Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

A jakiz to AD (jesli to nie tajemnica) mowi jawnie o takich "praktykach/polityce"?? Jesli AD wymusza zakup drozszego modelu tylko dlatego, ze jest to "furtka" do zakupu tanszego, to powinni wyciagac z tego konsekwencje, bo to jest (delikatnie mowiac) niesmaczne i stawia w bardzo zlym swietle wizerunek firmy.

 

Ktos nawet pisal, ze jak kupowal dostepny od reki model PP i chcial sie zapisac na Nautilusa, to nic mu to nie pomoglo - odpowiedz byla negatywna...

Fakty są takie że nie masz żadnej gwarancji . Zauważ że większość kolekcji użytkowników którzy budują relacje z AD to zegarki mięciutkie na wtórnym . Po zakupie kilku podstawowych modeli jak np DJ , dostali w ofercie coś kolorowego. Okazuje się że mimo lojalności AD nie zaoferował nic na czym można zarobić ;-). Inna sprawa że długofalowi klienci nie są flipperami, więc nie odczuwają że są omamieni szklaneczką gazowanej wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiz to AD (jesli to nie tajemnica) mowi jawnie o takich "praktykach/polityce"?? Jesli AD wymusza zakup drozszego modelu tylko dlatego, ze jest to "furtka" do zakupu tanszego, to powinni wyciagac z tego konsekwencje, bo to jest (delikatnie mowiac) niesmaczne i stawia w bardzo zlym swietle wizerunek firmy.

 

Ktos nawet pisal, ze jak kupowal dostepny od reki model PP i chcial sie zapisac na Nautilusa, to nic mu to nie pomoglo - odpowiedz byla negatywna...

Teneryfa (ideal , centrum handlowe plaza) chyba w costa adeje.

Zwiedzilem kilka sklepow rolexa na roznych wyspach i ten jest najwiekszy i maja doslownie wszystko (nawet daytona rainbow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że potencjalnie o Hulku na styczeń 2021 to mogę sobie pomarzyć... 

 

P.S. O co chodzi z tymi flipperami? Bo nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gniewko badź twadry, nie dawaj się i "pokaz" Rolexowi - kup sobie zielonego orisa aquisa (odcienie zielonego jeszcze ciekawsze IMHO niz w hulku) i zapisz sie na suba czarnego - kolejka trzy razy mniejsza, powininnnes dostać na ten styczeń 2021  :)  - bedziesz miał dwa zegarki fajne w tej samej cenie i jeszcze "system" oszukasz

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten system kupujesz złotego, dostajesz premię w postaci stalowego , dosyć prosty i racjonalny się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię zieleń w zegarkach i mam nawet Squale 30 ATMOS GMT Alipne Green jednak docelowo na tą okazję celuje właśnie w Rolex'a lub Omegę (to tak na dzień dzisiejszy).

Oris Aquis jest ok, jednak ja nie czuje tam tego WOW po prostu jest fajny i tylko tyle.

 

Kiedyś miałem okazję mierzyć Hulka i odcień zieleni jest najpiękniejszy z znanych mi zegarków. I pomyśleć, że chodził wtedy po 26 000 zł  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Jak przymierzałem kiedyś Rolexy w Kruku, w okolicach 2015 roku, to przy mnie pan kupujący Daytone w platynie odebrał od razu, za punkty z jej zakupu, Suba 116610;-) Wszystko było wtedy na półce...

Jak przymierzałem kiedyś Rolexy w Kruku, w okolicach 2015 roku, to przy mnie pan kupujący Daytone w platynie odebrał od razu, za punkty z jej zakupu, Suba 116610;-) Wszystko było wtedy na półce...

PS. To do Kolegi LMed... tfu, DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. O co chodzi z tymi flipperami? Bo nie ogarniam.

Ja tez nie wiem czy ogarniam, ale chyba chodzi o flipa jak w nieruchomosciach, czy tanio kupic i drogo sprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Flipper, w zegarkowym kontekście, to bardziej ktoś mocno rotujący zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flipper, w zegarkowym kontekście, to bardziej ktoś mocno rotujący zegarkami.

