Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Chyba żartujesz - naprawdę nie pozwolili? Szczerze, już bym do takiego salonu nie wrócił. Nigdy.

Ten zegarek pewnie jest na handel ( czeka w gablocie aż „się sprzeda”)  więc nikt nie ma prawa go dotykać bo klient płacący premium na wtórnym ma swoje prawa.

@SPS Łudź się, łudź,  uhm, Ty już jesteś na czarnej liście 😂😂

image.png.598348bdee56b1da8e080beded35c922.png

Edited by AKPS

5 godzin temu, piteks napisał(-a):

Dzisiaj w Silesii wreszcie zobaczyłem na żywo polara. Jest piękny. Bardzo miła pani Ania nawet mi go pokazała na swojej ręce, bo dotknąć nie pozwoliła. Oczywiście ochroniarz pilnował na czas oględzin aby nikt nie wszedł do salonu, a ja pewnie nie ukradł tego cacka😁. Generalnie pytać, zaglądać i czekać aż się odblokuje kolejka.

To by się zgadzało...

363794721_677470764248378_420505847640200848_n.jpg.77cc5a2dc4fba061f6023b6c06d308a9.jpg

Tymczasem dzisiaj w Cortina d' Ampezzo, wchodzisz z ulicy bez czekania, bez zapisów płacisz i wychodzisz z Rolexem.

20230728_171647.thumb.jpg.180f0ab4cf6734431cd579815c8d6817.jpg
20230728_171634.thumb.jpg.92c41b6e93848cfa976349606a8135a2.jpg
20230728_171624.thumb.jpg.eca0049fb4cfc7027227e3164a4276fd.jpg
20230728_170354.thumb.jpg.102bfb5bca50446a5f962a89892a936e.jpg
20230728_170347.thumb.jpg.ea2d8c0865798ec1bd1560b1aa316fb1.jpg

Byłem w zeszłym roku. Co prawda akurat zamknęli mi sklep przed nosem, ale mieli jeszcze na wystawie kilka Tudorów od ręki (tych, na które jeszcze wtedy czekało się w PL).

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Kraków GK dziś otrzymałem takie info:

"Dzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie zegarkami marki Rolex w W. KRUK S.A

Uprzejmie informujemy, że w związku z ograniczeniami dystrybucyjnymi modelu zegarka Rolex DAYTONA 126500LN OYSTER WHITE nie mamy możliwości dopisania na listę osób oczekujących.

Zapraszamy do odwiedzin naszych salonów w celu zapoznania się aktualną ofertą.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Zespół W. KRUK"

5 minut temu, tjutnia napisał(-a):

"Dzień dobry,

Uprzejmie informujemy, że w związku z ograniczeniami dystrybucyjnymi modelu zegarka Rolex DAYTONA 126500LN OYSTER WHITE nie mamy możliwości dopisania na listę osób oczekujących.

Zespół W. KRUK"

rozumiem, że zapisywałeś się w marcu?  Jeśli tak to dobre tempo mają... a swoją drogą dobrze, że chociaż informują.

"Dzień dobry,

Zespół W. KRUK"

Ode mnie nie chcieli maila, to znaczy, że zadzwonią, czy nigdy nie dostanę informacji ?

Ode mnie nie chcieli maila, to znaczy, że zadzwonią, czy nigdy nie dostanę informacji ?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

39 minut temu, a_team napisał(-a):

Ode mnie nie chcieli maila, to znaczy, że zadzwonią, czy nigdy nie dostanę informacji ? emoji16.png

Może tak być, że faktycznie się nie odezwą. Natomiast jeśli zapisywałeś się na Daytonę w GK to jak rozmawiałem z nimi to wprost dali do zrozumienia, że bez długiej historii zakupowej/ bycia stałym klientem nie mam co się łudzić na ten zapis, bo jak sami przyznali ostatni zapis na Daytonę mieli chyba w 2017 także te 5 lat to by się zgadzało przynajmniej w Krakowie. Sami zasugerowali, żebym na coś innego się wpisał a tamten zegarek to może kiedyś jak będzie bardziej dostępny.

Edited by pixa_ns

Może tak być, że faktycznie się nie odezwą. Natomiast jeśli zapisywałeś się na Daytonę w GK to jak rozmawiałem z nimi to wprost dali do zrozumienia, że bez długiej historii zakupowej/ bycia stałym klientem nie mam co się łudzić na ten zapis, bo jak sami przyznali ostatni zapis na Daytonę mieli chyba w 2017 także te 5 lat to by się zgadzało przynajmniej w Krakowie. Sami zasugerowali, żebym na coś innego się wpisał a tamten zegarek to może kiedyś jak będzie bardziej dostępny.

Ja w Silesii. Wiedziałem, że szanse są małe, ale jak to stwierdziłem „to może być jedyna szansa, żeby kupić daytone u AD”

Po dość długim pobycie w zegarkowym "niebycie" pomyślałem, że coś dodam/zmienię w swojej kolekcji. Explorer I 39 kiedyś mi się całkiem podobał więc wczoraj zaszedłem do salonu, myśląc, że temat da się dość łatwo ogarnąć, w końcu Explorer I to nie Sub i z tego co pamiętałem byli tacy, co zamawiali i odbierali w ciągu paru miesięcy. A, że to było pewnie z dobry rok temu, to pomyślałem, że powinno być tylko lepiej.

