Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Czarny123bialy456

Alternatywa dla Daniel Wellington do 10-15k pln

Recommended Posts

Mam ochotę na prosty zegarek w stylu tych od Daniel Wellington. 
Nie kupię wyżej wymienionej marki ze względu na.... 
Serio, chciałem powiedzieć dlaczego? :D

Budżet 10-15k pln (wolałbym bliżej tych 10k) 
Używany lub nowy 
Stal lub złoto (wolałbym stal) 

Jakieś podpowiedzi? :)

dla mnie jest to dziwne że zegarek się podoba ale nie kupisz bo marka nie taka. Ja kupuję te co mi się podoba a nie innym.

Krótkie wyjaśnienie dla kolegi.

Daniel Wellington to plastikowe zegarki z kwarcowym mechanizmem kosztujące 500zł. 

Ich realna wartość to 1$. Kupując taki zegarek za w/w kwotę czułbym się wydy***y. 

Poza tym...

Zegarki są albo mechaniczne albo automatyczne. 

To coś na baterie to zabawki. Jestem za dużym chłopcem na bawienie się zabawkami. 

Ja nie szukam zegarka który spodoba się innym. On ma się podobać mnie. Chodzi tylko o to, że potrafię liczyć i nie dam 500zł za coś wartego 1$. :)

wiem co to dw. rolex tez nie jest wart 40k. Ah wiec wszystkie g-shocki, masa citizenów i seiko to zabaweczki. ok. Najważniejsze żeby somsiad widział.

Edited by WielkiKlocek

IWC portofino,

Mysle że 99% populacji widząć logo do góry nogami, bedzie myslało że to Daniel jakiś tam :)

Daniel Wellington to plastikowe zegarki z kwarcowym mechanizmem kosztujące 500zł.

Ich realna wartość to 1$. Kupując taki zegarek za w/w kwotę czułbym się wydy***y.

Poza tym...

To coś na baterie to zabawki. Jestem za dużym chłopcem na bawienie się zabawkami.

Opinia, a prawda - dwie różne rzeczy.

wiem co to dw. rolex tez nie jest wart 40k. Ah wiec wszystkie g-shocki, masa citizenów i seiko to zabaweczki. ok. Najważniejsze żeby somsiad widział.

Dobra nie będę wchodził w te głupie polemiki

IWC portofino,

Mysle że 99% populacji widząć logo do góry nogami, bedzie myslało że to Daniel jakiś tam :)

MISTRZOSTWO! Dziękuję Ci serdecznie!

Opinia, a prawda - dwie różne rzeczy.

Ja mówię tylko prawdę. 

Ja mówię tylko prawdę.

Wątpliwe, bo w tamtym poście jesteś daleki od prawdy. Chyba, że nie należy go traktować dosłownie, a jest w nim ukryta prawda :)

Edited by StaryWilk

Krótkie wyjaśnienie dla kolegi.

Poza tym...

Ja nie szukam zegarka który spodoba się innym. On ma się podobać mnie. Chodzi tylko o to, że potrafię liczyć i nie dam 500zł za coś wartego 1$. :)

Znaczy ogólnie wszystko fajnie, ale nie podoba mi się to atakowanie bateryjek. G-shock np to świetnie zegarki sprawdzające się w terenie. Oczywiście nie będziesz tego nosił wieczorowo, ale zadania fizyczne wykonają każde.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Znaczy ogólnie wszystko fajnie, ale nie podoba mi się to atakowanie bateryjek. G-shock np to świetnie zegarki sprawdzające się w terenie. Oczywiście nie będziesz tego nosił wieczorowo, ale zadania fizyczne wykonają każde.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Dobry kwarc nie jest zły. Mam takie coś:

https://www.chrono24.pl/omega/seamaster-diver-300-m--id11360492.htm

i do zadań specjalnych jest idealny.

Panowie, ja nie atakuję kwarców. G-shocki i inne kwarce nawet te Omegi są jak najbardziej okej. Po prostu kwarcowy zegarek to coś dobrego dla 14-15 latka. Kwarcowy zegarek jest jak skarpety w grochy do garnituru. Akceptowalne, modne, może dobrze wyglądać, ale założenie takich mając więcej niż 20 lat to po prostu brak gustu i narażanie się na śmieszność. 

Ja sie z kolegą zgadzam. Swoją kwarcową Omegę wyrzuciłem w krzaki za przystankiem moment po tym jak kierowca pekaesu patrzac na mnie z pogardą zamknął mi drzwi przed nosem machając na pożegnanie łapą z adermarepiguetem. Od tego momentu również szukam zegarków podobnych do tanich majtkowców ale w automacie i w cenie 15 letniego Passata.

No nic. Chce ktoś Rangemana za darmo???? Mam 50 lat, nie będę się wygłupiał z dżiszokiem na łapie. Dodaje do niego Certinę Caimano w kwarcu i jakiegoś edifice. Warunek - oddam tylko nastolatkowi, wiadomo ;)

Edit. Kurde, o nowym Suunto bym zapomniał. Ale to odbiór osobisty jedynie, z rodzicem koniecznie

Edited by mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

No nic. Chce ktoś Rangemana za darmo???? Mam 50 lat, nie będę się wygłupiał z dżiszokiem na łapie. Dodaje do niego Certinę Caimano w kwarcu i jakiegoś edifice. Warunek - oddam tylko nastolatkowi, wiadomo ;)

Edit. Kurde, o nowym Suunto bym zapomniał. Ale to odbiór osobisty jedynie, z rodzicem koniecznie

Kurcze biorę wszystkie dla syna:D

Dziewięciolatkowi się spodobają 

Ja sie z kolegą zgadzam. Swoją kwarcową Omegę wyrzuciłem w krzaki za przystankiem moment po tym jak kierowca pekaesu patrzac na mnie z pogardą zamknął mi drzwi przed nosem machając na pożegnanie łapą z adermarepiguetem. Od tego momentu również szukam zegarków podobnych do tanich majtkowców ale w automacie i w cenie 15 letniego Passata.

Kurcze biorę wszystkie dla syna:D

Dziewięciolatkowi się spodobają 

Panowie błagam idźcie robić śmietnik na jakimś innym forum. Szukam normalnej porady a coś czuję, że lada chwila karuzela się rozkręci i jakiś moderator skasuje mój wątek. 

Wpadło mi w oko jeszcze coś takiego:

post-102082-0-37820200-1564439411.png

Ref. Q1358470

No i teraz nie wiem, czy IWC Portofino czy ten piękniś powyżej. 

Panowie, ja nie atakuję kwarców. G-shocki i inne kwarce nawet te Omegi są jak najbardziej okej. Po prostu kwarcowy zegarek to coś dobrego dla 14-15 latka. Kwarcowy zegarek jest jak skarpety w grochy do garnituru. Akceptowalne, modne, może dobrze wyglądać, ale założenie takich mając więcej niż 20 lat to po prostu brak gustu i narażanie się na śmieszność.

Takimi "mONdrościami" narażasz się na śmieszność. I mówię to z perspektywy osoby kilkukrotnie starszej, niż 14-15 lat.

Po prostu kwarcowy zegarek to coś dobrego dla 14-15 latka. Kwarcowy zegarek jest jak skarpety w grochy do garnituru. Akceptowalne, modne, może dobrze wyglądać, ale założenie takich mając więcej niż 20 lat to po prostu brak gustu i narażanie się na śmieszność. 

Skąd Ty bierzesz te mądrości? Od somsiadów?

post-40960-0-56562500-1564469950_thumb.jpg