Czyli od tresowanego delfina o imieniu Flipper ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie wiem czy ogarniam, ale chyba chodzi o flipa jak w nieruchomosciach, czy tanio kupic i drogo sprzedac

Powyższa definicja to rozwiniecie dla Fliperra o specjalizacji skalpel: opier....ć jelenia z dwóch stron.

Natomiast Flipper miłośnik po prostu rotuje zegarkami bo chce lub musi. Duża cześć użytkowników na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w myśl powyższej definicji nie jestem "flipperem", dobre i to.... ^_^


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w myśl powyższej definicji nie jestem "flipperem", dobre i to.... ^_^

Na flipery chodziłes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na flipery chodziłes?

Ba, oczywiście!!  (barakowozy, póżniej salony)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, oczywiście!! (barakowozy, póżniej salony)

Tak bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie że nie masz żadnej gwarancji . Zauważ że większość kolekcji użytkowników którzy budują relacje z AD to zegarki mięciutkie na wtórnym . Po zakupie kilku podstawowych modeli jak np DJ , dostali w ofercie coś kolorowego. Okazuje się że mimo lojalności AD nie zaoferował nic na czym można zarobić ;-). Inna sprawa że długofalowi klienci nie są flipperami, więc nie odczuwają że są omamieni szklaneczką gazowanej wody

I właśnie taka filozofia „niedzielnych inwestorów”, którzy chcieliby tylko te zegarki na których mogą od razu dużo „ zarobić” sprawia że AD spławiają klientów bez wiarygodności. Niektórzy z nich, potrafią wystawić zegarek w dniu odbioru, ci nie dostaną już kolejnej szansy. Dlatego zmieniają nicki, próbują kupować na słupa i masowo krytykują na forach politykę AD gdy nie mogą się dopchać do sejfu na zapleczu.

Z punktu widzenia AD już zdrowszy jest kontakt z zawodowym handlarzem bo on kupuje więcej za więcej i zna zasady gry.

I mamy kolejki...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

.

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

I właśnie taka filozofia „niedzielnych inwestorów”, którzy chcieliby tylko te zegarki na których mogą od razu dużo „ zarobić” sprawia że AD spławiają klientów bez wiarygodności. Niektórzy z nich, potrafią wystawić zegarek w dniu odbioru, ci nie dostaną już kolejnej szansy. Dlatego zmieniają nicki, próbują kupować na słupa i masowo krytykują na forach politykę AD gdy nie mogą się dopchać do sejfu na zapleczu.

Z punktu widzenia AD już zdrowszy jest kontakt z zawodowym handlarzem bo on kupuje więcej za więcej i zna zasady gry.

I mamy kolejki...

W punkt;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pomysł na temat o kolejkach jak widać trafiony  :D

W główny wątku się za to uspokoiło  ;)

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pomysł na temat o kolejkach jak widać trafiony :D

W główny wątku się za to uspokoiło ;)

Taki był mój plan!

Aby temat Roleksa był wolny od bez sensownych rozmów o kolejkach.

Chodź wiem, ze w obecnym czasie jedno idzie w parze z drugim! ;)

Ale jak widać trochę pomogło w oczyszczeniu tematu głównego. :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT.Agresywny post szybko zniknął więc moja odpwiedź nie ma już kontekstu.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zła legenda tematów o Rolexie ciągle jest ożywiana :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zignorowałem Rolexa mimo, że zapisałem się w kolejce na 2 modele. Kumpel chciał, więc zapisałem się w DE. W Niemczech Hulk oficjalnie 8200 Euro. Jak się otworzy stronę Rolexa w PL to jest już 8450 Euro, ciekawe, prawda?

Kiedyś, za parę lat rynek się nasyci. Ludzi zamożnych też przybywa ale nie w takim tempie. Nie każdy chce czekać parę lat na zwykły zegarek. Prędzej doczekam się wyprawy na Marsa niż Hulka;) 

Nie mam nic przeciwko Rolexom, jest kilka fajnych modeli, podobają mi się. Nawet jako drugi zegarek zamówiłem Explorera II z myślą, że może ja wezmę ale to tak niezobowiązująco.

Żadnych wpłat nie robiłem, więc mogę zrezygnować swobodnie.

Edytowane przez Undziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT.Agresywny post szybko zniknął więc moja odpwiedź nie ma już kontekstu.

Udało mi się go przeczytać - brak słów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.