Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Kozix napisał(-a):

Cześć koledzy :)

Byłem w sobotę w Kruku w Krakowie to mnie zlali. Nie mogłem się zapisać na nic, oprócz DJ 41 z gładkim bezelem, różowe złoto...
Zaproponowali napisać maila z pytaniem o modele, jakie mnie interesują to "wprowadzą moję dane do systemu" i poinformują jak będą możliwości zapisu. No ciekawe, szczerze wątpie bo nawet na tego maila nie odpisali.

Także gratulację dla tych, którym udaje się na coś sensownego zapisać 😃

 

 

Obecnie ciężko się na coś zapisać, czy to w Polsce, czy w większości salonów na świecie.
Jakiś czas temu można było się zapisać na YM40, znajomy był w dwóch salonach i już lipa, w Warszawie chcieli go wpisać tylko na YM37 platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _Patryk_ napisał(-a):

 

Obecnie ciężko się na coś zapisać, czy to w Polsce, czy w większości salonów na świecie.
Jakiś czas temu można było się zapisać na YM40, znajomy był w dwóch salonach i już lipa, w Warszawie chcieli go wpisać tylko na YM37 platynę.

Byłeś w większości salonów na świecie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Mnie jakoś nie przekonują. 

 

Nie obrzydzaj. Jestem (póki co) zapisany na ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, facecik napisał(-a):

Nie obrzydzaj. Jestem (póki co) zapisany na ten zegarek.

Do Ciebie będzie pasował. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Do Ciebie będzie pasował. 👍

Mariusz, nie będzie. Gdzie tam jemu do mojego niedbale-sportowego stylu. Zapisałem się bo mogłem. Martwić się będę jak nie wywalą i będzie do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, facecik napisał(-a):

Mariusz, nie będzie. Gdzie tam jemu do mojego niedbale-sportowego stylu. Zapisałem się bo mogłem. Martwić się będę jak nie wywalą i będzie do odbioru.

Zaraz się zlecą wszystkie muchy z zapytaniem, dlaczego go zamowiłeś. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On na rednerach nie wyglądał źle, no ale na tej fotce prezentuje się przeciętnie. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mario1971 napisał(-a):

On na rednerach nie wyglądał źle, no ale na tej fotce prezentuje się przeciętnie. 

Ja go widziałem przez witrynę na Watches & Wonders: nie wygląda źle moim zdaniem. Niemniej, wersja full gold wyglada o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, desmo napisał(-a):

Byłeś w większości salonów na świecie? 

Zaskoczę Cię, ale ze względu na firmę ,podróżuje do różnych Państw przynajmniej 2-3 razy w miesiącu, może źle to napisałem ale jeśli ktoś śledzi ten temat, to będzie wiedział o co mi chodziło.

W tym roku odwiedziłem z 8-10 salonów Rolexa, wszędzie podobny przekaz.


Co ciekawe, to w ostatnim czasie, udało się zapisać na kilka zegarków w PL, a czy doczekam się realizacji zobaczymy…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja go widziałem przez witrynę na Watches & Wonders: nie wygląda źle moim zdaniem. Niemniej, wersja full gold wyglada o wiele lepiej.

Też liczę, że właściciel wykonał słabą fotkę, a na żywo będzie zdecydowanie lepiej. 

1 minutę temu, _Patryk_ napisał(-a):

Zaskoczę Cię, ale ze względu na firmę ,podróżuje do różnych Państw przynajmniej 2-3 razy w miesiącu, może źle to napisałem ale jeśli ktoś śledzi ten temat, to będzie wiedział o co mi chodziło.

W tym roku odwiedziłem z 8-10 salonów Rolexa, wszędzie podobny przekaz.


Co ciekawe, to w ostatnim czasie, udało się zapisać na kilka zegarków w PL, a czy doczekam się realizacji zobaczymy…

Kilka to dwa, czy więcej? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Też liczę, że właściciel wykonał słabą fotkę, a na żywo będzie zdecydowanie lepiej. 

Kilka to dwa, czy więcej? 

Blisko, ale więcej 😉
Precyzując wypowiedź, chodzi o nowości 2023, i YM40

Edytowane przez _Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Pierwsze fotki nowego GMT bicolor z TRF na żywo. Going to buy my first Rolesor today - Rolex Forums - Rolex Watch Forum

Mnie jakoś nie przekonują. 

b6534021d69f49a9c37f1dbe6e009b04.jpg

Mój ładniejszy.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dorian06 napisał(-a):

Mój ładniejszy.  

Fakt, robisz trochę lepsze fotki. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Fakt, robisz trochę lepsze fotki. 

Fotki takie same. Tylko obiekt duuuuużo ładniejszy.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/24/2023 at 12:07 AM, Boogie said:

To zainteresuj się,  bo piszesz mocno autorsko, i mocno out of reality


Nie mam powodu żeby się interesować tym problemem, bo mnie nie dotyczy jako, ze ani nie mam parcia by sprzedać, ani żeby kupić. Rolex interesuje mnie głównie jako biznes. A bańkami inwestycyjnymi interesuje się z zamiłowania do ekonomii behawioralnej. To takie hobby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro póki co nikomu nie sprawiamy przykrości - podoba się Wam to zestawienie GRNR ? Mi tak średnio, referencja trochę "na siłę". Cały czarny byłby po prostu ładniejszy.

@Walezy dzięki, że oświeciles nas głupoli swoją wiedzą objawioną o bańce cebulek tulipanów. Rozumiem, że ta bańka to ta sławna butelka lejdejska ? A Twoje podejście do Rolexa to będzie przedmiotem naszych myśli przez cały weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Walezy napisał(-a):


Nie mam powodu żeby się interesować tym problemem, bo mnie nie dotyczy jako, ze ani nie mam parcia by sprzedać, ani żeby kupić. Rolex interesuje mnie głównie jako biznes. A bańkami inwestycyjnymi interesuje się z zamiłowania do ekonomii behawioralnej. To takie hobby. 

Ciekawe. Rolex interesuje cię jako biznes do zarabiania pieniędzy czy naukowo zajmujesz się badaniem ekonomii 😂?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minutes ago, mroova said:

@Walezy dzięki, że oświeciles nas głupoli swoją wiedzą objawioną o bańce cebulek tulipanów. Rozumiem, że ta bańka to ta sławna butelka lejdejska ? A Twoje podejście do Rolexa to będzie przedmiotem naszych myśli przez cały weekend.


Nie sądziłem, ze to co myśle o marce wywoła tyle emocji ze aż na cały weekend dywagacji wystarczy. 
Co ma prastary kondensator do baniek spekulacyjnych?

 

26 minutes ago, beniowski said:

Ciekawe. Rolex interesuje cię jako biznes do zarabiania pieniędzy czy naukowo zajmujesz się badaniem ekonomii 😂?

Jako maszyna marketingowa. Fascynująca firma. Imponujące zdolności produkcyjne. Produkty są niestety juz dużo mniej imponujące imo.

Edytowane przez Walezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Walezy napisał(-a):

Produkty są niestety juz dużo mniej imponujące imo.

 

Może i nawet to nie dziwi, że dla Ciebie nie są imponujące, skoro co chwilę podkreślasz, że same zegarki są poza Twoją sferą zainteresowania. Natomiast ktoś, kto ma już jakąś wiedzę na temat naszego hobby, nawet jeśli mu się wizualnie Rolexy nie podobają, zawsze doceni te zegarki. Dezawuowanie Rolexów jest wyrazem dyletanctwa. 

 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minutes ago, mylof said:

 

Może i nawet to nie dziwi, że dla Ciebie nie są imponujące, skoro co chwilę podkreślasz, że same zegarki są poza Twoją sferą zainteresowania. Natomiast ktoś, kto ma już jakąś wiedzę na temat naszego hobby, nawet jeśli mu się wizualnie Rolexy nie podobają, zawsze doceni te zegarki. Dezawuowanie Rolexów jest wyrazem dyletanctwa. 

 


To nie tak, ze nie mam uznania dla samych zegarków. Nie widzę ich jednak jako produkt, który obiektywnie jest lepszy od konkurencji, która często tez jest tańsza. Jeśli chodzi o marketing i zdolności produkcyjne natomiast, to nikt z Rolex’em nie może się mierzyć i to jest imponujące, ze to nie produkt jest tym co robi tak naprawdę różnice pomiędzy Rolexem a innymi markami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, _Patryk_ napisał(-a):

Zaskoczę Cię, ale ze względu na firmę ,podróżuje do różnych Państw przynajmniej 2-3 razy w miesiącu, może źle to napisałem ale jeśli ktoś śledzi ten temat, to będzie wiedział o co mi chodziło.

W tym roku odwiedziłem z 8-10 salonów Rolexa, wszędzie podobny przekaz.


Co ciekawe, to w ostatnim czasie, udało się zapisać na kilka zegarków w PL, a czy doczekam się realizacji zobaczymy…

Pewnie , za granico nie może być lepiej niż w Polsce…To ciekawe, zgodnie z polityką W.Kruk „nie mogłeś” zapisać się na kilka nowości 2023 …bo popyt jak zwykle przewyższał podaż i brakłoby dla innych klientów…zatem albo zapisałeś się na słupy albo pracujesz w spółce skarbu państwa albo jesteś  szeregowym posłem… albo coś ten przekaz propagandowy za bardzo poziomem finezji przypomina paski TVPIS…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za granicą jest lepiej, szczególnie w Niemczech, gdzie ludzi nie stać już na Rolexy.

 

tvpis-rosnace-zarobki-polakow-irytuja-ni


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.