Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

10 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Mają złą prasę na FB. 

Masz na myśli tego ostatniego Milgaussa, którego kupiła osoba niedoświadczona i na forum wyszło, że zegarek wbrew zapewnieniom sklepu był polerowany, szkło jest nieoryginalne, krzywo osadzone (grawer korony nie na godz. 6 tylko 8 🤣) a wskazówka godzinowa szoruje po tarczy?  

Pewnie tak jak większość tego typu miejsc mają dla klientów info "każdy zegarek został dokładnie obejrzany pod kątem stanu i pracy mechanizmu gwarantując najwyższą jakość produktów". Zapomnienili tylko dopisać, że obejrzany przez Stevie Wondera. 🤪

Edited by memento mori

1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Masz na myśli tego ostatniego Milgaussa, którego kupiła osoba niedoświadczona i na forum wyszło, że zegarek wbrew zapewnieniom był polerowany, szkło jest nieoryginalne, krzywo osadzone (koronka nie na godz. 6 tylko 8 🤣) a wskazówka godzinowa szoruje po tarczy? 

Tak, o tego Milgaussa. Przy okazji parę innych osób przyznało, że miało różne perypetie z tym sprzedawcą, jak dobrze pamiętam, także @zielony.m.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Jak to się skończyło? Zwrócił tego Milgaussa? Nie śledziłem dalej tego watku, ponieważ tamto forum wymaga jednak masochistycznych skłonności, żeby na bieżąco brnąć przez wpisy jakie tam się pojawiają.

Edited by memento mori

Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

Jak to się skończyło? Zwrócił tego Milgaussa? Nie śledziłem dalej tego watku, ponieważ tamto forum wymaga jednak masochistycznych skłonności, żeby na bieżąco brnąć przez wpisy jakie tam się pojawiają.

Jak większość Polskich grup na FB ;) 

Jak zobaczyłem zdjęcie z tą koroną na 8ej to myślałem, że ktoś sobie jaja robi...

Pozdrawiam,

Janek

Też widziałem tego posta na FB, z koroną na 8. 

Ale trzeba przyznać że dużo osób chciało pomóc w komentarzach  to też się liczy.

Mnie też odradzali tego sprzedawcę nawet koledzy tutaj z forum. 🙏

do teraz  chyba niczego  ta osoba nie wrzuciła żadnego info czy zwrot był czy co  , jak ta sprawa się toczy?

oni to postowali od siebie ze strony na fb? czy w jakiejś grupie? jak coś info może być na pw :)

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

31 minut temu, Jan napisał(-a):

oni to postowali od siebie ze strony na fb? czy w jakiejś grupie? jak coś info może być na pw :)

Jakiś chłopaczek wrzucił "ciekawostkę" na grupę na fb: "- hej, wiedzieliście że szkiełka w Rolexie mają taki hologram korony" - i dodał zdjęcie Milgaussa.

Tylko że na tym zdjęciu korona była na godz. 8 zamiast 6, więc od razu mu inni powiedzieli, że zegarek musiał być składany, no i zaczęło się szukanie innych wad, i wyszły jakieś dodatkowe "smaczki. Chłopak powiedział że kupił rolka w Royal watch ale nic mu nie powiedzieli na temat wad.

Ale nie pamiętam która to była grupa teraz.

Edited by meinard

@Jan

Tak to wyglądało - post jak post...

No i wiesz "zaczęło się", jak już kolega wyżej wspomniał, a skąd zegarek..., gdzie kupowany..., od jakiego sprzedawcy, itd. i poszło. że musiałbyć grzebany że szkło aftermarket nie ori.... Przy okazji właśnie wyszło że tego sprzedawcę to już kilka osób polecało "unikać"...

Część osób, w tym ja, zaraz mu też wrzuciło zdjęcie gdzie ta korona powinna być na szkle, że to nie tak łatwo zobaczyć ...

W każdym razie, miał iść to wyjaśniać ale póki co cisza..

milgaus.thumb.png.e1fb968475efdaa942af6da3a6f97707.png

23 minuty temu, SPS napisał(-a):

@Jan

Tak to wyglądało - post jak post...

