Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję przenieść się do właściwego działu

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sanik napisał(-a):

Proponuję przenieść się do właściwego działu

 

 

Nie narzekaj. Jak się stoi w kolejce (a wszak to dział kolejkowy), to normalne że się rozmawia o różnych rzeczach. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sanik napisał(-a):

Proponuję przenieść się do właściwego działu

No co Ty powiesz. Wrzucona przeze mnie fotka pokazuje mojego psiaka w dniu, kiedy otrzymawszy telefon z AD jechałem po zegarek. Powiedziałem jej (bo to sunia) - siedź i czekaj na mnie! Zobaczysz, przywiozę do domu coś fajnego. 😉 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Kolejny temat gdzie robi się zwierzyniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, agremi napisał(-a):

Nie narzekaj. Jak się stoi w kolejce (a wszak to dział kolejkowy), to normalne że się rozmawia o różnych rzeczach. 

Ok, to jaka Panie będzie pogoda na weekend majowy? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Ok, to jaka Panie będzie pogoda na weekend majowy? 😜

niezależnie od opadów, grillowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem info z Europejskiego, ze moje zamówienie na zielonego Sky trafiło do kosza. To już 3 raz kiedy próbuje kupić Rolexa do kolekcji i 3 raz Kruk pokazuje mi środkowy palec, także zarówno ja jak i moja rodzina, będziemy konsekwentnie omijać szerokim łukiem tego jubilera, póki zostały nam jeszcze resztki honoru ;))

Edytowane przez GoliMilan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, GoliMilan napisał(-a):

Dzisiaj dostałem info z Europejskiego, ze moje zamówienie na zielonego Sky trafiło do kosza. To już 3 raz kiedy próbuje kupić Rolexa do kolekcji i 3 raz Kruk pokazuje mi środkowy palec, także zarówno ja jak i moja rodzina, będziemy konsekwentnie omijać szerokim łukiem tego jubilera, póki zostały nam jeszcze resztki honoru ;))

Telefon czy mail?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest treść tego emaila? Ciekaw jestem jakie fikołki w tłumaczeniu zostały użyte 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć piszą, że nie mają czyjegoś płaszcza. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też w tym tygodniu wypisali...z Milgaussa. Mail z info, że wycofany i tyle


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SPS - biorąc pod uwagę Twoje wyczyny online i offline  - Ty to się nawet maila nie spodziewaj 😂 

Edytowane przez AKPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nikt niczego nie odmówił. Najwyżej czekałem kilka lat. Raz jest szybciej raz jest wolniej. Samo życie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wysłałeś im zdjęcia żyrandola, od razu wiedzieli, że koneser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie biegam po salonach, nie zamawiam za wiele, nie wydzwaniam a zegarki które kupuje zazwyczaj zostają. Ale to tylko moje przypuszczenie. Co do żyrandola tak, bardzo ładny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A któż to mnie wywołuje 

😆

mnie to już będą musieli przekupić rabatami żebym coś u nich kupił 🤣😂

 

Taką mają śmieszną  politykę i tak prowadzą biznes w AD .

Jeden klient czeka rok lub krócej, jednych wykreślają. 

Można zagrać w tą grę, albo kupić na wtórnym tego Rolexa albo ominąć ten cyrk i  kupić inny luksusowy zegarek - z naciskiem na inny. 


Rolex buduje pozycję rynkową zakładając, że  stali  klienci będą wracać po kolejne zegarki. Dla AD  tak zwany kolekcjoner, który chce kupić jednego, tego wymarzonego Rolexa do swojej kolekcji nie jest priorytetowym targetem. 
 

a kolegom @lukebor i @GoliMilan współczuje pokazanego  środkowego palca przez AD. 

miłego  wieczorku 😁
 

69C8CD2E-0756-4A99-9AEE-F2A4AB6A933D.thumb.jpeg.b7a08174db1576bdae5618eb70d76c04.jpeg

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czuję obdarzony środkowym palcem. Po prostu zakończyli produkcję modelu i tyle. Już bardziej „kulturę” AD określa brak odpowiedzi na maila z pytaniem, czy w zamian jest możliwe zapisanie się na inny model.
Ale skłamałbym, gdybym powiedział, że w temacie Rolexa nasz AD mnie olewa…kilka zegarków odebrałem ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak mój wujek zapisał się na Fiata 125p. Zapisał się bodajże w 1980 roku, a odebrał w 1988. Ta komuna to jednak porządna była: zapisałeś się na coś, to w końcu dostałeś. Nie jak w Roleksie - skończą produkcję modelu, na którego nazbierali więcej zamówień niż zakładała produckja i finito, nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, do kogo można było mieć - w razie czego - pretensje, do Fiata czy Polmozbytu?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to szkoda, że takie sytuacje mają miejsce,  bo zegarki Rolex to naprawdę świetne maszyny tylko z tym AD takie przekopy są, ludzie się odbijają od AD i zniechęcają.. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej eliminacje do grupy :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na calym swiecie. Tylko wydajac naprawde grube sumy u danego AD mozna z pewnoscia liczyc na odbiory. W kolko to samo walkujemy. Te same zdziwienia. Te same dramaty. All year round. Krzywa uczenia sie jest plaska.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.