Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lincoln Six Echo

MOJE ZEGARKI spoza obszaru "Swiss made", "Made in Germany" albo Japonii.

Rekomendowane odpowiedzi

ale to fajna sprawa jest, gdy zamiast z Holandii czy dalekiej Azji kupujemy w Polsce od polskiego dystrybutora.

Z Boldrem się udało to może i z Ventusem się uda :).  Trzymamy kciuki!

 

Dzięki! :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Boldr Venture :-)

post-34987-0-03813100-1585409459_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


VlaB6l9.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ale powiem Ci, że w tym samym czasie przyszedł zelos teraz citizen i nethuns. Ostatnio był na ręku koło 15,05. Rotacja musi być :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, fajny żółtek.  

Na wakacje na czarnej drabince miód malina i orzeszki.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekaw jestem wrażeń, bo się zastanawiam nad jednym takim, inny model tej firmy. Kosztuje w huk pieniędzy (w mojej skali finansowej 2K to dużo) plus wysyłka z za wielkiej wody i pewnie opłaty, ale ma w sobie coś, co mnie mega pociąga. 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw. Właśnie z ciekawości go pyknąłem - nawiasem mówiąc, w duecie z jeszcze jednym Borealisem, bo cena za parkę była bardzo kusząca. Jednak pomacam najwcześniej w poniedziałek/wtorek dopiero - na razie foty z netu.

 

Borealis-Portus-Cale-Fade-to-Black-Dial-RC.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam borealis w brązie. Jest bardzo dobrze wykonany. Więc życzę zadowolenia przy openingu


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko dziwne wspomnienia z zakupu. Firma z Portugalii, a dostawa z daleka. Kupowałem pre order na ich stronach. Do ceny został doliczony VAT, potem opłaty celne.
Wydaje mi się, że jak kupuje w EU to cena przy produkcie powinna być brutto.
No ale zawsze ładniej wygląda niższa cena


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, abir napisał:

Mam tylko dziwne wspomnienia z zakupu. Firma z Portugalii, a dostawa z daleka. Kupowałem pre order na ich stronach. Do ceny został doliczony VAT, potem opłaty celne.
Wydaje mi się, że jak kupuje w EU to cena przy produkcie powinna być brutto.
No ale zawsze ładniej wygląda niższa cenaemoji41.png

 

Czyli zamówiłeś u Borealis, a dostałeś przesyłkę spoza UE? Faktycznie, trochę dziwne. Ale może dostałeś po prostu bezpośrednio od producenta, a nie od designera? :D;)

 

A serio: ja kupiłem i tak z drugiej ręki, od obywatela kraju leżącego nie aż tak daleko od PL, jak Portugalia. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 
... Ale może dostałeś po prostu bezpośrednio od producenta, a nie od designera?


Tu jest chyba cały myk tego interesu


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce i ja się dopiszę z Borealisem. Zaszalałem ponad normę, bo parę lat temu to nie był drogi zegarek, ale cóż. Gapowe się płaci, wyszło drożej niż powinno, ale zauroczył mnie całkowicie. Teraz przedreptuję z nóżki na nóżkę w oczekiwaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zbiera człowiek zegarki i zbiera, wojaki, ruskie, kosmiczne, te nowsze i te starocie ale w pewnym momencie dochodzi do etapu, że chciałby mieć zegarek inny od całej kolekcji, zegarek idealny. Idealny dla niego oczywiście, bo innym się może nie podobać. Pasujący na każdą okazję, mający to coś, cieszący oko. Mam to szczęście, że ja taki zegarek znalazłem. Nie za duży, nie za mały, nie za mientki, nie za twardy, taki akurat. Na tyle mi podpasował, że pomimo ceny, wracałem do niego co kilka dni i coraz bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że taki chcę. Że jest zrobiony pod mój gust, prosto i stylowo. Niby troszkę inspirowany PAM-em ale nie jest typowym homarem. Na tyle zmieniony w stosunku do pierwowzoru, że zupełnie inny.

Obiecałem Borealisa i jest:

IMG_3149.thumb.jpeg.23d447c8e855f5f59a22d6517e63dd65.jpeg

 

Model już nieprodukowany i wcale nie łatwo dostępny. Niby pojawia się co jakiś czas jeden z Portugalii, ale w miesiąc po sprzedaży wraca na aukcję po raz kolejny. Nie zaryzykowałem, kupiłem ciut droższy, ale nie stać mnie na kupowanie podejrzanych sztuk.

 

Pasek paskudny, ale niesamowicie miękki i jakiś taki, że gdyby wyglądał inaczej (lepiej), to zostałby na zegarku. A tak, musi spadać na rzecz jakiegoś mesha czy czegoś takiego, do czasu, aż @gripen zmontuje mu nowe portki. 

 

Dekielek całkiem urodziwy, jeszcze z folią, podobnie jak koronka:

IMG_3151.thumb.jpeg.f98cb9a993a39054ce4e54eb4adfc6d3.jpeg

 

ale klamerka to już absolutne mistrzostwo świata:

IMG_3150.thumb.jpeg.a40cea4b4862063d6e1a35fd5518b851.jpeg

 

 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar jak zegar ;) , ale klamra rewelacja.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że zegarek jest mega, tylko ja nie umiem tego pokazać na zdjęciu. Wrzuć sobie jakąś recenzję czy zdjęcia z insta modelu Porto Santo. Jest rewelacyjny, poza koronką która jest banalna. Nad tym tematem powinni popracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz widać  ;) po edycji :(

 

Zegar oczywiście fajny i nietuzinkowy. 

 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.