie jest różnie. Ale próbuj 👍😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z rzeczy jakiej się nauczyłem zarówno w Kruku, jak i na tym forum….

To jak chcesz se kupić Rolexa, a nie masz pleców jak Pudzian i Sasin razem wzięci, to raczej czeka Cię tylko rynek wtórny. 
Są pojedyncze przypadki, że ktoś się doczekał od AD rolka, ale to chyba Kruk na pokaz robi. 
Na listę jak trafisz, to i tak Cię mogą wywalić; albo będziesz czekał 2-4 lata i może dożyjesz, a cena i tak rośnie. 

 

Miłego  wieczoru 😆

 

D3EE7D03-39F8-4092-9720-4DA14B7222BB.thumb.jpeg.46f14154ae2d76f848369673e66f619c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nauczyłem się, że nie ma obowiązku zapisywania się do kolejki po zakup Rolexa. Jeśli ktoś to jednak robi, to sam sobie jest winien, więc niech grzecznie czeka i nie psioczy.  Czekam tylko na teksty u AD: "Ten pan tu nie stał", "Tych klientów nie obsługujemy" lub " Trzeba zapisywać tylko tych w krawatach. Bo klient w krawacie jest mniej awanturujący się". 🤪

również miłego


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SPS napisał(-a):

Jedną z rzeczy jakiej się nauczyłem zarówno w Kruku, jak i na tym forum….

To jak chcesz se kupić Rolexa, a nie masz pleców jak Pudzian i Sasin razem wzięci, to raczej czeka Cię tylko rynek wtórny. 
Są pojedyncze przypadki, że ktoś się doczekał od AD rolka, ale to chyba Kruk na pokaz robi. 
Na listę jak trafisz, to i tak Cię mogą wywalić; albo będziesz czekał 2-4 lata i może dożyjesz, a cena i tak rośnie. 

 

Miłego  wieczoru 😆

Nie jest tak źle jak się tu pisze, choć normalne to nie jest.

Ale da się zapisać i nawet odebrać rolka, będąc z ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sanik napisał(-a):

Nie jest tak źle jak się tu pisze, choć normalne to nie jest.

Ale da się zapisać i nawet odebrać rolka, będąc z ulicy.

Tak jest…ulica i zagranica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sanik napisał(-a):

da się zapisać i nawet odebrać rolka, będąc z ulicy

 

Bez tzw. udokumentowanej historii odebrałem batmana dokładnie po roku i dwóch miesiącach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mroova napisał(-a):

 

Bez tzw. udokumentowanej historii odebrałem batmana dokładnie po roku i dwóch miesiącach. 

I super, kolejny jasny punkt na czarnej mapie AD 👍😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.