Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Ignorowanie tematów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Czy jest na forum opcja pozwalająca na ignorowanie wybranych tematów? Coś, co działałoby na zbliżonej zasadzie jak ignorowanie użytkowników. Dwa wątki zaczynają mnie już irytować podobnie jak firma której dotyczą i chciałbym to jakoś ukryć, żeby mnie nie drażniło. Jeżeli takiej opcji nie ma, to może warto byłoby rozważyć jej implementację? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki Rosyjskie i Radzieckie ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zegarki Rosyjskie i Radzieckie ?

Zegarki rosyjskie są w porządku. Pamiętam, że kiedyś był tam zablokowany dostęp za pomocą hasła, ale mnie nie o to chodziło tylko o możliwość ukrycia wątku na wyświetlanej liście tematów. Skoro pytasz, to chciałbym schować dwa tematy o Roleksie, żeby nie korciło mnie, żeby tam wchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Raczej się nie da.

Chyba, że TechAdmin zna jakieś czary, żeby na przykład ograniczyć Tobie dostęp do jakiegoś działu forum?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....... Skoro pytasz, to chciałbym schować dwa tematy o Roleksie, żeby nie korciło mnie, żeby tam wchodzić.

:lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

:lol:  :lol:  :lol:

 

Nie ma się co śmiać. :) Przez różne przepychanki słowne zebrałem już 7 punktów ostrzeżeń i to nie jest okay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma się co śmiać. :) Przez różne przepychanki słowne zebrałem już 7 punktów ostrzeżeń i to nie jest okay.

Też ma 7, strach oddychać :(

Może Szanowna Moderacja zrobi jakiś "kurs albo egzamin" i zbijemy sobie punkty, hi, hi :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki rosyjskie są w porządku. Pamiętam, że kiedyś był tam zablokowany dostęp za pomocą hasła, ale mnie nie o to chodziło tylko o możliwość ukrycia wątku na wyświetlanej liście tematów. Skoro pytasz, to chciałbym schować dwa tematy o Roleksie, żeby nie korciło mnie, żeby tam wchodzić.

Pytanie było z gatunku retorycznych. :huh:

Domyślałem się co masz na myśli, bo ja też staram się unikać toksycznych miejsc :ph34r:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było wprowadzić taką funkcjonalność jak ukrywanie tematów. Jak był wątek o homarach to tez o tym pisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma się co śmiać. :) Przez różne przepychanki słowne zebrałem już 7 punktów ostrzeżeń i to nie jest okay.

 

I tak szwankujący silnik forum jeden punkt Ci ujął. Nie liczyłbym na to, że można zeń takie rzeczy wydusić, zwłaszcza za darmo.

Żałuję natomiast, że kiepsko działa u mnie opcja "ignoruj całe forum" :( Też tak macie?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierzadko. Co zrobisz, siła przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej usunąć temat Rolexa z forum, i tak 99% treści tam zawartych ze względu na "merytorykę" może być publikowana w temacie "Jaki zegarek masz dziś na ręku" i "Bransolety".

Merytorycznie ten temat od lat odstaje od reszty forum, zaniża poziom i co gorsza generuje konflikty.

 

 

Oczywiście zdaje sobie sprawę że" lobbing" ma najmocniejszy, ale tak wygląda rzeczywistość.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

I tak szwankujący silnik forum jeden punkt Ci ujął.

Nie wiem kiedy dostałem jeden punkt więcej? Pamiętam, że wlepiłeś mi 5 punktów, a moderator Kwiatek dorzucił ostatnio kolejne 2 punkty. Może jakaś promocja była? :) Jakby tego nie liczyć i tak już jestem na forumowym wykończeniu, dlatego wolałbym niektórych tematów w ogóle nie widzieć. Opcja ukrywania / ignorowania byłaby okay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz. Masz wgląd we własne punkty ostrzeżeń. Zobaczysz ile, kiedy i od kogo. I stwierdzisz, że dodawanie prowadzi do innego wyniku :) O reszcie napisałem też. Za darmo nie ma już nic.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz. Masz wgląd we własne punkty ostrzeżeń. Zobaczysz ile, kiedy i od kogo. I stwierdzisz, że dodawanie prowadzi do innego wyniku :)

Faktycznie, mam 8 punktów. Licho.

 

A skoro tematu o Roleksie nie da się ukryć to...

 

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Zamiast ignorować tematy, lepiej zignorować forum, na którym zamiast kasować trolle forumowe blokuje się wątki, w których spamują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zamiast ignorować tematy, lepiej zignorować forum, na którym zamiast kasować trolle forumowe blokuje się wątki, w których spamują.

A jeszcze lepiej stosować równą miarę wobec wszystkich wątków oraz Klubowiczów, bo robienie bałaganu przez fanów Roleksa w temacie miłośników zegarków Patek Philippe jakoś nie przeszkadzało tym pierwszym. Ignorowanie forum to słaby pomysł jeżeli zegarki są pasją. Tutaj przynajmniej można porozmawiać z ludźmi, którzy podzielają pasję zegarkową o co w realnym świecie nie jest tak łatwo. Szkoda tylko, że niektórzy czasem podzielają tę pasję w dość osobliwy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Niestety rozmowa ostatnio jest ciężka przez bezsensowne zaśmiecanie wątków przez osoby pokroju Lotusa, które jedyne co ostatnio robią to zaogniają wątki w niezbyt merytoryczny sposób.

