Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

Franka. Ja czekałem chyba koło 13 miesięcy. Zamawiałem jakoś w wakacje 2018.

The Ringing of The Division Bell Had Begun

Franka. Ja czekałem chyba koło 13 miesięcy. Zamawiałem jakoś w wakacje 2018.

Dzięki . Czyli na wakacje mieć raczej nie będę .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Guest hubex

Spokojnie, nawet po zawyżonym kursie ;)

Nawet wtedy. W końcu pozbyłem się dwóch zalegaczy na początku roku i nie mam co robić z pieniędzorami ;) Na razie kupiłem przecinarkę do płytek. Trochę zostało. Reszta będzie na roleksa ;) A znawcy rynków światowych i ogólnokrajowego niech sobie piszą...

W Posnanii z tego co pamiętam leży ze 6 do 8 sztuk w gablotach. Mowa cały czas o rozmiarze 36mm.  

Zeby nie smiecic w glownym watku - tutaj nawiazuje do posta Kolegi memento mori (dot. wyrzut Batmanow w PL).

Czy moze w zwiazku z tym macie wiedze o ewentualnym odblokowaniu list zapisow na Batmana? Jak wiemy od dluzszego juz czasu Kruk nie przyjmowal zapisow.

To z dostępnością stalowych DJów  41 jest kłopot. W przypadku 36 mm jest wybór choć akurat konfiguracja o którą pyta kolega nie leży w każdym salonie. Tak to jest jak w wątku śmiecą samozwańczy eksperci od dezinformacji.

Np w galmoku były w zeszłym tygodniu różne kombinacje stalowych DJ41mm w tym niebieskie, rhodium itp. Uśmiechały się do potencjalnych klientów.Może i nawet są nadal.

Poza tym galmok to nie jedyny butik.

Ale w interesie sprzedawców czy kryptohandlowców jest budowanie napięcia czy legend o dostępności czy kolejkach. A zwykły nabywca nie wie że to nie o kolejki chodzi tylko o biznes.
Ileż to razy słyszymy że np na DJ41 niebieski hit trzeba czekać pol roku , rok a potem cyk po 3 tygodniach  po dostawie leży w gablocie i czeka. Tak jest z wieloma gorącymi modeli stajni Rolexa czy Tudora.Taka strategia.

Wracajac do datejust czy to będzie 36 czy 41 to jeden z najbadziej rozpoznawalnych Rolexów. Ale nie jest i nie był inwestycją ani pożądanym modelem na rynku.

Być może w ostatnim okresie było mniej dostaw DJ41 do PL ale tutaj nie ma rynku pewnie nawet na to co przychodzi wiec problemu nie ma dużego .

Edited by Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Dla zaintersowanych , była m.in fajna kombinacja DJ41 niebieski na jubilee i choć bezel był stalowy to muszę przyznać że w blasku butikowych światełek prezentował się bardzo fajnie . 
Nie zmienia to jednak faktu ze król ma jubillee i karbowany .

Dzisiaj ogladalem niebieskie DJ 41/36 (jubilee i karbowane) w Galerii Mokotów...  także leżą sobie. Natomiast tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że taka konfiguracja totalnie nie nadaje się dla mnie. 

ps. gladki na oysterze też nie wytrzymał próby czasu 😜

Edited by zielony.m

...,,,;;;<3;;;,,,...

30 minut temu, zbyniu70 napisał:

A byl niebieski karbowany 41 na oysterze ?

W zeszłym tygodniu widziałem dwa niebieskie karbowany/oyster oraz stalowy/jubilee. Oprócz tego jakieś kombinacje rhodium i inne kolorki. Do kupienia bez kolejki.

Ale sprawdź też w innych butikach jeśli akurat w galmok nie ma kombinacji która Ciebie interesuje.

P.S ja mam tą kombinacje ale jej nie polecam. 

Edited by Lotus

11 godzin temu, zielony.m napisał:

Dzisiaj ogladalem niebieskie DJ 41/36 (jubilee i karbowane) w Galerii Mokotów...  także leżą sobie. Natomiast tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że taka konfiguracja totalnie nie nadaje się dla mnie. 

ps. gladki na oysterze też nie wytrzymał próby czasu 😜

Tyle, że bez złota wybór był tylko w 36 mm. Mnie akurat wersja 41 z białym złotem na oysterze przekonuje. Klasyczna elegancja wg Rolexa. 

Były ze stalowym bezelem w rozmiarze 41mm m.in ładny niebieski na jubilee. Ale to trzeba wejść do środka z zewnątrz może nie widać .

Zresztą bez złota na oyster jest częstym bywalcem gablot.

Edited by Lotus

8 minut temu, desmo napisał:

Tyle, że bez złota wybór był tylko w 36 mm. Mnie akurat wersja 41 z białym złotem na oysterze przekonuje. Klasyczna elegancja wg Rolexa. 

byly 41 dark rhodium ;)

ja doszedlem do wniosku, że jak DJ to nie dla mnie więc zamówiłem coś zupełnie innego jako następcę;)

no 5 cyfrowca 36mm moglbym miec

...,,,;;;<3;;;,,,...

2 godziny temu, Lotus napisał:

Były ze stalowym bezelem w rozmiarze 41mm m.in ładny niebieski na jubilee. Ale to trzeba wejść do środka z zewnątrz może nie widać .

Zresztą bez złota na oyster jest częstym bywalcem gablot.

Nie trawię tej jednostki, ale muszę przyznać, że potrafi wdzięcznie i zgrabnie dorzucić do pieca. 

8 godzin temu, zielony.m napisał:

byly 41 dark rhodium ;)

ja doszedlem do wniosku, że jak DJ to nie dla mnie więc zamówiłem coś zupełnie innego jako następcę;)

no 5 cyfrowca 36mm moglbym miec

. Nie mógłbyś 😉 nie da się nosić tak małych zegarków po nowym Santosie Large. 

Mógłbym ale przekroczyłem w tym miesiącu budżet zakupowy...na najbliższe 3 lata, więc nie stać mnie żeby Ci udowodnić:P

...,,,;;;<3;;;,,,...

Na którym miejscu jestescie Koledzy w kolejce na “Batmana”?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej