Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

W Wawie od miesiąca można się zapisywać na prawie wszystko

A czy jest jakaś różnica między salonami Plac Konstytucji/Plac Trzech Krzyży?

Dodam, że nie mam żadnej historii zakupowej w Kruku

Nie ma różnicy. Albo zapiszą, albo nie. 

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Zdecydowanie szybciej taką informację uzyskasz po prostu jak się przejdziesz do obu salonów, niż tutaj. I nie wynika to z braku chęci pomocy z naszej strony, tylko ze sposobu postępowania AD :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

21 minut temu, Photoman napisał(-a):

Każdy salon jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz. 😁

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

W krakowie przynajmniej wszystko jest jasne, zapisy zamknięte i juz xD

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

42 minuty temu, Jan napisał(-a):

Zamknięte dla każdego i na wszystko? 

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

37 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Zamknięte dla każdego i na wszystko? 

No dla każdego to na pewno nie😉

Dla wszystkich szaraków ;) ostatnie wiadomosci jakie usłyszałem to że zapis na TT rozne, YM i czarnego exp II przyjma

1 godzinę temu, Jan napisał(-a):

Dla wszystkich szaraków ;) ostatnie wiadomosci jakie usłyszałem to że zapis na TT rozne, YM i czarnego exp II przyjma

Jeśli mówisz o Krk to w grudniu podobne informacje otrzymałem.

Problemem tego wątku jest to, że to co się wydarzyło w jednym salonie ekstrapolowane jest na całość sieci. Z doświadczenia mojego i kolegi wiem, że:

1.  W tym samym czasie salony na Pl. Konstytucji i Trzech Krzyży przyjmowały zapisy na inne modele (w jednym ja zapisałem się na Suba Date, w drugim kolega na No-Date...a na Date nie mógł)

2. W tym samym salonie niektórzy sprzedawcy zapiszą klienta, a niektórzy nie (To jest moje osobiste doświadczenie. Podczas odbioru Dj41, na którego zapisałem się ze dwa lata wcześniej o czym w sumie zapomniałem, gdy powiedziałem że teraz potrzebuje modelu sportowego to obsługujący mnie sprzedawca powiedział, że się nie da. Chwilę później, gdy płaciłem, do przyjmującej płatność pani zwróciłem się z tą samą prośbą. Efekt - po niecałych dwóch miesiącach dostałem Suba Date).

3. W tym samym czasie, w Poznaniu byłem w stanie wpisać się na całkiem inny model niż w Warszawie...ale akurat na Suba w Poznaniu nie mogłem (podczas, gdy w Warszawie to było możliwe)

Przykłady można mnożyć i mnożyć... Co do zasady...trzeba fizycznie bywać w różnych salonach i rozmawiać ze sprzedawcami. Wtedy się udaje.

Eeeeee…
Problemem tego wątku jest to, że to co się wydarzyło w jednym salonie ekstrapolowane jest na całość sieci. Z doświadczenia mojego i kolegi wiem, że:
1.  W tym samym czasie salony na Pl. Konstytucji i Trzech Krzyży przyjmowały zapisy na inne modele (w jednym ja zapisałem się na Suba Date, w drugim kolega na No-Date...a na Date nie mógł)
2. W tym samym salonie niektórzy sprzedawcy zapiszą klienta, a niektórzy nie (To jest moje osobiste doświadczenie. Podczas odbioru Dj41, na którego zapisałem się ze dwa lata wcześniej o czym w sumie zapomniałem, gdy powiedziałem że teraz potrzebuje modelu sportowego to obsługujący mnie sprzedawca powiedział, że się nie da. Chwilę później, gdy płaciłem, do przyjmującej płatność pani zwróciłem się z tą samą prośbą. Efekt - po niecałych dwóch miesiącach dostałem Suba Date).
3. W tym samym czasie, w Poznaniu byłem w stanie wpisać się na całkiem inny model niż w Warszawie...ale akurat na Suba w Poznaniu nie mogłem (podczas, gdy w Warszawie to było możliwe)

Przykłady można mnożyć i mnożyć... Co do zasady...trzeba fizycznie bywać w różnych salonach i rozmawiać ze sprzedawcami. Wtedy się udaje.

O to, to…true.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

W Warszawie dzisiaj gabloty pełne zegarków (byłem we wszystkich salonach poza Placem Konstytucji), ale akurat tego na który czekam nie było.
Kurs 4.6 :)

19 minutes ago, Funakoshi said:

W Warszawie dzisiaj gabloty pełne zegarków (byłem we wszystkich salonach poza Placem Konstytucji), ale akurat tego na który czekam nie było.
Kurs 4.6 :)

A tym czasem EUR szoruje po dnie 4.3 xD

14 godzin temu, Jan napisał(-a):

…ja to mam wrażenie, że Kruk z Krakowa to nic nie sprzedaje klientom detalicznym tylko wszystko hurtem wozi do Royal….

11 minut temu, moss napisał(-a):

…ja to mam wrażenie, że Kruk z Krakowa to nic nie sprzedaje klientom detalicznym tylko wszystko hurtem wozi do Royal….

😅

biznes się kręci

19 godzin temu, Jan napisał(-a):

W Krakowie przynajmniej wszystko jest jasne, zapisy zamknięte i juz xD

Dlatego po pół roku chodzenia tam, zapisałem się na polara w Katowicach😁

IWC

Zawsze w tych dyskusjach dochodzimy do tych samych wniosków czyli 0 przejrzystości, co salon to obyczaj, zapisanie sie to tylko 40% sukcesu (kolejne 30 to utrzymanie na liście, potem 20% ze model nie bedzie dyskontynuowany w czasie czekania, 10% zostawiam na odbiór 😂) a najlepiej to próbować w roznych salonach i najlepiej nie w polsce.

Kurs 4.6
Kurs jest 4.7, info z dziś od znajomego który jedzie po odbior

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Kurs jest 4.7, info z dziś od znajomego który jedzie po odbior

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Pytanie czy kurs stały czy nie zależy od modelu ?

3 godziny temu, Jan napisał(-a):

Zawsze w tych dyskusjach dochodzimy do tych samych wniosków czyli 0 przejrzystości, co salon to obyczaj, zapisanie sie to tylko 40% sukcesu (kolejne 30 to utrzymanie na liście, potem 20% ze model nie bedzie dyskontynuowany w czasie czekania, 10% zostawiam na odbiór 😂) a najlepiej to próbować w roznych salonach i najlepiej nie w polsce.

No nie wiem…

Nie ma aż takiej tragedii. Rolex to gra dla cierpliwych co potrafią kamień ugotować.

Teraz jak koniunktura się zesrała coraz częściej będziemy mogli się wpisać na coś, co wcześniej nie było możliwe.

TT i Full Goldy już leżą bez rezerwacji.

Najlepsza strategia wg mnie to:

1. Zapis

2. Zapomnienie

3. Niespodzianka przy telefonie

Ja na chwilę obecną nie czekałem dłużej niż 2 lata:)

2 godziny temu, a_team napisał(-a):

Pytanie czy kurs stały czy nie zależy od modelu ? emoji848.png

Na jesieni zależał. Na jedne był 4.9 na inne 4.8.

Gdyby kto szukał EXP40 nówkę nieśmiganą, to mogę przekierować do znajomego, który ma do oddania po cenie krukowej.