No to się zdziwiłem. 

Wersji 39 już nie ma, jest 40 o czym pewnie wszyscy tutaj wiedzą. Ale bardzo miła Pani z salonu nawet nie chciała zamówienia przyjąć. Powiedziała, że na Explorera teraz też jest lista oczekujących i ta lista jest zamknięta.

Zapytałem więc o czarnego OP, mniej mi się podoba na zdjęciach ale to nic nie znaczy, na żywo może być zupełnie inne wrażenie.  A kuku. Lista zamknięta i tyle. 

Tyle ze zmian w kolekcji...

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

2 minuty temu, fanfar19 napisał(-a):

Po dość długim pobycie w zegarkowym "niebycie" pomyślałem, że coś dodam/zmienię w swojej kolekcji. Explorer I 39 kiedyś mi się całkiem podobał więc wczoraj zaszedłem do salonu, myśląc, że temat da się dość łatwo ogarnąć, w końcu Explorer I to nie Sub i z tego co pamiętałem byli tacy, co zamawiali i odbierali w ciągu paru miesięcy. A, że to było pewnie z dobry rok temu, to pomyślałem, że powinno być tylko lepiej.

No to się zdziwiłem. 

Wersji 39 już nie ma, jest 40 o czym pewnie wszyscy tutaj wiedzą. Ale bardzo miła Pani z salonu nawet nie chciała zamówienia przyjąć. Powiedziała, że na Explorera teraz też jest lista oczekujących i ta lista jest zamknięta.

Zapytałem więc o czarnego OP, mniej mi się podoba na zdjęciach ale to nic nie znaczy, na żywo może być zupełnie inne wrażenie.  A kuku. Lista zamknięta i tyle. 

Oba te zegarki wyrwiesz praktycznie w cenie z metki z rynku wtórnego. Napisz w dziale poszukuję plus w wątku Rolexa. Oferty posypią się jak z rękawa. 

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Explorer'y zamawiane i kupowane na handel? Co to się porobiło...

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

20 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

No to się zdziwiłem. 

Hej, 

Jakbyś chciał to jestem na liście w Katowicach na 226570 Explorer II Polara - od maja 2021.

Póki co nie miałem maila że mnie wywalili z listy.

Ja już mam w kolekcji ten model Rolexa z czarną tarczą, to mogę Ci oddać moje miejsce w kolejce na ten zegar. :) 

3 minuty temu, SPS napisał(-a):

Hej, 

Jakbyś chciał to jestem na liście w Katowicach na 226570 Explorer II Polara - od maja 2021.

Ja już mam w kolekcji ten model Rolexa z czarną tarczą, to mogę Ci oddać moje miejsce w kolejce na ten zegar. :) 

Dzięki, ja o "jedynce" myślałem.

6 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

Dzięki, ja o "jedynce" myślałem.

ok jasne :) 

Jak kolega Mariusz napisał, facebook grupa Rolexa, jak napiszesz posta że szukasz to kilka ofert powinieneś dostać od ręki dzisiaj. Ewentualnie zobacz sobie Chroneo. :) 

Na naszym bazarku widziałem też "jedynkę" ktoś wystawiał :) 

10 minut temu, SPS napisał(-a):

Hej, 

„jestem na liście” bo „póki co nie miałem maila”

Oni Cię już z egzorcyzmem włącznie wywalili 😂 i uznali ze Twoje demony sarkazmu i czepialstwa o detale, takie jak np czas oczekiwania,  dadzą Ci znać

IMG_7677.gif

28 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

Explorer'y zamawiane i kupowane na handel? Co to się porobiło...

Czasami nie są odbierane. Takie okazje też się trafiają. 

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

9 minut temu, AKPS napisał(-a):

„jestem na liście” bo „póki co nie miałem maila”

Oni Cię już z egzorcyzmem włącznie wywalili 😂 i uznali ze Twoje demony sarkazmu i czepialstwa o detale, takie jak np czas oczekiwania,  dadzą Ci znać

IMG_7677.gif

Albo uznali, że nieźle się bawią przy jego postach i dlatego nie zniknął z listy 😉

2 godziny temu, SPS napisał(-a):

ok jasne :) 

Jak kolega Mariusz napisał, facebook grupa Rolexa, jak napiszesz posta że szukasz to kilka ofert powinieneś dostać od ręki dzisiaj. Ewentualnie zobacz sobie Chroneo. :) 

Na naszym bazarku widziałem też "jedynkę" ktoś wystawiał :) 

I tym razem ja też polecę raczej grupy na FB bo tam odrealnione ceny szybko są weryfikowane i komentowane a niektóre ogłoszenia na Ch24 czy Allegro/Olx są chyba z dawnych czasów.

Ex 40 pojawia się w cenie zbliżonej do retail.

Dzisiaj w Silesii w Katowicach sytuacja stabilna, czyli w stali nie można, jedynie na złoto albo two tone. Na pocieszenie są nowe katalogi a i nowy butik dobrze się prezentuje. Jakoś wcześniej nie miałem koedy pojechać zobaczyć

9eea035cbeee703ed32ec33d8766708a.jpg
c4af786fe4ef431abc83f8d08548cec3.jpg