Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Zapisali Cię na dwie sztuki

Dwie osoby, to razem dwa zapisy. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Zapisali Cię na dwie sztuki

Podobno niektóre salony przyjmowały zapis na jednego profi i jednego klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sviety napisał(-a):

Podobno niektóre salony przyjmowały zapis na jednego profi i jednego klasyka.

W ramach tych samych standardów. 

:D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

W ramach tych samych standardów. 

:D

Pewnie ;)

 

Jeśli relacja, między wymogami Rolexa co do standardów u AD, jest taka sama jak firmie (w innej całkowicie branży), w której uczestniczyłem we wprowadzaniu standardów znanej marki to ... wymogi wymogami a i tak o wszystkim decyduje szefostwo danego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Zapisali Cię na dwie sztuki

Tak, już pisałem o tym. Jeden profi, jeden elegant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.05.2023 o 12:15, SPS napisał(-a):

Ja na przykład swojego Expa II kupiłem w grudniu 2022 z Warszawy przyjechał kurierem, jednocześnie na liście w Katowicach na 226570 jestem od 05 maja 2021 roku i do dzisiaj telefonu nie było. a mam kartę stałego klienta i historię zakupową. 

I co zrobisz, jak zadzwonią, że przyszedł ExII ? :)

Z oczekiwaniem na ExII ponad dwa lata, a tak jest właśnie, to jakieś jaja, tym bardziej że ten model zupełnie nie jest pożądany i zaczyna być widać oferty równe cenie z salonu, a nawet gdzieś tam i delikatnie niżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
9 godzin temu, Boogie napisał(-a):

I co zrobisz, jak zadzwonią, że przyszedł ExII ? :)

Z oczekiwaniem na ExII ponad dwa lata, a tak jest właśnie, to jakieś jaja, tym bardziej że ten model zupełnie nie jest pożądany i zaczyna być widać oferty równe cenie z salonu, a nawet gdzieś tam i delikatnie niżej...

 

Pojawiło się już sporo ofert na ExII poniżej retail, przynajmniej w niedawnym czasie widziałem wysyp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Bronzo napisał(-a):

 

Pojawiło się już sporo ofert na ExII poniżej retail, przynajmniej w niedawnym czasie widziałem wysyp. 

Gdzie, kiedy, nowe, w jakiej cenie? Wrzuć jakiś link. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej go mam, tym bardziej mi się podoba :)

I pomyśleć, że tak bardzo nie lubiłem tej marki wcześniej.

 

B49D79A4-B836-493E-8FE2-1969A0ECFA2F.jpeg

Edytowane przez pdb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
47 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Gdzie, kiedy, nowe, w jakiej cenie? Wrzuć jakiś link. 

Na grupie fb ostatni kilka było od naszych polskich handlarzy z południa kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bronzo napisał(-a):

Na grupie fb ostatni kilka było od naszych polskich handlarzy z południa kraju.

jestem na tych grupach i nic takiego nie widziałem...

Założe się że pomyliłeś referencje, jak zresztą każdy przychodzący z rewelacjami w temacie Rolexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Boogie napisał(-a):

jestem na tych grupach i nic takiego nie widziałem...

Założe się że pomyliłeś referencje, jak zresztą każdy przychodzący z rewelacjami w temacie Rolexa

Ja też nic nie widziałem.🤷‍♂️


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Boogie napisał(-a):

I co zrobisz, jak zadzwonią, że przyszedł ExII ? :)

Z oczekiwaniem na ExII ponad dwa lata, a tak jest właśnie, to jakieś jaja, tym bardziej że ten model zupełnie nie jest pożądany i zaczyna być widać oferty równe cenie z salonu, a nawet gdzieś tam i delikatnie niżej...

 

Wiesz pewnie zasłużyłem sobie na ponad 2 lata czekania na mało popularny model :) 

Pewnie odegram dramę krulewicza z południowej Polski, każę im zagrać jakąś scenkę rodzajową, zatańczyć i zaśpiewać chóralne uwielbienie dla klienta. i może jak dorzucą rabat do tej szopki to może go wezmę. 😂😅🤣

A tak poważnie 

Może pójdę, przymierzę i grzecznie poinformuję że się troszkę spóźnili i tyle. No chyba że kolega z forum będzie go chciał to się umówimy. 

 

@Bronzo ja swojego kupiłem dokładnie za retail na dany dzień 48k ale poniżej jeszcze nie widziałem. Daj linka jak możesz chętnie zobaczę :) 

 

Miłego wieczorku wszystkim :D 

c099891e-409e-49d9-a910-5f145d74f81c.jpg

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był (może nadal jest) na Olx polar za 48k do negocjacji, nowy. 
edit. Jest nadal i cena 46k 

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dawid82 napisał(-a):

Ostatnio był (może nadal jest) na Olx polar za 48k do negocjacji, nowy. 
edit. Jest nadal i cena 46k 

Zafoliowany, z bezel protektorem, nie wiadomo skąd, widoczny serial - nie dziwne trochę?