No i wiesz "zaczęło się", jak już kolega wyżej wspomniał, a skąd zegarek..., gdzie kupowany..., od jakiego sprzedawcy, itd. i poszło. że musiałbyć grzebany że szkło aftermarket nie ori.... Przy okazji właśnie wyszło że tego sprzedawcę to już kilka osób polecało "unikać"...

Część osób, w tym ja, zaraz mu też wrzuciło zdjęcie gdzie ta korona powinna być na szkle, że to nie tak łatwo zobaczyć ...

W każdym razie, miał iść to wyjaśniać ale póki co cisza..

milgaus.thumb.png.e1fb968475efdaa942af6da3a6f97707.png

Ej no latwiej dzieki temu podziwiac ta korone, bo na godz. 6 jest malo widoczna!;)

W dniu 4.12.2023 o 01:31, memento mori napisał(-a):

Jeśli chodzi o zegarek, który leży na półce to może i tak. W sytuacji gdy zapisujesz się i czekasz rok czy dwa to mnie akurat dziwi, że ktoś później nie odbierze, "zaskoczony", że zapłaci 3k więcej niż przy kursie NBP. Oczywiście są przypadki na forum takie jak kolega @Nomateus które rzeczywiście wpadają w jakimś mieście na świecie do AD, kupują i zamawiają kolejny, ponieważ sobie zrobią ewentualnie wycieczkę po odbiór. Tylko, że takich na forum jest kilka na krzyż, a kilkadziesiąt tak by zrobiło, ale tylko palcami na klawiaturze. W 2016-2017 r. Sub na metce miał 36k, po rabacie i punktach wychodził realnie za 30k. Nienoszone nówki były po 27k. Każdy mógł się zapisać i odebrać po 5-9 miesiącach. Jakoś nie kojarzę, żeby ludzie dla oszczędności 3k rzucali się na chrono, zamiast zamówić w Kruku. Mam też wrażenie, że wtedy było więcej Subów na forum niż dziś. Ciekawe dlaczego? 🙂

Racja, też mnie dziwi ława oburzonych, którzy zapisali się rok temu a teraz wielkie zdziwko. Mnie chodziło bardziej o samo stwierdzenie że 3k komuś nie robi różnicy. Jak znasz kogoś takiego i będzie zegarek albo coś innego kiedyś sprzedawał to spytaj czy sprzeda 3k taniej i wtedy zobaczysz jak mu nie robi ;). 

Pamiętasz czy w 2016 różnica między kursem Kruka a NBP wynosiła pisiont groszy i była dodatkowo rożna w zależności od modelu? Faktycznie na stalowym Subie było 3k różnicy za granico wtedy? Wydawało mi się że wtedy różnica była mniejsza 3-4% wynikająca głównie z VAT np. w DE.

1dFQTya.png

Też widziałem tego posta na FB, z koroną na 8. 

Ale trzeba przyznać że dużo osób chciało pomóc w komentarzach  to też się liczy.

Mnie też odradzali tego sprzedawcę nawet koledzy tutaj z forum.

do teraz  chyba niczego  ta osoba nie wrzuciła żadnego info czy zwrot był czy co  , jak ta sprawa się toczy?

Jedzie reklamować

8677c1b156de689eefc94377171aea95.jpg

W dniu 3.12.2023 o 23:16, memento mori napisał(-a):

Nie wierzę, że aż tak źle żyjesz z kierowniczką. Przy dobrych układach dzwonią przed zmianą kursu w górę. 😄 

Pieniadz jest pieniadz😃

11 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Tu nie ma co reklamować, powinni oddać kasę, dodać jakiś gratis, przeprosić i dziękować że nie poszedł na policję.
Zagrywka rodem z autokomisu.

Bo to trochę jest taka firma a’la „autokomis”. Do tego strasznych patusów promują na instagramie 😕

17 minut temu, moss napisał(-a):

Bo to trochę jest taka firma a’la „autokomis”. Do tego strasznych patusów promują na instagramie 😕

Mateusz Borek zawsze mi wyglądał na podejrzanego typa..

Instagram.com/jfszymaniak

Na jakie damskie rolki można się zapisać teraz w kruku? Interesuje mnie OP albo DJ ( też bikolor)

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

11 godzin temu, moss napisał(-a):

Ja muszę przyznać, że mam akurat pozytywne doświadczenia z Royal - zgarnąłem od nich Rootbeer'a w bardzo fajnej cenie, legitnego bez żadnych problemów. Sam kontakt i obsługa też była pozytywna. Klimat salonu moim zdaniem dużo fajniejszy niż krukowy a i oferta rolexów (w tym nowych) zdecydowanie wyższa;) Zresztą wychodzi na to, że większość celebrytów tam sikoey kupuje;) Z tym Milgaussem wtopa mega i nic tu nie obroni sklepu - spieprzyli serwis zegarka, albo nie zweryfikowali dobrze tego co sprzedali. Tak czy inaczej - wtopa, ale mam nadzieję, że Royal weźmie to na klatę. Czytałem, że dziś chłopak opisze wynik rozmowy to będzie wiadomo co i jak. 

A co do promowania się i "ambasadorów" to marketingowo te "patusy" robią robotę. Niestety, ale tak wygląda dzisiejszy showbiznes i może się nam to nie podobać, może do nas nie gadać, ale to nie my robimy Royalowi obroty pozwalające na jeżdżenie Urusem:) Te patusy mają po dzisiątki/setki tysięcy subów, zasięgi, fanów, kontakty - z biznesowej strony to Royal działa świetnie.

10 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Mateusz Borek zawsze mi wyglądał na podejrzanego typa..

Oj tak:) Zdecydowanie mój świat był piękniejszy, gdy tylko znałem jego głos! A po ostatniej aferze z KS to już w ogóle chłop po mule na dnie szoruje. 

9 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

Na jakie damskie rolki można się zapisać teraz w kruku? Interesuje mnie OP albo DJ ( też bikolor)

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka

Praktycznie większość z tego co się dowiadywałem ( Kraķów) przed tygodniem exp, OP, DJ 31, 36 a w bicolorze to tym bardziej, nawet jakieś z linii professional.

w krk podobno czarny EXP II to kwestia tygodnia dwóch (@SPS zaczyna się pewnie krztusić ze śmiechu), a DJ w popularnej konfiguracji 2-3 lata :) zapisy na YM, EXP, EXPII, bicolory i wersje z pełnego złota przyjmą.

Edited by Jan

5 minut temu, Jan napisał(-a):

w krk podobno czarny EXP II to kwestia tygodnia dwóch (@SPS zaczyna się pewnie krztusić ze śmiechu), a DJ w popularnej konfiguracji 2-3 lata :) zapisy na YM, EXP, EXPII, bicolory i wersje z pełnego złota przyjmą.

@SPS zakrztusił się kawą;  dopóki dochodzi do siebie, ja jako osoba bezpośrednio obserwująca jego zmagania z Krukiem pozwolę sobie na reakcję - „dwa tygodnie, ja, uhm” 😉

Edited by AKPS

@AKPSprzepraszam za timing nie mogłem wiedzieć 😉, na usprawiedliwienie dodam że i tak lepiej kawą niż whisky 🙂 

kochani jesteście 😍

..

zło jednak potrafi przy...ać z niesamowitą precyzją.... 🤣

58 minut temu, Jan napisał(-a):

@AKPSprzepraszam za timing nie mogłem wiedzieć 😉, na usprawiedliwienie dodam że i tak lepiej kawą niż whisky 🙂 

😂 zdecydowanie nie mogłeś; szczęściem ta rewelacja napłynęła przed 17:00, to na whisky za wcześnie; a nawet jeśli by tak było to spokojnie - zakrztuszenie się whisky to marnowanie whisky, też jakoś by dał radę to przełknąć 😂😉

W dniu 5.12.2023 o 08:57, memento mori napisał(-a):

Milgaussa zwrócono a w rozliczeniu koleś wziął DJ.

Po czy na forum się okazało, że to stary DD 😀

Także tak można inwestować swoje pieniądze 😂😂