Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Greguar

Stowa vs Stowa - prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Gapa ze mnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Chyba jutro założę swoją na łapę. ;-) 

Dzięki, mi także bardzo się podoba :)

Gratulacje. 36mm leży jak należy.

Dzięki, tak - miło się patrzy i sprawdza aktualny czas.

A pasek nie za długi?

Nie jest tak źle, aczkolwiek o jedno oczko mógłby być krótszy, być może to był mój błąd w pomiarze dł. nadgarstka :) natomiast pasek rzecz wymienna, zamierzam dokupić nowy dodatkowy może w innym kolorze.

Edytowane przez Greguar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tofiks_th
      Cześć,
      kolejna próba redukcji zawartości pudełka. Tym razem na sprzedaż lecą dwa zegareczki:
      1) fajny flieger type B full lume od Escapement Time. Koperta stalowa o średnicy 40mm (mierzone bez koronki), zakręcana koronka, szafirowe szkiełko. Mechanizm automatyczny pt5000, odpowiednik szwajcarskiej ety 2824, taktowany 28000 bph, na prawidłowym chodzie. Z tym werkiem wiąże się pewien drobny mankament, mianowicie posiada luz na łożysku wahnika (wg mojej niefachowej oceny) i przy gwałtowniejszych ruchach nadgarstka trochę grzechocze. Gościu od którego kupiłem, nie raczył był wspomnieć. Poza tym chodzi normalnie. Z tego tytułu cena adekwatnie obniżona. Piękna luminescencyjna tarcza (full lume). Zegarek bardzo uszanowany, kilka razy na nadgarstku, bez zauważalnych śladów użytkowania, subiektywnie 9/10. W zestawie oryginalne pudełko. Bez zamian i zwrotów. Cena ostateczna, 399 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu. Wysyłka po wpłacie lub możliwość zakupu poprzez znaną platformę.
       
      2) ciekawy księżycowy chronograf od Pagani Design. Stalowa powlekana koperta o średnicy 40mm (mierzone bez koronki, zakręcana koronka, szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną. Napęd mechaquartz seiko vk63, chronograf zeruje idealnie. Zegarek w zasadzie nowy, noszony kilka godzin w domu, bez śladów użytkowania. Subiektywnie 9,5/10.  Bez zamian i zwrotów. W zestawie oryginalne pudełko. Cena ostateczna, 320 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu.
       
      w razie pytań zapraszam
      Tomek












    • Przez Jaspel
      Cześć, dziś na sprzedaż mam 6 miesięczny Fortis F41 z mojej kolekcji. Zegarek w bardzo dobrym stanie, jedynym mankamentem są rysy przy śrubach z boku koperty od zmiany paska. Gwarancja od 16.01.23
      Stan 8/10 - odejmuję za te ryski od pasków
      W zestawie:
      Zegarek
      Pudło
      Karta gwarancyjna z instrukcją
      Oryginalny gumowy pasek
      Oryginalny skórzany pasek
      Wodoszczelność 200 metrów
      Mechanizm Automatyczny, UW-30, Swiss Made, rezerwa chodu: 38 h, liczba kamieni: 26
      Szerokość koperty 41.00 mm
      Grubość koperty 12.60 mm
      Szerokość Paska 21.00 mm
      Cena 6500 zł
      Zapraszam do zakupu, najchętniej odbiór osobisty w okolicy Bielsko Biała, bądź wysyłka.













    • Przez Simon106
      Dzień Dobry wszystkim forumowiczom,
      Z chęcią nabyłbym zegarek z lat 90: Fortis Flieger Cockpit.
      Interesują mnie wszystkie warianty tego zegarka (ale najważniejsze, żeby były to egzemplarze z WR 100 nie te z WR 50 (i przezroczystym deklem).
      Zależy mi też na tym, żeby zegarek nie był mocno zmęczony żywotem;-)
      Przykładowe foto w załączeniu.
      Zapraszam do kontaktu.
      Pozdrawiam
       

       
    • Przez mieczyslaw83
      Sprzedam zegarek kupiony we wrześniu 2012 roku bezpośrednio na stronie internetowej producenta. Noszony na zmianę z kilkoma innymi zegarkami, w bardzo dobrej kondycji, w forumowej skali 8/10.
      W zestawie wszystko co daje producent + paski ze zdjęć.
       
      Stowa Flieger no logo with date
      40mm, no. 1832

      Paski w zestawie to:
      - Hirsch Liberty
      - oryginalny pasek Stowa Pilot strap Old Style brown
      - Hirsch Duke (alligator embossed)
      - nato Haveston THE ROUNDEL '43 A2 STRAP

      Cena: 3499 3299 3099
      Odbiór osobisty w Warszawie.
       

       

       

       

       

       

       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.