Ale fakt że są też wiarygodne za niewiele więcej, poniżej 50k

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Zafoliowany, z bezel protektorem, nie wiadomo skąd, widoczny serial - nie dziwne trochę?

Ale fakt że są też wiarygodne za niewiele więcej, poniżej 50k


dobra, teraz zgłupiałam; pokazanie nr seryjnego na karcie sprawia, że oferta jest mniej wiarygodna?

Cena faktycznie jest z tych „zbyt dobrych” ale nie niemożliwych. 

 

IMG_4827.jpeg

Edytowane przez AKPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zafoliowany, z bezel protektorem, nie wiadomo skąd, widoczny serial - nie dziwne trochę?
Ale fakt że są też wiarygodne za niewiele więcej, poniżej 50k
Napisałem do sprzedajacego. Zegarek kupiony na chronext.
Czy w Szczecinie jest zegarmistrz mogący sprawdzić Rolexa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, AKPS napisał(-a):

Cena faktycznie jest z tych „zbyt dobrych” ale nie niemożliwych. 

Jeśli sprzedawca jest otwarty na strate pieniedzy, to każda cena jest nie niemożliwa....

Explorer II bardzo zdrożał przez ostatni rok, mam wrażenie że chyba najbardziej, więc ewentualnie może ktoś chcieć sprzedać zegarek z początku 2022 delikatnie wyżej ceny zakupu, i to będzie wtedy taniej niż dzisiejszy retail...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AKPS napisał(-a):


dobra, teraz zgłupiałam; pokazanie nr seryjnego na karcie sprawia, że oferta jest mniej wiarygodna?

Cena faktycznie jest z tych „zbyt dobrych” ale nie niemożliwych. 

 

IMG_4827.jpeg

Nie ale widoczny serial i brak info o miejscu zakupu sugeruje że nie pochodzi z polskiej dystrybucji.

To też nie jakaś wielka wada ale dla mnie full set + papiery z Kruka ułatwiają ocenę oryginalności, inaczej przy jakości dzisiejszych podróbek mogę łatwo wtopić.

Cena realna, rynek pęka od ofert.

@mrstatler, szukasz Polara?

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ale widoczny serial i brak info o miejscu zakupu sugeruje że nie pochodzi z polskiej dystrybucji.
To też nie jakaś wielka wada ale dla mnie full set + papiery z Kruka ułatwiają ocenę oryginalności, inaczej przy jakości dzisiejszych podróbek mogę łatwo wtopić.
Cena realna, rynek pęka od ofert.
@mrstatler, szukasz Polara?
Kusi mnie ten Polar w tej cenie. Czekam na Ex40, ale wiadomo jak to jest z czekaniem, więc rozglądam się w międzyczasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeden z czołowych sprzedawców luksusowych zegarków na świecie twierdzi, że sprzedaż słabnie, co sygnalizuje, że nawet nowi handlarze zegarków mogą mierzyć się z gorszymi czasami.

Grupa Watches of Switzerland ( WOSG.L ) odnotowała dziś spadek akcji o ponad 5%, ponieważ firma ostrzegła, że wyzwania związane z zaopatrzeniem wpłyną na sprzedaż po opublikowaniu wyników finansowych za IV kwartał. Detalista, który jest czołowym sprzedawcą marki Rolex w Wielkiej Brytanii, powiedział, że widzi „skromny spadek sprzedaży w pierwszym kwartale roku obrotowego 24 [bieżący kwartał] przed normalizacją w drugim kwartale”. Firma stwierdziła, że jej całoroczne prognozy odzwierciedlają „aktualną widoczność dostaw kluczowych marek”, takich jak Rolex, Audemars Piguet i Breitling – i przewiduje, że bardziej „wymagające” środowisko sprzedaży utrzyma się przez następne sześć miesięcy, zanim poprawi się w drugiej połowie swojego roku podatkowego. „Popyt pozostaje silny i nadal przewyższa podaż, a listy rejestracyjne klientów wciąż rosną” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Brian Duffy.

Podaż, przynajmniej od jednego dużego zegarmistrza, powinna wkrótce ulec poprawie. Rolex ogłosił zaledwie dwa miesiące temu, że zwiększy produkcję , planując trzy nowe zakłady produkcyjne. A na początku tego miesiąca Rolex uruchomił również swoją certyfikowaną firmę używaną w USA w wybranych punktach sprzedaży zegarków Tourneau".

Źródło: https://finance.yahoo.com/news/rolex-dealer-lean-times-may-be-ahead-for-luxury-watch-retailers-153356324.html

 

Link do raportu WoSG: https://polaris.brighterir.com/public/watches_of_switzerland/news/xml_news/story/w1lv6er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@S-3 staroć Panie ...już tu dyskusja nawet była na temat kultury odpowiedzi pani z działu prawnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy nastąpi dopiero za tydzień, bo nie znajdę czasu, żeby wcześniej podjechać do Gdańska😉

FC76CA5D-7738-4C30-99F5-BDA03A6277C9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.