Ale za równą miarą jestem jak najbardziej, z tym że właśnie z odpowiedzialnością indywidualną, a nie grupową jako podstawową do przyłożenia tej miary.

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie temat Rolexa znów zamknięty.

I to chyba ja jestem tym trollem bo reaguje na głupoty jakie wypisują niektórzy użytkownicy, najpierw dokonują bzdurnych pomiarów, odczytują je jak analfabeci ( poza  reakcjami kilku kolegów reszta to popierała!!) 

 

Teraz miał być pomiar chodu  Rolexa znów "tylko pomyłka" i wstawiono Omegi ( by po mojej reakcji zmienić nagłówek z "Omega" na "Batman" pozostawiając ten sam pomiar.....)

Reakcja użytkowników, ja robię zle , użytkownik "znów się tylko pomylił".....

 

No jak taki ma być poziom tego tematu to chyba lepiej by go nie było.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Zamiast ignorować tematy, lepiej zignorować forum, na którym zamiast kasować trolle forumowe blokuje się wątki, w których spamują.

Dokładnie, znowu warek jest zablokowany bo pare osób ni może przeboleć istnienia marki Rolex, wiec zamiast dać im odpocząć to blokuje się wątek dla wszystkich. Nie pierwszy raz moderacja nie rozumie swojej roli. A co do troli to przypomniał mi się popularny post kolego Xpovoc, sprzed paru miesięcy. Mam wrażenie, ze bardzo celny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Niestety rozmowa ostatnio jest ciężka przez bezsensowne zaśmiecanie wątków przez osoby pokroju Lotusa, które jedyne co ostatnio robią to zaogniają wątki w niezbyt merytoryczny sposób.

Ja w temacie fanów firmy Rolex przeczytałem, że miłośnicy Patka oraz Audemars Piguet (i tu cytat) "noszą kij w d*pie". Czyli pisząc po ludzku są antypatyczni i traktują wszystkich z wyższością. Miło...  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, znowu warek jest zablokowany bo pare osób ni może przeboleć istnienia marki Rolex, wiec zamiast dać im odpocząć to blokuje się wątek dla wszystkich. Nie pierwszy raz moderacja nie rozumie swojej roli. A co do troli to przypomniał mi się popularny post kolego Xpovoc, sprzed paru miesięcy. Mam wrażenie, ze bardzo celny.

Poniżej masz odpowiedz, nie dziwię się że napisałeś, bo min Ty "bronisz" w tym temacie bzdur...

 

Aktualnie temat Rolexa znów zamknięty.

I to chyba ja jestem tym trollem bo reaguje na głupoty jakie wypisują niektórzy użytkownicy, najpierw dokonują bzdurnych pomiarów, odczytują je jak analfabeci ( poza  reakcjami kilku kolegów reszta to popierała!!) 

 

Teraz miał być pomiar chodu  Rolexa znów "tylko pomyłka" i wstawiono Omegi ( by po mojej reakcji zmienić nagłówek z "Omega" na "Batman" pozostawiając ten sam pomiar.....)

Reakcja użytkowników, ja robię zle , użytkownik "znów się tylko pomylił".....

 

No jak taki ma być poziom tego tematu to chyba lepiej by go nie było.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

I to chyba ja jestem tym trollem bo reaguje na głupoty jakie wypisują niektórzy użytkownicy, najpierw dokonują bzdurnych pomiarów, odczytują je jak analfabeci ( poza  reakcjami kilku kolegów reszta to popierała!!) 

 

Jest różnica między obśmianiem, a wyjaśnieniem błędu w analizie pomiaru (który faktycznie miał wówczas miejsce). Niestety skończyło się na obśmianiu. A gdy temat przeszedł na dyskusję nie o samej analizie pomiaru, a o jego znaczeniu w praktycznym użytkowaniu zegarka, to skończyło się na kolejnym obśmianiu, że ktoś śmie patrzeć na zegarki i ich funkcję w codziennym życiu inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast ignorować tematy, lepiej zignorować forum, na którym zamiast kasować trolle forumowe blokuje się wątki, w których spamują.

 

 

Niestety rozmowa ostatnio jest ciężka przez bezsensowne zaśmiecanie wątków przez osoby pokroju Lotusa, które jedyne co ostatnio robią to zaogniają wątki w niezbyt merytoryczny sposób.

Ale za równą miarą jestem jak najbardziej, z tym że właśnie z odpowiedzialnością indywidualną, a nie grupową jako podstawową do przyłożenia tej miary.

 

 

Dokładnie, znowu warek jest zablokowany bo pare osób ni może przeboleć istnienia marki Rolex, wiec zamiast dać im odpocząć to blokuje się wątek dla wszystkich. Nie pierwszy raz moderacja nie rozumie swojej roli. A co do troli to przypomniał mi się popularny post kolego Xpovoc, sprzed paru miesięcy. Mam wrażenie, ze bardzo celny.

 

Uprzejmie informuję gorzko zawiedzionych użytkowników forum, że moderacja też ma pewne prawa. Otóź, pokrytą wymiocinami i ekskrementami toaletę na czas czyszczenia zamyka się. Żeby PT "dyskutanci" nie obrobili sprzątającego.

Urlopy rozdzielono. Kolega Mateusz również może czuć się ostrzeżony, w najłagodniejszy z dostępnych sposobów ze względu na krótki staż.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Kolega Mateusz już się sam zgłosił to zamknięcia, żeby nie obrażać praw moderacji swoim gorzkim zawodem, więc ostrzeżenie będzie zbędne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.